18 листопада
Головна
Итоговый рейтинг чемпионата Украины-2010/11 PDF Друк e-mail
Рейтинги
Автор ФНХУ   
Субота, 25 вересня 2010, 19:30

Общий зачет

#

Игрок

Регион

I

II

III

КФ

IV

V

ЧГ

КУ

Лучшие 5
этапов

1

Спиваковский Михаил

Одесса/Киев

96

92

96

96

80

96

100

125

513

2

Кушнир Никита

Одесса

88

100

100

46

82

92

100

120

512

3

Сапожников Виталий

Одесса

100

80

76

-

96

100

96

102

494

4

Чабан Денис

Одесса

70

96

92

26

100

88

92

106

486

5

Шаломаев Михаил

Харьков

62

-

70

100

66

76

100

80

426

6

Чабан Игорь

Одесса

-

78

88

40

88

82

80

86

424

7

Сапожников Анатолий

Одесса

78

66

-

-

92

-

78

74

390

8

Донец Дмитрий

Киев

64

62

-

-

68

80

62

92

366

9

Ткач Орест

Киевская обл.

66

-

-

-

64

58

92

78

358

10

Даниленко Александр

Киев

-

76

-

44

70

-

56

94

340

11

Крохмаль Николай

Одесса

-

68

66

29

60

62

62

82

340

12

Левданский Виктор

Киев

-

-

80

-

76

68

25

84

333

13

Малярозов Александр

Одесса

-

70

68

33

-

78

82

-

331

14

Владимиров Александр

Одесса

-

88

78

-

-

70

88

-

324

15

Корабель Валентин

Киевская обл.

60

-

-

62

56

-

80

62

320

16

Яковлев Владимир

Киев

56

56

-

-

58

-

88

54

312

17

Кушнир Юрий

Одесса

-

82

82

-

-

64

76

-

304

18

Корабель Алексей

Киевская обл.

50

-

-

60

62

-

68

50

290

19

Трус Владимир

Одесса

-

64

64

18

-

60

70

-

276

20

Цыба Сергей

Киев

76

-

-

-

78

-

30

88

272

21

Уманский Антон

Киев

52

-

-

-

42

56

66

40

256

22

Лапченко Андрей

Киев

80

-

-

-

-

-

58

110

248

23

Бардиевский Дмитрий

Одесса

-

58

62

4

-

-

64

60

248

24

Пилипенко Павел

Киев

58

-

-

-

50

-

96

44

248

25

Воробец Владимир

Одесса

-

52

60

-

-

54

66

-

232

26

Рыкун Евгений

Киев

92

-

-

-

-

-

40

90

222

27

Кудрицкий Дмитрий

Киев

82

-

-

-

-

-

40

98

220

28

Левданский Вячеслав

Киев

-

-

-

-

54

66

24

64

208

29

Килимник София

Киев

54

-

-

-

52

-

54

48

208

30

Бобков Виктор

Киев

42

46

-

-

32

-

60

-

180

31

Павлюченко Никита

Киев

-

-

-

-

40

-

78

52

170

32

Куделя Владимир

Кировоград

-

-

-

92

-

-

-

70

162

33-34

Бубликов Олег

Россия

-

-

-

66

-

-

92

-

158

33-34

Потехин Вячеслав

Россия

-

-

-

88

-

-

70

-

158

35

Бевз Андрей

Киев

-

-

-

-

34

-

76

46

156

36

Талимончик Сергей

Киев

-

-

-

-

48

-

26

72

146

37

Макушкин Александр

Россия

-

-

-

80

-

-

64

-

144

38

Старков Максим

Россия

-

-

-

78

-

-

62

-

140

39

Карабинский Богдан

Киев

32

-

-

-

26

-

58

23

139

40

Головизин Евгений

Россия

-

-

-

70

-

-

68

-

138

41

Потехин Сергей

Россия

-

-

-

68

-

-

60

-

128

42

Даценко Анатолий

Киев/Донецк

68

-

-

58

-

-

-

-

126

43

Мартыненко Игорь

Харьков

-

-

-

26

-

-

96

-

122

44

Запорожец Игорь

Киев

-

-

-

-

31

-

64

22

117

45

Скоробогатов Виталий

Россия

-

-

-

-

-

-

-

115

115

46

Ведерников Алексей

Одесса

-

-

-

42

-

-

68

-

110

47

Деркач Денис

Харьков

-

-

-

12

-

-

76

21

109

48

Опара Денис

Киев

-

-

-

-

24

-

56

28

108

49

Деркач Дмитрий

Харьков

-

-

-

18

-

-

88

-

106

50

Карабинский Сергей

Киев

-

-

-

-

25

-

50

30

105

51

Левданский Евгений

Киев

-

-

-

58

-

-

46

-

104

52

Куделя Тарас

Кировоград

-

-

-

64

-

-

-

38

102

53

Гордиенко Ольга

Киев

33

48

-

-

20

-

-

-

101

54

Плетнева Анастасия

Киев

-

-

-

-

28

-

48

25

101

55

Бобкова Ольга

Киев

46

54

-

-

-

-

-

-

100

56

Чикрий Виктория

Киев

48

-

-

-

29

-

23

-

100

57

Серебряков Михаил

Марганец

-

-

-

33

-

-

-

56

89

58

Мищенко Богдан

Киев

44

-

-

-

-

-

44

-

88

59

Шаломаева Тамара

Харьков

-

-

-

1

-

-

82

-

83

60

Песков Максим

Киев

-

-

-

-

30

-

52

-

82

61

Баханов Евгений

Марганец

-

-

-

82

-

-

-

-

82

62

Кирилко Вадим

Киев

-

-

-

-

-

-

82

-

82

63

Невольниченко Виктор

Харьков

-

-

-

-

-

-

80

-

80

64-65

Кричун Богдан

Марганец

-

-

-

78

-

-

-

-

78

64-65

Невольниченко Виталий

Харьков

-

-

-

-

-

-

78

-

78

66

Азарцев Александр

Киев

-

-

-

-

44

-

-

32

76

67

Кирилко Богдан

Киев

-

-

-

-

-

-

70

-

70

68

Чернявский Денис

Россия

-

-

-

-

-

-

-

68

68

69

Бибик Михаил

Харьков

-

-

-

-

-

-

68

-

68

70

Игнатенко Роман

Мариуполь

-

-

-

1

-

-

-

66

67

71

Гарковская Анастасия

Киев

-

-

-

-

33

-

33

-

66

72

Владимиров Сергей

Одесса

-

60

-

-

-

-

-

-

60

73

Быков Роман

Россия

-

-

-

-

-

-

-

58

58

74-75

Лучников Роман

Харьков

-

-

-

-

-

-

58

-

58

74-75

Спалек Михаил

Харьков

-

-

-

-

-

-

58

-

58

76

Семенищ Александр

Киев

40

-

-

-

-

-

16

-

56

77

Беловусяк Богдан

Киев

-

-

-

-

27

-

29

-

56

78

Ильченко Алексей

Киев

34

-

-

-

-

-

21

-

55

79

Щербаков Игорь

Россия

-

-

-

1

-

-

54

-

55

80

Бевз Илья

Киев

-

-

-

-

23

-

31

-

54

81-84

Легков Антон

Россия

-

-

-

54

-

-

-

-

54

81-84

Сауленко Родион

Марганец

-

-

-

54

-

-

-

-

54

81-84

Скороход Валерий

Одесса

-

-

-

-

-

-

54

-

54

81-84

Томах Ростислав

Харьков

-

-

-

-

-

-

54

-

54

85

Алюев Александр

Одесса

-

-

-

1

-

-

52

-

53

86

Кушнир Наталия

Одесса

-

50

-

-

-

-

-

-

50

87-91

Буденный Александр

Харьков

-

-

-

-

-

-

50

-

50

87-91

Дмитриченко Олег

Россия

-

-

-

50

-

-

-

-

50

87-91

Игнатченко Сергей

Марганец

-

-

-

50

-

-

-

-

50

87-91

Ткаченко Олег

Харьков

-

-

-

-

-

-

50

-

50

87-91

Явников Игорь

Харьков

-

-

-

-

-

-

50

-

50

92

Билецкий Никита

Киев

-

-

-

-

46

-

-

-

46

93-94

Лучников Вячеслав

Харьков

-

-

-

-

-

-

44

-

44

93-94

Шаломаева Татьяна

Харьков

-

-

-

-

-

-

44

-

44

95

Андриец Андрей

Киев

-

-

-

-

-

-

-

42

42

96-97

Михайлюк Дмитрий

Харьков

-

-

-

-

-

-

40

-

40

96-97

Смирский Ян

Марганец

-

-

-

40

-

-

-

-

40

98

Игнатенко Виталий

Мариуполь

-

-

-

4

-

-

-

34

38

99

Мартыненко Мария

Киев

-

-

-

-

21

-

16

-

37

100

Кондрашевский Назар

Киев

-

-

-

-

-

-

-

36

36

101

Дугин Андрей

Харьков

-

-

-

-

-

-

34

-

34

102-104

Афанасьев Дмитрий (мл.)

Донецк

-

-

-

33

-

-

-

-

33

102-104

Романов Владислав

Харьков

-

-

-

-

-

-

33

-

33

102-104

Шерстюк Сергей

Днепропетровск

-

-

-

33

-

-

-

-

33

105-106

Мартыненко Александр

Киев

-

-

-

-

-

-

32

-

32

105-106

Ольховский Антон

Харьков

-

-

-

-

-

-

32

-

32

107

Корниенко Дмитрий

Киев

31

-

-

-

-

-

-

-

31

108

Плюхин Алекс

Киев

30

-

-

-

-

-

-

-

30

109

Белоус Марк

Киев

29

-

-

-

-

-

-

-

29

110-111

Бесценный Артем

Днепропетровск

-

-

-

29

-

-

-

-

29

110-111

Мартышевский Роман

Марганец

-

-

-

29

-

-

-

-

29

112

Чудаков Денис

Киев

28

-

-

-

-

-

-

-

28

113

Белецкий Никита

Киев

-

-

-

-

-

-

28

-

28

114

Козий Евгений

Киев

-

-

-

-

19

-

7

-

26

115-116

Агеев Владислав

Днепропетровск

-

-

-

26

-

-

-

-

26

115-116

Раханский Игорь

Марганец

-

-

-

26

-

-

-

-

26

117

Заиченко Максим

Киевская обл.

-

-

-

-

-

-

-

24

24

118-120

Агеев Олег

Днепропетровск

-

-

-

21

-

-

-

-

21

118-120

Афанасьев Дмитрий (ст.)

Донецк

-

-

-

21

-

-

-

-

21

118-120

Моисеев Егор

Марганец

-

-

-

21

-

-

-

-

21

121

Догадин Богдан

Киев

-

-

-

-

-

-

20

-

20

122

Рабин Игорь

Киев

-

-

-

-

-

-

19

-

19

123

Хацкевич Станислав

Киев

-

-

-

-

18

-

-

-

18

124-127

Багорка Даниил

Днепропетровск

-

-

-

18

-

-

-

-

18

124-127

Двуличанский Александр

Марганец

-

-

-

18

-

-

-

-

18

124-127

Кузнечиков Сергей

Киев

-

-

-

-

-

-

18

-

18

124-127

Саипов Али

Киев

-

-

-

-

-

-

18

-

18

128-132

Безруков Павел

Россия

-

-

-

12

-

-

-

-

12

128-132

Гасанов Али

Киев

-

-

-

-

-

-

12

-

12

128-132

Догадайло Максим

Днепропетровск

-

-

-

12

-

-

-

-

12

128-132

Малярозов Павел

Одесса

-

-

-

12

-

-

-

-

12

128-132

Слюсаренко Егор

Марганец

-

-

-

12

-

-

-

-

12

133

Ерлинг Александр

Киев

-

-

-

-

-

-

11

-

11

134

Касянчук Виталий

Киев

-

-

-

-

-

-

10

-

10

135

Виллиамс Джордж

Киев

-

-

-

-

-

-

9

-

9

136

Каминский Платон

Киев

-

-

-

-

-

-

8

-

8

137-139

Белоус Андрей

Марганец

-

-

-

7

-

-

-

-

7

137-139

Варавкин Олег

Днепропетровск

-

-

-

7

-

-

-

-

7

137-139

Косенко Валерий

Донецк

-

-

-

7

-

-

-

-

7

140

Джураев Дмитрий

Киев

-

-

-

-

-

-

6

-

6

141

Денисенко Александр

Киев

-

-

-

-

-

-

5

-

5

142-144

Багорка Ирина

Днепропетровск

-

-

-

4

-

-

-

-

4

142-144

Барбон Елизавета

Киев

-

-

-

-

-

-

4

-

4

142-144

Седнев Дмитрий

Марганец

-

-

-

4

-

-

-

-

4

145

Мартыненко Анастасия

Киев

-

-

-

-

-

-

3

-

3

146-153

Баранов Глеб

Днепропетровск

-

-

-

1

-

-

-

-

1

146-153

Баранов Сергей

Днепропетровск

-

-

-

1

-

-

-

-

1

146-153

Демченко Никита

Марганец

-

-

-

1

-

-

-

-

1

146-153

Жарый Денис

Марганец

-

-

-

1

-

-

-

-

1

146-153

Зубченко Андрей (мл.)

Кировоград

-

-

-

1

-

-

-

-

1

146-153

Кравец Александр

Днепропетровск

-

-

-

1

-

-

-

-

1

146-153

Кравец Степан

Днепропетровск

-

-

-

1

-

-

-

-

1

146-153

Смирский Даниил

Марганец

-

-

-

1

-

-

-

-

1

 


EN | RU
Календар сезону 2017/18 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Серпень
24.08.2017 - Одеса
Ліга-KLO, 1-й етап

26.08.2017 - Одеса
Кубок ФНХУ, 1-й етап
Вересень
23.09.2017 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
24.09.2017 - Маріуполь
Командний Чемпіонат України
Жовтень
07.10.2017 - Рубіжне
Кубок ФНХУ, 2-й етап
21.10.2017 - Одеса
Чемпіонат України, 2-й етап
Листопад
04.11.2017 - Львів
Кубок ФНХУ, 3-й етап
25.11.2017 - Харків
Чемпіонат України, 3-й етап
26.11.2017 - Харків
Ліга-KLO, 2-й етап
Грудень
16.12.2017 - Дніпро
Кубок ФНХУ, 4-й етап
23.12.2017 - Київ
Чемпіонат Києва, 1-й етап
Січень
27.01.2018 - Київ
Чемпіонат Києва, 2-й етап
Лютий
17.02.2018 - Київ
Чемпіонат України, 4-й етап
18.02.2018 - Київ
Ліга-KLO, 3-й етап
Березень
31.03.2018 - Кропивницький
Чемпіонат України, 5-й етап
Квітень
14.04.2018 - Харків
Кубок ФНХУ, 5-й етап
15.04.2018 - Харків
Ліга-KLO, 4-й етап
28.04.2018 - Київ
Чемпіонат України, 6-й етап
29.04.2018 - Київ
Кубок юніорів, Кубок жіночій
Травень
12.05.2018 - Київ
Кубок України, етап Світового Туру
Червень
02.06.2018 - Київ
Чемпіонат Києва, 3-й етап

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2017/2018

Архів рейтингів

Ми у Фейсбук
Facebook: Boardhockey
Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 41 гостей на сайті