12 серпня
Чемпіонат Харкова Друк e-mail
Рейтинги
Автор ФНХУ   

Гравець Місто I II III IV Кубок Харкова Кращі три етапи
1 Шаломаєв Михайло Харків 100 100 100 100 88 300
2 Бондаренко Юрій Харків 82 92 96 96 78 284
3 Деркач Дмитро Харків 88 96 88 - 68 272
4 Мартиненко Ігор Харків 92 80 92 88 70 272
5 Деркач Оксана Харків 78 88 80 - 62 246
6 Бондаренко Олег Харків 80 82 78 82 80 244
7 Спалек Михайло Харків - 78 82 78 - 238
8 Шаломаєва Тамара Харків 76 - 76 68 60 220
9 Семенчук Владислав Київ - - - 92 66 158
10 Лучников Роман Харків 66 76 - - - 142
11 Матанцев Євгеній Кропивницький - - - - 100 100
12 Ігнатенко Роман Маріуполь - - - - 96 96
13 Чернявський Денис Ростов-на-Дону 96 - - - - 96
14 Корабель Олексій Ірпінь - - - - 92 92
15 Ігнатенко Віталій Маріуполь - - - - 82 82
16 Петров Дмитро Рубіжне - - - 80 - 80
17 Бібік Михайло Харків - - - - 76 76
18 Демченко Денис Рубіжне - - - 76 - 76
19 Петров Олександр Рубіжне - - - 70 - 70
20 Жиглатий Олександр Харків 70 - - - - 70
21 Денисьєв Олексій Харків 68 - - - - 68
22 Матанцев Валерій Кропивницький - - - - 64 64
Призери у ветеранському розряді
Гравець Місто I II III IV Кубок Харкова Кращі три етапи
1 Шаломаєв Михайло Харків 100 100 100 100 88 300
2 Бондаренко Юрій Харків 82 92 96 96 78 284
3 Деркач Дмитро Харків 88 96 88 - 68 272
Призери у юніорському розряді
Гравець Місто I II III IV Кубок Харкова Кращі три етапи
1 Шаломаєва Тамара Харків 76 - 76 68 60 220
2 Семенчук Владислав Київ - - - 92 66 158
3 Матанцев Євгеній Кропивницький - - - - 100 100
Призери у жіночому розряді
Гравець Місто I II III IV Кубок Харкова Кращі три етапи
1 Деркач Оксана Харків 78 88 80 - 62 246
2 Шаломаєва Тамара Харків 76 - 76 68 60 220

Останнє оновлення на П'ятниця, 23 червня 2017, 21:19
 


EN | RU
Календар сезону 2017/18 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Серпень
24.08.2017 - Одеса
Ліга-KLO, 1-й етап

26.08.2017 - Одеса
Кубок ФНХУ, 1-й етап
Вересень
23.09.2017 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
24.09.2017 - Маріуполь
Командний Чемпіонат України
Жовтень
07.10.2017 - Рубіжне
Кубок ФНХУ, 2-й етап
21.10.2017 - Одеса
Чемпіонат України, 2-й етап
Листопад
04.11.2017 - Львів
Кубок ФНХУ, 3-й етап
25.11.2017 - Харків
Чемпіонат України, 3-й етап
26.11.2017 - Харків
Ліга-KLO, 2-й етап
Грудень
16.12.2017 - Дніпро
Кубок ФНХУ, 4-й етап
Лютий
17.02.2018 - Київ
Чемпіонат України, 4-й етап
18.02.2018 - Київ
Ліга-KLO, 3-й етап
Березень
31.03.2018 - Кропивницький
Чемпіонат України, 5-й етап
Квітень
14.04.2018 - Харків
Кубок ФНХУ, 5-й етап
15.04.2018 - Харків
Ліга-KLO, 4-й етап
28.04.2018 - Київ
Чемпіонат України, 6-й етап
29.04.2018 - Київ
Кубок юніорів, Кубок жіночій
Травень
12.05.2018 - Київ
Кубок України, етап Світового Туру

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2017/2018

Архів рейтингів

Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 68 гостей на сайті