18 листопада
Головна Новини Україна 4-й этап VII открытого чемпионата Украины (результаты)
4-й этап VII открытого чемпионата Украины (результаты) Друк e-mail
Результати
Автор ФНХУ   
Субота, 12 лютого 2011, 14:15

 

# Player 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 G W D F G Po
1 Сапожников Виталий 5:0
6:2
3:3
4:0
3:2
5:4
4:0
4:1
6:0
4:1
5:2
4:2
4:2
6:0
7:3
5:1
6:1
8:0
5:1
19 18 1 0 94:25 55
2 Спиваковский Михаил 0:5
3:2
1:1
4:3
5:2
3:3
5:1
1:0
7:4
5:3
4:1
9:1
8:2
3:1
7:1
7:1
12:0
12:2
12:0
19 16 2 1 108:33 50
3 Чабан Денис 2:6
2:3
6:2
4:1
4:5
3:1
3:1
3:2
6:3
2:1
5:1
2:1
5:1
6:1
6:0
3:0
5:1
4:0
10:0
19 16 0 3 81:30 48
4 Шаломаев Михаил 3:3
1:1
2:6
2:2
4:0
1:4
4:1
3:1
2:2
4:2
3:1
10:0
6:0
5:2
6:2
8:1
12:1
7:0
10:0
19 13 4 2 93:29 43
5 Чабан Игорь 0:4
3:4
1:4
2:2
4:2
3:2
2:3
4:2
3:2
4:1
6:2
5:0
4:0
6:1
6:1
6:1
8:0
3:1
8:0
19 14 1 4 78:32 43
6 Ткач Орест 2:3
2:5
5:4
0:4
2:4
4:2
2:4
2:1
2:2
7:1
3:3
8:3
4:0
7:1
8:2
3:0
5:1
6:1
8:2
19 12 2 5 80:43 38
7 Донец Дмитрий 4:5
3:3
1:3
4:1
2:3
2:4
5:2
0:3
3:2
3:1
4:1
2:0
10:0
8:1
3:3
2:1
6:1
5:1
7:0
19 12 2 5 74:35 38
8 Корабель Валентин 0:4
1:5
1:3
1:4
3:2
4:2
2:5
1:4
2:2
2:1
8:1
4:1
3:1
3:0
2:2
3:0
8:1
6:3
7:0
19 11 2 6 61:41 35
9 Килимник София 1:4
0:1
2:3
1:3
2:4
1:2
3:0
4:1
3:1
2:2
2:4
2:0
3:1
7:1
6:1
5:0
9:1
3:0
4:0
19 11 1 7 60:29 34
10 Левданский Вячеслав 0:6
4:7
3:6
2:2
2:3
2:2
2:3
2:2
1:3
3:1
4:2
5:0
1:0
3:1
3:2
3:0
8:1
1:0
3:1
19 10 3 6 52:42 33
11 Билецкий Никита 1:4
3:5
1:2
2:4
1:4
1:7
1:3
1:2
2:2
1:3
6:1
3:2
1:2
3:2
5:1
4:3
6:5
4:3
4:1
19 8 1 10 50:56 25
12 Уманский Антон 2:5
1:4
1:5
1:3
2:6
3:3
1:4
1:8
4:2
2:4
1:6
1:3
0:3
1:1
3:1
1:0
14:2
2:1
6:1
19 6 2 11 47:62 20
13 Плетнева Анастасия 2:4
1:9
1:2
0:10
0:5
3:8
0:2
1:4
0:2
0:5
2:3
3:1
4:2
1:4
2:1
2:1
4:2
4:2
2:2
19 6 1 12 32:69 19
14 Карабинский Сергей 2:4
2:8
1:5
0:6
0:4
0:4
0:10
1:3
1:3
0:1
2:1
3:0
2:4
0:3
6:2
2:0
3:2
2:0
1:1
19 6 1 12 28:61 19
15 Чикрий Виктория 0:6
1:3
1:6
2:5
1:6
1:7
1:8
0:3
1:7
1:3
2:3
1:1
4:1
3:0
7:1
2:2
2:4
5:2
7:0
19 5 2 12 42:68 17
16 Бобков Виктор 3:7
1:7
0:6
2:6
1:6
2:8
3:3
2:2
1:6
2:3
1:5
1:3
1:2
2:6
1:7
0:2
5:1
4:2
4:1
19 3 2 14 36:83 11
17 Гарковская Анастасия 1:5
1:7
0:3
1:8
1:6
0:3
1:2
0:3
0:5
0:3
3:4
0:1
1:2
0:2
2:2
2:0
3:1
0:2
7:2
19 3 1 15 23:61 10
18 Бевз Илья 1:6
0:12
1:5
1:12
0:8
1:5
1:6
1:8
1:9
1:8
5:6
2:14
2:4
2:3
4:2
1:5
1:3
3:1
3:3
19 2 1 16 31:120 7
19 Гордиенко Ольга 0:8
2:12
0:4
0:7
1:3
1:6
1:5
3:6
0:3
0:1
3:4
1:2
2:4
0:2
2:5
2:4
2:0
1:3
4:2
19 2 0 17 25:81 6
20 Козий Евгений 1:5
0:12
0:10
0:10
0:8
2:8
0:7
0:7
0:4
1:3
1:4
1:6
2:2
1:1
0:7
1:4
2:7
3:3
2:4
19 0 3 16 17:112 3
# Player 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 G W D F G Po
1 Кушнир Никита 1:0
2:1
6:2
7:2
7:2
2:3
3:2
4:2
3:0
5:2
3:2
5:0
8:0
7:2
3:1
7:0
3:1
6:0
7:1
19 18 0 1 89:23 54
2 Цыба Сергей 0:1
2:1
1:0
2:2
5:1
7:2
5:0
2:2
3:1
8:1
5:1
5:2
3:2
6:0
3:0
13:1
3:0
6:0
10:2
19 16 2 1 89:19 50
3 Сапожников Анатолий 1:2
1:2
1:1
3:1
2:2
3:2
2:1
4:1
5:1
5:4
6:1
7:1
6:5
6:1
5:0
8:0
7:2
6:1
8:0
19 15 2 2 86:28 47
4 Левданский Виктор 2:6
0:1
1:1
1:1
2:4
3:2
5:0
4:2
2:0
4:1
3:1
7:0
3:1
6:2
6:3
4:0
4:0
8:0
4:0
19 14 2 3 69:25 44
5 Даниленко Александр 2:7
2:2
1:3
1:1
5:3
5:2
1:0
2:3
4:3
5:1
4:4
5:1
4:2
2:2
10:1
7:1
6:0
6:0
9:1
19 12 4 3 81:37 40
6 Крохмаль Николай 2:7
1:5
2:2
4:2
3:5
5:3
2:2
3:3
6:2
4:2
4:1
5:2
2:2
8:4
5:3
4:3
5:2
7:0
11:1
19 12 4 3 83:51 40
7 Яковлев Владимир 3:2
2:7
2:3
2:3
2:5
3:5
3:4
5:1
3:3
2:1
5:2
8:4
6:3
2:1
7:0
8:1
5:1
4:1
11:1
19 12 1 6 83:48 37
8 Талимончик Сергей 2:3
0:5
1:2
0:5
0:1
2:2
4:3
2:1
3:0
7:2
5:1
4:1
3:3
6:4
4:1
7:2
2:2
4:0
6:2
19 11 3 5 62:40 36
9 Корабель Алексей 2:4
2:2
1:4
2:4
3:2
3:3
1:5
1:2
5:2
2:1
5:2
2:0
5:3
4:1
1:0
4:3
1:1
5:1
8:1
19 11 3 5 57:41 36
10 Пилипенко Павел 0:3
1:3
1:5
0:2
3:4
2:6
3:3
0:3
2:5
6:3
5:2
4:3
2:2
3:1
7:2
7:4
7:0
6:1
8:0
19 9 2 8 67:52 29
11 Павлюченко Никита 2:5
1:8
4:5
1:4
1:5
2:4
1:2
2:7
1:2
3:6
5:5
5:3
6:1
6:2
8:2
8:2
6:1
4:1
6:3
19 8 1 10 72:68 25
12 Азарцев Александр 2:3
1:5
1:6
1:3
4:4
1:4
2:5
1:5
2:5
2:5
5:5
4:1
3:4
2:0
2:1
5:1
3:2
2:1
5:0
19 7 2 10 48:60 23
13 Песков Максим 0:5
2:5
1:7
0:7
1:5
2:5
4:8
1:4
0:2
3:4
3:5
1:4
5:2
3:2
1:0
5:3
3:0
3:1
8:1
19 7 0 12 46:70 21
14 Бевз Андрей 0:8
2:3
5:6
1:3
2:4
2:2
3:6
3:3
3:5
2:2
1:6
4:3
2:5
1:2
9:1
11:0
8:3
4:1
6:6
19 5 4 10 69:69 19
15 Запорожец Игорь 2:7
0:6
1:6
2:6
2:2
4:8
1:2
4:6
1:4
1:3
2:6
0:2
2:3
2:1
3:3
4:2
2:1
3:2
5:1
19 5 2 12 41:71 17
16 Мартыненко Мария 1:3
0:3
0:5
3:6
1:10
3:5
0:7
1:4
0:1
2:7
2:8
1:2
0:1
1:9
3:3
3:1
4:2
4:3
3:1
19 4 1 14 32:81 13
17 Хацкевич Станислав 0:7
1:13
0:8
0:4
1:7
3:4
1:8
2:7
3:4
4:7
2:8
1:5
3:5
0:11
2:4
1:3
4:2
2:1
2:2
19 2 1 16 32:110 7
18 Опара Денис 1:3
0:3
2:7
0:4
0:6
2:5
1:5
2:2
1:1
0:7
1:6
2:3
0:3
3:8
1:2
2:4
2:4
1:1
6:1
19 1 3 15 27:75 6
19 Карабинский Богдан 0:6
0:6
1:6
0:8
0:6
0:7
1:4
0:4
1:5
1:6
1:4
1:2
1:3
1:4
2:3
3:4
1:2
1:1
6:2
19 1 1 17 21:83 4
20 Беловусяк Богдан 1:7
2:10
0:8
0:4
1:9
1:11
1:11
2:6
1:8
0:8
3:6
0:5
1:8
6:6
1:5
1:3
2:2
1:6
2:6
19 0 2 17 26:129 2

Итоговые места

#
Player
1
Чабан Денис
2
Сапожников Виталий
3
Сапожников Анатолий
4
Чабан Игорь
5
Кушнир Никита
6
Спиваковский Михаил
7
Цыба Сергей
8
Левданский Виктор
9 Даниленко Александр
10 Донец Дмитрий
11 Шаломаев Михаил
12 Ткач Орест
13 Корабель Алексей
14 Крохмаль Николай
15 Яковлев Владимир
16 Корабель Валентин
17 Левданский Вячеслав
18 Килимник София
19 Пилипенко Павел
20 Талимончик Сергей
21 Билецкий Никита
22 Азарцев Александр
23 Уманский Антон
24 Павлюченко Никита
25 Бевз Андрей
26 Гарковская Анастасия
27 Бобков Виктор
28 Запорожец Игорь
29 Песков Максим
30 Чикрий Виктория
31 Плетнева Анастасия
32 Беловусяк Богдан
33 Карабинский Богдан
34 Карабинский Сергей
35 Опара Денис
36 Бевз Илья
37 Мартыненко Мария
38 Гордиенко Ольга
39 Козий Евгений
40 Хацкевич Станислав
 


EN | RU
Календар сезону 2017/18 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Серпень
24.08.2017 - Одеса
Ліга-KLO, 1-й етап

26.08.2017 - Одеса
Кубок ФНХУ, 1-й етап
Вересень
23.09.2017 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
24.09.2017 - Маріуполь
Командний Чемпіонат України
Жовтень
07.10.2017 - Рубіжне
Кубок ФНХУ, 2-й етап
21.10.2017 - Одеса
Чемпіонат України, 2-й етап
Листопад
04.11.2017 - Львів
Кубок ФНХУ, 3-й етап
25.11.2017 - Харків
Чемпіонат України, 3-й етап
26.11.2017 - Харків
Ліга-KLO, 2-й етап
Грудень
16.12.2017 - Дніпро
Кубок ФНХУ, 4-й етап
23.12.2017 - Київ
Чемпіонат Києва, 1-й етап
Січень
27.01.2018 - Київ
Чемпіонат Києва, 2-й етап
Лютий
17.02.2018 - Київ
Чемпіонат України, 4-й етап
18.02.2018 - Київ
Ліга-KLO, 3-й етап
Березень
31.03.2018 - Кропивницький
Чемпіонат України, 5-й етап
Квітень
14.04.2018 - Харків
Кубок ФНХУ, 5-й етап
15.04.2018 - Харків
Ліга-KLO, 4-й етап
28.04.2018 - Київ
Чемпіонат України, 6-й етап
29.04.2018 - Київ
Кубок юніорів, Кубок жіночій
Травень
12.05.2018 - Київ
Кубок України, етап Світового Туру
Червень
02.06.2018 - Київ
Чемпіонат Києва, 3-й етап

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2017/2018

Архів рейтингів

Ми у Фейсбук
Facebook: Boardhockey
Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 121 гостей на сайті