7 жовтня
Kranj (Словенія)
Головна Новини Результаты 4-го этапа V чемпионата Украины
Результаты 4-го этапа V чемпионата Украины Друк e-mail
Автор ФНХУ   
Неділя, 01 березня 2009, 00:24
Play-off

Round: 1/4

1 2 3 4 5 6 7 *
Петров Дмитрий 3 5(ot) 6 5 4
Кудрицький Дмитро 2 4 1 3 0

1 2 3 4 5 6 7 *
Левданский Евгений Викторович 2 4 9 5 4 4
Рыкун Евгений Владимирович 5 2 1 2 1 1

1 2 3 4 5 6 7 *
Косырев Александр 6 3 5 7 4
Владимиров Александр 1 2 1 3 0

1 2 3 4 5 6 7 *
Кушнир Никита Юрьевич 3(ot) 5 4 3 4
Даценко Анатолий 2 1 3 1 0

Round: 1/2

1 2 3 4 5 6 7 *
Петров Дмитрий 4 3(ot) 2 7 6(ot) 4
Кушнир Никита Юрьевич 5(ot) 2 1 2 5 1

1 2 3 4 5 6 7 *
Левданский Евгений Викторович 2 4 1 2 3 7 1 3
Косырев Александр 3(ot) 1 5 3(ot) 2 2 5 4

Round: Final

1 2 3 4 5 6 7 *
Петров Дмитрий 4 4 3 3 3 3 3 4
Косырев Александр 1 0 5 2 6 4 2 3

Round: 3rd place

1 2 3 4 5 6 7 *
Левданский Евгений Викторович 1 3 3 3 2 4
Кушнир Никита Юрьевич 2 1 0 2 1 1


Итоговые места


1. Петров Дмитрий
2. Косырев Александр
3. Левданский Евгений
4. Кушнир Никита
5. Даценко Анатолий
6. Владимиров Александр
7. Рыкун Евгений
8. Кудрицкий Дмитрий
9. Ведерников Алексей
10. Гусак Алексей
11. Зайцев Александр
12. Малярозов Александр
13. Сапожников Виталий
14. Чабан Игорь
15. Кушнир Юрий
16. Спиваковский Михаил
17. Даниленко Александр
18. Чабан Денис
19. Бардиевский Дмитрий
20. Шаломаев Михаил
21. Зайчук Александр
22. Левданский Виктор
23. Яковлев Владимир
24. Скороход Валерий
25. Серебряков Михаил
26. Трус Владимир
27. Крохмаль Николай
28. Лапченко Андрей
29. Цыганенко Василий
30. Мартыненко Александр
31. Бобошко Александр
32. Куделя Владимир
33. Ткач Орест
34. Пилипенко Павел
35. Рыжук Владимир
36. Донец Дмитрий
37. Цыба Сергей
38. Моисеев Егор
39. Куделя Тарас
40. Кузло Александр
41. Чикрий Виктория
42. Левданский Вячеслав
43. Поддубняк Максим
44. Кузнечиков Сергей
45. Вет Александр
46. Рыжук Игорь
47. Килимник София
48. Зуев Александр
49. Корабель Валентин
50. Билецкий Никита
51. Кирилко Богдан
52. Стефанишин Тарас
53. Корабель Алексей
54. Прежин Сергей
55. Горбатюк Олег
56. Кирилко Вадим
57. Меткий Сергей
58. Гарковская Анастасия
59. Мищенко Богдан
60. Беловол Алексей
61. Карпутев Сергей
62. Киселев Владимир
63. Чехачев Борис
64. Коротаева Диана
65. Яновский Георгий
66. Шкуренко Александр
67. Фещенко Оксана
68. Потов Илья
69. Сквирская Анна
70. Самборский Роман
71. Зайцев Вячеслав
72. Артюшенко Илья
73. Луцак Тарас

 


EN | RU
Календар сезону 2017/18 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Серпень
24.08.2017 - Одеса
Ліга-KLO, 1-й етап

26.08.2017 - Одеса
Кубок ФНХУ, 1-й етап
Вересень
23.09.2017 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
24.09.2017 - Маріуполь
Командний Чемпіонат України
Жовтень
07.10.2017 - Рубіжне
Кубок ФНХУ, 2-й етап
21.10.2017 - Одеса
Чемпіонат України, 2-й етап
Листопад
04.11.2017 - Львів
Кубок ФНХУ, 3-й етап
25.11.2017 - Харків
Чемпіонат України, 3-й етап
26.11.2017 - Харків
Ліга-KLO, 2-й етап
Грудень
16.12.2017 - Дніпро
Кубок ФНХУ, 4-й етап
Лютий
17.02.2018 - Київ
Чемпіонат України, 4-й етап
18.02.2018 - Київ
Ліга-KLO, 3-й етап
Березень
31.03.2018 - Кропивницький
Чемпіонат України, 5-й етап
Квітень
14.04.2018 - Харків
Кубок ФНХУ, 5-й етап
15.04.2018 - Харків
Ліга-KLO, 4-й етап
28.04.2018 - Київ
Чемпіонат України, 6-й етап
29.04.2018 - Київ
Кубок юніорів, Кубок жіночій
Травень
12.05.2018 - Київ
Кубок України, етап Світового Туру

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2017/2018

Архів рейтингів

Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 71 гостей і 1 користувач на сайті
  • Joker