Регламент IV-го турніру Кубок "Різдвяний Дніпро 2011" PDF Друк e-mail

про IV традиційний щорічний

спортивний турнір з хокею на столі

за Кубок "Різдвяний Дніпро 2011"

Регламент

IV-го традиційного щорічного спортивного турніру з хокею на столі за Кубок "Різдвяний Дніпро 2011"

1. Загальні положення

1.1. IV традиційний щорічний спортивний турнір з хокею на столі за Кубок "Різдвяний Дніпро 2011" (далі - турнір) проводяться за Правилами гри в настільний хокей Міжнародної федерації хокею столу (ITHF), та відповідно до Положення, затвердженого оргкомітетом турніру.

1.2. Усі матчі проводяться у відкритій категорії учасників.

1.2. За результатами турніру визначаються і відзначаються: переможець - Володар Кубку "Різдвяний Дніпро 2011", призери турніру і місця, що їх посядуть гравці за результатами усіх матчів турніру.

1.3. Також, окремими призами відзначаються гравці, які за результатами ігор у відкритій категорії досягнуть найкращого місця серед учасників, що вирізняються за окремими додатковими критеріями:

- кращий серед юніорів - гравець, якому на день проведення турніру ще не виповнилось 18 років;

- краща серед дівчат і жінок - без визначення віку;

- кращий серед ветеранів - гравець, якому на день проведення турніру вже виповнилось 40 років.

1.4. Розподіл місць.

1.4.1. Титул переможця турніру - Володар Кубку Різдвяного Дніпра 2011 року і Перше місце у відкритій категорії учасників присуджується гравцю, що переможе у фінальному матчі турніру за 1 місце.

1.4.2. Друге місце у відкритій категорії учасників присуджується гравцю, що у переможе у півфінальному матчі і не переможе у фінальному матчі турніру за 1 місце.

1.4.3. Третє місце присуджується гравцю, що у переможе у втішному матчі між гравцями, які перемогли у чвертьфінальному матчі і не перемогли у півфінальному матчі відкритої категорії учасників турніру.

1.4.5. У підсумковій таблиці турнірних результатів місця серед гравців розподіляються за принципом: вище місце посідає гравець, який показав кращий результат у іграх на протязі всього турніру, тобто (за пріоритетністю показника):

- пропустив менше шайб за весь турнір;

- у разі рівності усіх з вищенаведених показників гравці визнаються такими, що посіли одне й те ж місце.

2. Формула турніру.

2.1. Змагання проводяться в один день, у два етапи.

2.2. Перший етап - відбірковий.

2.2.1. Розподіл гравців за відбірковими групами.

2.2.1.1. В залежності від кількості учасників, гравці грають в одній або декількох відбіркових групах:

- до 8 гравців - одна група;

- до 16 гравців - дві групи (А, Б);

- до 32 гравців - чотири групи (А, Б, В, Г);

- понад 32 гравця - вісім груп (А, Б, В, Г, Д, Е, Ж, З).

2.2.1.2. Розподіл гравців за відбірковими групами відбувається за методом "змійки", почергово - один за одним, у відповідності з містом, що його гравець займає у світовому рейтингу, починаючи з найкращого показника.

2.2.1.3. Гравці, що відсутні у світовому рейтинг-листі, розподіляються по відбіркових групах за сліпим жеребом.

2.2.1.4. Гравці з інших міст і країн розподіляються по відбіркових групах окремо, але також рівномірно за методом простої "змійки", у відповідності з містом, що його гравець займає у світовому рейтингу.

2.2.2. Гравці в кожній з відбіркових групі грають між собою в одне коло (по системі "кожний із кожним").

2.2.3. За перемогу в зустрічі гравцеві нараховується 3 очки, за нічию - 1 очко, за поразку - 0 очок.

2.2.4. За результатами змагань у відбіркових групах визначаються гравці, що виходять до фінального етапу турніру:

- одна або дві відбіркові групи - до фінальної групи зараховуються всі гравці;

- чотири відбіркові групи - гравці, що зайняли місця: з 1 по 4 в кожній групі, зараховуються до Першої фінальної групи, в якій продовжують змагатися за 1-16 місця; гравці, що зайняли місця: з 5 по 8 в кожній групі, зараховуються до Другої фінальної групи, в якій продовжують змагатися за 17-32 місця;

- вісім відбіркових груп - гравці, що зайняли 1 і 2 місця: в кожній групі, зараховуються до Першої фінальної групи, в якій продовжують змагатися за 1-16 місця; гравці, які зайняли 3 та 4 місця в кожній групі, зараховуються до Другої фінальної групи, в якій продовжують змагатися за 17-32 місця; гравці, які зайняли 5 та 6 місця в кожній групі, зараховуються до Третьої фінальної групи, в якій продовжують змагатися за 33-48 місця; гравці; інші гравці припиняють участь у змаганнях.

2.3. Другий етап – фінальний:

2.3.1. Матчі фінального етапу проводяться до 4-х перемог одного з суперників у ігрових парах, за кубковою (олімпійською) системою: на вибування (плей-офф) гравця, що програв з подальшої боротьби за вищі місця, але з можливістю продовження змагання за кращі з нижчих місць турнірної таблиці.

2.3.3. На розстановку гравців за парами впливає результат, показаний ними на попередніх стадіях змагань.

2.3.3.1. За наявності одної відбіркової групи в 1/8 фіналу зустрічаються гравці, що зайняли такі місця:

1 пара: 1 - умовне 16 (тобто, гравець, що зайняв 1 місце у відборі, проходить далі без боротьби);

5 пара: 5 - 12;

6 пара: 6 - 11;

7 пара: 7 - 10;

8 пара: 8 - 9.

2.3.2.2. За наявності 2-х відбіркових груп в 1/8 фіналу зустрічаються гравці, що зайняли такі місця:

8 пара: 6Г - 7А.

2.3.2.4. За наявності 8 -и відбіркових груп в 1/8 фіналу зустрічаються гравці, що зайняли такі місця:

Перша фінальна група:

переможці ігрових пар 1/8 фіналу: пара А: 1 - 8; пара Б: 2 - 7; пара В: 3 - 6; пара Г: 4 - 5;

переможені в парах 1/8 фіналу: пара Д: 1 - 8; пара Е: 2 - 7; пара Ж: 3 - 6; пара З: 4 - 5;

Друга фінальна група:

переможці ігрових пар: пара И: 9 - 16; пара І: 10 - 15; пара Ї: 11 - 14; пара К: 12 - 13;

переможені в парах: пара Л: 9 - 16; пара М: 10 - 15; пара Н: 11 - 14; пара О: 12 - 13.

Третя фінальна група:

переможці ігрових пар: пара П: 17 - 24; пара Р: 18 - 23; пара С: 19 - 22; пара Т: 20 - 21;

переможені в парах: пара У: 17 - 24; пара Ф: 18 - 23; пара Х: 19 - 22; пара Ц: 20 - 21.

за 1 місце - переможці ігрових пар 1/2 фіналу: А - Г та Б - В;

за 3 місце - переможені ігрових пар 1/2 фіналу: А - Г та Б - В.

Інші гравці припиняють участь у змаганнях, і їх місця у підсумковій таблиці визначаються згідно з п. 1.4.5. цього Регламенту.