Автор ФНХУ
|
Понеділок, 25 травня 2009, 17:20 |
Результати змагань
Благодійного фестивалю дитячого хокею на столі "В центрі Європи"
В категорії гравців старшого віку - до 17 років:
Місце
|
Гравець
|
Клуб
|
Команда
|
М істо
|
Бали у залік
|
1
|
Володимир Рижук
|
НХК Штурм
|
Штурм
|
Київ
|
12
|
2
|
Тарас Куделя
|
СК Велика Січ
|
Степові Вовки
|
Кіровоград
|
11
|
3
|
Ілля Федоров
|
СК Велика Січ
|
Марганець Рокс
|
Марганець
|
10
|
4
|
Артем Кузенко
|
СК Велика Січ
|
Степові Вовки
|
Кіровоград
|
9
|
5
|
Павло Пасхал
|
Барвінок
|
Барвінок
|
Кіровоград
|
8
|
6
|
Олександр Бондар
|
Барвінок
|
Барвінок
|
Кіровоград
|
7
|
7
|
Владислав Лєбєдєв
|
Барвінок
|
Барвінок
|
Кіровоград
|
6
|
8
|
Ален Інал-Іпа
|
Барвінок
|
Барвінок
|
Кіровоград
|
5
|
9
|
Андрій Яровий
|
Барвінок
|
Барвінок
|
Кіровоград
|
3
|
10
|
Федір Красюк
|
Барвінок
|
Барвінок
|
Кіровоград
|
2
|
11
|
Андрій Рудий
|
Барвінок
|
Барвінок
|
Кіровоград
|
1
|
12
|
Микола Мусихін
|
Барвінок
|
Барвінок
|
Кіровоград
|
1
|
В категорії гравців середнього віку - до 14 років:
Місце
|
Гравець
|
Клуб
|
Команда
|
М істо
|
Бали у залік
|
1
|
Єгор Моісеєв
|
СК Велика Січ
|
Марганець Рокс
|
Марганець
|
12
|
2
|
Роман Левчук
|
СК Велика Січ
|
Степові Вовки
|
Кіровоград
|
11
|
3
|
Ернест Банявічус
|
ДЮСШ-3
|
Зірка
|
Кіровоград
|
10
|
4
|
Антон Уманський
|
---
|
Печерський район
|
Київ
|
9
|
5
|
Богдан Тищенко
|
ЗОШ-35
|
ЗОШ-35
|
Кіровоград
|
8
|
6
|
Богдан Щербаков
|
ЗОШ-9
|
ЗОШ-9
|
Кіровоград
|
7
|
7
|
Владислав Донець
|
ЗОШ-25
|
ЗОШ-25
|
Кіровоград
|
6
|
8
|
Ілля Серебенніков
|
ЗОШ-18
|
ЗОШ-18
|
Кіровоград
|
5
|
В категорії гравців молодшого віку - до 10 років:
Місце
|
Гравець
|
Клуб
|
Команда
|
М істо
|
Бали у залік
|
1
|
Антон Уманський
|
---
|
Печерський район
|
Київ
|
12
|
2
|
Артем Бринін
|
ЗОШ-18
|
ЗОШ-18
|
Кіровоград
|
11
|
3
|
Дмитро Величко
|
Школа "Мрія"
|
Мрія
|
Кіровоград
|
10
|
4
|
Яків Горшколєпов
|
Вікторія-П
|
Вікторія
|
Кіровоград
|
9
|
5
|
Дмитро Ведута
|
Школа "Мрія"
|
Мрія
|
Кіровоград
|
8
|
6
|
Максим Карєв
|
ЗОШ-2
|
ЗОШ-2
|
Кіровоград
|
7
|
7
|
Владислав Будунов
|
ЗОШ-2
|
ЗОШ-2
|
Кіровоград
|
6
|
В категорії гравців-дівчат:
Місце
|
Гравець
|
Клуб
|
Команда
|
М істо
|
Бали у залік
|
1
|
Софія Килимник
|
Десна
|
Десна
|
Київ
|
12
|
2
|
Анастасія Гарковська
|
Дніпро
|
Дніпро
|
Київ
|
11
|
3
|
Катерина Фролова
|
ДЮСШ-3
|
Зірка
|
Кіровоград
|
10
|
4
|
Еріка Банявічуте
|
ЗОШ-6
|
ЗОШ-6
|
Кіровоград
|
9
|
5
|
Марія Кожокарь
|
ЗОШ-13
|
ЗОШ-13
|
Кіровоград
|
8
|
6
|
Мілена Місько
|
ЗОШ-33
|
ЗОШ-33
|
Кіровоград
|
7
|
7
|
Ганна Яровенко
|
ЗОШ-8
|
ЗОШ-8
|
Кіровоград
|
6
|
8
|
Ліза Брадюк
|
ЗОШ-19
|
ЗОШ-19
|
Кіровоград
|
5
|
В категорії - Клуби (за рівної кількості балів перевага надавалась дівчатам і молодшим гравцям):
Місце
|
Клуб
|
Сума балів
|
1
|
СК "Велика Січ"
|
53
|
2
|
"Барвінок"
|
34
|
3
|
ДЮСШ-3
|
20
|
4
|
ЗОШ-18
|
16
|
5
|
Школа "Мрія"
|
18
|
6
|
ЗОШ-2
|
13
|
7
|
"Десна"
|
12
|
8
|
НХК "Штурм"
|
12
|
9
|
"Дніпро"
|
11
|
10
|
"Вікторія-П"
|
9
|
11
|
ЗОШ-6
|
9
|
12
|
ЗОШ-13
|
8
|
13
|
ЗОШ-35
|
8
|
14
|
ЗОШ-33
|
7
|
15
|
ЗОШ-9
|
7
|
16
|
ЗОШ-8
|
6
|
17
|
ЗОШ-25
|
6
|
18
|
ЗОШ-19
|
5
|
|