18 листопада
Головна Новини Итоговая таблица II Чемпионата Украины
Итоговая таблица II Чемпионата Украины Друк e-mail
Автор ФНХУ   
Субота, 20 травня 2006, 23:24

#

Игроки

I

II

III

IV

V

Лучшие 3 этапа

1

Юхница Евгений

 

43

51

51

25

145

2

Гусак Алексей

42

51

48

46

32

145

3

Ведерников Алексей

46

48

46

48

36

142

4

Владимиров Александр

43

44

41

44

21

131

5

Даценко Анатолий

41

42

42

43

26

127

6

Сапожников Виталий

44

41

 

37

19

122

7

Даниленко Александр

37

40

44

36

1

121

8

Скороход Валерий

40

31

40

41

1

121

9

Бардиевский Дмитрий

48

28

8

42

29

119

10

Ямбуренко Юрий

35

 

43

40

3

118

11

Малярозов Александр

 

37

38

38

17

113

12

Крохмаль Николай

25

32

37

33

11

102

13

Гончарова Наталия

31

27

36

35

12

102

14

Стенгач Игорь

38

36

 

27

 

101

15

Молчанов Вячеслав

32

35

 

34

 

101

16

Кудрицкий Дмитрий

51

46

Д

Д

Д

97

17

Ямбуренко Алексей

36

 

33

28

1

97

18

Пилипенко Павел

30

33

32

26

1

95

19

Спиваковский Михаил

33

20

34

25

1

92

20

Куделя Владимир

34

34

19

 

1

87

21

Чабан Игорь

 

21

35

29

7

85

22

Дмитриченко Сергей

 

38

 

31

15

84

23

Ткач Орест

28

 

4

32

22

82

24

Серебряков Михаил

29

18

25

 

1

73

25

Воюш Андрей

23

12

29

20

1

72

26

Тынгаев Александр

27

16

27

 

1

70

27

Левданский Виктор

21

19

18

 

8

66

28

Зубченко Андрей(мл)

22

23

20

   

65

29

Мартыненко Александр

 

26

30

 

4

60

30

Чабан Денис

 

13

21

22

2

56

31

Владимиров Сергей

 

22

31

 

1

54

32

Rickard Sjostedt

       

51

51

33

Petter Bengtsson

       

48

48

34

Кушнир Никита

   

26

21

1

48

35

Петров Дмитрий

       

46

46

36

Кушнир Юрий

   

15

30

6

51

37

Динец Павел

17

11

17

 

1

45

38

Косырев Александр

       

44

44

39

Галузо Янис

       

43

43

40

Martin Arenlind

       

42

42

41

Cтернатс Райвис

       

41

41

42

Рымаренко Алексей

       

40

40

43

Серман Александр

19

14

7

   

40

44

Егоров Владимир

       

38

38

45

Лутай Станислав

       

37

37

46

Шаломаев Михаил

   

23

 

14

37

47

Зайцев Александр

       

35

35

48

Скорода Юрий

 

15

 

19

1

35

49

Аверьянов Антон

       

34

34

50

Скоробогатов Виталий

       

33

33

51

Дубринский Валентин

16

17

     

33

52

Петренко Сергей

26

 

6

   

32

53

Кашенцев Игорь

       

31

31

54

Михин Михаил

       

30

30

55

Ведерников Владимир

 

30

     

30

56

Чайка Сергей

 

29

     

29

57

Марголис Михаил

       

28

28

58

Волков Игорь

   

28

   

28

59

Куделя Тарас

15

 

12

 

1

28

60

Елистратов Иван

       

27

27

61

Будниченко Игорь

18

9

     

27

62

Шаломаев Михаил

   

23

 

14

37

63

Ведерников Андрей

 

25

     

25

64

Павлов Валентин

       

23

23

65

Ильин Александр

     

23

1

24

66

Цыганенко Василий

   

22

   

22

67

Короткий Степан

       

20

20

68

Ежков Дмитрий

20

       

20

69

Серман Павел

12

7

     

19

70

Короткий Сергей

       

18

18

71

Трус Владимир

     

18

 

18

72

Ильин Николай

     

17

1

18

73

Князюк Андрей

       

16

16

74

Смирский Ян

   

16

   

16

75

Галушко Николай

   

14

 

1

15

76

Фритче Евгений

14

       

14

77

Жубецкис Интарс

       

13

13

78

Мартыненко Юрий

   

13

   

13

79

Шевчук Максим

13

       

13

80

Панащук Сергей

   

10

 

1

11

81

Швед Игорь

   

11

   

11

82

Михайлов Дмитрий

11

       

11

83

Вагисаров Виктор

       

10

10

84

Северин Гребенюк

10

       

10

85

Деренг Вячеслав

 

10

     

10

86

Басос Максим

   

9

 

1

10

87

Жулябин Александр

       

9

9

88

Левчук Роман

9

       

9

89

Кузенко Артем

8

       

8

90

Деренг Виталий

 

8

     

8

91

Черномаз Сергей

7

       

7

92

Ежков Вячеслав

6

       

6

93

Зубченко Андрей(ст)

4

       

4

94

Дискаленко Сергей

   

3

   

3

95

Барахов Дмитрий

       

1

1

96

Арешкин Владимир

       

1

1

97

Ющенко Александр

       

1

1

98

Рудиев Игорь

       

1

1

99

Бурнос Александр

       

1

1

100

Амелин Александр

       

1

1

101

Окунев Александр

       

1

1

102

Золотарь Анна

       

1

1

103

Чугунов Владимир

       

1

1

104

Гостяев Денис

       

1

1

105

Серебряков Роман

       

1

1

106

Левданский Евгений

       

1

1

107

Гончаренко Игорь

       

1

1

108

Кирилов Александр

       

1

1

 

 


EN | RU
Календар сезону 2017/18 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Серпень
24.08.2017 - Одеса
Ліга-KLO, 1-й етап

26.08.2017 - Одеса
Кубок ФНХУ, 1-й етап
Вересень
23.09.2017 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
24.09.2017 - Маріуполь
Командний Чемпіонат України
Жовтень
07.10.2017 - Рубіжне
Кубок ФНХУ, 2-й етап
21.10.2017 - Одеса
Чемпіонат України, 2-й етап
Листопад
04.11.2017 - Львів
Кубок ФНХУ, 3-й етап
25.11.2017 - Харків
Чемпіонат України, 3-й етап
26.11.2017 - Харків
Ліга-KLO, 2-й етап
Грудень
16.12.2017 - Дніпро
Кубок ФНХУ, 4-й етап
23.12.2017 - Київ
Чемпіонат Києва, 1-й етап
Січень
27.01.2018 - Київ
Чемпіонат Києва, 2-й етап
Лютий
17.02.2018 - Київ
Чемпіонат України, 4-й етап
18.02.2018 - Київ
Ліга-KLO, 3-й етап
Березень
31.03.2018 - Кропивницький
Чемпіонат України, 5-й етап
Квітень
14.04.2018 - Харків
Кубок ФНХУ, 5-й етап
15.04.2018 - Харків
Ліга-KLO, 4-й етап
28.04.2018 - Київ
Чемпіонат України, 6-й етап
29.04.2018 - Київ
Кубок юніорів, Кубок жіночій
Травень
12.05.2018 - Київ
Кубок України, етап Світового Туру
Червень
02.06.2018 - Київ
Чемпіонат Києва, 3-й етап

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2017/2018

Архів рейтингів

Ми у Фейсбук
Facebook: Boardhockey
Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 119 гостей на сайті