18 листопада
Головна Новини Кубок ФНХУ Рейтинг Кубку ФНХУ
Рейтинг Кубку ФНХУ Друк e-mail
Рейтинги
Автор ФНХУ   
Неділя, 27 серпня 2017, 19:28
Сезон 2017/2018

 ГравецьМістоI (Одеса)ІІ (Рубіжне)ІІІ (Львів)IV (Дніпро)V (Харків)Кращі три етапиОчки до заліку ВЧУ
1Гусак ОлексійКиїв9210092  284100
2Бондаренко ЮрійХарків8896-  18496
3Мартиненко ІгорХарків6292-  15492
4Запорожець ІгорКиїв76-78  15488
5Кондрашевський НазарКиїв64-88  15282
6Крохмаль МиколаОдеса60-82  14280
7Пилипенко ПавлоКиїв58-76  13478
8Ведерніков ОлексійОдеса100--  10076
9Даценко АнатолійКиїв--100  10070
10Кушнір ЮрійОдеса96--  9668
11Семенчук ВладиславКиїв--96  9666
12Загребін МикитаРубіжне-88-  8864
13Сапожніков ВіталійОдеса82--  8262
14Петров ДмитроРубіжне-82-  8260
15Кушнір МикитаОдеса80--  8058
16Іванцова ГаннаКиїв--80  8056
17Петров ОлександрРубіжне-80-  8054
18Ігнатенко ВіталійМаріуполь78--  7852
19Шевелєв ОлексійРубіжне-78-  7850
20Демченко ДенисРубіжне-76-  7648
21Сапожніков АнатолійОдеса70--  7046
22Стасюк МаксимРубіжне-70-  7044
23Даценко ТимофійКиїв--70  7042
24Чабан ІгорОдеса68--  6840
25Нижник БогданРубіжне-68-  6834
26Деркач ДмитроХарків66--  6633
27Божик ЄвгенРубіжне-66-  6632
28Діулін ОлександрРубіжне-64-  6431
29Лазнік ПавлоРубіжне-62-  6230
30Лазнік АндрійРубіжне-60-  6029
31Головинський ДмитроРубіжне-58-  5828
32Бондаренко ОлегХарків56--  5627
33Рзаєва ВікторіяРубіжне-56-  5626
34Запорожець ВікторіяКиїв54--  5425
35Самарський ДавидРубіжне-54-  5424
ГравецМістоI (Одеса)ІІ (Рубіжне)ІІІ (Львів)IV (Дніпро)V (Харків)Кращі три етапиОчки до заліку ВЧУ
1Гусак ОлексійКиїв9210092  284100
2Бондаренко ЮрійХарків8896-  18496
3Мартиненко ІгорХарків6292-  15492
4Запорожець ІгорКиїв76-78  15488
5Кондрашевський НазарКиїв64-88  15282
6Крохмаль МиколаОдеса60-82  14280
7Пилипенко ПавлоКиїв58-76  13478
8Ведерніков ОлексійОдеса100--  10076
9Даценко АнатолійКиїв--100  10070
10Кушнір ЮрійОдеса96--  9668
11Семенчук ВладиславКиїв--96  9666
12Загребін МикитаРубіжне-88-  8864
13Сапожніков ВіталійОдеса82--  8262
14Петров ДмитроРубіжне-82-  8260
15Кушнір МикитаОдеса80--  8058
16Іванцова ГаннаКиїв--80  8056
17Петров ОлександрРубіжне-80-  8054
18Ігнатенко ВіталійМаріуполь78--  7852
19Шевелєв ОлексійРубіжне-78-  7850
20Демченко ДенисРубіжне-76-  7648
21Сапожніков АнатолійОдеса70--  7046
22Стасюк МаксимРубіжне-70-  7044
23Даценко ТимофійКиїв--70  7042
24Чабан ІгорОдеса68--  6840
25Нижник БогданРубіжне-68-  6834
26Деркач ДмитроХарків66--  6633
27Божик ЄвгенРубіжне-66-  6632
28Діулін ОлександрРубіжне-64-  6431
29Лазнік ПавлоРубіжне-62-  6230
30Лазнік АндрійРубіжне-60-  6029
31Головинський ДмитроРубіжне-58-  5828
32Бондаренко ОлегХарків56--  5627
33Рзаєва ВікторіяРубіжне-56-  5626
34Запорожець ВікторіяКиїв54--  5425
35Самарський ДавидРубіжне-54-  5424
 


EN | RU
Календар сезону 2017/18 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Серпень
24.08.2017 - Одеса
Ліга-KLO, 1-й етап

26.08.2017 - Одеса
Кубок ФНХУ, 1-й етап
Вересень
23.09.2017 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
24.09.2017 - Маріуполь
Командний Чемпіонат України
Жовтень
07.10.2017 - Рубіжне
Кубок ФНХУ, 2-й етап
21.10.2017 - Одеса
Чемпіонат України, 2-й етап
Листопад
04.11.2017 - Львів
Кубок ФНХУ, 3-й етап
25.11.2017 - Харків
Чемпіонат України, 3-й етап
26.11.2017 - Харків
Ліга-KLO, 2-й етап
Грудень
16.12.2017 - Дніпро
Кубок ФНХУ, 4-й етап
23.12.2017 - Київ
Чемпіонат Києва, 1-й етап
Січень
27.01.2018 - Київ
Чемпіонат Києва, 2-й етап
Лютий
17.02.2018 - Київ
Чемпіонат України, 4-й етап
18.02.2018 - Київ
Ліга-KLO, 3-й етап
Березень
31.03.2018 - Кропивницький
Чемпіонат України, 5-й етап
Квітень
14.04.2018 - Харків
Кубок ФНХУ, 5-й етап
15.04.2018 - Харків
Ліга-KLO, 4-й етап
28.04.2018 - Київ
Чемпіонат України, 6-й етап
29.04.2018 - Київ
Кубок юніорів, Кубок жіночій
Травень
12.05.2018 - Київ
Кубок України, етап Світового Туру
Червень
02.06.2018 - Київ
Чемпіонат Києва, 3-й етап

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2017/2018

Архів рейтингів

Ми у Фейсбук
Facebook: Boardhockey
Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 97 гостей на сайті