18 листопада
Головна Новини Україна Marganets Open 2012 (результаты)
Marganets Open 2012 (результаты) Друк e-mail
Новини
Автор ФНХУ   
Неділя, 25 листопада 2012, 14:18
Квалификационный этап (этап № 1)
Группа А
тур 1 Шаломаев М. - Серебряков М. 3:2
тур 1 Смирский Я. - Седнёв Д. 6:2
тур 2 Шаломаев М. - Смирский Я. 4:0
тур 2 Серебряков М. - Седнёв Д. 4:0
тур 3 Шаломаев М. - Седнёв Д. 8:1
тур 3 Серебряков М. - Смирский Я. 4:0
№ п/п Игрок 1 2 3 4 в н п р/ш о м
1 Шаломаев Михаил 3:2 4:0 8:1 3 0 0 15:3 9 1
2 Серебряков Михаил 2:3 4:0 4:0 2 0 1 10:3 6 2
3 Смирский Ян 0:4 0:4 6:2 1 0 2 6:10 3 3
4 Седнёв Дмитрий 1:8 0:4 2:6 0 0 3 3:18 0 4
Группа В
тур 1 Донец Д. - Баханов Е. 1:1
тур 1 Кричун Б. - Смирский Д. 9:0
тур 2 Донец Д. - Кричун Б. 3:1
тур 2 Баханов Е. - Смирский Д. 6:0
тур 3 Донец Д. - Смирский Д. 9:0
тур 3 Баханов Е. - Кричун Б. 4:2
№ п/п Игрок 1 2 3 4 в н п р/ш о м
1 Донец Дмитрий 1:1 3:1 9:0 2 1 0 13:2 7 1
2 Баханов Евгений 1:1 4:2 6:0 2 1 0 11:3 7 2
3 Кричун Богдан 1:3 2:4 9:0 1 0 2 12:7 3 3
4 Смирский Даниил 0:9 0:6 0:9 0 0 3 0:24 0 4
Группа С
тур 1 Игнатенко Р. - Игнатченко С. 1:5
тур 1 Мартышевский Р. - Демченко Н. 6:1
тур 2 Игнатенко Р. - Мартышевский Р. 5:3
тур 2 Игнатченко С. - Демченко Н. 8:2
тур 3 Игнатенко Р. - Демченко Н. 7:1
тур 3 Игнатченко С. - Мартышевский Р. 7:1
№ п/п Игрок 1 2 3 4 в н п р/ш о м
1 Игнатенко Роман 1:5 5:3 7:1 2 0 1 13:9 6 2
2 Игнатченко Сергей 5:1 7:1 8:2 3 0 0 20:4 9 1
3 Мартышевский Роман 3:5 1:7 6:1 1 0 2 10:13 3 3
4 Демченко Никита 1:7 2:8 1:6 0 0 3 4:21 0 4
Группа D
тур 1 Игнатенко В. - Куделя В. 1:1
тур 1 Жарый Д. - Белоус А. 7:0
тур 2 Игнатенко В. - Жарый Д. 4:1
тур 2 Куделя В. - Белоус А. 7:3
тур 3 Игнатенко В. - Белоус А. 5:1
тур 3 Куделя В. - Жарый Д. 2:2
№ п/п Игрок 1 2 3 4 в н п р/ш о м
1 Игнатенко Виталий 1:1 4:1 5:1 2 1 0 10:3 7 1
2 Куделя Владимир 1:1 2:2 7:3 1 2 0 10:6 5 2
3 Жарый Денис 1:4 2:2 7:0 1 1 1 10:6 4 3
4 Белоус Андрей 1:5 3:7 0:7 0 0 3 4:19 0 4
Отборочный этап (этап № 2)
Группа А
тур 1 Шаломаев М. - Игнатенко Р. 4:2
тур 1 Жарый Д. - Смирский Д. 4:2
тур 2 Шаломаев М. - Жарый Д. 7:0
тур 2 Игнатенко Р. - Смирский Д. 10:0
тур 3 Шаломаев М. - Смирский Д. 9:0
тур 3 Игнатенко Р. - Жарый Д. 9:1
№ п/п Игрок 1 2 3 4 в н п р/ш о м
1 Шаломаев Михаил 4:2 7:0 9:0 3 0 0 20:2 9 1
2 Игнатенко Роман 2:4 9:1 10:0 2 0 1 21:5 6 2
3 Жарый Денис 0:7 1:9 4:2 1 0 2 5:18 3 3
4 Смирский Даниил 0:9 0:10 2:4 0 0 3 2:23 0 4
Группа В
тур 1 Донец Д. - Куделя В. 3:3
тур 1 Мартышевский Р. - Седнёв Д. 1:3
тур 2 Донец Д. - Мартышевский Р. 7:2
тур 2 Куделя В. - Седнёв Д. 6:2
тур 3 Донец Д. - Седнёв Д. 6:0
тур 3 Куделя В. - Мартышевский Р. 7:4
№ п/п Игрок 1 2 3 4 в н п р/ш о м
1 Донец Дмитрий 3:3 7:2 6:0 2 1 0 16:5 7 1
2 Куделя Владимир 3:3 7:4 6:2 2 1 0 16:9 7 2
3 Мартышевский Роман 2:7 4:7 1:3 0 0 3 7:17 0 4
4 Седнёв Дмитрий 0:6 2:6 3:1 1 0 2 5:13 3 3
Группа С
тур 1 Игнатченко С. - Серебряков М. 2:1
тур 1 Кричун Б. - Белоус А. 1:2
тур 2 Игнатченко С. - Кричун Б. 2:2
тур 2 Серебряков М. - Белоус А. 3:0
тур 3 Игнатченко С. - Белоус А. 10:0
тур 3 Серебряков М. - Кричун Б. 3:1
№ п/п Игрок 1 2 3 4 в н п р/ш о м
1 Игнатченко Сергей 2:1 2:2 10:0 2 1 0 14:3 7 1
2 Серебряков Михаил 1:2 3:1 3:0 2 0 1 7:3 6 2
3 Кричун Богдан 2:2 1:3 1:2 0 1 2 4:7 1 4
4 Белоус Андрей 0:10 0:3 2:1 1 0 2 2:14 3 3
Группа D
тур 1 Игнатенко В. - Баханов Е. 2:4
тур 1 Смирский Я. - Демченко Н. 6:2
тур 2 Игнатенко В. - Смирский Я. 2:4
тур 2 Баханов Е. - Демченко Н. 11:0
тур 3 Игнатенко В. - Демченко Н. 6:2
тур 3 Баханов Е. - Смирский Я. 2:1
№ п/п Игрок 1 2 3 4 в н п р/ш о м
1 Игнатенко Виталий 2:4 2:4 6:2 1 0 2 10:10 3 3
2 Баханов Евгений 4:2 2:1 11:0 3 0 0 17:3 9 1
3 Смирский Ян 4:2 1:2 6:2 2 0 1 11:6 6 2
4 Демченко Никита 2:6 0:11 2:6 0 0 3 4:23 0 4
Отборочный этап (этап № 3)
Группа А
тур 1 Шаломаев М. - Куделя В. 5:1
тур 1 Кричун Б. - Демченко Н. 3:2
тур 2 Шаломаев М. - Кричун Б. 2:2
тур 2 Куделя В. - Демченко Н. 4:0
тур 3 Шаломаев М. - Демченко Н. 7:1
тур 3 Куделя В. - Кричун Б. 2:1
№ п/п Игрок 1 2 3 4 в н п р/ш о м
1 Шаломаев Михаил 5:1 2:2 7:1 2 1 0 14:4 7 1
2 Куделя Владимир 1:5 2:1 4:0 2 0 1 7:6 6 2
3 Кричун Богдан 2:2 1:2 3:2 1 1 1 6:6 4 3
4 Демченко Никита 1:7 0:4 2:3 0 0 3 3:14 0 4
Группа В
тур 1 Донец Д. - Игнатенко Р. 3:3
тур 1 Смирский Я. - Белоус А. 4:1
тур 2 Донец Д. - Смирский Я. 7:2
тур 2 Игнатенко Р. - Белоус А. 9:1
тур 3 Донец Д. - Белоус А. 6:0
тур 3 Игнатенко Р. - Смирский Я. 5:4
№ п/п Игрок 1 2 3 4 в н п р/ш о м
1 Донец Дмитрий 3:3 7:2 6:0 2 1 0 16:5 7 1
2 Игнатенко Роман 3:3 5:4 9:1 2 1 0 17:8 7 2
3 Смирский Ян 2:7 4:5 4:1 1 0 2 10:13 3 3
4 Белоус Андрей 0:6 1:9 1:4 0 0 3 2:19 0 4
Группа С
тур 1 Игнатченко С. - Баханов Е. 0:2
тур 1 Жарый Д. - Седнёв Д. 1:1
тур 2 Игнатченко С. - Жарый Д. 6:1
тур 2 Баханов Е. - Седнёв Д. 4:1
тур 3 Игнатченко С. - Седнёв Д. 8:2
тур 3 Баханов Е. - Жарый Д. 6:2
№ п/п Игрок 1 2 3 4 в н п р/ш о м
1 Игнатченко Сергей 0:2 6:1 8:2 2 0 1 14:5 6 2
2 Баханов Евгений 2:0 6:2 4:1 3 0 0 12:3 9 1
3 Жарый Денис 1:6 2:6 1:1 0 1 2 4:13 1 3
4 Седнёв Дмитрий 2:8 1:4 1:1 0 1 2 4:13 1 3
Группа D
тур 1 Игнатенко В. - Серебряков М. 1:3
тур 1 Мартышевский Р. - Смирский Д. 5:2
тур 2 Игнатенко В. - Мартышевский Р. 6:7
тур 2 Серебряков М. - Смирский Д. 7:0
тур 3 Игнатенко В. - Смирский Д. 10:0
тур 3 Серебряков М. - Мартышевский Р. 4:2
№ п/п Игрок 1 2 3 4 в н п р/ш о м
1 Игнатенко Виталий 1:3 6:7 10:0 1 0 2 17:10 3 3
2 Серебряков Михаил 3:1 4:2 7:0 3 0 0 14:3 9 1
3 Мартышевский Роман 7:6 2:4 5:2 2 0 1 14:12 6 2
4 Смирский Даниил 0:10 0:7 2:5 0 0 3 2:22 0 4
Отборочный этап (этап № 4)
Группа А
тур 1 Шаломаев М. - Баханов Е. 3:0
тур 1 Мартышевский Р. - Белоус А. 3:2
тур 2 Шаломаев М. - Мартышевский Р. 1:0
тур 2 Баханов Е. - Белоус А. 4:2
тур 3 Шаломаев М. - Белоус А. 13:0
тур 3 Баханов Е. - Мартышевский Р. 4:2
№ п/п Игрок 1 2 3 4 в н п р/ш о м
1 Шаломаев Михаил 3:0 1:0 13:0 3 0 0 17:0 9 1
2 Баханов Евгений 0:3 4:2 4:2 2 0 1 8:7 6 2
3 Мартышевский Роман 0:1 2:4 3:2 1 0 2 5:7 3 3
4 Белоус Андрей 0:13 2:4 2:3 0 0 3 4:20 0 4
Группа В
тур 1 Донец Д. - Серебряков М. 1:0
тур 1 Жарый Д. - Демченко Н. 1:2
тур 2 Донец Д. - Жарый Д. 4:2
тур 2 Серебряков М. - Демченко Н. 5:0
тур 3 Донец Д. - Демченко Н. 5:1
тур 3 Серебряков М. - Жарый Д. 4:3
№ п/п Игрок 1 2 3 4 в н п р/ш о м
1 Донец Дмитрий 1:0 4:2 5:1 3 0 0 10:3 9 1
2 Серебряков Михаил 0:1 4:3 5:0 2 0 1 9:4 6 2
3 Жарый Денис 2:4 3:4 1:2 0 0 3 6:10 0 4
4 Демченко Никита 1:5 0:5 2:1 1 0 2 3:11 3 3
Группа С
тур 1 Игнатченко С. - Куделя В. 2:2
тур 1 Смирский Я. - Смирский Д. 11:0
тур 2 Игнатченко С. - Смирский Я. 7:2
тур 2 Куделя В. - Смирский Д. 10:0
тур 3 Игнатченко С. - Смирский Д. 9:0
тур 3 Куделя В. - Смирский Я. 2:4
№ п/п Игрок 1 2 3 4 в н п р/ш о м
1 Игнатченко Сергей 2:2 7:2 9:0 2 1 0 18:4 7 1
2 Куделя Владимир 2:2 2:4 10:0 1 1 1 14:6 4 3
3 Смирский Ян 2:7 4:2 11:0 2 0 1 17:9 6 2
4 Смирский Даниил 0:9 0:10 0:11 0 0 3 0:30 0 4
Группа D
тур 1 Игнатенко В. - Игнатенко Р. 2:7
тур 1 Кричун Б. - Седнёв Д. 3:0
тур 2 Игнатенко В. - Кричун Б. 1:1
тур 2 Игнатенко Р. - Седнёв Д. 5:2
тур 3 Игнатенко В. - Седнёв Д. 5:1
тур 3 Игнатенко Р. - Кричун Б. 5:4
№ п/п Игрок 1 2 3 4 в н п р/ш о м
1 Игнатенко Виталий 2:7 1:1 5:1 1 1 1 8:9 4 3
2 Игнатенко Роман 7:2 5:4 5:2 3 0 0 17:8 9 1
3 Кричун Богдан 1:1 4:5 3:0 1 1 1 8:6 4 2
4 Седнёв Дмитрий 1:5 2:5 0:3 0 0 3 3:13 0 4
Таблица по результатам первых четырёх этапов
Место Игрок места на этапах р/ш на этапах о
1 2 3 4 1 2 3 4 всего +/-
1 Шаломаев Михаил 1 1 1 1 15:3 20:2 14:4 17:0 66:9 +57 4
2 Донец Дмитрий 1 1 1 1 13:2 16:5 16:5 10:3 55:15 +40 4
3 Игнатченко Сергей 1 1 2 1 20:4 14:3 14:5 18:4 66:16 +50 5
4 Баханов Евгений 2 1 1 2 11:3 17:3 12:3 8:7 48:16 +32 6
5 Игнатенко Роман 2 2 2 1 13:9 21:5 17:8 17:8 68:30 +38 7
6 Серебряков Михаил 2 2 1 2 10:3 7:3 14:3 9:4 40:13 +27 7
7 Куделя Владимир 2 2 2 3 10:6 16:9 7:6 14:6 47:27 +20 9
8 Игнатенко Виталий 1 3 3 3 10:3 10:10 17:10 8:9 45:32 +13 10
9 Смирский Ян 3 2 3 2 6:10 11:6 10:13 17:9 44:38 +6 10
10 Кричун Богдан 3 4 3 2 12:7 4:7 6:6 8:6 30:26 +4 12
11 Мартышевский Роман 3 4 2 3 10:13 7:17 14:12 5:7 36:49 -13 12
12 Жарый Денис 3 3 3 4 10:6 5:18 4:13 6:10 25:47 -22 13
13 Седнёв Дмитрий 4 3 3 4 3:18 5:13 4:13 3:13 15:57 -42 14
14 Демченко Никита 4 4 4 3 4:21 4:23 3:14 3:11 14:69 -55 15
15 Белоус Андрей 4 3 4 4 4:19 2:14 2:19 4:20 12:72 -60 15
16 Смирский Даниил 4 4 4 4 0:24 2:23 2:22 0:30 4:99 -95 16
Высшая лига
тур 5 Баханов Е. - Серебряков М. 6:2
тур 5 Игнатенко В. - Игнатченко С. 2:5
тур 5 Шаломаев М. - Донец Д. 2:0
тур 5 Куделя В. - Игнатенко Р. 3:5
тур 6 Баханов Е. - Куделя В. 3:1
тур 6 Игнатенко В. - Шаломаев М. 2:5
тур 6 Серебряков М. - Игнатенко Р. 2:4
тур 6 Игнатченко С. - Донец Д. 1:5
тур 7 Баханов Е. - Игнатенко Р. 2:3
тур 7 Игнатенко В. - Донец Д. 2:4
тур 7 Серебряков М. - Куделя В. 2:2
тур 7 Игнатченко С. - Шаломаев М. 3:2
№ п/п Игрок 1 2 3 4 5 6 7 8 в н п р/ш о м
1 Баханов Евгений 4:2 6:2 2:0 0:3 1:1 3:1 2:3 4 1 2 18:12 13 3
2 Игнатенко Виталий 2:4 1:3 2:5 2:5 2:4 1:1 2:7 0 1 6 12:29 1 8
3 Серебряков Михаил 2:6 3:1 1:2 2:3 0:1 2:2 2:4 1 1 5 12:19 4 6
4 Игнатченко Сергей 0:2 5:2 2:1 3:2 1:5 2:2 5:1 4 1 2 18:15 13 2
5 Шаломаев Михаил 3:0 5:2 3:2 2:3 2:0 5:1 4:2 6 0 1 24:10 18 1
6 Донец Дмитрий 1:1 4:2 1:0 5:1 0:2 3:3 3:3 3 3 1 17:12 12 5
7 Куделя Владимир 1:3 1:1 2:2 2:2 1:5 3:3 3:5 0 4 3 13:21 4 7
8 Игнатенко Роман 3:2 7:2 4:2 1:5 2:4 3:3 5:3 4 1 2 25:21 13 4
Плей-офф
1/4 финала
1 2 3 4 5 6 7 серия
Шаломаев М. - Игнатенко В. 2:4 6:2 4:2 4:1 3:2 - - 4-1
Игнатченко С. - Куделя В. 2:3 3:4 2:0 3:0 3:2 (от) 4:0 - 4-2
Баханов Е. - Серебряков М. 4:0 8:1 4:2 3:4 5:2 - - 4-1
Игнатенко Р. - Донец Д. 2:1 1:2 5:0 1:0 0:1 7:0 - 4-2
1/2 финала
1 2 3 4 5 6 7 серия
Шаломаев М. - Игнатенко Р. 8:1 1:0 0:7 3:2 0:2 2:4 1:3 3-4
Игнатченко С. - Баханов Е. 3:1 2:3 1:3 3:4 3:2 2:1 3:4 (от) 3-4
Финал
1 2 3 4 5 6 7 серия
Баханов Е. - Игнатенко Р. 4:6 4:1 2:0 2:3 0:4 0:2 - 2-4
матч за 3-е место
1 2 3 4 5 серия
Шаломаев М. - Игнатченко С. 2:1 4:3 3:2 - - 3-0
Итоговая таблица
Место Игрок Город
1 Игнатенко Роман Мариуполь
2 Баханов Евгений Марганец
3 Шаломаев Михаил Харьков
4 Игнатченко Сергей Марганец
5 Донец Дмитрий Киев
6 Серебряков Михаил Марганец
7 Куделя Владимир Кировоград
8 Игнатенко Виталий Мариуполь
9 Смирский Ян Марганец
10 Кричун Богдан Марганец
11 Мартышевский Роман Марганец
12 Жарый Денис Марганец
13 Седнёв Дмитрий Марганец
14 Демченко Никита Марганец
15 Белоус Андрей Марганец
16 Смирский Даниил Марганец
 


EN | RU
Календар сезону 2017/18 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Серпень
24.08.2017 - Одеса
Ліга-KLO, 1-й етап

26.08.2017 - Одеса
Кубок ФНХУ, 1-й етап
Вересень
23.09.2017 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
24.09.2017 - Маріуполь
Командний Чемпіонат України
Жовтень
07.10.2017 - Рубіжне
Кубок ФНХУ, 2-й етап
21.10.2017 - Одеса
Чемпіонат України, 2-й етап
Листопад
04.11.2017 - Львів
Кубок ФНХУ, 3-й етап
25.11.2017 - Харків
Чемпіонат України, 3-й етап
26.11.2017 - Харків
Ліга-KLO, 2-й етап
Грудень
16.12.2017 - Дніпро
Кубок ФНХУ, 4-й етап
23.12.2017 - Київ
Чемпіонат Києва, 1-й етап
Січень
27.01.2018 - Київ
Чемпіонат Києва, 2-й етап
Лютий
17.02.2018 - Київ
Чемпіонат України, 4-й етап
18.02.2018 - Київ
Ліга-KLO, 3-й етап
Березень
31.03.2018 - Кропивницький
Чемпіонат України, 5-й етап
Квітень
14.04.2018 - Харків
Кубок ФНХУ, 5-й етап
15.04.2018 - Харків
Ліга-KLO, 4-й етап
28.04.2018 - Київ
Чемпіонат України, 6-й етап
29.04.2018 - Київ
Кубок юніорів, Кубок жіночій
Травень
12.05.2018 - Київ
Кубок України, етап Світового Туру
Червень
02.06.2018 - Київ
Чемпіонат Києва, 3-й етап

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2017/2018

Архів рейтингів

Ми у Фейсбук
Facebook: Boardhockey
Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 134 гостей на сайті