7 жовтня
Kranj (Словенія)
Головна
Итоговый рейтинг чемпионата Украины-2010/11 (юниоры) PDF Друк e-mail
Рейтинги
Автор ФНХУ   
Субота, 25 вересня 2010, 20:33

#

Игрок

Регион

I

II

III

КФ

IV

V

ЧГ

КУ

Лучшие 5
этапов

1

Сапожников Анатолий

Одесса

78

66

-

-

92

-

78

74

390

2

Корабель Алексей

Киевская обл.

50

-

-

60

62

-

68

50

290

3

Уманский Антон

Киев

52

-

-

-

42

56

66

40

256

4

Рыкун Евгений

Киев

92

-

-

-

-

-

40

90

222

5

Левданский Вячеслав

Киев

-

-

-

-

54

66

24

64

208

6

Килимник София

Киев

54

-

-

-

52

-

54

48

208

7

Павлюченко Никита

Киев

-

-

-

-

40

-

78

52

170

8

Бевз Андрей

Киев

-

-

-

-

34

-

76

46

156

9

Карабинский Богдан

Киев

32

-

-

-

26

-

58

23

139

10

Головизин Евгений

Россия

-

-

-

70

-

-

68

-

138

11

Потехин Сергей

Россия

-

-

-

68

-

-

60

-

128

12

Опара Денис

Киев

-

-

-

-

24

-

56

28

108

13

Левданский Евгений

Киев

-

-

-

58

-

-

46

-

104

14

Куделя Тарас

Кировоград

-

-

-

64

-

-

-

38

102

15

Плетнева Анастасия

Киев

-

-

-

-

28

-

48

25

101

16

Чикрий Виктория

Киев

48

-

-

-

29

-

23

-

100

17

Мищенко Богдан

Киев

44

-

-

-

-

-

44

-

88

18

Шаломаева Тамара

Харьков

-

-

-

1

-

-

82

-

83

19

Песков Максим

Киев

-

-

-

-

30

-

52

-

82

20

Баханов Евгений

Марганец

-

-

-

82

-

-

-

-

82

21-22

Кричун Богдан

Марганец

-

-

-

78

-

-

-

-

78

21-22

Невольниченко Виталий

Харьков

-

-

-

-

-

-

78

-

78

23

Кирилко Богдан

Киев

-

-

-

-

-

-

70

-

70

24

Игнатенко Роман

Мариуполь

-

-

-

1

-

-

-

66

67

25

Гарковская Анастасия

Киев

-

-

-

-

33

-

33

-

66

26

Семенищ Александр

Киев

40

-

-

-

-

-

16

-

56

27

Беловусяк Богдан

Киев

-

-

-

-

27

-

29

-

56

28

Бевз Илья

Киев

-

-

-

-

23

-

31

-

54

29

Кушнир Наталия

Одесса

-

50

-

-

-

-

-

-

50

30-31

Дмитриченко Олег

Россия

-

-

-

50

-

-

-

-

50

30-31

Игнатченко Сергей

Марганец

-

-

-

50

-

-

-

-

50

32

Билецкий Никита

Киев

-

-

-

-

46

-

-

-

46

33-34

Лучников Вячеслав

Харьков

-

-

-

-

-

-

44

-

44

33-34

Шаломаева Татьяна

Харьков

-

-

-

-

-

-

44

-

44

35

Смирский Ян

Марганец

-

-

-

40

-

-

-

-

40

36

Мартыненко Мария

Киев

-

-

-

-

21

-

16

-

37

37

Дугин Андрей

Харьков

-

-

-

-

-

-

34

-

34

38

Романов Владислав

Харьков

-

-

-

-

-

-

33

-

33

39

Ольховский Антон

Харьков

-

-

-

-

-

-

32

-

32

40

Корниенко Дмитрий

Киев

31

-

-

-

-

-

-

-

31

41

Плюхин Алекс

Киев

30

-

-

-

-

-

-

-

30

42

Белоус Марк

Киев

29

-

-

-

-

-

-

-

29

43

Чудаков Денис

Киев

28

-

-

-

-

-

-

-

28

44

Белецкий Никита

Киев

-

-

-

-

-

-

28

-

28

45

Козий Евгений

Киев

-

-

-

-

19

-

7

-

26

46-47

Агеев Владислав

Днепропетровск

-

-

-

26

-

-

-

-

26

46-47

Раханский Игорь

Марганец

-

-

-

26

-

-

-

-

26

48

Моисеев Егор

Марганец

-

-

-

21

-

-

-

-

21

49

Догадин Богдан

Киев

-

-

-

-

-

-

20

-

20

50

Рабин Игорь

Киев

-

-

-

-

-

-

19

-

19

51-52

Багорка Даниил

Днепропетровск

-

-

-

18

-

-

-

-

18

51-52

Саипов Али

Киев

-

-

-

-

-

-

18

-

18

53-55

Гасанов Али

Киев

-

-

-

-

-

-

12

-

12

53-55

Малярозов Павел

Одесса

-

-

-

12

-

-

-

-

12

53-55

Слюсаренко Егор

Марганец

-

-

-

12

-

-

-

-

12

56

Ерлинг Александр

Киев

-

-

-

-

-

-

11

-

11

57

Касянчук Виталий

Киев

-

-

-

-

-

-

10

-

10

58

Виллиамс Джордж

Киев

-

-

-

-

-

-

9

-

9

59

Каминский Платон

Киев

-

-

-

-

-

-

8

-

8

60

Белоус Андрей

Марганец

-

-

-

7

-

-

-

-

7

61

Джураев Дмитрий

Киев

-

-

-

-

-

-

6

-

6

62

Денисенко Александр

Киев

-

-

-

-

-

-

5

-

5

63-64

Барбон Елизавета

Киев

-

-

-

-

-

-

4

-

4

63-64

Седнев Дмитрий

Марганец

-

-

-

4

-

-

-

-

4

65

Мартыненко Анастасия

Киев

-

-

-

-

-

-

3

-

3

66-71

Баранов Глеб

Днепропетровск

-

-

-

1

-

-

-

-

1

66-71

Демченко Никита

Марганец

-

-

-

1

-

-

-

-

1

66-71

Жарый Денис

Марганец

-

-

-

1

-

-

-

-

1

66-71

Зубченко Андрей (мл.)

Кировоград

-

-

-

1

-

-

-

-

1

66-71

Кравец Степан

Днепропетровск

-

-

-

1

-

-

-

-

1

66-71

Смирский Даниил

Марганец

-

-

-

1

-

-

-

-

1

 


EN | RU
Календар сезону 2017/18 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Серпень
24.08.2017 - Одеса
Ліга-KLO, 1-й етап

26.08.2017 - Одеса
Кубок ФНХУ, 1-й етап
Вересень
23.09.2017 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
24.09.2017 - Маріуполь
Командний Чемпіонат України
Жовтень
07.10.2017 - Рубіжне
Кубок ФНХУ, 2-й етап
21.10.2017 - Одеса
Чемпіонат України, 2-й етап
Листопад
04.11.2017 - Львів
Кубок ФНХУ, 3-й етап
25.11.2017 - Харків
Чемпіонат України, 3-й етап
26.11.2017 - Харків
Ліга-KLO, 2-й етап
Грудень
16.12.2017 - Дніпро
Кубок ФНХУ, 4-й етап
Лютий
17.02.2018 - Київ
Чемпіонат України, 4-й етап
18.02.2018 - Київ
Ліга-KLO, 3-й етап
Березень
31.03.2018 - Кропивницький
Чемпіонат України, 5-й етап
Квітень
14.04.2018 - Харків
Кубок ФНХУ, 5-й етап
15.04.2018 - Харків
Ліга-KLO, 4-й етап
28.04.2018 - Київ
Чемпіонат України, 6-й етап
29.04.2018 - Київ
Кубок юніорів, Кубок жіночій
Травень
12.05.2018 - Київ
Кубок України, етап Світового Туру

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2017/2018

Архів рейтингів

Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 132 гостей на сайті