18 листопада
Найближчі турніри ФНХУ:

25 листопада 2017 року - третій етап відкритого чемпіонату України сезону 2017/2018
Місце проведення: м. Харків, вул. Велика Панасівська (колишня - Котлова), 39, школа № 136 (мапа)
реєстрація ~ учасники

26 листопада 2017 року - другий етап турніру Ліга-KLO 2017/2018
Місце проведення: м. Харків, вул. Велика Панасівська (колишня - Котлова), 39, школа № 136 (мапа)
реєстрація ~ учасники

16 грудня 2017 року - Кубок Дніпра - 2017 (четвертий етап Кубку ФНХУ - 2017/2018)
Місце проведення: м. Дніпро, (уточнюється)
реєстрація ~ учасники

Головна Статті Київ Командный чемпионат Украины, поматчевая статистика
Командный чемпионат Украины, поматчевая статистика
Результати
Автор ФНХУ   
Четвер, 13 червня 2013, 20:09
1т. Штурм – Импульс – 10:4 1т. Хащи – Ювента (8:7) 1т. Хащи 2 – Сварог (11:5)
Ткач –  Донец – 1:3 Уманский – Запорожец И. – 5:1 Дубинин – Гусак – 5:2
Лапченко – Песков – 3:3 Левданский – Килимник – 1:0 Спиваковский – Даценко А. – 1:4
Талимончик – Красюк – 1:4 Мартыненко – Шереметьев – 3:2 Рыкун – Даценко Н. – 7:1
Кушнир Н. –  Биловусяк – 3:1 Носелевская – Кудрицкий – 0:1 Саммаль – Даценко Т. – 6:0
Ткач –  Биловусяк – 3:4 Уманский – Кудрицкий – 3:4 Дубинин – Даценко Т. – 11:1
Лапченко – Донец – 3:3 Левданский – Запорожец И. – 1:2 Спиваковский – Гусак – 2:3
Талимончик – Песков – 3:2 Мартыненко – Килимник – 5:0 Рыкун – Даценко А. – 2:1
Кушнир Н. – Красюк – 3:1 Носелевская – Шереметьев – 1:4 Саммаль – Даценко Н. – 5:1
Ткач – Красюк - 3:4 Уманский – Шереметьев – 6:0 Дубинин – Даценко Н. – 8:2
Лапченко – Биловусяк – 6:1 Левданский – Кудрицкий – 2:2 Спиваковский – Даценко Т. – 7:2
Талимончик – Донец – 2:5 Мартыненко – Запорожец И. – 3:2 Рыкун – Гусак – 2:0
Кушнир Н. – Песков -  4:2 Носелевская – Килимник – 0:1 Саммаль – Даценко А. – 1:2
Ткач – Песков – 4:1 Уманский – Килимник – 4:1 Дубинин – Даценко А. – 1:5
Лапченко – Красюк – 5:1 Левданский – Шереметьев – 4:1 Спиваковский – Даценко Н. – 5:3
Талимончик – Биловусяк – 5:4 Мартыненко – Кудрицкий – 2:4 Рыкун – Даценко Т. – 6:2
Кушнир Н. – Донец – 5:1 Носелевская – Запорожец И. – 0:3 Саммаль – Гусак – 1:2
2т. Штурм – 9 Вал (7:7) 2т. Сварог – Импульс (6:8) 2т. Хащи 2 – Ювента (13:1)
Кушнир Ю. – Игнатенко Р. – 5:4 Даниленко – Песков – 2:5 Дубинин – Запорожец И. – 2:0
Лапченко – Корабель А. – 3:1 Гусак – Красюк - 2:1 Спиваковский – Запорожец В. – 9:1
Зайчук – Игнатенко В. – 4:5 Даценко Н. – Биловусяк – 2:3 Рыкун – Шереметьев – 3:2
Кушнир Н. – Крабель В. – 4:0 Даценко А. – Донец – 5:4 Саммаль –  Измайлов – 4:1
Кушнир Ю. - Крабель В. – 3:1 Даниленко – Красюк – 6:4 Дубинин – Запорожец В. – 5:2
Лапченко – Игнатенко Р. – 0:5 Гусак – Биловусяк – 6:2 Спиваковский – Шереметьев – 3:1
Зайчук – Корабель А. – 3:4 Даценко Н. – Донец – 1:2 Рыкун – Измайлов – 2:2
Кушнир Н. – Игнатенко В. – 2:4 Даценко А. – Песков – 0:1 Саммаль –  Запорожец  И. - 2:3
Кушнир Ю. - Игнатенко В. – 5:1 Даниленко – Биловусяк – 2:3 Дубинин – Шереметьев – 3:0
Лапченко – Крабель В. – 3:2 Гусак – Донец – 2:2 Спиваковский – Измайлов – 7:1
Зайчук – Игнатенко Р. – 3:6 Даценко Н. – Песков – 2:4 Рыкун – Запорожец И. – 2:1
Кушнир Н. – Корабель А. – 3:3 Даценко А. – Красюк- 2:2 Саммаль –  Запорожец В. – 1:1
Кушнир Ю. - Корабель А. – 3:4 Даниленко – Донец – 1-7 Дубинин – Измайлов – 6:0
Лапченко – Игнатенко В. – 1:1 Гусак – Песков - 4:2 Спиваковский – Запорожец И. – 3:0
Зайчук – Крабель В. – 1:3 Даценко Н. – Красюк – 1:2 Рыкун – Запорожец В. – 5:2
Кушнир Н. - Игнатенко Р. – 1:1 Даценко А. – Биловусяк – 3:0 Саммаль –  Шереметьев – 3:2
3т. Хащи 2 – Хащи (9:7) 3т. Сварог – 9 вал (6:9) 3т. Импульс – Ювента (8:5)
Дубинин – Носелевская – 5:1 Даценко Н. – Корабель. В – 0:4 Красюк – Килимник – 3:2
Спиваковский – Уманский – 5:1 Даниленко - Игнатенко Р. – 3:3 Биловусяк – Кудриццкий - 5:1
Рыкун – Мартыненко – 1:4 Даценко А. – Корабель А. – 2:1 Песков – Запорожец И. - 3:2
Саммаль – Левданский – 4:1 Гусак – Игнатенко В. – 1:2 Донец – Шереметьев – 1:3
Дубинин – Уманский – 0:3 Даценко Н. – Игнатенко В. – 1:6 Красюк – Шереметьев – 5:3
Спиваковский – Мартыненко – 3:0 Даниленко - Корабель. В – 4:2 Биловусяк – Килимник - 6:1
Рыкун – Левданский – 2:4 Даценко А. – Игнатенко Р. – 2:4 Песков – Кудриццкий - 2:3
Саммаль – Носелевская – 7:1 Гусак – Корабель А.- 1:3 Донец – Запорожец И. - 3:3
Дубинин – Мартыненко – 3:2 Даценко Н. – Корабель А. – 1:6 Красюк – Запорожец И. - 0:4
Спиваковский – Левданский – 1:2 Даниленко - Игнатенко В. – 4:1 Биловусяк – Шереметьев – 4:4
Рыкун – Носелевская – 1:2 Даценко А. – Корабель. В - 3:1 Песков – Килимник – 2:1
Саммаль – Уманский – 3:4 Гусак – Игнатенко Р. – 2:6 Донец – Кудриццкий – 3:0
Дубинин – Левданский – 5:3 Даценко Н. – Игнатенко Р. – 4:6 Красюк – Кудриццкий – 2:5
Спиваковский – Носелевская – 5:1 Даниленко - Корабель А. – 3:2 Биловусяк – Запорожец И. – 4:1
Рыкун – Уманский – 6:3 Даценко А. – Игнатенко В. – 1:4 Песков – Шереметьев – 2:8
Саммаль – Мартыненко – 2:5 Гусак – Корабель. В – 4:1 Донец – Килимник – 2:2
4т. Импульс – Хащи (5:7) 4т. Сварог – Штурм (4:10) 4т. Ювента – 9 вал (5:10)
Красюк – Уманский – 2:2 Даценко Н. – Лапченко – 3:7 Кудриццкий – Игнатенко В. – 6:2
Биловусяк – Левданский – 3:2 Даниленко – Талимончигг – 2:4 Килимник – Корабель А. – 1:6
Донец – Мартыненко – 0:2 Даценко А. – Кушнир Н. – 2:4 Запорожец И. – Корабель В. – 2:4
Песков – Носелевская – 5:1 Гусак – Кушнир Ю. – 1:3 Измайлов – Игнатенко Р. – 0:5
Красюк – Носелевская – 2:2 Даценко Н. – Талимончигг – 2:2 Кудриццкий – Корабель А. – 4:2
Биловусяк – Уманский – 2:4 Даниленко – Кушнир Н.– 4:3 Килимник – Корабель В. – 0:6
Донец – Левданский – 3:1 Даценко А. – Кушнир Ю. – 3:2 Запорожец И. – Игнатенко Р. – 3:2
Песков – Мартыненко – 3:4 Гусак – Лапченко – 0:3 Измайлов – Игнатенко В. – 3:4
Красюк – Мартыненко – 1:4 Даценко Н. – Кушнир Н. – 1:5 Кудриццкий – Корабель В. – 6:3
Биловусяк – Носелевская – 1:4 Даниленко – Кушнир Ю. – 2:5 Килимник – Игнатенко Р. – 0:3
Донец – Уманский – 2:2 Даценко А. – Лапченко – 2:4 Запорожец И. – Игнатенко В. – 2:3
Песков – Левданский – 1:1 Гусак – Талимончигг – 2:6 Измайлов – Корабель А. – 3:5
Красюк – Левданский – 1:3 Даценко Н. – Кушнир Ю. – 0:1 Кудриццкий – Игнатенко Р. – 1:1
Биловусяк – Мартыненко – 3:4 Даниленко – Лапченко – 3:4 Килимник – Игнатенко В. – 3:1
Донец – Носелевская – 5:1 Даценко А. – Талимончигг – 2:2 Запорожец И. – Корабель А. – 2:3
Песков – Уманский – 5:3 Гусак – Кушнир Н. – 7:3 Измайлов – Корабель В. – 1:3
5т. Ювента – Штурм (3:10) 5т. 9 вал – Хащи (8:4) 5т. Импульс – Хащи 2 (2:12)
Измайлов – Зайчук – 0:3 Игнатенко В. – Носелевская – 5:1 Песков – Спиваковский – 1:3
Запорожец В. – Ткач – 3:1 Корабель А. – Левданский – 1:1 Биловусяк – Рыкун – 3:3
Шереметьев – Лапченко – 1:4 Игнатенко Р. – Уманский – 2:2 Опара – Саммаль – 1:2
Килимник – Талимончигг – 1:3 Корабель В. – Мартыненко – 4:4 Донец – Дубинин – 1:2
Измайлов – Ткач – 1:3 Игнатенко В. – Уманский – 4:6 Песков – Саммаль – 0:5
Запорожец В. – Лапченко – 0:6 Корабель А. – Носелевская – 1:0 Биловусяк – Дубинин – 2:7
Шереметьев – Талимончигг – 5:4 Игнатенко Р. – Мартыненко – 6:1 Опара – Спиваковский – 2:6
Килимник – Зайчук – 1:6 Корабель В. – Левданский – 4:1 Донец – Рыкун – 0:3
Измайлов – Лапченко – 3:3 Игнатенко В. – Мартыненко – 2:3 Песков – Дубинин – 1:7
Запорожец В. – Талимончигг – 0:3 Корабель А. – Уманский – 5:2 Биловусяк – Спиваковский – 0:6
Шереметьев – Зайчук – 1:3 Игнатенко Р. – Левданский – 6:1 Опара – Рыкун – 0:3
Килимник – Ткач – 3:1 Корабель В. – Носелевская –2:4 Донец – Саммаль – 2:1
Измайлов – Талимончигг – 2:2 Игнатенко В. – Левданский – 0:1 Песков – Рыкун – 4:3
Запорожец В. – Зайчук – 0:4 Корабель А. – Мартыненко – 2:1 Биловусяк – Саммаль – 3:5
Шереметьев – Ткач – 4:5 Игнатенко Р. – Носелевская – 6:2 Опара – Дубинин – 0:5
Килимник – Лапченко – 2:2 Корабель В. – Уманский – 3:5 Донец – Спиваковский – 1:1
6т. Хащи – Штурм (9:4) 6т. 9 вал – Хащи 2 (7:9) 6т. Ювента – Сварог (7:8)
Уманский – Кушнир Н. – 5:5 Корабель Н. – Рыкун – 1:4 Запорожец И. – Гусак – 4:2
Левданский – Зайчук – 2:0 Корабель А. – Спиваковский – 0:2 Кудрицкий – Даценко А. – 2:3
Мартыненко – Кушнир Ю. – 2:1 Игнатенко Р. – Дубинин – 2:4 Килимник – Даниленко – 0:3
Носелевская – Лапченко – 4:1 Игнатенко В. – Саммаль – 1:4 Шереметьев – Даценко Н. – 4:2
Уманский – Лапченко – 5:3 Корабель Н. – Спиваковский – 0:7 Запорожец И. – Даценко Н. – 2:1
Левданский – Кушнир Н.– 3:3 Корабель А. – Дубинин – 2:1 Кудрицкий – Гусак – 2:4
Мартыненко – Зайчук – 0:1 Игнатенко Р. – Саммаль – 5:0 Килимник – Даценко А.– 1:6
Носелевская – Кушнир Ю.– 3:2 Игнатенко В. – Рыкун – 6:4 Шереметьев – Даниленко – 2:2
Уманский – Кушнир Ю. – 2:4 Корабель Н. – Дубинин – 0:7 Запорожец И. – Даниленко – 2:3
Левданский – Лапченко – 2:1 Корабель А. – Саммаль – 6:3 Кудрицкий – Даценко Н. – 3:1
Мартыненко – Кушнир Н. – 1:2 Игнатенко Р. – Рыкун – 3:2 Килимник – Гусак – 1:3
Носелевская – Зайчук – 2:0 Игнатенко В. – Спиваковский – 3:6 Шереметьев – Даценко А. – 1:0
Уманский – Зайчук – 3:2 Корабель Н. – Саммаль – 1:4 Запорожец И. – Даценко А.– 0:3
Левданский – Кушнир Ю.– 1:1 Корабель А. – Рыкун – 5:1 Кудрицкий – Даниленко – 3:2
Мартыненко – Лапченко – 4:3 Игнатенко Р. – Спиваковский – 6:1 Килимник – Даценко Н.– 2:0
Носелевская – Кушнир Н.– 1:4 Игнатенко В. – Дубинин – 5:1 Шереметьев – Гусак – 2:3
7т. Хащи – Сварог (12:4) 7т. 9 вал – Импульс (5:7) 7т. Штурм – Хащи 2 (6:8)
Уманский – Гусак – 1:3 Игнатенко В. – Донец – 1:8 Кушнир Ю. – Саммаль – 4:3
Левданский – Даниленко – 5:3 Корабель В. – Биловусяк – 3:5 Кушнир Н. – Дубинин – 2:1
Мартыненко – Даценко Н. – 2:1 Игнатенко Р. – Красюк – 9:1 Лапченко – Спиваковский – 1:3
Носелевская – Даценко Т. – 4:2 Корабель А. – Песков – 2:2 Талимончик – Рыкун – 2:2
Уманский – Даценко Т.– 7:0 Игнатенко В. – Песков – 3:6 Кушнир Ю. – Рыкун – 3:1
Левданский – Гусак – 1:3 Корабель В. – Донец – 2:1 Кушнир Н. – Саммаль – 4:4
Мартыненко – Даниленко  – 4:1 Игнатенко Р. – Биловусяк – 10:3 Лапченко – Дубинин – 0:3
Носелевская – Даценко Н. – 0:2 Корабель А. – Красюк – 0:2 Талимончик – Спиваковский – 1:5
Уманский – Даценко Н.– 2:0 Игнатенко В. – Красюк – 2:2 Кушнир Ю. – Спиваковский – 1:4
Левданский – Даценко Т.– 4:2 Корабель В. – Песков – 4:6 Кушнир Н. – Рыкун – 1:2
Мартыненко – Гусак – 3:2 Игнатенко Р. – Донец -3:4 Лапченко – Саммаль – 4:2
Носелевская – Даниленко  – 2:4 Корабель А. – Биловусяк – 2:3 Талимончик – Дубинин – 2:5
Уманский – Даниленко – 5:1 Игнатенко В. – Биловусяк – 4:1 Кушнир Ю. – Дубинин – 0:6
Левданский – Даценко Н. – 3:1 Корабель В. – Красюк – 5:5 Кушнир Н. – Спиваковский – 3:3
Мартыненко – Даценко Т. – 10:0 Игнатенко Р. – Песков – 6:6 Лапченко – Рыкун – 7:3
Носелевская – Гусак – 2:1 Корабель А. – Донец – 4:3 Талимончик – Саммаль – 2:5
5/6м. Сварог – Импульс (6:8)
Донец – Гусак – 2:1
Песков – Даценко А. – 4:7
Красюк – Даценко Н. – 3:0
Опара – Даценко Т. – 5:1
Донец – Даценко Т. – 3:0
Песков – Гусак – 2:2
Красюк – Даценко А. – 2:3
Опара – Даценко Н. – 2:3
Донец – Даценко Н. – 5:1
Песков – Даценко Т. – 5:3
Красюк – Гусак – 3:4
Опара – Даценко А. – 1:3
Донец – Даценко А. – 2:1
Песков – Даценко Н. – 3:3
Красюк – Даценко Т. – 8:0
Опара – Гусак – 1:5
½ Финала  Хащи 2 – 9 Вал   11:1 ½ Финала  Хащи  –  Штурм   5:5
Спиваковский – Корабель В. – 3:1 Уманский – Зайчук – 3:2
Рыкун – Игнатенко Р. – 4:0 Левданский – Кушнир Н. – 1:1
Саммаль – Корабель А. – 4:3 Мартыненко – Лапченко – 2:3
Дубинин – Игнатенко В – 5:2 Носелевская – Кушнир Ю. – 1:6
Спиваковский – Игнатенко Р. – 2:2 Уманский – Кушнир Ю. – 2:7
Рыкун – Корабель А. – 3:1 Левданский – Зайчук – 2:2
Саммаль – Игнатенко В – 4:0 Мартыненко – Кушнир Н. – 2:3
Дубинин – Корабель В. – 5:1 Носелевская – Лапченко – 3:0
Спиваковский – Корабель А. – 2:2 Уманский – Лапченко – 3:1
Рыкун – Игнатенко В. – 3:1 Левданский – Кушнир Ю. – 2:2
Саммаль – Корабель В. – 2:2 Мартыненко – Зайчук –  3:1
Дубинин – Игнатенко Р. – 0:3 Носелевская – Кушнир Н. – 1:4
Спиваковский – Игнатенко В. – 7:3 Уманский – Кушнир Н. – 2:2
Рыкун – Корабель В. – 1:0 Левданский – Лапченко – 0:0
Саммаль – Игнатенко Р. – 2:2 Мартыненко – Кушнир Ю. – 1:1
Дубинин – Корабель А. – 4:2 Носелевская – Зайчук – 2:1
Матч капитанов: Левданский - Н. Кушнир - 1:3
3 место  Хащи – 9 Вал  5:10
Уманский – Корабель А. – 1:6
Левданский – Корабель В. – 1:0
Мартыненко – Игнатенко Р. – 2:5
Носелевская – Игнатенко В. – 1:4
Уманский – Игнатенко В. – 1:5
Левданский – Корабель А. – 1:3
Мартыненко – Корабель В. – 4:3
Носелевская – Игнатенко Р. – 1:2
Уманский – Игнатенко Р. – 1:5
Левданский – Игнатенко В. – 1:6
Мартыненко – Корабель А. – 3:4
Носелевская – Корабель В. – 4:4
Уманский – Корабель В. – 3:2
Левданский – Игнатенко Р. – 3:1
Мартыненко – Игнатенко В. – 3:2
Носелевская – Корабель А. – 1:2
Финал Хащи 2 – Штурм  11:4
Спиваковский – Лапченко – 3:1
Рыкун – Талимончик – 2:2
Саммаль – Кушнир Н. – 0:3
Дубинин - Кушнир Ю. – 3:2
Спиваковский – Талимончик – 5:2
Рыкун – Кушнир Н. – 1:3
Саммаль – Кушнир Ю. –   2:1
Дубинин -  Лапченко –   3:1
Спиваковский – Кушнир Н. – 2:1
Рыкун – Кушнир Ю. – 0:3
Саммаль – Лапченко – 5:4
Дубинин  - Талимончик –  3:1
Спиваковский – Кушнир Ю. –   6:0
Рыкун – Лапченко – 2:0
Саммаль – Талимончик – 5:2
Дубинин  - Кушнир Н. – 1:2

 

ПОКАЗАТЕЛИ КЛУБОВ И ИГРОКОВ
М В Н П О % ИР
1. ЛИСОВИ ХАЩИ-2 128 84 11 33 179 69,90%
Григорий ДУБИНИН 32 26 0 6 52 81,20% 1-2
Михаил СПИВАКОВСКИЙ 32 24 4 4 52 81,20% 1-2
Сергей САММАЛЬ 32 17 4 11 38 59,30% 9-10
Евгений РЫКУН 32 17 3 12 37 57,80% 11-12
2. ШТУРМ 129 57 22 50 136 52,70%
Никита КУШНИР 29 16 8 5 40 68,90% 4
Юрий КУШНИР 24 12 3 9 27 56,20% 13
Андрей ЛАПЧЕНКО 32 13 6 13 32 50,00% 16-18
Орест ТКАЧ 8 4 0 4 8 50,00% 16-18
Сергей ТАЛИМОНЧИК 20 7 4 9 18 45,00% 20-21
Александр ЗАЙЧУК 16 5 1 10 11 34,30% 26-27
3. ДЕВЯТЫЙ ВАЛ 128 58 17 53 133 51,90%
Роман ИГНАТЕНКО 32 19 7 6 45 70,30% 3
Алексей КОРАБЕЛЬ 32 18 4 10 40 62,50% 6-7
Виталий ИГНАТЕНКО 32 14 2 16 30 46,80% 19
Валентин КОРАБЕЛЬ 28 7 4 17 18 32,10% 28
Николай КОРАБЕЛЬ 4 0 0 4 0 0,00% 34-35
4. ЛИСОВИ ХАЩИ 129 57 18 54 132 51,10%
Александр МАРТЫНЕНКО 32 18 2 12 38 59,30% 9-10
Антон УМАНСКИЙ 32 16 5 11 37 57,80% 11-12
Виктор ЛЕВДАНСКИЙ 33 13 9 11 35 53,00% 15
Виктория НОСЕЛЕВСКАЯ 32 10 2 20 22 34,30% 26-27
5. ИМПУЛЬС 112 42 19 51 103 45,90%
Дмитрий ДОНЕЦ 28 14 6 8 34 60,70% 8
Максим ПЕСКОВ 28 11 6 11 28 50,00% 16-18
Богдан БИЛОВУСЯК 24 9 2 13 20 41,60% 22
Сергей КРАСЮК 24 7 5 12 19 39,50% 23
Денис ОПАРА 8 1 0 7 2 12,50% 31-32
6. СВАРОГ 112 38 8 66 84 37,50%
Анатолий ДАЦЕНКО 24 14 2 8 30 62,50% 6-7
Алексей ГУСАК 28 14 2 12 30 53,50% 14
Александр ДАНИЛЕНКО 20 8 2 10 18 45,00% 20-21
Наталья ДАЦЕНКО 28 2 2 24 6 10,70% 33
Тимофей ДАЦЕНКО 12 0 0 12 0 0,00% 34-35
7. ЮВЕНТА 96 28 11 57 67 34,80%
Дмитрий КУДРИЦКИЙ 16 10 2 4 22 68,70% 5
Игорь ЗАПОРОЖЕЦ 20 7 1 12 15 37,50% 24
Никита ШЕРЕМЕТЬЕВ 20 6 2 12 14 35,00% 25
София КИЛИМНИК 20 4 2 14 10 25,00% 29
Виктория ЗАПОРОЖЕЦ 8 1 1 6 3 18,70% 30
Антон ИЗМАЙЛОВ 12 0 3 9 3 12,50% 31-32
Условные обозначения: М - матчи; В - выигрыши; Н - ничьи; П - поражения; О - очки; % - процент набранных очков; ИР - итоговый рейтинг среди всех участников турнира.
 


EN | RU
Календар сезону 2017/18 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Серпень
24.08.2017 - Одеса
Ліга-KLO, 1-й етап

26.08.2017 - Одеса
Кубок ФНХУ, 1-й етап
Вересень
23.09.2017 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
24.09.2017 - Маріуполь
Командний Чемпіонат України
Жовтень
07.10.2017 - Рубіжне
Кубок ФНХУ, 2-й етап
21.10.2017 - Одеса
Чемпіонат України, 2-й етап
Листопад
04.11.2017 - Львів
Кубок ФНХУ, 3-й етап
25.11.2017 - Харків
Чемпіонат України, 3-й етап
26.11.2017 - Харків
Ліга-KLO, 2-й етап
Грудень
16.12.2017 - Дніпро
Кубок ФНХУ, 4-й етап
23.12.2017 - Київ
Чемпіонат Києва, 1-й етап
Січень
27.01.2018 - Київ
Чемпіонат Києва, 2-й етап
Лютий
17.02.2018 - Київ
Чемпіонат України, 4-й етап
18.02.2018 - Київ
Ліга-KLO, 3-й етап
Березень
31.03.2018 - Кропивницький
Чемпіонат України, 5-й етап
Квітень
14.04.2018 - Харків
Кубок ФНХУ, 5-й етап
15.04.2018 - Харків
Ліга-KLO, 4-й етап
28.04.2018 - Київ
Чемпіонат України, 6-й етап
29.04.2018 - Київ
Кубок юніорів, Кубок жіночій
Травень
12.05.2018 - Київ
Кубок України, етап Світового Туру
Червень
02.06.2018 - Київ
Чемпіонат Києва, 3-й етап

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2017/2018

Архів рейтингів

Ми у Фейсбук
Facebook: Boardhockey
Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 144 гостей на сайті