21 жовтня
Головна Новини Кіровоград Фестиваль дитячого хокею на столі "В центрі Європи"
Фестиваль дитячого хокею на столі "В центрі Європи" Друк e-mail
Новини
Автор ФНХУ   
Понеділок, 31 березня 2008, 16:58
Фестиваль відбувся 29 березня 2008 року у приміщенні Кіровоградської обласної дитячої бібліотеки ім. А.Гайдара (вул. Шевченка, 5/22, м. Кіровоград).


Результаты турнира


Группа 1

# Player 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 G W D F G Po
1 Андрюховский Виктор 0:0
3:1
6:2
3:0
2:1
8:0
7:0
2:1
8:1
7:1
5:0
7:0
7:1
7:0
15:0
15 14 1 0 87:8 29
2 Кричун Богдан 0:0
4:1
11:2
5:1
6:2
8:3
7:1
8:1
3:1
0:1
3:1
5:1
5:0
2:0
5:0
15 13 1 1 72:15 27
3 Куделя Тарас 1:3
1:4
7:2
0:0
4:2
4:2
7:0
2:0
6:3
7:1
8:1
8:0
8:1
5:0
5:0
15 12 1 2 73:19 25
4 Левчук Роман 2:6
2:11
2:7
5:4
5:3
6:1
10:0
4:0
6:1
6:0
6:0
10:0
7:0
7:0
8:0
15 12 0 3 86:33 24
5 Пиддубняк Максим 0:3
1:5
0:0
4:5
4:1
3:4
4:1
3:1
7:2
4:1
7:1
5:0
12:1
7:0
9:0
15 10 1 4 70:25 21
6 Рыбкина Кристина 1:2
2:6
2:4
3:5
1:4
2:0
2:0
3:0
5:1
1:2
3:2
5:0
4:0
12:0
6:1
15 9 0 6 52:27 18
7 Мищенко Богдан 0:8
3:8
2:4
1:6
4:3
0:2
2:2
1:0
0:0
2:0
4:2
3:2
3:0
6:0
3:1
15 8 2 5 34:38 18
8 Яровой Андрей 0:7
1:7
0:7
0:10
1:4
0:2
2:2
1:0
1:4
1:0
2:0
0:0
2:0
6:0
4:0
15 6 2 7 21:43 14
9 Билецкий Никита 1:2
1:8
0:2
0:4
1:3
0:3
0:1
0:1
2:1
0:0
3:1
2:0
4:1
3:0
5:1
15 6 1 8 22:28 13
10 Инал-Ипа Ален 1:8
1:3
3:6
1:6
2:7
1:5
0:0
4:1
1:2
3:1
1:3
4:0
2:1
5:0
4:0
15 6 1 8 33:43 13
11 Бунин Владислав 1:7
1:0
1:7
0:6
1:4
2:1
0:2
0:1
0:0
1:3
2:0
1:1
2:1
0:1
3:0
15 5 2 8 15:34 12
12 Евтушенко Антон 0:5
1:3
1:8
0:6
1:7
2:3
2:4
0:2
1:3
3:1
0:2
3:1
2:1
5:0
2:0
15 5 0 10 23:46 10
13 Фролова Катерина 0:7
1:5
0:8
0:10
0:5
0:5
2:3
0:0
0:2
0:4
1:1
1:3
2:1
8:0
0:1
15 2 2 11 15:55 6
14 Зайцев Виталий 1:7
0:5
1:8
0:7
1:12
0:4
0:3
0:2
1:4
1:2
1:2
1:2
1:2
5:0
5:0
15 2 0 13 18:60 4
15 Боевец Назар 0:7
0:2
0:5
0:7
0:7
0:12
0:6
0:6
0:3
0:5
1:0
0:5
0:8
0:5
4:2
15 2 0 13 5:80 4
16 Пасайда Ирина 0:15
0:5
0:5
0:8
0:9
1:6
1:3
0:4
1:5
0:4
0:3
0:2
1:0
0:5
2:4
15 1 0 14 6:78 2

Группа 2

# Player 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 G W D F G Po
1 Смирский Ян 1:1
7:3
8:2
5:0
4:2
9:1
9:1
10:0
9:0
7:2
11:0
8:0
8:1
6:1
6:0
15 14 1 0 108:14 29
2 Нечипоренко Юрий 1:1
2:1
0:0
3:0
4:0
3:1
5:0
8:1
7:0
4:0
4:0
4:1
6:0
3:0
7:0
15 13 2 0 61:5 28
3 Ежков Дмитрий 3:7
1:2
5:2
8:1
4:1
7:0
10:1
3:0
7:1
6:1
8:1
10:0
7:0
10:1
14:0
15 13 0 2 103:18 26
4 Кузенко Артем 2:8
0:0
2:5
3:0
1:0
2:2
2:1
8:0
6:1
2:0
6:1
3:0
5:1
8:0
9:0
15 11 2 2 59:19 24
5 Банявичус Эрнест 0:5
0:3
1:8
0:3
1:1
3:1
2:1
8:0
3:1
5:0
7:0
5:0
5:0
9:3
5:0
15 10 1 4 54:26 21
6 Вет Александр 2:4
0:4
1:4
0:1
1:1
2:0
1:0
3:0
1:2
0:0
0:0
3:1
10:0
3:0
5:2
15 7 3 5 32:19 17
7 Пономаренко Владислав 1:9
1:3
0:7
2:2
1:3
0:2
2:0
3:0
1:1
2:2
1:0
1:0
4:0
1:0
2:0
15 7 3 5 22:29 17
8 Шарков Иван 1:9
0:5
1:10
1:2
1:2
0:1
0:2
2:4
3:2
3:2
6:0
1:0
2:1
4:3
5:0
15 7 0 8 30:43 14
9 Чернобородюк Максим 0:10
1:8
0:3
0:8
0:8
0:3
0:3
4:2
1:1
2:0
1:2
1:1
1:0
3:0
5:0
15 5 2 8 19:49 12
10 Восканян Владислав 0:9
0:7
1:7
1:6
1:3
2:1
1:1
2:3
1:1
1:1
1:2
2:1
3:1
9:8
1:1
15 4 4 7 26:52 12
11 Павлюк Богдан 2:7
0:4
1:6
0:2
0:5
0:0
2:2
2:3
0:2
1:1
4:1
1:0
0:0
3:0
4:0
15 4 4 7 20:33 12
12 Ежков Максим 0:11
0:4
1:8
1:6
0:7
0:0
0:1
0:6
2:1
2:1
1:4
1:2
1:1
2:1
2:0
15 4 2 9 13:53 10
13 Иванов Валерий 0:8
1:4
0:10
0:3
0:5
1:3
0:1
0:1
1:1
1:2
0:1
2:1
2:1
2:0
4:0
15 4 1 10 14:41 9
14 Сухомлин Евгений 1:8
0:6
0:7
1:5
0:5
0:10
0:4
1:2
0:1
1:3
0:0
1:1
1:2
3:0
3:0
15 2 2 11 12:54 6
15 Биличенко Яна 1:6
0:3
1:10
0:8
3:9
0:3
0:1
3:4
0:3
8:9
0:3
1:2
0:2
0:3
3:1
15 1 0 14 20:67 2
16 Иванов Павел 0:6
0:7
0:14
0:9
0:5
2:5
0:2
0:5
0:5
1:1
0:4
0:2
0:4
0:3
1:3
15 0 1 14 4:75 1

1-4 места


Round: 1/2

1 2 3 *
Андрюховский Виктор 7 2 3 2
Нечипоренко Юрий 1 3 1 1

1 2 3 *
Смирский Ян 5 1 1 1
Кричун Богдан 0 3 4 2

Round: Final

1 2 3 *
Андрюховский Виктор 3 5 2
Кричун Богдан 2 3 0

Round: 3rd place

1 2 3 *
Нечипоренко Юрий 2 1 5 2
Смирский Ян 0 9 1 1


5-8 места


Round: 1/2

1 2 3 *
Куделя Тарас 6 2 2
Кузенко Артем 2 0 0

1 2 3 *
Левчук Роман 2 2 2 1
Ежков Дмитрий 1 3 4 2

Round: 5 place

1 2 3 *
Куделя Тарас 2 2(ot) 2
Ежков Дмитрий 1 1 0

Round: 7 place

1 2 3 *
Кузенко Артем 4(ot) 4 2
Левчук Роман 3 2 0


9-12 места


Round: 1/2

1 2 3 *
Пиддубняк Максим 1 5 4 2
Вет Александр 4 1 0 1

1 2 3 *
Рыбкина Кристина 2 1 3 2
Банявичус Эрнест 1 7 1 1

Round: 9 place

1 2 3 *
Пиддубняк Максим 4 3 2
Рыбкина Кристина 1 1 0

Round: 11 place

1 2 3 *
Вет Александр 1 0 0 1
Банявичус Эрнест 0 4 1 2


13-16 места


Round: 1/2

1 2 3 *
Мищенко Богдан 6 5 2
Шарков Иван 1 0 0

1 2 3 *
Яровой Андрей 0 0 0
Пономаренко Владислав 1(ot) 4 2

Round: 13 place

1 2 3 *
Мищенко Богдан 2 2 2
Пономаренко Владислав 0 0 0

Round: 15 place

1 2 3 *
Шарков Иван 2 2 2
Яровой Андрей 1 1 0


17-20 места


Round: 1/2

1 2 3 *
Билецкий Никита 2(ot) 2 2
Восканян Владислав 1 1 0

1 2 3 *
Инал-Ипа Ален 3 2 2
Чернобородюк Максим 2 1 0

Round: 17 place

1 2 3 *
Билецкий Никита 2 1 0 1
Инал-Ипа Ален 5 0 1 2

Round: 19 place

1 2 3 *
Восканян Владислав 1 0 0
Чернобородюк Максим 3 4 2


21-24 места


Round: 1/2

1 2 3 *
Бунин Владислав 2(ot) 1 2
Ежков Максим 1 0 0

1 2 3 *
Евтушенко Антон 1 0 0
Павлюк Богдан 2 3 2

Round: 21 place

1 2 3 *
Бунин Владислав 0 0 0
Павлюк Богдан 3 1 2

Round: 23 place

1 2 3 *
Ежков Максим 0 0 0
Евтушенко Антон 1(ot) 1(ot) 2


25-28 места


Round: 1/2

1 2 3 *
Фролова Катерина 1 0 0
Сухомлин Евгений 5 1 2

1 2 3 *
Зайцев Виталий 0 1 0
Иванов Валерий 2 2 2

Round: 25 place

1 2 3 *
Сухомлин Евгений 0 1 0
Иванов Валерий 2 2(ot) 2

Round: 27 place

1 2 3 *
Фролова Катерина 2(ot) 2 2
Зайцев Виталий 1 1 0


29-32 места


Round: 1/2

1 2 3 *
Боевец Назар 0 0 0
Иванов Павел 1(ot) 5 2

1 2 3 *
Пасайда Ирина 4 6 0
Биличенко Яна 6 7 2

Round: 29 place

1 2 3 *
Иванов Павел 1 1 2
Биличенко Яна 0 0 0

Round: 31 place

1 2 3 *
Боевец Назар 0 0 0
Пасайда Ирина 5 5 2

Итоговые места

1 Андрюховский Виктор
2 Кричун Богдан
3 Нечипоренко Юрий
4 Смирский Ян
5 Куделя Тарас
6 Ежков Дмитрий
7 Кузенко Артем
8 Левчук Роман
9 Пиддубняк Максим
10 Рыбкина Кристина
11 Банявичус Эрнест
12 Вет Александр
13 Мищенко Богдан
14 Пономаренко Владислав
15 Шарков Иван
16 Яровой Андрей
17 Инал-Ипа Ален
18 Билецкий Никита
19 Чернобородюк Максим
20 Восканян Владислав
21 Павлюк Богдан
22 Бунин Владислав
23 Евтушенко Антон
24 Ежков Максим
25 Иванов Валерий
26 Сухомлин Евгений
27 Фролова Катерина
28 Зайцев Виталий
29 Иванов Павел
30 Биличенко Яна
31 Пасайда Ирина
32 Боевец Назар

 


EN | RU
Календар сезону 2017/18 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Серпень
24.08.2017 - Одеса
Ліга-KLO, 1-й етап

26.08.2017 - Одеса
Кубок ФНХУ, 1-й етап
Вересень
23.09.2017 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
24.09.2017 - Маріуполь
Командний Чемпіонат України
Жовтень
07.10.2017 - Рубіжне
Кубок ФНХУ, 2-й етап
21.10.2017 - Одеса
Чемпіонат України, 2-й етап
Листопад
04.11.2017 - Львів
Кубок ФНХУ, 3-й етап
25.11.2017 - Харків
Чемпіонат України, 3-й етап
26.11.2017 - Харків
Ліга-KLO, 2-й етап
Грудень
16.12.2017 - Дніпро
Кубок ФНХУ, 4-й етап
23.12.2017 - Київ
Чемпіонат Києва, 1-й етап
Січень
27.01.2018 - Київ
Чемпіонат Києва, 2-й етап
Лютий
17.02.2018 - Київ
Чемпіонат України, 4-й етап
18.02.2018 - Київ
Ліга-KLO, 3-й етап
Березень
31.03.2018 - Кропивницький
Чемпіонат України, 5-й етап
Квітень
14.04.2018 - Харків
Кубок ФНХУ, 5-й етап
15.04.2018 - Харків
Ліга-KLO, 4-й етап
28.04.2018 - Київ
Чемпіонат України, 6-й етап
29.04.2018 - Київ
Кубок юніорів, Кубок жіночій
Травень
12.05.2018 - Київ
Кубок України, етап Світового Туру
Червень
02.06.2018 - Київ
Чемпіонат Києва, 3-й етап

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2017/2018

Архів рейтингів

Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 45 гостей на сайті