18 листопада
Головна Новини 5 этап II Открытого Чемпионата Украины
5 этап II Открытого Чемпионата Украины Друк e-mail
Автор ФНХУ   
Неділя, 04 жовтня 2009, 17:11

Группа 1

#

Player

G

W

D

F

G

Po

1

Юхница Евгений

18

15

3

0

54:19

33

2

Rickard Sjostedt

18

15

0

3

96:37

30

3

Martin Arenlind

18

14

1

3

72:31

29

4

Аверьянов Антон

18

12

3

3

88:39

27

5

Рымаренко Алексей

18

12

3

3

73:34

27

6

Ткач Орест

18

11

5

2

60:38

27

7

Короткий Степан

18

12

2

4

57:32

26

8

Скороход Валерий

18

9

1

8

45:36

19

9

Левданский Виктор

18

6

5

7

39:46

17

10

Шаломаев Михаил

18

7

3

8

41:47

17

11

Жубецкис Интарс

18

6

4

8

52:57

16

12

Даниленко Александр

18

5

4

9

43:46

14

13

Спиваковский Михаил

18

5

4

9

42:59

14

14

Владимиров Сергей

18

4

4

10

27:30

12

15

Пилипенко Павел

18

4

4

10

43:60

12

16

Амелин Александр

18

3

6

9

28:47

12

17

Чугунов Владимир

18

2

4

12

35:68

8

18

Гончаренко Игорь

18

1

0

17

19:108

2

19

Куделя Тарас

18

0

0

18

19:99

0

Round #1

Юхница Евгений - Владимиров Сергей (1 : 0)
Даниленко Александр - Чугунов Владимир (5 : 2)
Скороход Валерий - Амелин Александр (2 : 2)
Пилипенко Павел - Гончаренко Игорь (4 : 2)
Спиваковский Михаил - Жубецкис Интарс (2 : 2)
Ткач Орест - Короткий Степан (2 : 0)
Левданский Виктор - Martin Arenlind (0 : 3)
Куделя Тарас - Аверьянов Антон (3 : 8)
Шаломаев Михаил - Rickard Sjostedt (1 : 4)

Round #2

Владимиров Сергей - Чугунов Владимир (1 : 1)
Юхница Евгений - Амелин Александр (3 : 1)
Даниленко Александр - Гончаренко Игорь (5 : 1)
Скороход Валерий - Жубецкис Интарс (4 : 3)
Пилипенко Павел - Короткий Степан (1 : 6)
Спиваковский Михаил - Martin Arenlind (1 : 5)
Ткач Орест - Аверьянов Антон (4 : 4)
Левданский Виктор - Rickard Sjostedt (2 : 7)
Куделя Тарас - Рымаренко Алексей (0 : 7)

Round #3

Чугунов Владимир - Амелин Александр (1 : 1)
Владимиров Сергей - Гончаренко Игорь (7 : 0)
Юхница Евгений - Жубецкис Интарс (3 : 1)
Даниленко Александр - Короткий Степан (1 : 2)
Скороход Валерий - Martin Arenlind (2 : 3)
Пилипенко Павел - Аверьянов Антон (3 : 7)
Спиваковский Михаил - Rickard Sjostedt (2 : 9)
Ткач Орест - Рымаренко Алексей (2 : 2)
Левданский Виктор - Шаломаев Михаил (1 : 0)

Round #4

Амелин Александр - Гончаренко Игорь (4 : 2)
Чугунов Владимир - Жубецкис Интарс (2 : 4)
Владимиров Сергей - Короткий Степан (1 : 2)
Юхница Евгений - Martin Arenlind (3 : 1)
Даниленко Александр - Аверьянов Антон (2 : 2)
Скороход Валерий - Rickard Sjostedt (1 : 3)
Пилипенко Павел - Рымаренко Алексей (4 : 5)
Спиваковский Михаил - Шаломаев Михаил (1 : 5)
Ткач Орест - Куделя Тарас (3 : 1)

Round #5

Гончаренко Игорь - Жубецкис Интарс (2 : 4)
Амелин Александр - Короткий Степан (2 : 2)
Чугунов Владимир - Martin Arenlind (2 : 6)
Владимиров Сергей - Аверьянов Антон (3 : 4)
Юхница Евгений - Rickard Sjostedt (3 : 2)
Даниленко Александр - Рымаренко Алексей (1 : 5)
Скороход Валерий - Шаломаев Михаил (1 : 3)
Пилипенко Павел - Куделя Тарас (4 : 2)
Спиваковский Михаил - Левданский Виктор (4 : 4)

Round #6

Жубецкис Интарс - Короткий Степан (1 : 2)
Гончаренко Игорь - Martin Arenlind (0 : 6)
Амелин Александр - Аверьянов Антон (1 : 3)
Чугунов Владимир - Rickard Sjostedt (7 : 8)
Владимиров Сергей - Рымаренко Алексей (1 : 0)
Юхница Евгений - Шаломаев Михаил (3 : 0)
Даниленко Александр - Куделя Тарас (5 : 0)
Скороход Валерий - Левданский Виктор (1 : 2)
Пилипенко Павел - Ткач Орест (2 : 2)

Round #7

Короткий Степан - Martin Arenlind (1 : 4)
Жубецкис Интарс - Аверьянов Антон (1 : 9)
Гончаренко Игорь - Rickard Sjostedt (1 : 8)
Амелин Александр - Рымаренко Алексей (1 : 5)
Чугунов Владимир - Шаломаев Михаил (2 : 2)
Владимиров Сергей - Куделя Тарас (3 : 0)
Юхница Евгений - Левданский Виктор (2 : 1)
Даниленко Александр - Ткач Орест (3 : 4)
Скороход Валерий - Спиваковский Михаил (4 : 1)

Round #8

Martin Arenlind - Аверьянов Антон (1 : 1)
Короткий Степан - Rickard Sjostedt (2 : 5)
Жубецкис Интарс - Рымаренко Алексей (3 : 6)
Гончаренко Игорь - Шаломаев Михаил (0 : 2)
Амелин Александр - Куделя Тарас (4 : 0)
Чугунов Владимир - Левданский Виктор (0 : 1)
Владимиров Сергей - Ткач Орест (2 : 2)
Юхница Евгений - Спиваковский Михаил (6 : 1)
Даниленко Александр - Пилипенко Павел (4 : 3)

Round #9

Аверьянов Антон - Rickard Sjostedt (4 : 2)
Martin Arenlind - Рымаренко Алексей (2 : 4)
Короткий Степан - Шаломаев Михаил (2 : 1)
Жубецкис Интарс - Куделя Тарас (7 : 1)
Гончаренко Игорь - Левданский Виктор (3 : 9)
Амелин Александр - Ткач Орест (3 : 4)
Чугунов Владимир - Спиваковский Михаил (3 : 3)
Владимиров Сергей - Пилипенко Павел (2 : 3)
Юхница Евгений - Скороход Валерий (3 : 2)

Round #10

Rickard Sjostedt - Рымаренко Алексей (6 : 1)
Аверьянов Антон - Шаломаев Михаил (8 : 2)
Martin Arenlind - Куделя Тарас (6 : 0)
Короткий Степан - Левданский Виктор (6 : 1)
Жубецкис Интарс - Ткач Орест (0 : 3)
Гончаренко Игорь - Спиваковский Михаил (0 : 3)
Амелин Александр - Пилипенко Павел (1 : 1)
Чугунов Владимир - Скороход Валерий (0 : 3)
Владимиров Сергей - Даниленко Александр (1 : 1)

Round #11

Рымаренко Алексей - Шаломаев Михаил (3 : 4)
Rickard Sjostedt - Куделя Тарас (9 : 2)
Аверьянов Антон - Левданский Виктор (4 : 1)
Martin Arenlind - Ткач Орест (3 : 5)
Короткий Степан - Спиваковский Михаил (5 : 0)
Жубецкис Интарс - Пилипенко Павел (2 : 2)
Гончаренко Игорь - Скороход Валерий (1 : 5)
Амелин Александр - Даниленко Александр (0 : 0)
Чугунов Владимир - Юхница Евгений (0 : 3)

Round #12

Шаломаев Михаил - Куделя Тарас (5 : 2)
Рымаренко Алексей - Левданский Виктор (3 : 3)
Rickard Sjostedt - Ткач Орест (8 : 0)
Аверьянов Антон - Спиваковский Михаил (4 : 3)
Martin Arenlind - Пилипенко Павел (6 : 2)
Короткий Степан - Скороход Валерий (3 : 0)
Жубецкис Интарс - Даниленко Александр (4 : 3)
Гончаренко Игорь - Юхница Евгений (1 : 5)
Амелин Александр - Владимиров Сергей (0 : 1)

Round #13

Куделя Тарас - Левданский Виктор (1 : 6)
Шаломаев Михаил - Ткач Орест (0 : 4)
Рымаренко Алексей - Спиваковский Михаил (3 : 0)
Rickard Sjostedt - Пилипенко Павел (5 : 1)
Аверьянов Антон - Скороход Валерий (4 : 1)
Martin Arenlind - Даниленко Александр (5 : 2)
Короткий Степан - Юхница Евгений (2 : 2)
Жубецкис Интарс - Владимиров Сергей (4 : 2)
Гончаренко Игорь - Чугунов Владимир (1 : 6)

Round #14

Левданский Виктор - Ткач Орест (1 : 4)
Куделя Тарас - Спиваковский Михаил (1 : 9)
Шаломаев Михаил - Пилипенко Павел (3 : 3)
Рымаренко Алексей - Скороход Валерий (5 : 1)
Rickard Sjostedt - Даниленко Александр (5 : 3)
Аверьянов Антон - Юхница Евгений (1 : 3)
Martin Arenlind - Владимиров Сергей (3 : 1)
Короткий Степан - Чугунов Владимир (3 : 0)
Жубецкис Интарс - Амелин Александр (8 : 2)

Round #15

Ткач Орест - Спиваковский Михаил (5 : 3)
Левданский Виктор - Пилипенко Павел (2 : 0)
Куделя Тарас - Скороход Валерий (1 : 6)
Шаломаев Михаил - Даниленко Александр (3 : 2)
Рымаренко Алексей - Юхница Евгений (2 : 2)
Rickard Sjostedt - Владимиров Сергей (1 : 0)
Аверьянов Антон - Чугунов Владимир (7 : 1)
Martin Arenlind - Амелин Александр (6 : 0)
Короткий Степан - Гончаренко Игорь (8 : 3)

Round #16

Спиваковский Михаил - Пилипенко Павел (4 : 1)
Ткач Орест - Скороход Валерий (0 : 4)
Левданский Виктор - Даниленко Александр (2 : 5)
Куделя Тарас - Юхница Евгений (1 : 5)
Шаломаев Михаил - Владимиров Сергей (3 : 0)
Рымаренко Алексей - Чугунов Владимир (5 : 1)
Rickard Sjostedt - Амелин Александр (6 : 1)
Аверьянов Антон - Гончаренко Игорь (13 : 1)
Martin Arenlind - Жубецкис Интарс (4 : 1)

Round #17

Пилипенко Павел - Скороход Валерий (1 : 3)
Спиваковский Михаил - Даниленко Александр (1 : 1)
Ткач Орест - Юхница Евгений (2 : 2)
Левданский Виктор - Владимиров Сергей (1 : 1)
Куделя Тарас - Чугунов Владимир (2 : 5)
Шаломаев Михаил - Амелин Александр (0 : 3)
Рымаренко Алексей - Гончаренко Игорь (11 : 0)
Rickard Sjostedt - Жубецкис Интарс (5 : 2)
Аверьянов Антон - Короткий Степан (3 : 4)

Round #18

Скороход Валерий - Даниленко Александр (3 : 0)
Пилипенко Павел - Юхница Евгений (1 : 2)
Спиваковский Михаил - Владимиров Сергей (2 : 0)
Ткач Орест - Чугунов Владимир (6 : 0)
Левданский Виктор - Амелин Александр (1 : 1)
Куделя Тарас - Гончаренко Игорь (0 : 1)
Шаломаев Михаил - Жубецкис Интарс (4 : 4)
Рымаренко Алексей - Короткий Степан (3 : 1)
Rickard Sjostedt - Martin Arenlind (3 : 4)

Round #19

Даниленко Александр - Юхница Евгений (0 : 3)
Скороход Валерий - Владимиров Сергей (2 : 1)
Пилипенко Павел - Чугунов Владимир (7 : 2)
Спиваковский Михаил - Амелин Александр (2 : 1)
Ткач Орест - Гончаренко Игорь (8 : 0)
Левданский Виктор - Жубецкис Интарс (1 : 1)
Куделя Тарас - Короткий Степан (2 : 6)
Шаломаев Михаил - Martin Arenlind (3 : 4)
Рымаренко Алексей - Аверьянов Антон (3 : 2)

Группа 2

#

Player

G

W

D

F

G

Po

1

Петров Дмитрий

18

16

1

1

126:30

33

2

Лутай Станислав

18

15

1

2

90:33

31

3

Косырев Александр

18

14

1

3

86:47

29

4

Марголис Михаил

18

12

4

2

66:27

28

5

Гусак Алексей

18

12

2

4

73:47

26

6

Бардиевский Дмитрий

18

12

0

6

78:45

24

7

Короткий Сергей

18

9

2

7

68:56

20

8

Сапожников Виталий

18

9

2

7

67:52

20

9

Жулябин Александр

18

9

1

8

60:49

19

10

Дмитриченко Сергей

18

7

5

6

49:45

19

11

Мартыненко Александр

18

8

3

7

51:58

19

12

Рудиев Игорь

18

6

5

7

51:46

17

13

Арешкин Владимир

18

7

2

9

52:57

16

14

Ильин Александр

18

4

3

11

43:64

11

15

Ямбуренко Алексей

18

4

3

11

45:72

11

16

Куделя Владимир

18

4

3

11

40:69

11

17

Серебряков Роман

18

2

0

16

40:106

4

18

Левданский Евгений

18

1

0

17

25:122

2

19

Скорода Юрий

18

1

0

17

25:110

2

Round #1

Гусак Алексей - Левданский Евгений (9 : 2)
Сапожников Виталий - Рудиев Игорь (2 : 2)
Бардиевский Дмитрий - Арешкин Владимир (4 : 0)
Ямбуренко Алексей - Серебряков Роман (6 : 0)
Куделя Владимир - Жулябин Александр (5 : 4)
Дмитриченко Сергей - Короткий Сергей (6 : 1)
Мартыненко Александр - Марголис Михаил (0 : 6)
Скорода Юрий - Лутай Станислав (2 : 10)
Ильин Александр - Косырев Александр (2 : 6)

Round #2

Левданский Евгений - Рудиев Игорь (2 : 5)
Гусак Алексей - Арешкин Владимир (5 : 1)
Сапожников Виталий - Серебряков Роман (6 : 0)
Бардиевский Дмитрий - Жулябин Александр (4 : 3)
Ямбуренко Алексей - Короткий Сергей (4 : 4)
Куделя Владимир - Марголис Михаил (1 : 5)
Дмитриченко Сергей - Лутай Станислав (0 : 6)
Мартыненко Александр - Косырев Александр (4 : 2)
Скорода Юрий - Петров Дмитрий (2 : 11)

Round #3

Рудиев Игорь - Арешкин Владимир (2 : 2)
Левданский Евгений - Серебряков Роман (0 : 5)
Гусак Алексей - Жулябин Александр (4 : 0)
Сапожников Виталий - Короткий Сергей (3 : 4)
Бардиевский Дмитрий - Марголис Михаил (5 : 2)
Ямбуренко Алексей - Лутай Станислав (0 : 8)
Куделя Владимир - Косырев Александр (2 : 6)
Дмитриченко Сергей - Петров Дмитрий (0 : 5)
Мартыненко Александр - Ильин Александр (3 : 1)

Round #4

Арешкин Владимир - Серебряков Роман (4 : 2)
Рудиев Игорь - Жулябин Александр (2 : 3)
Левданский Евгений - Короткий Сергей (2 : 6)
Гусак Алексей - Марголис Михаил (1 : 7)
Сапожников Виталий - Лутай Станислав (2 : 5)
Бардиевский Дмитрий - Косырев Александр (0 : 7)
Ямбуренко Алексей - Петров Дмитрий (3 : 12)
Куделя Владимир - Ильин Александр (2 : 1)
Дмитриченко Сергей - Скорода Юрий (3 : 0)

Round #5

Серебряков Роман - Жулябин Александр (0 : 6)
Арешкин Владимир - Короткий Сергей (2 : 5)
Рудиев Игорь - Марголис Михаил (0 : 2)
Левданский Евгений - Лутай Станислав (2 : 7)
Гусак Алексей - Косырев Александр (0 : 4)
Сапожников Виталий - Петров Дмитрий (3 : 9)
Бардиевский Дмитрий - Ильин Александр (3 : 2)
Ямбуренко Алексей - Скорода Юрий (3 : 2)
Куделя Владимир - Мартыненко Александр (0 : 0)

Round #6

Жулябин Александр - Короткий Сергей (2 : 4)
Серебряков Роман - Марголис Михаил (1 : 6)
Арешкин Владимир - Лутай Станислав (3 : 5)
Рудиев Игорь - Косырев Александр (2 : 3)
Левданский Евгений - Петров Дмитрий (0 : 12)
Гусак Алексей - Ильин Александр (4 : 1)
Сапожников Виталий - Скорода Юрий (6 : 2)
Бардиевский Дмитрий - Мартыненко Александр (6 : 3)
Ямбуренко Алексей - Дмитриченко Сергей (0 : 0)

Round #7

Короткий Сергей - Марголис Михаил (2 : 3)
Жулябин Александр - Лутай Станислав (2 : 5)
Серебряков Роман - Косырев Александр (4 : 7)
Арешкин Владимир - Петров Дмитрий (2 : 8)
Рудиев Игорь - Ильин Александр (2 : 2)
Левданский Евгений - Скорода Юрий (5 : 3)
Гусак Алексей - Мартыненко Александр (4 : 4)
Сапожников Виталий - Дмитриченко Сергей (4 : 4)
Бардиевский Дмитрий - Куделя Владимир (8 : 2)

Round #8

Марголис Михаил - Лутай Станислав (1 : 1)
Короткий Сергей - Косырев Александр (4 : 1)
Жулябин Александр - Петров Дмитрий (1 : 3)
Серебряков Роман - Ильин Александр (3 : 4)
Арешкин Владимир - Скорода Юрий (5 : 2)
Рудиев Игорь - Мартыненко Александр (5 : 0)
Левданский Евгений - Дмитриченко Сергей (1 : 6)
Гусак Алексей - Куделя Владимир (5 : 2)
Сапожников Виталий - Ямбуренко Алексей (4 : 2)

Round #9

Лутай Станислав - Косырев Александр (2 : 3)
Марголис Михаил - Петров Дмитрий (3 : 3)
Короткий Сергей - Ильин Александр (3 : 3)
Жулябин Александр - Скорода Юрий (6 : 1)
Серебряков Роман - Мартыненко Александр (1 : 6)
Арешкин Владимир - Дмитриченко Сергей (3 : 2)
Рудиев Игорь - Куделя Владимир (1 : 1)
Левданский Евгений - Ямбуренко Алексей (3 : 4)
Гусак Алексей - Бардиевский Дмитрий (1 : 4)

Round #10

Косырев Александр - Петров Дмитрий (1 : 6)
Лутай Станислав - Ильин Александр (5 : 2)
Марголис Михаил - Скорода Юрий (7 : 1)
Короткий Сергей - Мартыненко Александр (4 : 1)
Жулябин Александр - Дмитриченко Сергей (4 : 2)
Серебряков Роман - Куделя Владимир (1 : 7)
Арешкин Владимир - Ямбуренко Алексей (2 : 0)
Рудиев Игорь - Бардиевский Дмитрий (0 : 2)
Левданский Евгений - Сапожников Виталий (1 : 5)

Round #11

Петров Дмитрий - Ильин Александр (11 : 0)
Косырев Александр - Скорода Юрий (9 : 0)
Лутай Станислав - Мартыненко Александр (5 : 3)
Марголис Михаил - Дмитриченко Сергей (3 : 1)
Короткий Сергей - Куделя Владимир (7 : 2)
Жулябин Александр - Ямбуренко Алексей (5 : 2)
Серебряков Роман - Бардиевский Дмитрий (4 : 7)
Арешкин Владимир - Сапожников Виталий (2 : 6)
Рудиев Игорь - Гусак Алексей (1 : 6)

Round #12

Ильин Александр - Скорода Юрий (5 : 0)
Петров Дмитрий - Мартыненко Александр (12 : 2)
Косырев Александр - Дмитриченко Сергей (5 : 3)
Лутай Станислав - Куделя Владимир (6 : 2)
Марголис Михаил - Ямбуренко Алексей (6 : 2)
Короткий Сергей - Бардиевский Дмитрий (3 : 5)
Жулябин Александр - Сапожников Виталий (1 : 4)
Серебряков Роман - Гусак Алексей (5 : 7)
Арешкин Владимир - Левданский Евгений (9 : 0)

Round #13

Скорода Юрий - Мартыненко Александр (0 : 6)
Ильин Александр - Дмитриченко Сергей (2 : 3)
Петров Дмитрий - Куделя Владимир (5 : 1)
Косырев Александр - Ямбуренко Алексей (8 : 6)
Лутай Станислав - Бардиевский Дмитрий (4 : 3)
Марголис Михаил - Сапожников Виталий (2 : 1)
Короткий Сергей - Гусак Алексей (1 : 3)
Жулябин Александр - Левданский Евгений (8 : 0)
Серебряков Роман - Рудиев Игорь (1 : 9)

Round #14

Мартыненко Александр - Дмитриченко Сергей (2 : 2)
Скорода Юрий - Куделя Владимир (3 : 2)
Ильин Александр - Ямбуренко Алексей (3 : 1)
Петров Дмитрий - Бардиевский Дмитрий (5 : 0)
Косырев Александр - Сапожников Виталий (5 : 3)
Лутай Станислав - Гусак Алексей (1 : 3)
Марголис Михаил - Левданский Евгений (6 : 2)
Короткий Сергей - Рудиев Игорь (3 : 4)
Жулябин Александр - Арешкин Владимир (2 : 2)

Round #15

Дмитриченко Сергей - Куделя Владимир (3 : 1)
Мартыненко Александр - Ямбуренко Алексей (3 : 2)
Скорода Юрий - Бардиевский Дмитрий (0 : 8)
Ильин Александр - Сапожников Виталий (2 : 3)
Петров Дмитрий - Гусак Алексей (4 : 2)
Косырев Александр - Левданский Евгений (7 : 3)
Лутай Станислав - Рудиев Игорь (4 : 1)
Марголис Михаил - Арешкин Владимир (3 : 1)
Короткий Сергей - Серебряков Роман (7 : 3)

Round #16

Куделя Владимир - Ямбуренко Алексей (2 : 2)
Дмитриченко Сергей - Бардиевский Дмитрий (3 : 2)
Мартыненко Александр - Сапожников Виталий (3 : 1)
Скорода Юрий - Гусак Алексей (1 : 8)
Ильин Александр - Левданский Евгений (8 : 2)
Петров Дмитрий - Рудиев Игорь (7 : 4)
Косырев Александр - Арешкин Владимир (3 : 1)
Лутай Станислав - Серебряков Роман (8 : 2)
Марголис Михаил - Жулябин Александр (0 : 1)

Round #17

Ямбуренко Алексей - Бардиевский Дмитрий (3 : 1)
Куделя Владимир - Сапожников Виталий (2 : 8)
Дмитриченко Сергей - Гусак Алексей (3 : 3)
Мартыненко Александр - Левданский Евгений (4 : 0)
Скорода Юрий - Рудиев Игорь (2 : 4)
Ильин Александр - Арешкин Владимир (2 : 7)
Петров Дмитрий - Серебряков Роман (8 : 2)
Косырев Александр - Жулябин Александр (7 : 3)
Лутай Станислав - Короткий Сергей (6 : 1)

Round #18

Бардиевский Дмитрий - Сапожников Виталий (2 : 3)
Ямбуренко Алексей - Гусак Алексей (3 : 4)
Куделя Владимир - Левданский Евгений (4 : 0)
Дмитриченко Сергей - Рудиев Игорь (2 : 2)
Мартыненко Александр - Арешкин Владимир (4 : 2)
Скорода Юрий - Серебряков Роман (2 : 5)
Ильин Александр - Жулябин Александр (1 : 4)
Петров Дмитрий - Короткий Сергей (4 : 2)
Косырев Александр - Марголис Михаил (2 : 2)

Round #19

Сапожников Виталий - Гусак Алексей (3 : 4)
Бардиевский Дмитрий - Левданский Евгений (14 : 0)
Ямбуренко Алексей - Рудиев Игорь (2 : 5)
Куделя Владимир - Арешкин Владимир (2 : 4)
Дмитриченко Сергей - Серебряков Роман (6 : 1)
Мартыненко Александр - Жулябин Александр (3 : 5)
Скорода Юрий - Короткий Сергей (2 : 7)
Ильин Александр - Марголис Михаил (2 : 2)
Петров Дмитрий - Лутай Станислав (1 : 2)

Группа 3

#

Player

G

W

D

F

G

Po

1

Галузо Янис

18

15

1

2

68:31

31

2

Даценко Анатолий

18

14

1

3

66:20

29

3

Михин Михаил

18

13

3

2

67:26

29

4

Егоров Владимир

18

13

3

2

63:24

29

5

Скоробогатов Виталий

18

13

2

3

92:38

28

6

Павлов Валентин

18

11

2

5

58:46

24

7

Гончарова Наталия

18

8

5

5

55:43

21

8

Чабан Игорь

18

10

1

7

61:43

21

9

Князюк Андрей

18

8

3

7

66:42

19

10

Чабан Денис

18

9

0

9

51:54

18

11

Ямбуренко Юрий

18

8

2

8

46:40

18

12

Барахов Дмитрий

18

8

1

9

44:47

17

13

Тынгаев Александр

18

8

0

10

36:45

16

14

Окунев Александр

18

5

2

11

43:52

12

15

Ильин Николай

18

4

3

11

32:54

11

16

Золотарь Анна

18

4

0

14

38:72

8

17

Динец Павел

18

2

3

13

30:64

7

18

Басос Максим

18

1

2

15

25:84

4

19

Кирилов Александр

18

0

0

18

5:121

0

Round #1

Даценко Анатолий - Золотарь Анна (3 : 1)
Ямбуренко Юрий - Кирилов Александр (7 : 0)
Гончарова Наталия - Павлов Валентин (2 : 3)
Чабан Игорь - Окунев Александр (4 : 2)
Тынгаев Александр - Барахов Дмитрий (2 : 1)
Чабан Денис - Князюк Андрей (2 : 5)
Динец Павел - Скоробогатов Виталий (1 : 7)
Ильин Николай - Егоров Владимир (0 : 3)
Басос Максим - Михин Михаил (0 : 7)

Round #2

Золотарь Анна - Кирилов Александр (5 : 0)
Даценко Анатолий - Павлов Валентин (6 : 1)
Ямбуренко Юрий - Окунев Александр (2 : 1)
Гончарова Наталия - Барахов Дмитрий (5 : 2)
Чабан Игорь - Князюк Андрей (1 : 5)
Тынгаев Александр - Скоробогатов Виталий (1 : 7)
Чабан Денис - Егоров Владимир (2 : 6)
Динец Павел - Михин Михаил (0 : 3)
Ильин Николай - Галузо Янис (2 : 6)

Round #3

Кирилов Александр - Павлов Валентин (1 : 3)
Золотарь Анна - Окунев Александр (1 : 4)
Даценко Анатолий - Барахов Дмитрий (7 : 1)
Ямбуренко Юрий - Князюк Андрей (3 : 1)
Гончарова Наталия - Скоробогатов Виталий (4 : 4)
Чабан Игорь - Егоров Владимир (5 : 1)
Тынгаев Александр - Михин Михаил (0 : 7)
Чабан Денис - Галузо Янис (0 : 2)
Динец Павел - Басос Максим (3 : 3)

Round #4

Павлов Валентин - Окунев Александр (4 : 1)
Кирилов Александр - Барахов Дмитрий (0 : 6)
Золотарь Анна - Князюк Андрей (1 : 7)
Даценко Анатолий - Скоробогатов Виталий (2 : 3)
Ямбуренко Юрий - Егоров Владимир (1 : 7)
Гончарова Наталия - Михин Михаил (1 : 3)
Чабан Игорь - Галузо Янис (1 : 3)
Тынгаев Александр - Басос Максим (4 : 0)
Чабан Денис - Ильин Николай (2 : 1)

Round #5

Окунев Александр - Барахов Дмитрий (0 : 2)
Павлов Валентин - Князюк Андрей (2 : 1)
Кирилов Александр - Скоробогатов Виталий (0 : 6)
Золотарь Анна - Егоров Владимир (0 : 4)
Даценко Анатолий - Михин Михаил (1 : 1)
Ямбуренко Юрий - Галузо Янис (2 : 4)
Гончарова Наталия - Басос Максим (3 : 1)
Чабан Игорь - Ильин Николай (2 : 1)
Тынгаев Александр - Динец Павел (3 : 4)

Round #6

Барахов Дмитрий - Князюк Андрей (1 : 1)
Окунев Александр - Скоробогатов Виталий (3 : 3)
Павлов Валентин - Егоров Владимир (1 : 2)
Кирилов Александр - Михин Михаил (0 : 8)
Золотарь Анна - Галузо Янис (1 : 2)
Даценко Анатолий - Басос Максим (3 : 0)
Ямбуренко Юрий - Ильин Николай (0 : 2)
Гончарова Наталия - Динец Павел (0 : 0)
Чабан Игорь - Чабан Денис (4 : 3)

Round #7

Князюк Андрей - Скоробогатов Виталий (1 : 3)
Барахов Дмитрий - Егоров Владимир (0 : 2)
Окунев Александр - Михин Михаил (1 : 4)
Павлов Валентин - Галузо Янис (2 : 4)
Кирилов Александр - Басос Максим (0 : 5)
Золотарь Анна - Ильин Николай (1 : 3)
Даценко Анатолий - Динец Павел (2 : 0)
Ямбуренко Юрий - Чабан Денис (2 : 3)
Гончарова Наталия - Тынгаев Александр (1 : 4)

Round #8

Скоробогатов Виталий - Егоров Владимир (2 : 4)
Князюк Андрей - Михин Михаил (4 : 5)
Барахов Дмитрий - Галузо Янис (2 : 3)
Окунев Александр - Басос Максим (4 : 3)
Павлов Валентин - Ильин Николай (3 : 3)
Кирилов Александр - Динец Павел (0 : 8)
Золотарь Анна - Чабан Денис (7 : 4)
Даценко Анатолий - Тынгаев Александр (2 : 0)
Ямбуренко Юрий - Чабан Игорь (2 : 2)

Round #9

Егоров Владимир - Михин Михаил (1 : 1)
Скоробогатов Виталий - Галузо Янис (6 : 3)
Князюк Андрей - Басос Максим (2 : 2)
Барахов Дмитрий - Ильин Николай (5 : 1)
Окунев Александр - Динец Павел (4 : 0)
Павлов Валентин - Чабан Денис (2 : 6)
Кирилов Александр - Тынгаев Александр (0 : 5)
Золотарь Анна - Чабан Игорь (2 : 9)
Даценко Анатолий - Гончарова Наталия (3 : 2)

Round #10

Михин Михаил - Галузо Янис (0 : 4)
Егоров Владимир - Басос Максим (7 : 1)
Скоробогатов Виталий - Ильин Николай (7 : 2)
Князюк Андрей - Динец Павел (8 : 3)
Барахов Дмитрий - Чабан Денис (0 : 1)
Окунев Александр - Тынгаев Александр (1 : 2)
Павлов Валентин - Чабан Игорь (5 : 2)
Кирилов Александр - Гончарова Наталия (0 : 6)
Золотарь Анна - Ямбуренко Юрий (1 : 3)

Round #11

Галузо Янис - Басос Максим (4 : 0)
Михин Михаил - Ильин Николай (3 : 1)
Егоров Владимир - Динец Павел (2 : 1)
Скоробогатов Виталий - Чабан Денис (6 : 3)
Князюк Андрей - Тынгаев Александр (3 : 1)
Барахов Дмитрий - Чабан Игорь (1 : 0)
Окунев Александр - Гончарова Наталия (4 : 4)
Павлов Валентин - Ямбуренко Юрий (4 : 3)
Кирилов Александр - Даценко Анатолий (0 : 13)

Round #12

Басос Максим - Ильин Николай (0 : 2)
Галузо Янис - Динец Павел (6 : 1)
Михин Михаил - Чабан Денис (5 : 1)
Егоров Владимир - Тынгаев Александр (2 : 0)
Скоробогатов Виталий - Чабан Игорь (2 : 3)
Князюк Андрей - Гончарова Наталия (7 : 2)
Барахов Дмитрий - Ямбуренко Юрий (3 : 4)
Окунев Александр - Даценко Анатолий (1 : 3)
Павлов Валентин - Золотарь Анна (6 : 2)

Round #13

Ильин Николай - Динец Павел (1 : 1)
Басос Максим - Чабан Денис (2 : 4)
Галузо Янис - Тынгаев Александр (3 : 1)
Михин Михаил - Чабан Игорь (5 : 2)
Егоров Владимир - Гончарова Наталия (2 : 2)
Скоробогатов Виталий - Ямбуренко Юрий (4 : 1)
Князюк Андрей - Даценко Анатолий (1 : 3)
Барахов Дмитрий - Золотарь Анна (5 : 3)
Окунев Александр - Кирилов Александр (5 : 0)

Round #14

Динец Павел - Чабан Денис (0 : 4)
Ильин Николай - Тынгаев Александр (4 : 6)
Басос Максим - Чабан Игорь (1 : 10)
Галузо Янис - Гончарова Наталия (3 : 5)
Михин Михаил - Ямбуренко Юрий (2 : 1)
Егоров Владимир - Даценко Анатолий (0 : 3)
Скоробогатов Виталий - Золотарь Анна (6 : 1)
Князюк Андрей - Кирилов Александр (9 : 1)
Барахов Дмитрий - Павлов Валентин (3 : 2)

Round #15

Чабан Денис - Тынгаев Александр (3 : 1)
Динец Павел - Чабан Игорь (1 : 4)
Ильин Николай - Гончарова Наталия (0 : 1)
Басос Максим - Ямбуренко Юрий (1 : 6)
Галузо Янис - Даценко Анатолий (3 : 2)
Михин Михаил - Золотарь Анна (3 : 1)
Егоров Владимир - Кирилов Александр (9 : 0)
Скоробогатов Виталий - Павлов Валентин (3 : 4)
Князюк Андрей - Окунев Александр (5 : 2)

Round #16

Тынгаев Александр - Чабан Игорь (0 : 1)
Чабан Денис - Гончарова Наталия (2 : 4)
Динец Павел - Ямбуренко Юрий (0 : 3)
Ильин Николай - Даценко Анатолий (1 : 5)
Басос Максим - Золотарь Анна (4 : 5)
Галузо Янис - Кирилов Александр (7 : 0)
Михин Михаил - Павлов Валентин (2 : 2)
Егоров Владимир - Окунев Александр (6 : 1)
Скоробогатов Виталий - Барахов Дмитрий (7 : 2)

Round #17

Чабан Игорь - Гончарова Наталия (2 : 6)
Тынгаев Александр - Ямбуренко Юрий (2 : 1)
Чабан Денис - Даценко Анатолий (0 : 4)
Динец Павел - Золотарь Анна (1 : 4)
Ильин Николай - Кирилов Александр (5 : 2)
Басос Максим - Павлов Валентин (0 : 5)
Галузо Янис - Окунев Александр (3 : 1)
Михин Михаил - Барахов Дмитрий (6 : 2)
Егоров Владимир - Князюк Андрей (3 : 2)

Round #18

Гончарова Наталия - Ямбуренко Юрий (2 : 2)
Чабан Игорь - Даценко Анатолий (2 : 3)
Тынгаев Александр - Золотарь Анна (3 : 1)
Чабан Денис - Кирилов Александр (7 : 1)
Динец Павел - Павлов Валентин (4 : 5)
Ильин Николай - Окунев Александр (2 : 6)
Басос Максим - Барахов Дмитрий (1 : 3)
Галузо Янис - Князюк Андрей (6 : 3)
Михин Михаил - Скоробогатов Виталий (2 : 4)

Round #19

Ямбуренко Юрий - Даценко Анатолий (3 : 1)
Гончарова Наталия - Золотарь Анна (5 : 1)
Чабан Игорь - Кирилов Александр (7 : 0)
Тынгаев Александр - Павлов Валентин (1 : 4)
Чабан Денис - Окунев Александр (4 : 2)
Динец Павел - Барахов Дмитрий (2 : 5)
Ильин Николай - Князюк Андрей (1 : 1)
Басос Максим - Скоробогатов Виталий (1 : 12)
Галузо Янис - Егоров Владимир (2 : 2)

Группа 4

#

Player

G

W

D

F

G

Po

1

Petter Bengtsson

18

16

1

1

92:26

33

2

Зайцев Александр

18

15

2

1

103:36

32

3

Cтернатс Райвис

18

15

0

3

118:40

30

4

Елистратов Иван

18

14

0

4

61:33

28

5

Кашенцев Игорь

18

12

1

5

81:46

25

6

Ведерников Алексей

18

11

2

5

76:42

24

7

Владимиров Александр

18

11

1

6

68:45

23

8

Малярозов Александр

18

9

3

6

52:48

21

9

Крохмаль Николай

18

8

4

6

50:45

20

10

Кушнир Юрий

18

9

0

9

45:47

18

11

Вагисаров Виктор

18

7

3

8

42:43

17

12

Ющенко Александр

18

6

1

11

53:61

13

13

Кушнир Никита

18

5

2

11

39:60

12

14

Бурнос Александр

18

6

0

12

47:69

12

15

Воюш Андрей

18

4

3

11

43:80

11

16

Серебряков Михаил

18

4

1

13

32:76

9

17

Панащук Сергей

18

4

0

14

26:94

8

18

Галушко Николай

18

1

1

16

19:97

3

19

Гостяев Денис

18

1

1

16

22:81

3

Round #1

Ведерников Алексей - Елистратов Иван (2 : 4)
Владимиров Александр - Гостяев Денис (2 : 2)
Малярозов Александр - Бурнос Александр (6 : 3)
Крохмаль Николай - Вагисаров Виктор (1 : 1)
Серебряков Михаил - Ющенко Александр (1 : 5)
Воюш Андрей - Кашенцев Игорь (3 : 6)
Кушнир Никита - Cтернатс Райвис (2 : 4)
Кушнир Юрий - Зайцев Александр (2 : 7)
Галушко Николай - Petter Bengtsson (0 : 8)

Round #2

Елистратов Иван - Гостяев Денис (4 : 2)
Ведерников Алексей - Бурнос Александр (2 : 3)
Владимиров Александр - Вагисаров Виктор (2 : 1)
Малярозов Александр - Ющенко Александр (3 : 1)
Крохмаль Николай - Кашенцев Игорь (3 : 6)
Серебряков Михаил - Cтернатс Райвис (1 : 9)
Воюш Андрей - Зайцев Александр (2 : 7)
Кушнир Никита - Petter Bengtsson (1 : 12)
Кушнир Юрий - Панащук Сергей (1 : 0)

Round #3

Гостяев Денис - Бурнос Александр (0 : 4)
Елистратов Иван - Вагисаров Виктор (1 : 0)
Ведерников Алексей - Ющенко Александр (4 : 2)
Владимиров Александр - Кашенцев Игорь (4 : 1)
Малярозов Александр - Cтернатс Райвис (2 : 5)
Крохмаль Николай - Зайцев Александр (1 : 6)
Серебряков Михаил - Petter Bengtsson (3 : 7)
Воюш Андрей - Панащук Сергей (0 : 10)
Кушнир Никита - Галушко Николай (2 : 2)

Round #4

Бурнос Александр - Вагисаров Виктор (0 : 5)
Гостяев Денис - Ющенко Александр (2 : 1)
Елистратов Иван - Кашенцев Игорь (2 : 0)
Ведерников Алексей - Cтернатс Райвис (1 : 6)
Владимиров Александр - Зайцев Александр (1 : 8)
Малярозов Александр - Petter Bengtsson (1 : 3)
Крохмаль Николай - Панащук Сергей (6 : 1)
Серебряков Михаил - Галушко Николай (1 : 0)
Воюш Андрей - Кушнир Юрий (0 : 10)

Round #5

Вагисаров Виктор - Ющенко Александр (4 : 4)
Бурнос Александр - Кашенцев Игорь (4 : 5)
Гостяев Денис - Cтернатс Райвис (2 : 7)
Елистратов Иван - Зайцев Александр (2 : 4)
Ведерников Алексей - Petter Bengtsson (0 : 3)
Владимиров Александр - Панащук Сергей (8 : 1)
Малярозов Александр - Галушко Николай (3 : 1)
Крохмаль Николай - Кушнир Юрий (0 : 2)
Серебряков Михаил - Кушнир Никита (3 : 5)

Round #6

Ющенко Александр - Кашенцев Игорь (1 : 5)
Вагисаров Виктор - Cтернатс Райвис (2 : 7)
Бурнос Александр - Зайцев Александр (2 : 5)
Гостяев Денис - Petter Bengtsson (0 : 3)
Елистратов Иван - Панащук Сергей (8 : 0)
Ведерников Алексей - Галушко Николай (9 : 2)
Владимиров Александр - Кушнир Юрий (1 : 3)
Малярозов Александр - Кушнир Никита (3 : 2)
Крохмаль Николай - Воюш Андрей (3 : 0)

Round #7

Кашенцев Игорь - Cтернатс Райвис (4 : 9)
Ющенко Александр - Зайцев Александр (1 : 7)
Вагисаров Виктор - Petter Bengtsson (0 : 6)
Бурнос Александр - Панащук Сергей (4 : 2)
Гостяев Денис - Галушко Николай (0 : 1)
Елистратов Иван - Кушнир Юрий (5 : 0)
Ведерников Алексей - Кушнир Никита (5 : 2)
Владимиров Александр - Воюш Андрей (5 : 1)
Малярозов Александр - Серебряков Михаил (6 : 0)

Round #8

Cтернатс Райвис - Зайцев Александр (2 : 6)
Кашенцев Игорь - Petter Bengtsson (0 : 5)
Ющенко Александр - Панащук Сергей (8 : 0)
Вагисаров Виктор - Галушко Николай (7 : 0)
Бурнос Александр - Кушнир Юрий (0 : 3)
Гостяев Денис - Кушнир Никита (1 : 6)
Елистратов Иван - Воюш Андрей (3 : 2)
Ведерников Алексей - Серебряков Михаил (5 : 1)
Владимиров Александр - Крохмаль Николай (4 : 1)

Round #9

Зайцев Александр - Petter Bengtsson (4 : 2)
Cтернатс Райвис - Панащук Сергей (12 : 0)
Кашенцев Игорь - Галушко Николай (6 : 1)
Ющенко Александр - Кушнир Юрий (4 : 2)
Вагисаров Виктор - Кушнир Никита (2 : 0)
Бурнос Александр - Воюш Андрей (3 : 4)
Гостяев Денис - Серебряков Михаил (2 : 5)
Елистратов Иван - Крохмаль Николай (2 : 1)
Ведерников Алексей - Малярозов Александр (2 : 2)

Round #10

Petter Bengtsson - Панащук Сергей (6 : 3)
Зайцев Александр - Галушко Николай (7 : 0)
Cтернатс Райвис - Кушнир Юрий (7 : 2)
Кашенцев Игорь - Кушнир Никита (4 : 3)
Ющенко Александр - Воюш Андрей (4 : 2)
Вагисаров Виктор - Серебряков Михаил (2 : 3)
Бурнос Александр - Крохмаль Николай (0 : 4)
Гостяев Денис - Малярозов Александр (1 : 5)
Елистратов Иван - Владимиров Александр (7 : 3)

Round #11

Панащук Сергей - Галушко Николай (2 : 0)
Petter Bengtsson - Кушнир Юрий (8 : 3)
Зайцев Александр - Кушнир Никита (5 : 1)
Cтернатс Райвис - Воюш Андрей (3 : 6)
Кашенцев Игорь - Серебряков Михаил (6 : 1)
Ющенко Александр - Крохмаль Николай (2 : 3)
Вагисаров Виктор - Малярозов Александр (1 : 2)
Бурнос Александр - Владимиров Александр (1 : 8)
Гостяев Денис - Ведерников Алексей (1 : 11)

Round #12

Галушко Николай - Кушнир Юрий (1 : 2)
Панащук Сергей - Кушнир Никита (0 : 4)
Petter Bengtsson - Воюш Андрей (6 : 2)
Зайцев Александр - Серебряков Михаил (8 : 1)
Cтернатс Райвис - Крохмаль Николай (8 : 2)
Кашенцев Игорь - Малярозов Александр (7 : 1)
Ющенко Александр - Владимиров Александр (1 : 4)
Вагисаров Виктор - Ведерников Алексей (0 : 5)
Бурнос Александр - Елистратов Иван (2 : 3)

Round #13

Кушнир Юрий - Кушнир Никита (4 : 1)
Галушко Николай - Воюш Андрей (1 : 2)
Панащук Сергей - Серебряков Михаил (2 : 1)
Petter Bengtsson - Крохмаль Николай (1 : 1)
Зайцев Александр - Малярозов Александр (8 : 3)
Cтернатс Райвис - Владимиров Александр (6 : 1)
Кашенцев Игорь - Ведерников Алексей (1 : 3)
Ющенко Александр - Елистратов Иван (5 : 2)
Вагисаров Виктор - Гостяев Денис (3 : 1)

Round #14

Кушнир Никита - Воюш Андрей (3 : 3)
Кушнир Юрий - Серебряков Михаил (1 : 2)
Галушко Николай - Крохмаль Николай (1 : 8)
Панащук Сергей - Малярозов Александр (0 : 5)
Petter Bengtsson - Владимиров Александр (6 : 1)
Зайцев Александр - Ведерников Алексей (6 : 8)
Cтернатс Райвис - Елистратов Иван (5 : 0)
Кашенцев Игорь - Гостяев Денис (7 : 0)
Ющенко Александр - Бурнос Александр (4 : 5)

Round #15

Воюш Андрей - Серебряков Михаил (4 : 4)
Кушнир Никита - Крохмаль Николай (1 : 3)
Кушнир Юрий - Малярозов Александр (3 : 2)
Галушко Николай - Владимиров Александр (1 : 11)
Панащук Сергей - Ведерников Алексей (1 : 10)
Petter Bengtsson - Елистратов Иван (3 : 1)
Зайцев Александр - Гостяев Денис (4 : 0)
Cтернатс Райвис - Бурнос Александр (8 : 2)
Кашенцев Игорь - Вагисаров Виктор (4 : 1)

Round #16

Серебряков Михаил - Крохмаль Николай (2 : 3)
Воюш Андрей - Малярозов Александр (2 : 2)
Кушнир Никита - Владимиров Александр (1 : 4)
Кушнир Юрий - Ведерников Алексей (2 : 3)
Галушко Николай - Елистратов Иван (2 : 7)
Панащук Сергей - Гостяев Денис (3 : 2)
Petter Bengtsson - Бурнос Александр (4 : 2)
Зайцев Александр - Вагисаров Виктор (3 : 3)
Cтернатс Райвис - Ющенко Александр (8 : 1)

Round #17

Крохмаль Николай - Малярозов Александр (2 : 2)
Серебряков Михаил - Владимиров Александр (1 : 4)
Воюш Андрей - Ведерников Алексей (1 : 4)
Кушнир Никита - Елистратов Иван (0 : 2)
Кушнир Юрий - Гостяев Денис (3 : 0)
Галушко Николай - Бурнос Александр (2 : 6)
Панащук Сергей - Вагисаров Виктор (0 : 4)
Petter Bengtsson - Ющенко Александр (4 : 1)
Зайцев Александр - Кашенцев Игорь (4 : 4)

Round #18

Малярозов Александр - Владимиров Александр (3 : 2)
Крохмаль Николай - Ведерников Алексей (2 : 2)
Серебряков Михаил - Елистратов Иван (1 : 3)
Воюш Андрей - Гостяев Денис (6 : 2)
Кушнир Никита - Бурнос Александр (3 : 2)
Кушнир Юрий - Вагисаров Виктор (1 : 2)
Галушко Николай - Ющенко Александр (3 : 7)
Панащук Сергей - Кашенцев Игорь (0 : 11)
Petter Bengtsson - Cтернатс Райвис (5 : 3)

Round #19

Владимиров Александр - Ведерников Алексей (3 : 0)
Малярозов Александр - Елистратов Иван (1 : 5)
Крохмаль Николай - Гостяев Денис (6 : 4)
Серебряков Михаил - Бурнос Александр (1 : 4)
Воюш Андрей - Вагисаров Виктор (3 : 4)
Кушнир Никита - Ющенко Александр (2 : 1)
Кушнир Юрий - Кашенцев Игорь (1 : 4)
Галушко Николай - Cтернатс Райвис (1 : 9)
Панащук Сергей - Зайцев Александр (1 : 4)

Высшая лига

Player

G

W

D

F

G

Po

1

Rickard Sjostedt

23

18

4

1

85:27

40

2

Галузо Янис

23

16

4

3

80:34

36

3

Martin Arenlind

23

13

5

5

72:47

31

4

Косырев Александр

23

12

7

4

92:67

31

5

Cтернатс Райвис

23

15

1

7

88:64

31

6

Petter Bengtsson

23

14

3

6

66:42

31

7

Петров Дмитрий

23

13

4

6

65:43

30

8

Рымаренко Алексей

23

12

6

5

66:41

30

9

Егоров Владимир

23

13

1

9

50:40

27

10

Лутай Станислав

23

11

4

8

72:56

26

11

Ведерников Алексей

23

10

5

8

64:52

25

12

Зайцев Александр

23

10

5

8

80:73

25

13

Аверьянов Антон

23

11

2

10

80:70

24

14

Скоробогатов Виталий

23

10

3

10

70:59

23

15

Гусак Алексей

23

8

4

11

48:66

20

16

Кашенцев Игорь

23

9

1

13

43:71

19

17

Михин Михаил

23

9

1

13

51:55

19

18

Бардиевский Дмитрий

23

7

4

12

54:67

18

19

Марголис Михаил

23

9

0

14

63:79

18

20

Елистратов Иван

23

6

2

15

53:79

14

21

Даценко Анатолий

23

5

0

18

40:81

10

22

Юхница Евгений

23

3

3

17

31:71

9

23

Павлов Валентин

23

4

1

18

38:91

9

24

Ткач Орест

23

3

0

20

37:113

6

Round #1

Юхница Евгений - ( : )
Rickard Sjostedt - Ведерников Алексей (7 : 0)
Martin Arenlind - Кашенцев Игорь (5 : 0)
Аверьянов Антон - Елистратов Иван (4 : 2)
Рымаренко Алексей - Cтернатс Райвис (4 : 2)
Ткач Орест - Зайцев Александр (1 : 7)
Петров Дмитрий - Petter Bengtsson (0 : 2)
Лутай Станислав - Павлов Валентин (4 : 4)
Косырев Александр - Скоробогатов Виталий (7 : 3)
Марголис Михаил - Егоров Владимир (1 : 3)
Гусак Алексей - Михин Михаил (2 : 4)
Бардиевский Дмитрий - Даценко Анатолий (3 : 1)

Round #2

- Ведерников Алексей ( : )
Юхница Евгений - Кашенцев Игорь (2 : 4)
Rickard Sjostedt - Елистратов Иван (3 : 3)
Martin Arenlind - Cтернатс Райвис (4 : 3)
Аверьянов Антон - Зайцев Александр (3 : 3)
Рымаренко Алексей - Petter Bengtsson (2 : 2)
Ткач Орест - Павлов Валентин (2 : 5)
Петров Дмитрий - Скоробогатов Виталий (4 : 3)
Лутай Станислав - Егоров Владимир (1 : 2)
Косырев Александр - Михин Михаил (3 : 0)
Марголис Михаил - Даценко Анатолий (2 : 1)
Гусак Алексей - Галузо Янис (2 : 5)

Round #3

Ведерников Алексей - Кашенцев Игорь (6 : 0)
- Елистратов Иван ( : )
Юхница Евгений - Cтернатс Райвис (1 : 6)
Rickard Sjostedt - Зайцев Александр (3 : 2)
Martin Arenlind - Petter Bengtsson (3 : 1)
Аверьянов Антон - Павлов Валентин (3 : 5)
Рымаренко Алексей - Скоробогатов Виталий (1 : 2)
Ткач Орест - Егоров Владимир (1 : 4)
Петров Дмитрий - Михин Михаил (2 : 1)
Лутай Станислав - Даценко Анатолий (5 : 2)
Косырев Александр - Галузо Янис (5 : 5)
Марголис Михаил - Бардиевский Дмитрий (3 : 11)

Round #4

Кашенцев Игорь - Елистратов Иван (1 : 1)
Ведерников Алексей - Cтернатс Райвис (4 : 2)
- Зайцев Александр ( : )
Юхница Евгений - Petter Bengtsson (1 : 3)
Rickard Sjostedt - Павлов Валентин (6 : 1)
Martin Arenlind - Скоробогатов Виталий (3 : 3)
Аверьянов Антон - Егоров Владимир (3 : 2)
Рымаренко Алексей - Михин Михаил (4 : 0)
Ткач Орест - Даценко Анатолий (0 : 1)
Петров Дмитрий - Галузо Янис (2 : 3)
Лутай Станислав - Бардиевский Дмитрий (1 : 2)
Косырев Александр - Гусак Алексей (3 : 3)

Round #5

Елистратов Иван - Cтернатс Райвис (2 : 5)
Кашенцев Игорь - Зайцев Александр (1 : 4)
Ведерников Алексей - Petter Bengtsson (1 : 1)
- Павлов Валентин ( : )
Юхница Евгений - Скоробогатов Виталий (2 : 4)
Rickard Sjostedt - Егоров Владимир (3 : 1)
Martin Arenlind - Михин Михаил (3 : 1)
Аверьянов Антон - Даценко Анатолий (3 : 0)
Рымаренко Алексей - Галузо Янис (0 : 0)
Ткач Орест - Бардиевский Дмитрий (2 : 3)
Петров Дмитрий - Гусак Алексей (3 : 1)
Лутай Станислав - Марголис Михаил (6 : 5)

Round #6

Cтернатс Райвис - Зайцев Александр (4 : 2)
Елистратов Иван - Petter Bengtsson (1 : 3)
Кашенцев Игорь - Павлов Валентин (1 : 0)
Ведерников Алексей - Скоробогатов Виталий (2 : 2)
- Егоров Владимир ( : )
Юхница Евгений - Михин Михаил (2 : 5)
Rickard Sjostedt - Даценко Анатолий (5 : 1)
Martin Arenlind - Галузо Янис (1 : 2)
Аверьянов Антон - Бардиевский Дмитрий (6 : 2)
Рымаренко Алексей - Гусак Алексей (2 : 3)
Ткач Орест - Марголис Михаил (4 : 5)
Петров Дмитрий - Косырев Александр (2 : 5)

Round #7

Зайцев Александр - Petter Bengtsson (2 : 5)
Cтернатс Райвис - Павлов Валентин (7 : 1)
Елистратов Иван - Скоробогатов Виталий (0 : 5)
Кашенцев Игорь - Егоров Владимир (1 : 2)
Ведерников Алексей - Михин Михаил (1 : 2)
- Даценко Анатолий ( : )
Юхница Евгений - Галузо Янис (0 : 3)
Rickard Sjostedt - Бардиевский Дмитрий (3 : 0)
Martin Arenlind - Гусак Алексей (1 : 1)
Аверьянов Антон - Марголис Михаил (5 : 3)
Рымаренко Алексей - Косырев Александр (2 : 2)
Ткач Орест - Лутай Станислав (3 : 7)

Round #8

Petter Bengtsson - Павлов Валентин (1 : 2)
Зайцев Александр - Скоробогатов Виталий (6 : 3)
Cтернатс Райвис - Егоров Владимир (2 : 1)
Елистратов Иван - Михин Михаил (2 : 1)
Кашенцев Игорь - Даценко Анатолий (2 : 1)
Ведерников Алексей - Галузо Янис (1 : 2)
- Бардиевский Дмитрий ( : )
Юхница Евгений - Гусак Алексей (1 : 1)
Rickard Sjostedt - Марголис Михаил (3 : 0)
Martin Arenlind - Косырев Александр (3 : 1)
Аверьянов Антон - Лутай Станислав (5 : 3)
Рымаренко Алексей - Петров Дмитрий (0 : 4)

Round #9

Павлов Валентин - Скоробогатов Виталий (2 : 6)
Petter Bengtsson - Егоров Владимир (3 : 5)
Зайцев Александр - Михин Михаил (4 : 4)
Cтернатс Райвис - Даценко Анатолий (3 : 2)
Елистратов Иван - Галузо Янис (1 : 4)
Кашенцев Игорь - Бардиевский Дмитрий (4 : 1)
Ведерников Алексей - Гусак Алексей (2 : 2)
- Марголис Михаил ( : )
Юхница Евгений - Косырев Александр (1 : 1)
Rickard Sjostedt - Лутай Станислав (3 : 1)
Martin Arenlind - Петров Дмитрий (3 : 5)
Аверьянов Антон - Ткач Орест (6 : 1)

Round #10

Скоробогатов Виталий - Егоров Владимир (0 : 2)
Павлов Валентин - Михин Михаил (2 : 3)
Petter Bengtsson - Даценко Анатолий (6 : 3)
Зайцев Александр - Галузо Янис (3 : 3)
Cтернатс Райвис - Бардиевский Дмитрий (4 : 1)
Елистратов Иван - Гусак Алексей (2 : 3)
Кашенцев Игорь - Марголис Михаил (4 : 3)
Ведерников Алексей - Косырев Александр (5 : 0)
- Лутай Станислав ( : )
Юхница Евгений - Петров Дмитрий (1 : 3)
Rickard Sjostedt - Ткач Орест (4 : 1)
Martin Arenlind - Рымаренко Алексей (1 : 1)

Round #11

Егоров Владимир - Михин Михаил (2 : 1)
Скоробогатов Виталий - Даценко Анатолий (3 : 0)
Павлов Валентин - Галузо Янис (0 : 4)
Petter Bengtsson - Бардиевский Дмитрий (3 : 1)
Зайцев Александр - Гусак Алексей (8 : 3)
Cтернатс Райвис - Марголис Михаил (5 : 3)
Елистратов Иван - Косырев Александр (3 : 7)
Кашенцев Игорь - Лутай Станислав (0 : 5)
Ведерников Алексей - Петров Дмитрий (3 : 2)
- Ткач Орест ( : )
Юхница Евгений - Рымаренко Алексей (1 : 2)
Rickard Sjostedt - Аверьянов Антон (3 : 2)

Round #12

Михин Михаил - Даценко Анатолий (7 : 1)
Егоров Владимир - Галузо Янис (0 : 4)
Скоробогатов Виталий - Бардиевский Дмитрий (1 : 5)
Павлов Валентин - Гусак Алексей (1 : 3)
Petter Bengtsson - Марголис Михаил (0 : 5)
Зайцев Александр - Косырев Александр (4 : 4)
Cтернатс Райвис - Лутай Станислав (1 : 3)
Елистратов Иван - Петров Дмитрий (0 : 3)
Кашенцев Игорь - Ткач Орест (1 : 3)
Ведерников Алексей - Рымаренко Алексей (4 : 2)
- Аверьянов Антон ( : )
Юхница Евгений - Martin Arenlind (1 : 3)

Round #13

Даценко Анатолий - Галузо Янис (0 : 6)
Михин Михаил - Бардиевский Дмитрий (2 : 1)
Егоров Владимир - Гусак Алексей (0 : 2)
Скоробогатов Виталий - Марголис Михаил (5 : 4)
Павлов Валентин - Косырев Александр (1 : 5)
Petter Bengtsson - Лутай Станислав (2 : 0)
Зайцев Александр - Петров Дмитрий (3 : 3)
Cтернатс Райвис - Ткач Орест (9 : 4)
Елистратов Иван - Рымаренко Алексей (2 : 4)
Кашенцев Игорь - Аверьянов Антон (1 : 3)
Ведерников Алексей - Martin Arenlind (1 : 1)
- Rickard Sjostedt ( : )

Round #14

Галузо Янис - Бардиевский Дмитрий (6 : 0)
Даценко Анатолий - Гусак Алексей (1 : 0)
Михин Михаил - Марголис Михаил (2 : 1)
Егоров Владимир - Косырев Александр (0 : 3)
Скоробогатов Виталий - Лутай Станислав (2 : 3)
Павлов Валентин - Петров Дмитрий (1 : 4)
Petter Bengtsson - Ткач Орест (6 : 1)
Зайцев Александр - Рымаренко Алексей (1 : 6)
Cтернатс Райвис - Аверьянов Антон (6 : 4)
Елистратов Иван - Martin Arenlind (2 : 5)
Кашенцев Игорь - Rickard Sjostedt (1 : 2)
Ведерников Алексей - Юхница Евгений (0 : 1)

Round #15

Бардиевский Дмитрий - Гусак Алексей (1 : 2)
Галузо Янис - Марголис Михаил (1 : 3)
Даценко Анатолий - Косырев Александр (3 : 7)
Михин Михаил - Лутай Станислав (1 : 3)
Егоров Владимир - Петров Дмитрий (0 : 0)
Скоробогатов Виталий - Ткач Орест (6 : 0)
Павлов Валентин - Рымаренко Алексей (0 : 4)
Petter Bengtsson - Аверьянов Антон (3 : 0)
Зайцев Александр - Martin Arenlind (2 : 5)
Cтернатс Райвис - Rickard Sjostedt (3 : 2)
Елистратов Иван - Юхница Евгений (6 : 2)
Кашенцев Игорь - ( : )

Round #16

Гусак Алексей - Марголис Михаил (1 : 2)
Бардиевский Дмитрий - Косырев Александр (2 : 5)
Галузо Янис - Лутай Станислав (3 : 3)
Даценко Анатолий - Петров Дмитрий (1 : 6)
Михин Михаил - Ткач Орест (7 : 0)
Егоров Владимир - Рымаренко Алексей (1 : 2)
Скоробогатов Виталий - Аверьянов Антон (4 : 0)
Павлов Валентин - Martin Arenlind (1 : 6)
Petter Bengtsson - Rickard Sjostedt (2 : 2)
Зайцев Александр - Юхница Евгений (2 : 1)
Cтернатс Райвис - ( : )
Елистратов Иван - Ведерников Алексей (6 : 1)

Round #17

Марголис Михаил - Косырев Александр (3 : 6)
Гусак Алексей - Лутай Станислав (1 : 5)
Бардиевский Дмитрий - Петров Дмитрий (1 : 5)
Галузо Янис - Ткач Орест (4 : 1)
Даценко Анатолий - Рымаренко Алексей (1 : 5)
Михин Михаил - Аверьянов Антон (3 : 2)
Егоров Владимир - Martin Arenlind (4 : 1)
Скоробогатов Виталий - Rickard Sjostedt (2 : 2)
Павлов Валентин - Юхница Евгений (2 : 4)
Petter Bengtsson - ( : )
Зайцев Александр - Ведерников Алексей (2 : 4)
Cтернатс Райвис - Кашенцев Игорь (5 : 0)

Round #18

Косырев Александр - Лутай Станислав (2 : 2)
Марголис Михаил - Петров Дмитрий (1 : 2)
Гусак Алексей - Ткач Орест (4 : 1)
Бардиевский Дмитрий - Рымаренко Алексей (4 : 4)
Галузо Янис - Аверьянов Антон (6 : 3)
Даценко Анатолий - Martin Arenlind (1 : 3)
Михин Михаил - Rickard Sjostedt (0 : 4)
Егоров Владимир - Юхница Евгений (2 : 1)
Скоробогатов Виталий - ( : )
Павлов Валентин - Ведерников Алексей (2 : 10)
Petter Bengtsson - Кашенцев Игорь (8 : 2)
Зайцев Александр - Елистратов Иван (5 : 1)

Round #19

Лутай Станислав - Петров Дмитрий (2 : 2)
Косырев Александр - Ткач Орест (6 : 2)
Марголис Михаил - Рымаренко Алексей (1 : 6)
Гусак Алексей - Аверьянов Антон (4 : 1)
Бардиевский Дмитрий - Martin Arenlind (3 : 3)
Галузо Янис - Rickard Sjostedt (0 : 1)
Даценко Анатолий - Юхница Евгений (2 : 4)
Михин Михаил - ( : )
Егоров Владимир - Ведерников Алексей (3 : 1)
Скоробогатов Виталий - Кашенцев Игорь (2 : 3)
Павлов Валентин - Елистратов Иван (5 : 0)
Petter Bengtsson - Cтернатс Райвис (2 : 3)

Round #20

Петров Дмитрий - Ткач Орест (3 : 4)
Лутай Станислав - Рымаренко Алексей (3 : 4)
Косырев Александр - Аверьянов Антон (7 : 4)
Марголис Михаил - Martin Arenlind (4 : 0)
Гусак Алексей - Rickard Sjostedt (0 : 5)
Бардиевский Дмитрий - Юхница Евгений (1 : 1)
Галузо Янис - ( : )
Даценко Анатолий - Ведерников Алексей (1 : 3)
Михин Михаил - Кашенцев Игорь (3 : 5)
Егоров Владимир - Елистратов Иван (1 : 4)
Скоробогатов Виталий - Cтернатс Райвис (6 : 3)
Павлов Валентин - Зайцев Александр (1 : 3)

Round #21

Ткач Орест - Рымаренко Алексей (0 : 6)
Петров Дмитрий - Аверьянов Антон (2 : 2)
Лутай Станислав - Martin Arenlind (0 : 5)
Косырев Александр - Rickard Sjostedt (1 : 10)
Марголис Михаил - Юхница Евгений (3 : 1)
Гусак Алексей - ( : )
Бардиевский Дмитрий - Ведерников Алексей (2 : 2)
Галузо Янис - Кашенцев Игорь (5 : 0)
Даценко Анатолий - Елистратов Иван (5 : 1)
Михин Михаил - Cтернатс Райвис (1 : 2)
Егоров Владимир - Зайцев Александр (7 : 1)
Скоробогатов Виталий - Petter Bengtsson (1 : 4)

Round #22

Рымаренко Алексей - Аверьянов Антон (2 : 5)
Ткач Орест - Martin Arenlind (1 : 7)
Петров Дмитрий - Rickard Sjostedt (2 : 3)
Лутай Станислав - Юхница Евгений (3 : 0)
Косырев Александр - ( : )
Марголис Михаил - Ведерников Алексей (1 : 3)
Гусак Алексей - Кашенцев Игорь (3 : 5)
Бардиевский Дмитрий - Елистратов Иван (2 : 5)
Галузо Янис - Cтернатс Райвис (6 : 2)
Даценко Анатолий - Зайцев Александр (3 : 5)
Михин Михаил - Petter Bengtsson (1 : 2)
Егоров Владимир - Павлов Валентин (3 : 1)

Round #23

Аверьянов Антон - Martin Arenlind (3 : 5)
Рымаренко Алексей - Rickard Sjostedt (2 : 2)
Ткач Орест - Юхница Евгений (4 : 1)
Петров Дмитрий - ( : )
Лутай Станислав - Ведерников Алексей (6 : 3)
Косырев Александр - Кашенцев Игорь (3 : 5)
Марголис Михаил - Елистратов Иван (4 : 2)
Гусак Алексей - Cтернатс Райвис (4 : 6)
Бардиевский Дмитрий - Зайцев Александр (4 : 1)
Галузо Янис - Petter Bengtsson (1 : 2)
Даценко Анатолий - Павлов Валентин (5 : 0)
Михин Михаил - Скоробогатов Виталий (0 : 3)

Round #24

Martin Arenlind - Rickard Sjostedt (1 : 6)
Аверьянов Антон - Юхница Евгений (8 : 1)
Рымаренко Алексей - ( : )
Ткач Орест - Ведерников Алексей (0 : 5)
Петров Дмитрий - Кашенцев Игорь (3 : 2)
Лутай Станислав - Елистратов Иван (5 : 1)
Косырев Александр - Cтернатс Райвис (4 : 4)
Марголис Михаил - Зайцев Александр (3 : 7)
Гусак Алексей - Petter Bengtsson (0 : 5)
Бардиевский Дмитрий - Павлов Валентин (4 : 0)
Галузо Янис - Скоробогатов Виталий (3 : 2)
Даценко Анатолий - Егоров Владимир (4 : 2)

Round #25

Rickard Sjostedt - Юхница Евгений (3 : 1)
Martin Arenlind - ( : )
Аверьянов Антон - Ведерников Алексей (5 : 2)
Рымаренко Алексей - Кашенцев Игорь (1 : 0)
Ткач Орест - Елистратов Иван (1 : 6)
Петров Дмитрий - Cтернатс Райвис (3 : 1)
Лутай Станислав - Зайцев Александр (1 : 3)
Косырев Александр - Petter Bengtsson (5 : 0)
Марголис Михаил - Павлов Валентин (3 : 1)
Гусак Алексей - Скоробогатов Виталий (3 : 2)
Бардиевский Дмитрий - Егоров Владимир (0 : 3)
Галузо Янис - Михин Михаил (4 : 2)

Первая лига

1

Сапожников Виталий

19

14

2

3

88:32

30

2

Короткий Степан

19

14

2

3

75:32

30

3

Владимиров Александр

19

13

4

2

67:29

30

4

Короткий Сергей

19

13

1

5

66:35

27

5

Малярозов Александр

19

12

3

4

67:38

27

6

Князюк Андрей

19

11

2

6

64:36

24

7

Дмитриченко Сергей

19

10

4

5

62:43

24

8

Шаломаев Михаил

19

10

2

7

62:58

22

9

Жубецкис Интарс

19

7

6

6

64:41

20

10

Гончарова Наталия

19

7

6

6

63:52

20

11

Крохмаль Николай

19

9

2

8

60:56

20

12

Вагисаров Виктор

19

8

2

9

54:60

18

13

Жулябин Александр

19

5

6

8

53:56

16

14

Левданский Виктор

19

5

5

9

43:40

15

15

Чабан Игорь

19

5

4

10

50:70

14

16

Кушнир Юрий

19

5

3

11

38:45

13

17

Чабан Денис

19

4

2

13

44:64

10

18

Мартыненко Александр

19

4

2

13

43:63

10

19

Ямбуренко Юрий

19

3

4

12

38:61

10

20

Скороход Валерий

19

0

0

19

0:190

0

Round #1

Короткий Степан - ( : )
Скороход Валерий - Вагисаров Виктор (0 : 10)
Шаломаев Михаил - Кушнир Юрий (3 : 4)
Левданский Виктор - Крохмаль Николай (5 : 1)
Жубецкис Интарс - Малярозов Александр (4 : 5)
Сапожников Виталий - Владимиров Александр (1 : 1)
Короткий Сергей - Чабан Денис (4 : 2)
Жулябин Александр - Ямбуренко Юрий (3 : 2)
Дмитриченко Сергей - Князюк Андрей (2 : 4)
Мартыненко Александр - Гончарова Наталия (3 : 5)

Round #2

- Вагисаров Виктор ( : )
Короткий Степан - Кушнир Юрий (3 : 1)
Скороход Валерий - Крохмаль Николай (0 : 10)
Шаломаев Михаил - Малярозов Александр (2 : 5)
Левданский Виктор - Владимиров Александр (2 : 4)
Жубецкис Интарс - Чабан Денис (2 : 2)
Сапожников Виталий - Ямбуренко Юрий (5 : 1)
Короткий Сергей - Князюк Андрей (2 : 3)
Жулябин Александр - Гончарова Наталия (4 : 5)
Дмитриченко Сергей - Чабан Игорь (4 : 5)

Round #3

Вагисаров Виктор - Кушнир Юрий (7 : 4)
- Крохмаль Николай ( : )
Короткий Степан - Малярозов Александр (3 : 2)
Скороход Валерий - Владимиров Александр (0 : 10)
Шаломаев Михаил - Чабан Денис (2 : 0)
Левданский Виктор - Ямбуренко Юрий (3 : 3)
Жубецкис Интарс - Князюк Андрей (3 : 3)
Сапожников Виталий - Гончарова Наталия (2 : 2)
Короткий Сергей - Чабан Игорь (3 : 2)
Жулябин Александр - Мартыненко Александр (2 : 2)

Round #4

Кушнир Юрий - Крохмаль Николай (2 : 3)
Вагисаров Виктор - Малярозов Александр (2 : 3)
- Владимиров Александр ( : )
Короткий Степан - Чабан Денис (5 : 1)
Скороход Валерий - Ямбуренко Юрий (0 : 10)
Шаломаев Михаил - Князюк Андрей (3 : 2)
Левданский Виктор - Гончарова Наталия (1 : 2)
Жубецкис Интарс - Чабан Игорь (5 : 0)
Сапожников Виталий - Мартыненко Александр (4 : 2)
Короткий Сергей - Дмитриченко Сергей (4 : 2)

Round #5

Крохмаль Николай - Малярозов Александр (1 : 4)
Кушнир Юрий - Владимиров Александр (1 : 1)
Вагисаров Виктор - Чабан Денис (4 : 2)
- Ямбуренко Юрий ( : )
Короткий Степан - Князюк Андрей (5 : 2)
Скороход Валерий - Гончарова Наталия (0 : 10)
Шаломаев Михаил - Чабан Игорь (3 : 3)
Левданский Виктор - Мартыненко Александр (3 : 0)
Жубецкис Интарс - Дмитриченко Сергей (2 : 2)
Сапожников Виталий - Жулябин Александр (2 : 1)

Round #6

Малярозов Александр - Владимиров Александр (2 : 2)
Крохмаль Николай - Чабан Денис (3 : 1)
Кушнир Юрий - Ямбуренко Юрий (0 : 5)
Вагисаров Виктор - Князюк Андрей (2 : 5)
- Гончарова Наталия ( : )
Короткий Степан - Чабан Игорь (7 : 0)
Скороход Валерий - Мартыненко Александр (0 : 10)
Шаломаев Михаил - Дмитриченко Сергей (2 : 5)
Левданский Виктор - Жулябин Александр (2 : 1)
Жубецкис Интарс - Короткий Сергей (1 : 2)

Round #7

Владимиров Александр - Чабан Денис (2 : 3)
Малярозов Александр - Ямбуренко Юрий (5 : 2)
Крохмаль Николай - Князюк Андрей (0 : 5)
Кушнир Юрий - Гончарова Наталия (2 : 3)
Вагисаров Виктор - Чабан Игорь (3 : 1)
- Мартыненко Александр ( : )
Короткий Степан - Дмитриченко Сергей (2 : 4)
Скороход Валерий - Жулябин Александр (0 : 10)
Шаломаев Михаил - Короткий Сергей (4 : 3)
Левданский Виктор - Сапожников Виталий (0 : 4)

Round #8

Чабан Денис - Ямбуренко Юрий (1 : 2)
Владимиров Александр - Князюк Андрей (0 : 4)
Малярозов Александр - Гончарова Наталия (6 : 3)
Крохмаль Николай - Чабан Игорь (6 : 3)
Кушнир Юрий - Мартыненко Александр (1 : 2)
Вагисаров Виктор - Дмитриченко Сергей (2 : 4)
- Жулябин Александр ( : )
Короткий Степан - Короткий Сергей (2 : 0)
Скороход Валерий - Сапожников Виталий (0 : 10)
Шаломаев Михаил - Жубецкис Интарс (5 : 3)

Round #9

Ямбуренко Юрий - Князюк Андрей (1 : 1)
Чабан Денис - Гончарова Наталия (3 : 1)
Владимиров Александр - Чабан Игорь (6 : 1)
Малярозов Александр - Мартыненко Александр (6 : 4)
Крохмаль Николай - Дмитриченко Сергей (3 : 1)
Кушнир Юрий - Жулябин Александр (4 : 1)
Вагисаров Виктор - Короткий Сергей (2 : 5)
- Сапожников Виталий ( : )
Короткий Степан - Жубецкис Интарс (5 : 0)
Скороход Валерий - Левданский Виктор (0 : 10)

Round #10

Князюк Андрей - Гончарова Наталия (3 : 5)
Ямбуренко Юрий - Чабан Игорь (5 : 5)
Чабан Денис - Мартыненко Александр (3 : 4)
Владимиров Александр - Дмитриченко Сергей (5 : 3)
Малярозов Александр - Жулябин Александр (2 : 4)
Крохмаль Николай - Короткий Сергей (3 : 5)
Кушнир Юрий - Сапожников Виталий (2 : 3)
Вагисаров Виктор - Жубецкис Интарс (0 : 3)
- Левданский Виктор ( : )
Короткий Степан - Шаломаев Михаил (3 : 5)

Round #11

Гончарова Наталия - Чабан Игорь (3 : 4)
Князюк Андрей - Мартыненко Александр (5 : 0)
Ямбуренко Юрий - Дмитриченко Сергей (1 : 3)
Чабан Денис - Жулябин Александр (2 : 4)
Владимиров Александр - Короткий Сергей (3 : 1)
Малярозов Александр - Сапожников Виталий (5 : 2)
Крохмаль Николай - Жубецкис Интарс (2 : 5)
Кушнир Юрий - Левданский Виктор (1 : 1)
Вагисаров Виктор - Шаломаев Михаил (5 : 2)
- Скороход Валерий ( : )

Round #12

Чабан Игорь - Мартыненко Александр (0 : 0)
Гончарова Наталия - Дмитриченко Сергей (1 : 1)
Князюк Андрей - Жулябин Александр (2 : 0)
Ямбуренко Юрий - Короткий Сергей (0 : 5)
Чабан Денис - Сапожников Виталий (2 : 7)
Владимиров Александр - Жубецкис Интарс (2 : 1)
Малярозов Александр - Левданский Виктор (2 : 2)
Крохмаль Николай - Шаломаев Михаил (2 : 3)
Кушнир Юрий - Скороход Валерий (10 : 0)
Вагисаров Виктор - Короткий Степан (0 : 6)

Round #13

Мартыненко Александр - Дмитриченко Сергей (1 : 2)
Чабан Игорь - Жулябин Александр (3 : 3)
Гончарова Наталия - Короткий Сергей (1 : 5)
Князюк Андрей - Сапожников Виталий (2 : 5)
Ямбуренко Юрий - Жубецкис Интарс (1 : 7)
Чабан Денис - Левданский Виктор (2 : 5)
Владимиров Александр - Шаломаев Михаил (8 : 2)
Малярозов Александр - Скороход Валерий (10 : 0)
Крохмаль Николай - Короткий Степан (4 : 4)
Кушнир Юрий - ( : )

Round #14

Дмитриченко Сергей - Жулябин Александр (5 : 5)
Мартыненко Александр - Короткий Сергей (2 : 4)
Чабан Игорь - Сапожников Виталий (0 : 8)
Гончарова Наталия - Жубецкис Интарс (1 : 1)
Князюк Андрей - Левданский Виктор (2 : 1)
Ямбуренко Юрий - Шаломаев Михаил (1 : 2)
Чабан Денис - Скороход Валерий (10 : 0)
Владимиров Александр - Короткий Степан (3 : 1)
Малярозов Александр - ( : )
Крохмаль Николай - Вагисаров Виктор (4 : 3)

Round #15

Жулябин Александр - Короткий Сергей (0 : 3)
Дмитриченко Сергей - Сапожников Виталий (3 : 2)
Мартыненко Александр - Жубецкис Интарс (1 : 8)
Чабан Игорь - Левданский Виктор (4 : 3)
Гончарова Наталия - Шаломаев Михаил (2 : 2)
Князюк Андрей - Скороход Валерий (10 : 0)
Ямбуренко Юрий - Короткий Степан (1 : 3)
Чабан Денис - ( : )
Владимиров Александр - Вагисаров Виктор (4 : 0)
Малярозов Александр - Кушнир Юрий (2 : 0)

Round #16

Короткий Сергей - Сапожников Виталий (1 : 5)
Жулябин Александр - Жубецкис Интарс (2 : 2)
Дмитриченко Сергей - Левданский Виктор (0 : 0)
Мартыненко Александр - Шаломаев Михаил (1 : 3)
Чабан Игорь - Скороход Валерий (10 : 0)
Гончарова Наталия - Короткий Степан (1 : 4)
Князюк Андрей - ( : )
Ямбуренко Юрий - Вагисаров Виктор (2 : 2)
Чабан Денис - Кушнир Юрий (1 : 1)
Владимиров Александр - Крохмаль Николай (2 : 0)

Round #17

Сапожников Виталий - Жубецкис Интарс (7 : 4)
Короткий Сергей - Левданский Виктор (6 : 2)
Жулябин Александр - Шаломаев Михаил (4 : 3)
Дмитриченко Сергей - Скороход Валерий (10 : 0)
Мартыненко Александр - Короткий Степан (2 : 3)
Чабан Игорь - ( : )
Гончарова Наталия - Вагисаров Виктор (0 : 3)
Князюк Андрей - Кушнир Юрий (0 : 1)
Ямбуренко Юрий - Крохмаль Николай (0 : 3)
Чабан Денис - Малярозов Александр (1 : 2)

Round #18

Жубецкис Интарс - Левданский Виктор (0 : 0)
Сапожников Виталий - Шаломаев Михаил (5 : 2)
Короткий Сергей - Скороход Валерий (10 : 0)
Жулябин Александр - Короткий Степан (4 : 4)
Дмитриченко Сергей - ( : )
Мартыненко Александр - Вагисаров Виктор (2 : 4)
Чабан Игорь - Кушнир Юрий (1 : 2)
Гончарова Наталия - Крохмаль Николай (4 : 4)
Князюк Андрей - Малярозов Александр (2 : 1)
Ямбуренко Юрий - Владимиров Александр (0 : 1)

Round #19

Левданский Виктор - Шаломаев Михаил (2 : 4)
Жубецкис Интарс - Скороход Валерий (10 : 0)
Сапожников Виталий - Короткий Степан (2 : 3)
Короткий Сергей - ( : )
Жулябин Александр - Вагисаров Виктор (3 : 3)
Дмитриченко Сергей - Кушнир Юрий (3 : 0)
Мартыненко Александр - Крохмаль Николай (3 : 6)
Чабан Игорь - Малярозов Александр (2 : 4)
Гончарова Наталия - Владимиров Александр (4 : 4)
Князюк Андрей - Чабан Денис (8 : 1)

Round #20

Шаломаев Михаил - Скороход Валерий (10 : 0)
Левданский Виктор - Короткий Степан (0 : 2)
Жубецкис Интарс - ( : )
Сапожников Виталий - Вагисаров Виктор (9 : 0)
Короткий Сергей - Кушнир Юрий (3 : 1)
Жулябин Александр - Крохмаль Николай (1 : 4)
Дмитриченко Сергей - Малярозов Александр (2 : 1)
Мартыненко Александр - Владимиров Александр (2 : 3)
Чабан Игорь - Чабан Денис (2 : 4)
Гончарова Наталия - Ямбуренко Юрий (10 : 0)

Round #21

Скороход Валерий - Короткий Степан (0 : 10)
Шаломаев Михаил - ( : )
Левданский Виктор - Вагисаров Виктор (1 : 2)
Жубецкис Интарс - Кушнир Юрий (3 : 1)
Сапожников Виталий - Крохмаль Николай (5 : 1)
Короткий Сергей - Малярозов Александр (0 : 0)
Жулябин Александр - Владимиров Александр (1 : 6)
Дмитриченко Сергей - Чабан Денис (6 : 3)
Мартыненко Александр - Ямбуренко Юрий (2 : 1)
Чабан Игорь - Князюк Андрей (4 : 1)

Вторая лига

1

Ямбуренко Алексей

19

13

4

2

72:32

30

2

Барахов Дмитрий

19

11

7

1

62:23

29

3

Арешкин Владимир

19

12

4

3

59:36

28

4

Спиваковский Михаил

19

13

0

6

64:47

26

5

Ющенко Александр

19

12

2

5

67:36

26

6

Даниленко Александр

19

10

4

5

50:35

24

7

Кушнир Никита

19

8

7

4

54:44

23

8

Рудиев Игорь

19

10

2

7

46:42

22

9

Владимиров Сергей

19

7

6

6

38:36

20

10

Бурнос Александр

19

8

3

8

49:45

19

11

Амелин Александр

19

7

4

8

43:41

18

12

Пилипенко Павел

19

9

0

10

55:55

18

13

Окунев Александр

19

8

1

10

39:55

17

14

Ильин Александр

19

7

3

9

48:45

17

15

Куделя Владимир

19

5

5

9

44:58

15

16

Ильин Николай

19

5

4

10

36:45

14

17

Серебряков Михаил

19

4

4

11

26:43

12

18

Воюш Андрей

19

3

5

11

50:84

11

19

Тынгаев Александр

19

2

2

15

18:69

6

20

Золотарь Анна

19

2

1

16

35:84

5

Round #1

Даниленко Александр - ( : )
Спиваковский Михаил - Серебряков Михаил (1 : 0)
Владимиров Сергей - Воюш Андрей (3 : 2)
Пилипенко Павел - Бурнос Александр (3 : 2)
Амелин Александр - Кушнир Никита (2 : 2)
Рудиев Игорь - Ющенко Александр (2 : 3)
Арешкин Владимир - Золотарь Анна (5 : 3)
Ильин Александр - Ильин Николай (1 : 2)
Ямбуренко Алексей - Окунев Александр (7 : 0)
Куделя Владимир - Тынгаев Александр (2 : 2)

Round #2

- Серебряков Михаил ( : )
Даниленко Александр - Воюш Андрей (4 : 4)
Спиваковский Михаил - Бурнос Александр (5 : 3)
Владимиров Сергей - Кушнир Никита (1 : 1)
Пилипенко Павел - Ющенко Александр (3 : 7)
Амелин Александр - Золотарь Анна (4 : 1)
Рудиев Игорь - Ильин Николай (1 : 1)
Арешкин Владимир - Окунев Александр (8 : 0)
Ильин Александр - Тынгаев Александр (6 : 2)
Ямбуренко Алексей - Барахов Дмитрий (3 : 3)

Round #3

Серебряков Михаил - Воюш Андрей (1 : 1)
- Бурнос Александр ( : )
Даниленко Александр - Кушнир Никита (3 : 0)
Спиваковский Михаил - Ющенко Александр (3 : 1)
Владимиров Сергей - Золотарь Анна (5 : 2)
Пилипенко Павел - Ильин Николай (3 : 0)
Амелин Александр - Окунев Александр (5 : 2)
Рудиев Игорь - Тынгаев Александр (3 : 0)
Арешкин Владимир - Барахов Дмитрий (2 : 2)
Ильин Александр - Куделя Владимир (4 : 2)

Round #4

Воюш Андрей - Бурнос Александр (5 : 3)
Серебряков Михаил - Кушнир Никита (0 : 4)
- Ющенко Александр ( : )
Даниленко Александр - Золотарь Анна (5 : 0)
Спиваковский Михаил - Ильин Николай (2 : 1)
Владимиров Сергей - Окунев Александр (3 : 1)
Пилипенко Павел - Тынгаев Александр (4 : 1)
Амелин Александр - Барахов Дмитрий (0 : 1)
Рудиев Игорь - Куделя Владимир (2 : 2)
Арешкин Владимир - Ямбуренко Алексей (3 : 6)

Round #5

Бурнос Александр - Кушнир Никита (5 : 3)
Воюш Андрей - Ющенко Александр (5 : 6)
Серебряков Михаил - Золотарь Анна (4 : 1)
- Ильин Николай ( : )
Даниленко Александр - Окунев Александр (4 : 0)
Спиваковский Михаил - Тынгаев Александр (7 : 1)
Владимиров Сергей - Барахов Дмитрий (2 : 2)
Пилипенко Павел - Куделя Владимир (2 : 4)
Амелин Александр - Ямбуренко Алексей (2 : 5)
Рудиев Игорь - Ильин Александр (1 : 0)

Round #6

Кушнир Никита - Ющенко Александр (3 : 2)
Бурнос Александр - Золотарь Анна (3 : 0)
Воюш Андрей - Ильин Николай (5 : 3)
Серебряков Михаил - Окунев Александр (1 : 3)
- Тынгаев Александр ( : )
Даниленко Александр - Барахов Дмитрий (3 : 3)
Спиваковский Михаил - Куделя Владимир (4 : 6)
Владимиров Сергей - Ямбуренко Алексей (3 : 3)
Пилипенко Павел - Ильин Александр (3 : 1)
Амелин Александр - Арешкин Владимир (1 : 2)

Round #7

Ющенко Александр - Золотарь Анна (2 : 0)
Кушнир Никита - Ильин Николай (7 : 1)
Бурнос Александр - Окунев Александр (1 : 4)
Воюш Андрей - Тынгаев Александр (3 : 1)
Серебряков Михаил - Барахов Дмитрий (1 : 4)
- Куделя Владимир ( : )
Даниленко Александр - Ямбуренко Алексей (2 : 2)
Спиваковский Михаил - Ильин Александр (2 : 1)
Владимиров Сергей - Арешкин Владимир (2 : 3)
Пилипенко Павел - Рудиев Игорь (1 : 3)

Round #8

Золотарь Анна - Ильин Николай (1 : 8)
Ющенко Александр - Окунев Александр (4 : 0)
Кушнир Никита - Тынгаев Александр (1 : 0)
Бурнос Александр - Барахов Дмитрий (0 : 2)
Воюш Андрей - Куделя Владимир (5 : 5)
Серебряков Михаил - Ямбуренко Алексей (2 : 4)
- Ильин Александр ( : )
Даниленко Александр - Арешкин Владимир (0 : 3)
Спиваковский Михаил - Рудиев Игорь (4 : 1)
Владимиров Сергей - Амелин Александр (2 : 2)

Round #9

Ильин Николай - Окунев Александр (2 : 1)
Золотарь Анна - Тынгаев Александр (6 : 2)
Ющенко Александр - Барахов Дмитрий (1 : 2)
Кушнир Никита - Куделя Владимир (2 : 0)
Бурнос Александр - Ямбуренко Алексей (1 : 4)
Воюш Андрей - Ильин Александр (3 : 5)
Серебряков Михаил - Арешкин Владимир (1 : 2)
- Рудиев Игорь ( : )
Даниленко Александр - Амелин Александр (0 : 4)
Спиваковский Михаил - Пилипенко Павел (5 : 2)

Round #10

Окунев Александр - Тынгаев Александр (3 : 1)
Ильин Николай - Барахов Дмитрий (2 : 2)
Золотарь Анна - Куделя Владимир (3 : 5)
Ющенко Александр - Ямбуренко Алексей (4 : 3)
Кушнир Никита - Ильин Александр (2 : 4)
Бурнос Александр - Арешкин Владимир (1 : 1)
Воюш Андрей - Рудиев Игорь (3 : 5)
Серебряков Михаил - Амелин Александр (1 : 1)
- Пилипенко Павел ( : )
Даниленко Александр - Владимиров Сергей (1 : 0)

Round #11

Тынгаев Александр - Барахов Дмитрий (0 : 6)
Окунев Александр - Куделя Владимир (3 : 4)
Ильин Николай - Ямбуренко Алексей (2 : 2)
Золотарь Анна - Ильин Александр (0 : 5)
Ющенко Александр - Арешкин Владимир (1 : 2)
Кушнир Никита - Рудиев Игорь (3 : 6)
Бурнос Александр - Амелин Александр (2 : 2)
Воюш Андрей - Пилипенко Павел (2 : 9)
Серебряков Михаил - Владимиров Сергей (1 : 4)
- Спиваковский Михаил ( : )

Round #12

Барахов Дмитрий - Куделя Владимир (2 : 2)
Тынгаев Александр - Ямбуренко Алексей (0 : 1)
Окунев Александр - Ильин Александр (3 : 2)
Ильин Николай - Арешкин Владимир (1 : 3)
Золотарь Анна - Рудиев Игорь (4 : 5)
Ющенко Александр - Амелин Александр (5 : 2)
Кушнир Никита - Пилипенко Павел (5 : 3)
Бурнос Александр - Владимиров Сергей (2 : 1)
Воюш Андрей - Спиваковский Михаил (3 : 4)
Серебряков Михаил - Даниленко Александр (3 : 3)

Round #13

Куделя Владимир - Ямбуренко Алексей (0 : 1)
Барахов Дмитрий - Ильин Александр (2 : 3)
Тынгаев Александр - Арешкин Владимир (0 : 2)
Окунев Александр - Рудиев Игорь (2 : 0)
Ильин Николай - Амелин Александр (4 : 1)
Золотарь Анна - Пилипенко Павел (1 : 4)
Ющенко Александр - Владимиров Сергей (1 : 1)
Кушнир Никита - Спиваковский Михаил (3 : 2)
Бурнос Александр - Даниленко Александр (2 : 5)
Воюш Андрей - ( : )

Round #14

Ямбуренко Алексей - Ильин Александр (3 : 1)
Куделя Владимир - Арешкин Владимир (2 : 4)
Барахов Дмитрий - Рудиев Игорь (4 : 0)
Тынгаев Александр - Амелин Александр (3 : 1)
Окунев Александр - Пилипенко Павел (3 : 0)
Ильин Николай - Владимиров Сергей (1 : 2)
Золотарь Анна - Спиваковский Михаил (2 : 6)
Ющенко Александр - Даниленко Александр (2 : 1)
Кушнир Никита - ( : )
Бурнос Александр - Серебряков Михаил (3 : 1)

Round #15

Ильин Александр - Арешкин Владимир (2 : 5)
Ямбуренко Алексей - Рудиев Игорь (4 : 1)
Куделя Владимир - Амелин Александр (0 : 5)
Барахов Дмитрий - Пилипенко Павел (2 : 0)
Тынгаев Александр - Владимиров Сергей (2 : 0)
Окунев Александр - Спиваковский Михаил (1 : 4)
Ильин Николай - Даниленко Александр (1 : 3)
Золотарь Анна - ( : )
Ющенко Александр - Серебряков Михаил (1 : 0)
Кушнир Никита - Воюш Андрей (3 : 3)

Round #16

Арешкин Владимир - Рудиев Игорь (0 : 1)
Ильин Александр - Амелин Александр (1 : 3)
Ямбуренко Алексей - Пилипенко Павел (5 : 2)
Куделя Владимир - Владимиров Сергей (4 : 0)
Барахов Дмитрий - Спиваковский Михаил (5 : 2)
Тынгаев Александр - Даниленко Александр (0 : 3)
Окунев Александр - ( : )
Ильин Николай - Серебряков Михаил (1 : 2)
Золотарь Анна - Воюш Андрей (7 : 3)
Ющенко Александр - Бурнос Александр (1 : 3)

Round #17

Рудиев Игорь - Амелин Александр (5 : 2)
Арешкин Владимир - Пилипенко Павел (3 : 5)
Ильин Александр - Владимиров Сергей (1 : 1)
Ямбуренко Алексей - Спиваковский Михаил (5 : 2)
Куделя Владимир - Даниленко Александр (1 : 2)
Барахов Дмитрий - ( : )
Тынгаев Александр - Серебряков Михаил (2 : 2)
Окунев Александр - Воюш Андрей (1 : 0)
Ильин Николай - Бурнос Александр (0 : 1)
Золотарь Анна - Кушнир Никита (2 : 2)

Round #18

Амелин Александр - Пилипенко Павел (4 : 1)
Рудиев Игорь - Владимиров Сергей (2 : 3)
Арешкин Владимир - Спиваковский Михаил (5 : 2)
Ильин Александр - Даниленко Александр (3 : 2)
Ямбуренко Алексей - ( : )
Куделя Владимир - Серебряков Михаил (0 : 1)
Барахов Дмитрий - Воюш Андрей (10 : 0)
Тынгаев Александр - Бурнос Александр (0 : 5)
Окунев Александр - Кушнир Никита (4 : 4)
Ильин Николай - Ющенко Александр (0 : 5)

Round #19

Пилипенко Павел - Владимиров Сергей (3 : 1)
Амелин Александр - Спиваковский Михаил (1 : 4)
Рудиев Игорь - Даниленко Александр (2 : 3)
Арешкин Владимир - ( : )
Ильин Александр - Серебряков Михаил (2 : 3)
Ямбуренко Алексей - Воюш Андрей (10 : 0)
Куделя Владимир - Бурнос Александр (1 : 7)
Барахов Дмитрий - Кушнир Никита (2 : 2)
Тынгаев Александр - Ющенко Александр (0 : 10)
Окунев Александр - Золотарь Анна (8 : 2)

Round #20

Владимиров Сергей - Спиваковский Михаил (4 : 2)
Пилипенко Павел - Даниленко Александр (2 : 4)
Амелин Александр - ( : )
Рудиев Игорь - Серебряков Михаил (1 : 0)
Арешкин Владимир - Воюш Андрей (3 : 3)
Ильин Александр - Бурнос Александр (2 : 2)
Ямбуренко Алексей - Кушнир Никита (1 : 4)
Куделя Владимир - Ющенко Александр (2 : 7)
Барахов Дмитрий - Золотарь Анна (5 : 0)
Тынгаев Александр - Ильин Николай (1 : 4)

Round #21

Спиваковский Михаил - Даниленко Александр (3 : 2)
Владимиров Сергей - ( : )
Пилипенко Павел - Серебряков Михаил (5 : 2)
Амелин Александр - Воюш Андрей (1 : 0)
Рудиев Игорь - Бурнос Александр (5 : 3)
Арешкин Владимир - Кушнир Никита (3 : 3)
Ильин Александр - Ющенко Александр (4 : 4)
Ямбуренко Алексей - Золотарь Анна (3 : 0)
Куделя Владимир - Ильин Николай (2 : 2)
Барахов Дмитрий - Окунев Александр (3 : 0)

Третья лига

1

Скорода Юрий

11

9

0

2

44:18

18

2

Чугунов Владимир

11

7

3

1

48:23

17

3

Галушко Николай

11

7

2

2

52:11

16

4

Гостяев Денис

11

5

4

2

46:26

14

5

Динец Павел

11

6

2

3

36:18

14

6

Панащук Сергей

11

6

1

4

42:32

13

7

Серебряков Роман

11

6

1

4

39:22

13

8

Куделя Тарас

11

4

1

6

29:30

9

9

Левданский Евгений

11

4

1

6

34:31

9

10

Гончаренко Игорь

11

3

1

7

25:37

7

11

Кирилов Александр

11

1

0

10

14:58

2

12

Басос Максим

11

0

0

11

2:105

0

Round #1

Чугунов Владимир - ( : )
Гончаренко Игорь - Галушко Николай (1 : 6)
Куделя Тарас - Гостяев Денис (2 : 2)
Серебряков Роман - Панащук Сергей (4 : 5)
Скорода Юрий - Кирилов Александр (3 : 0)
Левданский Евгений - Басос Максим (10 : 0)

Round #2

- Галушко Николай ( : )
Чугунов Владимир - Гостяев Денис (5 : 5)
Гончаренко Игорь - Панащук Сергей (2 : 4)
Куделя Тарас - Кирилов Александр (3 : 0)
Серебряков Роман - Басос Максим (5 : 2)
Скорода Юрий - Динец Павел (0 : 1)

Round #3

Галушко Николай - Гостяев Денис (0 : 1)
- Панащук Сергей ( : )
Чугунов Владимир - Кирилов Александр (3 : 0)
Гончаренко Игорь - Басос Максим (10 : 0)
Куделя Тарас - Динец Павел (2 : 5)
Серебряков Роман - Левданский Евгений (5 : 2)

Round #4

Гостяев Денис - Панащук Сергей (15 : 11)
Галушко Николай - Кирилов Александр (16 : 1)
- Басос Максим ( : )
Чугунов Владимир - Динец Павел (4 : 4)
Гончаренко Игорь - Левданский Евгений (2 : 1)
Куделя Тарас - Скорода Юрий (1 : 4)

Round #5

Панащук Сергей - Кирилов Александр (2 : 0)
Гостяев Денис - Басос Максим (10 : 0)
Галушко Николай - Динец Павел (4 : 0)
- Левданский Евгений ( : )
Чугунов Владимир - Скорода Юрий (6 : 1)
Гончаренко Игорь - Серебряков Роман (2 : 2)

Round #6

Кирилов Александр - Басос Максим (10 : 0)
Панащук Сергей - Динец Павел (2 : 1)
Гостяев Денис - Левданский Евгений (2 : 2)
Галушко Николай - Скорода Юрий (1 : 2)
- Серебряков Роман ( : )
Чугунов Владимир - Куделя Тарас (4 : 0)

Round #7

Басос Максим - Динец Павел (0 : 10)
Кирилов Александр - Левданский Евгений (0 : 6)
Панащук Сергей - Скорода Юрий (2 : 3)
Гостяев Денис - Серебряков Роман (1 : 2)
Галушко Николай - Куделя Тарас (4 : 1)
- Гончаренко Игорь ( : )

Round #8

Динец Павел - Левданский Евгений (1 : 2)
Басос Максим - Скорода Юрий (0 : 10)
Кирилов Александр - Серебряков Роман (0 : 7)
Панащук Сергей - Куделя Тарас (3 : 1)
Гостяев Денис - Гончаренко Игорь (3 : 0)
Галушко Николай - Чугунов Владимир (3 : 3)

Round #9

Левданский Евгений - Скорода Юрий (2 : 6)
Динец Павел - Серебряков Роман (1 : 0)
Басос Максим - Куделя Тарас (0 : 10)
Кирилов Александр - Гончаренко Игорь (2 : 5)
Панащук Сергей - Чугунов Владимир (1 : 2)
Гостяев Денис - ( : )

Round #10

Скорода Юрий - Серебряков Роман (4 : 3)
Левданский Евгений - Куделя Тарас (2 : 5)
Динец Павел - Гончаренко Игорь (3 : 2)
Басос Максим - Чугунов Владимир (0 : 10)
Кирилов Александр - ( : )
Панащук Сергей - Галушко Николай (1 : 1)

Round #11

Серебряков Роман - Куделя Тарас (5 : 1)
Скорода Юрий - Гончаренко Игорь (8 : 0)
Левданский Евгений - Чугунов Владимир (3 : 4)
Динец Павел - ( : )
Басос Максим - Галушко Николай (0 : 10)
Кирилов Александр - Гостяев Денис (0 : 4)

Round #12

Куделя Тарас - Гончаренко Игорь (3 : 1)
Серебряков Роман - Чугунов Владимир (6 : 2)
Скорода Юрий - ( : )
Левданский Евгений - Галушко Николай (1 : 5)
Динец Павел - Гостяев Денис (1 : 1)
Басос Максим - Панащук Сергей (0 : 10)

Round #13

Гончаренко Игорь - Чугунов Владимир (0 : 5)
Куделя Тарас - ( : )
Серебряков Роман - Галушко Николай (0 : 2)
Скорода Юрий - Гостяев Денис (3 : 2)
Левданский Евгений - Панащук Сергей (3 : 1)
Динец Павел - Кирилов Александр (9 : 1)

Плей-офф

Round: 1/4

1

2

3

4

5

6

7

*

Rickard Sjostedt

5

1

3

1

1

2

4

Рымаренко Алексей

0

3

2

3

0

1

2

1

2

3

4

5

6

7

*

Галузо Янис

3

0

1

3

6

1

2

Петров Дмитрий

0

4

4

4

3

3

4

1

2

3

4

5

6

7

*

Martin Arenlind

3

4

3

2

3

1

2

3

Petter Bengtsson

2

2

2

3

4

3

3

4

1

2

3

4

5

6

7

*

Косырев Александр

5

7

4

3

7

4

Cтернатс Райвис

7

4

3

2

3

1

Round: 1/2

1

2

3

4

5

6

7

*

Rickard Sjostedt

2

4

6

3

5

4

Косырев Александр

3

2

2

2

4

1

1

2

3

4

5

6

7

*

Петров Дмитрий

3

5

3

2

2

1

2

Petter Bengtsson

5

1

0

4

4

2

4

Round: Final

1

2

3

4

5

6

7

*

Rickard Sjostedt

2

1

1

0

3

2

2

4

Petter Bengtsson

3

0

4

3

2

1

1

3

Round: 3rd place

1

2

3

4

5

6

7

*

Косырев Александр

2

2

2

3

0

Петров Дмитрий

6

5

3

4

4

 

Итоговые места

1 Сьостед Рихард
2 Бенгтсон Петер
3 Петров Дмитрий
4 Косырев Александр
5 Галузо Янис
6 Аренлинд Мартин
7 Стернатс Райвис
8 Рымаренко Алексей
9 Егоров Владимир
10 Лутай Станислав
11 Ведерников Алексей
12 Зайцев Александр
13 Киселев Антон
14 Скоробогатов Виталий
15 Гусак Алексей
16 Кашенцев Игорь
17 Михин Михаил
18 Бардиевский Дмитрий
19 Марголис Михаил
20 Елистратов Иван
21 Даценко Анатолий
22 Юхница Евгений
23 Павлов Валентин
24 Ткач Орест
25 Владимиров Александр
26 Короткий Степан
27 Сапожников Виталий
28 Короткий Сергей
29 Малярозов Александр
30 Князюк Андрей
31 Дмитриченко Сергей
32 Шаломаев Михаил
33 Жубецкис Интарс
34 Гончарова Наталья
35 Крохмаль Николай
36 Вагисаров Виктор
37 Жулябин Александр
38 Левданский Виктор
39 Чабан Игорь
40 Кушнир Юрий
41 Мартыненко Александр
42 Ямбыренко Юрий
43 Чабан Денис
44 Скороход Валерий
45 Ямбуренко Алексей
46 Барахов Дмитрий
47 Арешкин Владимир
48 Спиваковский Михаил
49 Ющанка Александр
50 Даниленко Александр
51 Кушнир Никита
52 Руднев Игорь
53 Владимиров Сергей
54 Бурнос Александр
55 Амелин Александр
56 Пилипенко Павел
57 Окунев Александр
58 Ильин Александр
59 Куделя Владимир
60 Ильин Николай
61 Серебряков Михаил
62 Воюш Андрей
63 Тынгаев Александр
64 Золотарь Анна
65 Скорода Юрий
66 Чугунов Владимир
67 Галушко Николай
68 Гостяев Денис
69 Динец Павел
70 Панащук Сергей
71 Серебряков Роман
72 Куделя Тарас
73 Левданский Евгений
74 Гончаренко Игорь
75 Кирилов Александр
76 Басос Максим

 


EN | RU
Календар сезону 2017/18 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Серпень
24.08.2017 - Одеса
Ліга-KLO, 1-й етап

26.08.2017 - Одеса
Кубок ФНХУ, 1-й етап
Вересень
23.09.2017 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
24.09.2017 - Маріуполь
Командний Чемпіонат України
Жовтень
07.10.2017 - Рубіжне
Кубок ФНХУ, 2-й етап
21.10.2017 - Одеса
Чемпіонат України, 2-й етап
Листопад
04.11.2017 - Львів
Кубок ФНХУ, 3-й етап
25.11.2017 - Харків
Чемпіонат України, 3-й етап
26.11.2017 - Харків
Ліга-KLO, 2-й етап
Грудень
16.12.2017 - Дніпро
Кубок ФНХУ, 4-й етап
23.12.2017 - Київ
Чемпіонат Києва, 1-й етап
Січень
27.01.2018 - Київ
Чемпіонат Києва, 2-й етап
Лютий
17.02.2018 - Київ
Чемпіонат України, 4-й етап
18.02.2018 - Київ
Ліга-KLO, 3-й етап
Березень
31.03.2018 - Кропивницький
Чемпіонат України, 5-й етап
Квітень
14.04.2018 - Харків
Кубок ФНХУ, 5-й етап
15.04.2018 - Харків
Ліга-KLO, 4-й етап
28.04.2018 - Київ
Чемпіонат України, 6-й етап
29.04.2018 - Київ
Кубок юніорів, Кубок жіночій
Травень
12.05.2018 - Київ
Кубок України, етап Світового Туру
Червень
02.06.2018 - Київ
Чемпіонат Києва, 3-й етап

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2017/2018

Архів рейтингів

Ми у Фейсбук
Facebook: Boardhockey
Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 135 гостей на сайті