18 листопада
Чемпіонат України Друк e-mail
Рейтинги
Автор ФНХУ   
Субота, 22 липня 2017, 14:04
Сезон 2017/2018

 ГравецьМістоI (Маріуполь)ІI (Одеса)ІІІ (Харків)ІV (Київ)V (Кропивницький)Кубок ФедераціїVІ (Київ)Кращі чотири етапи
1Гусак ОлексійКиїв6878   100 246
2Бондаренко ЮрійХарків8858   96 242
3Сапожніков АнатолійОдеса9288   46 226
4Сапожніков ВіталійОдеса8280   62 224
5Семенчук ВладиславКиїв7682   66 224
6Запорожець ІгорКиїв5270   88 210
7Корабель ОлексійІрпінь100100   - 200
8Ігнатенко РоманМаріуполь9692   - 188
9Пилипенко ПавлоКиїв5052   78 180
10Кондрашевський НазарКиїв78-   82 160
11Мартиненко ІгорХарків66-   92 158
12Бондаренко ОлегХарків6264   27 153
13Ведерніков ОлексійОдеса-68   76 144
14Крохмаль МиколаОдеса-62   80 142
15Даценко АнатолійКиїв70-   70 140
16Кушнір МикитаОдеса-76   58 134
17Ігнатенко ВіталійМаріуполь80-   52 132
18Іванцова ГаннаКиїв-66   56 122
19Деркач ДмитроХарків64-   33 97
20Матанцев ЄвгенійКропивницький-96   - 96
21Чабан ІгорОдеса-56   40 96
22Спалек МихайлоХарків4648   - 94
23Кушнір ЮрійОдеса--   68 68
24Загребін МикитаРубіжне--   64 64
25Шаповаленко ЮрійКиїв-60   - 60
26Антоненко ГригорійКиїв60-   - 60
27Петров ДмитроРубіжне--   60 60
28Трус ВолодимирОдеса58-   - 58
29Корабель ВалентинІрпінь56-   - 56
30Красюк СергійКиїв54-   - 54
31Матанцев АртемКропивницький-54   - 54
32Петров ОлександрРубіжне--   54 54
33Хімченко ОлександрКропивницький-50   - 50
34Шевелєв ОлексійРубіжне--   50 50
35Деркач ОксанаХарків48-   - 48
36Демченко ДенисРубіжне--   48 48
37Матанцев ВалерійКропивницький-46   - 46
38Бондарєв ЄвгенійМаріуполь44-   - 44
39Стасюк МаксимРубіжне--   44 44
40Міхеенко ОлексійМаріуполь42-   - 42
41Даценко ТимофійКиїв--   42 42
42Ігнатенко ЄлізаветаМаріуполь40-   - 40
43Вінніков СергійМаріуполь34-   - 34
44Нижник БогданРубіжне--   34 34
45Коншин АнтонМаріуполь33-   - 33
46Коншин АндрійМаріуполь32-   - 32
47Божик ЄвгенРубіжне--   32 32
48Апретов СеменМаріуполь31-   - 31
49Діулін ОлександрРубіжне--   31 31
50Коншин МикитаМаріуполь30-   - 30
51Лазнік ПавлоРубіжне--   30 30
52Подкопаєв МихайлоМаріуполь29-   - 29
53Лазнік АндрійРубіжне--   29 29
54Головинський ДмитроРубіжне--   28 28
55Рзаєва ВікторіяРубіжне--   26 26
56Запорожець ВікторіяКиїв--   25 25
57Самарський ДавидРубіжне--   24 24

Гравець Місто I (Маріуполь) ІI (Одеса) ІІІ (Харків) ІV (Київ) V (Кропивницький) Кубок Федерації VІ (Київ) Кращі чотири етапи
1 Бондаренко Юрій Харків 88         96   184
2 Гусак Олексій Київ 68         100   168
3 Сапожніков Віталій Одеса 82         78   160
4 Мартиненко Ігор Харків 66         92   158
5 Сапожніков Анатолій Одеса 92         58   150
6 Ігнатенко Віталій Маріуполь 80         66   146
7 Кондрашевський Назар Київ 78         46   124
8 Деркач Дмитро Харків 64         50   114
9 Запорожець Ігор Київ 52         62   114
10 Корабель Олексій Ірпінь 100         -   100
11 Ігнатенко Роман Маріуполь 96         -   96
12 Бондаренко Олег Харків 62         31   93
13 Ведерніков Олексій Одеса -         88   88
14 Пилипенко Павло Київ 50         33   83
15 Кушнір Юрій Одеса -         82   82
16 Загребін Микита Рубіжне -         80   80
17 Семенчук Владислав Київ 76         -   76
18 Петров Дмитро Рубіжне -         76   76
19 Даценко Анатолій Київ 70         -   70
20 Кушнір Микита Одеса -         70   70
21 Петров Олександр Рубіжне -         68   68
22 Шевелєв Олексій Рубіжне -         64   64
23 Антоненко Григорій Київ 60         -   60
24 Демченко Денис Рубіжне -         60   60
25 Трус Володимир Одеса 58         -   58
26 Корабель Валентин Ірпінь 56         -   56
27 Стасюк Максим Рубіжне -         56   56
28 Красюк Сергій Київ 54         -   54
29 Чабан Ігор Одеса -         54   54
30 Нижник Богдан Рубіжне -         52   52
31 Деркач Оксана Харків 48         -   48
32 Божик Євген Рубіжне -         48   48
33 Спалек Михайло Харків 46         -   46
34 Бондарєв Євгеній Маріуполь 44         -   44
35 Діулін Олександр Рубіжне -         44   44
36 Міхеенко Олексій Маріуполь 42         -   42
37 Лазнік Павло Рубіжне -         42   42
38 Ігнатенко Єлізавета Маріуполь 40         -   40
39 Крохмаль Микола Одеса -         40   40
40 Вінніков Сергій Маріуполь 34         -   34
41 Лазнік Андрій Рубіжне -         34   34
42 Коншин Антон Маріуполь 33         -   33
43 Коншин Андрій Маріуполь 32         -   32
44 Головинський Дмитро Рубіжне -         32   32
45 Апретов Семен Маріуполь 31         -   31
46 Коншин Микита Маріуполь 30         -   30
47 Рзаєва Вікторія Рубіжне -         30   30
48 Подкопаєв Михайло Маріуполь 29         -   29
49 Запорожець Вікторія Київ -         29   29
50 Самарський Давид Рубіжне -         28   28
 


EN | RU
Календар сезону 2017/18 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Серпень
24.08.2017 - Одеса
Ліга-KLO, 1-й етап

26.08.2017 - Одеса
Кубок ФНХУ, 1-й етап
Вересень
23.09.2017 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
24.09.2017 - Маріуполь
Командний Чемпіонат України
Жовтень
07.10.2017 - Рубіжне
Кубок ФНХУ, 2-й етап
21.10.2017 - Одеса
Чемпіонат України, 2-й етап
Листопад
04.11.2017 - Львів
Кубок ФНХУ, 3-й етап
25.11.2017 - Харків
Чемпіонат України, 3-й етап
26.11.2017 - Харків
Ліга-KLO, 2-й етап
Грудень
16.12.2017 - Дніпро
Кубок ФНХУ, 4-й етап
23.12.2017 - Київ
Чемпіонат Києва, 1-й етап
Січень
27.01.2018 - Київ
Чемпіонат Києва, 2-й етап
Лютий
17.02.2018 - Київ
Чемпіонат України, 4-й етап
18.02.2018 - Київ
Ліга-KLO, 3-й етап
Березень
31.03.2018 - Кропивницький
Чемпіонат України, 5-й етап
Квітень
14.04.2018 - Харків
Кубок ФНХУ, 5-й етап
15.04.2018 - Харків
Ліга-KLO, 4-й етап
28.04.2018 - Київ
Чемпіонат України, 6-й етап
29.04.2018 - Київ
Кубок юніорів, Кубок жіночій
Травень
12.05.2018 - Київ
Кубок України, етап Світового Туру
Червень
02.06.2018 - Київ
Чемпіонат Києва, 3-й етап

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2017/2018

Архів рейтингів

Ми у Фейсбук
Facebook: Boardhockey
Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 64 гостей на сайті