7 жовтня
Kranj (Словенія)
Головна Новини Чемпіонат України Чемпіонат України 2013/2014 (юніори)
Чемпіонат України 2013/2014 (юніори) Друк e-mail
Рейтинги
Автор ФНХУ   
Четвер, 29 серпня 2013, 01:36
Гравець Місто КФ I II III КУЮ IV V Кращі три етапи
1 Ігнатенко Роман Маріуполь 100 92 100 92 - 92 100 300
2 Уманський Антон Київ 58 68 56 50 92 78 92 262
3 Корабель Олексій Ірпінь 68 76 88 80 80 88 70 256
4 Литвинюк Дмитро Кіровоград 80 30 - 46 96 60 68 244
5 Пєсков Максим Київ 92 50 30 56 82 - 62 236
6 Матанцев Євгеній Кіровоград 88 - - 40 78 68 42 234
7 Сапожніков Анатолій Одеса 21 - - 64 100 - - 185
8 Килимник Софія Київ 42 42 48 25 88 - 40 178
9 Гарковська Анастасія Київ 48 - 32 24 76 - 50 174
10 Матанцев Артем Кіровоград 50 - - - - 50 25 125
11 Опара Денис Київ 17 - 24 - 70 - 111
12 Запорожець Вікторія Київ 27 33 28 - - - 46 107
13 Даценко Тимофій Київ - - - - 68 - 23 91
14 Сапожко Єгор Київ 16 - 23 - - - 21 60
15 Алахвердієв Рустам Маріуполь 1 - - - - 54 - 55
16 Махсма Денис Маріуполь 1 - - - - 52 - 53
17 Ігнатенко Ілля Маріуполь - - - - - 48 - 48
18 Тарасова Елліна Маріуполь 1 - - - - 46 - 47
19 Шаломаєва Тамара Харків 1 - - 19 - - 26 46
20 Васильков Кирило Маріуполь 1 - - - - 44 - 45
21 Іванов Сєргєй Курск - - - 42 - - - 42
22 Веселов Фелікс Маріуполь - - - - - 42 - 42
23 Корецька Анастасія Донецьк 1 - - - - 40 - 41
24 Біловусяк Богдан Київ - - 34 - - - - 34
25 Крючков Данило Кіровоград - - - - - 34 - 34
26 Ігнатенко Микола Маріуполь - - - - - 32 - 32
27 Сахаров Ігор Маріуполь - - - - - 31 - 31
28 Чекмак Дмитро Маріуполь - - - - - 30 - 30
29 Соха Олександр Маріуполь - - - - - 29 - 29
30 Матвєєв Дєніс Курск 1 - - - - - - 1
31 Жарий Денис Марганець 1 - - - - - - 1
32 Седньов Дмитро Марганець 1 - - - - - - 1
33 Демченко Микита Марганець 1 - - - - - - 1
34 Бубліков Ніколай Курск 1 - - - - - - 1
35 Прохоров Кирило Донецьк 1 - - - - - - 1
36 Білан Давид Донецьк 1 - - - - - - 1
37 Кондрашевський Олесь Київ 1 - - - - - - 1
38 Бакакін Дмитро Донецьк 1 - - - - - - 1
39 Локшин Павло Донецьк 1 - - - - - - 1
40 Тарногородський Артем Донецьк 1 - - - - - - 1
41 Шейков Михайло Донецьк 1 - - - - - - 1
42 Щербак Микита Донецьк 1 - - - - - - 1
43 Озірський Данила Донецьк 1 - - - - - - 1
44 Костін Олександр Донецьк 1 - - - - - - 1
45 Михальов Данило Красноармійськ 1 - - - - - - 1
46 Слабінський Данило Макіївка 1 - - - - - - 1
47 Михальова Олена Красноармійськ 1 - - - - - - 1
48 Вистороп Марк Донецьк 1 - - - - - - 1
 


EN | RU
Календар сезону 2017/18 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Серпень
24.08.2017 - Одеса
Ліга-KLO, 1-й етап

26.08.2017 - Одеса
Кубок ФНХУ, 1-й етап
Вересень
23.09.2017 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
24.09.2017 - Маріуполь
Командний Чемпіонат України
Жовтень
07.10.2017 - Рубіжне
Кубок ФНХУ, 2-й етап
21.10.2017 - Одеса
Чемпіонат України, 2-й етап
Листопад
04.11.2017 - Львів
Кубок ФНХУ, 3-й етап
25.11.2017 - Харків
Чемпіонат України, 3-й етап
26.11.2017 - Харків
Ліга-KLO, 2-й етап
Грудень
16.12.2017 - Дніпро
Кубок ФНХУ, 4-й етап
Лютий
17.02.2018 - Київ
Чемпіонат України, 4-й етап
18.02.2018 - Київ
Ліга-KLO, 3-й етап
Березень
31.03.2018 - Кропивницький
Чемпіонат України, 5-й етап
Квітень
14.04.2018 - Харків
Кубок ФНХУ, 5-й етап
15.04.2018 - Харків
Ліга-KLO, 4-й етап
28.04.2018 - Київ
Чемпіонат України, 6-й етап
29.04.2018 - Київ
Кубок юніорів, Кубок жіночій
Травень
12.05.2018 - Київ
Кубок України, етап Світового Туру

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2017/2018

Архів рейтингів

Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 50 гостей на сайті