7 жовтня
Kranj (Словенія)
Головна Новини Чемпіонат Харкова Чемпіонат Харкова 2015/2016
Чемпіонат Харкова 2015/2016 Друк e-mail
Рейтинги
Автор ФНХУ   
Вівторок, 01 вересня 2015, 22:05
Гравець Місто I Кубок Харкова II III IV Кращі три етапи
1 Шаломаєв Михайло Харків 100 100 100 100 88 300
2 Сапожніков Віталій Одеса - 96 - 92 100 288
3 Деркач Дмитро Харків 80 88 96 88 96 280
4 Мартиненко Ігор Харків 88 92 88 80 78 268
5 Бондаренко Юрій Харків 92 82 92 66 82 266
6 Бондаренко Олег Харків 78 78 82 70 64 238
7 Деркач Оксана Харків 76 80 80 76 66 236
8 Спалек Михайло Харків 82 70 78 64 70 230
9 Шаломаєва Тамара Харків 70 76 64 62 60 210
10 Петров Олександр Рубіжне 68 - 76 52 62 206
11 Демченко Денис Рубіжне 66 - 70 60 68 204
12 Шевелєв Олексій Рубіжне 64 - - 58 58 180
13 Владимиров Роман Рубіжне - - 68 56 52 176
14 Сапожніков Анатолій Одеса - - - 96 76 172
15 Петров Дмитро Рубіжне 62 - - 48 54 164
16 Бібік Михайло Харків - - - 78 80 158
17 Семперович Іван Харків - 68 66 - - 134
18 Невольниченко Віталій Харків - 66 - - 48 114
19 Загребін Микита Рубіжне - - - 50 56 106
20 Крохмаль Микола Одеса 96 - - - - 96
21 Малярозов Олександр Одеса - - - - 92 92
22 Матанцев Євгеній Кіровоград - - - 82 - 82
23 Матанцев Артем Кіровоград - - - 68 - 68
24 Семперович Ігор Харків - - 62 - - 62
25 Матанцев Валерій Кіровоград - - - 54 - 54
26 Нижник Богдан Рубіжне - - - - 50 50
27 Білоножко Сергій Харків - - - - 46 46

Призери у ветеранському розряді

Гравець Місто I Кубок Харкова II III IV Кращі три етапи
1 Шаломаєв Михайло Харків 100 100 100 100 88 300
2 Сапожніков Віталій Одеса - 96 - 92 100 288
3 Деркач Дмитро Харків 80 88 96 88 96 280

Призери у юніорському розряді

Гравець Місто I Кубок Харкова II III IV Кращі три етапи
1 Шаломаєва Тамара Харків 70 76 64 62 60 210
2 Демченко Денис Рубіжне 66 - 70 60 68 204
3 Шевелєв Олексій Рубіжне 64 - - 58 58 180

Призери у жіночому розряді

Гравець Місто I Кубок Харкова II III IV Кращі три етапи
1 Деркач Оксана Харків 76 80 80 76 66 236
2 Шаломаєва Тамара Харків 70 76 64 62 60 210


 


EN | RU
Календар сезону 2017/18 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Серпень
24.08.2017 - Одеса
Ліга-KLO, 1-й етап

26.08.2017 - Одеса
Кубок ФНХУ, 1-й етап
Вересень
23.09.2017 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
24.09.2017 - Маріуполь
Командний Чемпіонат України
Жовтень
07.10.2017 - Рубіжне
Кубок ФНХУ, 2-й етап
21.10.2017 - Одеса
Чемпіонат України, 2-й етап
Листопад
04.11.2017 - Львів
Кубок ФНХУ, 3-й етап
25.11.2017 - Харків
Чемпіонат України, 3-й етап
26.11.2017 - Харків
Ліга-KLO, 2-й етап
Грудень
16.12.2017 - Дніпро
Кубок ФНХУ, 4-й етап
Лютий
17.02.2018 - Київ
Чемпіонат України, 4-й етап
18.02.2018 - Київ
Ліга-KLO, 3-й етап
Березень
31.03.2018 - Кропивницький
Чемпіонат України, 5-й етап
Квітень
14.04.2018 - Харків
Кубок ФНХУ, 5-й етап
15.04.2018 - Харків
Ліга-KLO, 4-й етап
28.04.2018 - Київ
Чемпіонат України, 6-й етап
29.04.2018 - Київ
Кубок юніорів, Кубок жіночій
Травень
12.05.2018 - Київ
Кубок України, етап Світового Туру

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2017/2018

Архів рейтингів

Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 44 гостей на сайті