18 листопада
Головна Новини 4-й этап VI открытого чемпионата Украины
4-й этап VI открытого чемпионата Украины Друк e-mail
Автор ФНХУ   
Неділя, 14 березня 2010, 18:22

Группа 1

#

Players

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

28

26

27

G

W

D

F

G

Po

1

Левданский Евгений

 

2:3

4:2

4:3

2:0

2:2

3:1

2:3

3:0

1:2

3:3

5:0

6:2

3:1

4:1

2:1

5:1

5:1

4:0

9:1

7:0

4:1

4:0

2:0

2:0

7:2

8:1

7:2

27

22

2

3

109:32

68

2

Левданский Виктор

3:2

 

2:1

3:1

1:1

3:1

1:1

4:2

0:4

4:3

4:0

1:3

2:0

5:3

3:2

1:3

3:2

3:1

2:1

5:3

3:3

5:0

1:0

6:0

3:0

3:1

4:0

2:0

27

21

3

3

77:38

66

3

Сапожников Виталий

2:4

1:2

 

3:2

2:5

3:0

3:3

5:4

3:3

5:2

5:2

3:1

3:4

4:1

2:2

6:1

5:1

7:3

8:4

5:2

4:1

4:0

3:1

7:2

4:0

6:0

6:1

6:1

27

20

3

4

115:52

63

4

Чабан Денис

3:4

1:3

2:3

 

6:3

2:4

3:1

2:0

3:0

4:3

3:0

2:4

3:0

5:1

0:0

5:0

5:3

3:0

6:1

5:2

9:1

4:0

4:2

3:3

3:0

6:0

5:1

5:0

27

20

2

5

102:39

62

5

Спиваковский Михаил

0:2

1:1

5:2

3:6

 

2:2

1:1

3:3

5:0

6:1

3:2

3:2

3:2

5:3

2:4

3:0

5:0

3:2

6:4

5:1

2:2

2:1

6:1

9:2

6:0

7:1

3:2

5:0

27

19

5

3

104:47

62

6

Кудрицкий Дмитрий

2:2

1:3

0:3

4:2

2:2

 

3:2

3:2

2:1

2:3

7:1

2:1

2:2

5:3

4:3

1:4

4:1

4:2

4:2

5:0

5:2

2:2

4:2

3:1

5:0

3:1

7:0

5:0

27

19

4

4

91:47

61

7

Кушнир Никита

1:3

1:1

3:3

1:3

1:1

2:3

 

3:3

2:0

4:3

5:1

2:6

3:0

1:0

4:0

4:2

3:0

4:1

6:4

3:2

8:2

4:1

3:0

3:1

2:0

6:0

4:0

3:0

27

19

4

4

86:40

61

8

Ведерников Алексей

3:2

2:4

4:5

0:2

3:3

2:3

3:3

 

2:4

2:5

1:1

6:1

2:2

3:3

4:0

2:1

3:1

8:3

7:3

7:1

10:0

7:0

6:0

6:1

6:0

10:1

10:0

3:0

27

16

5

6

122:49

53

9

Кушнир Юрий

0:3

4:0

3:3

0:3

0:5

1:2

0:2

4:2

 

3:3

4:0

3:2

4:2

2:2

2:4

3:2

3:3

5:0

4:3

4:4

5:2

2:2

4:0

3:1

3:4

4:3

6:0

2:1

27

14

6

7

78:58

48

10

Крохмаль Николай

2:1

3:4

2:5

3:4

1:6

3:2

3:4

5:2

3:3

 

1:2

0:4

1:3

1:1

5:2

4:3

3:2

0:4

8:2

2:4

4:2

2:1

9:2

2:0

5:1

3:0

4:2

5:0

27

15

2

10

84:66

47

11

Чабан Игорь

3:3

0:4

2:5

0:3

2:3

1:7

1:5

1:1

0:4

2:1

 

2:1

4:0

5:1

5:5

1:2

5:2

3:1

1:5

4:1

4:3

5:1

2:1

7:0

4:4

8:2

7:1

3:1

27

14

4

9

82:67

46

12

Малярозов Александр

0:5

3:1

1:3

2:4

2:3

1:2

6:2

1:6

2:3

4:0

1:2

 

6:2

1:7

6:2

3:2

2:5

5:0

5:3

2:3

3:4

3:2

2:0

1:2

4:1

8:0

5:2

1:0

27

15

0

12

78:66

45

13

Донец Дмитрий

2:6

0:2

4:3

0:3

2:3

2:2

0:3

2:2

2:4

3:1

0:4

2:6

 

1:1

2:1

4:1

1:1

4:3

2:1

2:0

8:1

3:2

2:4

3:2

5:2

4:1

6:1

0:0

27

13

5

8

66:60

44

14

Владимиров Александр

1:3

3:5

1:4

1:5

3:5

3:5

0:1

3:3

2:2

1:1

1:5

7:1

1:1

 

6:2

3:1

0:2

4:2

3:4

7:3

4:3

3:3

4:1

8:0

2:0

7:1

9:3

5:0

27

12

5

10

87:66

41

15

Евтушок Константин

1:4

2:3

2:2

0:0

4:2

3:4

0:4

0:4

4:2

2:5

5:5

2:6

1:2

2:6

 

2:2

1:0

7:6

2:0

0:5

4:2

1:1

2:1

4:2

1:0

5:0

6:3

5:1

27

12

5

10

68:72

41

16

Скороход Валерий

1:2

3:1

1:6

0:5

0:3

4:1

2:4

1:2

2:4

3:4

2:1

2:3

1:4

1:3

2:2

 

3:0

3:4

5:0

6:0

3:4

7:1

7:2

4:3

4:0

6:1

5:0

5:4

27

13

1

13

83:64

40

17

Трус Владимир

1:5

2:3

1:5

3:5

0:5

1:4

0:3

1:3

3:3

2:3

2:5

5:2

1:1

2:0

0:1

0:3

 

1:2

4:1

2:2

6:1

5:0

2:0

2:2

3:1

3:0

8:0

5:4

27

10

4

13

65:64

34

18

Баханов Евгений

1:5

1:3

3:7

0:3

2:3

2:4

1:4

3:8

0:5

4:0

1:3

0:5

3:4

2:4

6:7

4:3

2:1

 

1:3

4:4

3:2

2:1

2:2

5:0

3:0

5:1

5:1

4:3

27

10

2

16

69:86

32

19

Куделя Владимир

0:4

1:2

4:8

1:6

4:6

2:4

4:6

3:7

3:4

2:8

5:1

3:5

1:2

4:3

0:2

0:5

1:4

3:1

 

6:7

8:4

8:2

4:1

3:3

1:0

7:1

4:1

5:1

27

10

1

6

87:98

31

20

Крячун Богдан

1:9

3:5

2:5

2:5

1:5

0:5

2:3

1:7

4:4

4:2

1:4

3:2

0:2

3:7

5:0

0:6

2:2

4:4

7:6

 

2:2

2:6

1:3

2:1

1:4

3:0

3:2

3:2

27

8

4

15

60:103

28

21

Ткач Орест

0:7

3:3

1:4

1:9

2:2

2:5

2:8

0:10

2:5

2:4

3:4

4:3

1:8

3:4

2:4

4:3

1:6

2:3

4:8

2:2

 

4:4

6:1

3:0

3:2

2:0

4:2

1:1

27

7

5

15

64:112

26

22

Алюев Александр

1:4

0:5

0:4

0:4

1:2

2:2

1:4

0:7

2:2

1:2

1:5

2:3

2:3

3:3

1:1

1:7

0:5

1:2

2:8

6:2

4:4

 

1:1

4:2

3:0

2:0

0:0

1:6

27

4

7

16

42:88

19

23

Малярозов Павел

0:4

0:1

1:3

2:4

1:6

2:4

0:3

0:6

0:4

2:9

1:2

0:2

4:2

1:4

1:2

2:7

0:2

2:2

1:4

3:1

1:6

1:1

 

1:2

0:1

5:2

3:0

2:1

27

5

2

20

36:85

17

24

Семенишин Николай

0:2

0:6

2:7

3:3

2:9

1:3

1:3

1:6

1:3

0:2

0:7

2:1

2:3

0:8

2:4

3:4

2:2

0:5

3:3

1:2

0:3

2:4

2:1

 

3:0

0:3

3:2

2:3

27

4

3

20

38:99

15

25

Кушнир Наталия

0:2

0:3

0:4

0:3

0:6

0:5

0:2

0:6

4:3

1:5

4:4

1:4

2:5

0:2

0:1

0:4

1:3

0:3

0:1

4:1

2:3

0:3

1:0

0:3

 

1:2

1:2

5:0

27

4

1

22

22:80

13

26

Буряченко Николай

2:7

1:3

0:6

0:6

1:7

1:3

0:6

1:10

3:4

0:3

2:8

0:8

1:4

1:7

0:5

1:6

0:3

1:5

1:7

0:3

0:2

0:2

2:5

3:0

2:1

 

2:2

5:0

27

3

1

23

30:123

10

27

Огирь Вячеслав

1:8

0:4

1:6

1:5

2:3

0:7

0:4

0:10

0:6

2:4

1:7

2:5

1:6

3:9

3:6

0:5

0:8

1:5

1:4

2:3

2:4

0:0

0:3

2:3

2:1

2:2

 

5:0

27

2

2

23

34:128

8

28

Шереметьев Никита

2:7

0:2

1:6

0:5

0:5

0:5

0:3

0:3

1:2

0:5

1:3

0:1

0:0

0:5

1:5

4:5

4:5

3:4

1:5

2:3

1:1

6:1

1:2

3:2

0:5

0:5

0:5

 

27

2

2

23

31:100

8

Плей-офф

Итоговые места

#

Players

1

Левданский Евгений

2

Сапожников Виталий

3

Спиваковский Михаил

4

Левданский Виктор

5

Чабан Денис

6

Кудрицкий Дмитрий

7

Кушнир Никита

8

Ведерников Алексей

9

Кушнир Юрий

10

Крохмаль Николай

11

Чабан Игорь

12

Малярозов Александр

13

Донец Дмитрий

14

Владимиров Александр

15

Евтушок Константин

16

Скороход Валерий

17

Трус Владимир

18

Баханов Евгений

19

Куделя Владимир

20

Кричун Богдан

21

Ткач Орест

22

Алюев Александр

23

Малярозов Павел

24

Семенишин Николай

25

Кушнир Наталия

26

Буряченко Николай

27

Огирь Вячеслав

28

Шереметьев Никита

 


EN | RU
Календар сезону 2017/18 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Серпень
24.08.2017 - Одеса
Ліга-KLO, 1-й етап

26.08.2017 - Одеса
Кубок ФНХУ, 1-й етап
Вересень
23.09.2017 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
24.09.2017 - Маріуполь
Командний Чемпіонат України
Жовтень
07.10.2017 - Рубіжне
Кубок ФНХУ, 2-й етап
21.10.2017 - Одеса
Чемпіонат України, 2-й етап
Листопад
04.11.2017 - Львів
Кубок ФНХУ, 3-й етап
25.11.2017 - Харків
Чемпіонат України, 3-й етап
26.11.2017 - Харків
Ліга-KLO, 2-й етап
Грудень
16.12.2017 - Дніпро
Кубок ФНХУ, 4-й етап
23.12.2017 - Київ
Чемпіонат Києва, 1-й етап
Січень
27.01.2018 - Київ
Чемпіонат Києва, 2-й етап
Лютий
17.02.2018 - Київ
Чемпіонат України, 4-й етап
18.02.2018 - Київ
Ліга-KLO, 3-й етап
Березень
31.03.2018 - Кропивницький
Чемпіонат України, 5-й етап
Квітень
14.04.2018 - Харків
Кубок ФНХУ, 5-й етап
15.04.2018 - Харків
Ліга-KLO, 4-й етап
28.04.2018 - Київ
Чемпіонат України, 6-й етап
29.04.2018 - Київ
Кубок юніорів, Кубок жіночій
Травень
12.05.2018 - Київ
Кубок України, етап Світового Туру
Червень
02.06.2018 - Київ
Чемпіонат Києва, 3-й етап

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2017/2018

Архів рейтингів

Ми у Фейсбук
Facebook: Boardhockey
Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 120 гостей на сайті