27 липня
Головна
4 этап III Открытого Чемпионата Украины PDF Друк e-mail
Новини
Автор ФНХУ   
Неділя, 11 березня 2007, 22:00
Дата проведения: 10 марта 2007 г.

Место проведения: г. Одесса, Николаевская дорога 253 (зал торжественных событий).


Результаты турнира
Фоторепортаж

Группа 1

# Player 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 G W D F G Po
1 Ведерников Алексей 4:4
4:3
4:1
6:2
0:2
3:0
1:2
4:4
6:1
5:1
5:1
6:2
6:1
7:0
14 10 2 2 61:24 22
2 Мартыненко Александр 4:4
4:3
4:3
0:8
0:1
4:1
1:0
0:2
4:1
4:2
3:2
8:0
6:2
6:1
14 10 1 3 48:30 21
3 Даценко Анатолий 3:4
3:4
4:2
2:2
5:2
4:0
3:2
2:2
4:2
2:2
4:3
3:2
5:1
6:2
14 9 3 2 50:30 21
4 Гусак Алексей 1:4
3:4
2:4
5:0
5:2
1:1
4:2
3:0
3:1
3:2
3:1
7:0
9:1
7:1
14 10 1 3 56:23 21
5 Спиваковский Михаил 2:6
8:0
2:2
0:5
4:4
5:4
6:0
2:2
2:6
3:2
4:3
4:0
4:0
5:2
14 8 3 3 51:36 19
6 Пилипенко Павел 2:0
1:0
2:5
2:5
4:4
2:3
3:1
4:1
4:3
2:2
5:2
3:2
2:1
4:4
14 8 3 3 40:33 19
7 Кушнир Никита 0:3
1:4
0:4
1:1
4:5
3:2
3:4
4:3
1:2
4:1
3:0
6:4
3:1
6:1
14 7 1 6 39:35 15
8 Владимиров Сергей 2:1
0:1
2:3
2:4
0:6
1:3
4:3
2:0
3:2
0:3
2:3
4:1
1:4
3:1
14 6 0 8 26:35 12
9 Бардиевский Дмитрий 4:4
2:0
2:2
0:3
2:2
1:4
3:4
0:2
5:2
0:1
1:1
4:5
4:1
6:0
14 4 4 6 34:31 12
10 Сауленко Радион 1:6
1:4
2:4
1:3
6:2
3:4
2:1
2:3
2:5
7:2
2:2
3:4
1:3
2:0
14 4 1 9 35:43 9
11 Цыганенко Василий 1:5
2:4
2:2
2:3
2:3
2:2
1:4
3:0
1:0
2:7
2:1
1:3
1:1
0:2
14 3 3 8 22:37 9
12 Андрюховский Виктор 1:5
2:3
3:4
1:3
3:4
2:5
0:3
3:2
1:1
2:2
1:2
4:1
4:0
1:1
14 3 3 8 28:36 9
13 Воюш Андрей 2:6
0:8
2:3
0:7
0:4
2:3
4:6
1:4
5:4
4:3
3:1
1:4
2:3
4:2
14 4 0 10 30:58 8
14 Куделя Владимир 1:6
2:6
1:5
1:9
0:4
1:2
1:3
4:1
1:4
3:1
1:1
0:4
3:2
1:2
14 3 1 10 20:50 7
15 Трус Владимир 0:7
1:6
2:6
1:7
2:5
4:4
1:6
1:3
0:6
0:2
2:0
1 :1
2:4
2:1
14 2 2 10 19:58 6

Группа 2

# Player 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 G W D F G Po
1 Чабан Игорь 4:3
2:1
6:4
7:2
4:4
3:3
4:0
4:3
3:0
5:2
6:2
7:1
5:1
5:2
14 12 2 0 65:28 26
2 Владимиров Александр 3:4
1:1
2:0
3:3
3:3
3:3
4:2
6:0
4:2
4:0
11:2
9:1
3:3
7:0
14 8 5 1 63:24 21
3 Сапожников Виталий 1:2
1:1
1:0
3:3
2:2
3:3
4:4
4:2
3:1
3:2
4:2
4:1
3:3
5:2
14 7 6 1 41:28 20
4 Даниленко Александр 4:6
0:2
0:1
4:3
1:3
7:2
2:2
7:2
5:3
5:2
6:2
9:1
6:2
6:0
14 9 1 4 62:31 19
5 Крохмаль Николай 2:7
3:3
3:3
3:4
3:1
3:3
7:3
6:3
2:5
6:4
3:1
7:0
6:4
6:1
14 8 3 3 60:42 19
6 Кушнир Юрий 4:4
3:3
2:2
3:1
1:3
1:1
2:2
1:3
2:2
4:1
5:2
7:1
7:3
7:1
14 6 6 2 49:29 18
7 Чабан Денис 3:3
3:3
3:3
2:7
3:3
1:1
2:4
1:1
9:4
5:4
8:5
5:2
4:1
2:1
14 6 6 2 51:42 18
8 Шаломаев Михаил 0:4
2:4
4:4
2:2
3:7
2:2
4:2
2:6
2:2
2:1
3:1
6:2
5:1
7:1
14 6 4 4 44:39 16
9 Серебряков Михаил 3:4
0:6
2:4
2:7
3:6
3:1
1:1
6:2
1:0
3:3
2:2
2:0
4:1
5:3
14 6 3 5 37:40 15
10 Ямбуренко Алексей 0:3
2:4
1:3
3:5
5:2
2:2
4:9
2:2
0:1
2:3
5:2
8:0
5:3
6:1
14 5 2 7 45:40 12
11 Галушко Николай 2:5
0:4
2:3
2:5
4:6
1:4
4:5
1:2
3:3
3:2
5:2
6:2
3:2
2:1
14 5 1 8 38:46 11
12 Горобец Виталий 2:6
2:11
2:4
2:6
1:3
2:5
5:8
1:3
2:2
2:5
2:5
4:4
4:2
4:3
14 2 2 10 35:67 6
13 Яковлев Владимир 1:7
1:9
1:4
1:9
0:7
1:7
2:5
2:6
0:2
0:8
2:6
4:4
3:1
4:3
14 2 1 11 22:78 5
14 Сапожников Анатолий 1:5
3:3
3:3
2:6
4:6
3:7
1:4
1:5
1:4
3:5
2:3
2:4
1:3
10:0
14 1 2 11 37:58 4
15 Смирской Ян 2:5
0:7
2:5
0:6
1:6
1:7
1:2
1:7
3:5
1:6
1:2
3:4
3:4
0:10
14 0 0 14 19:76 0

Первая лига

# Player 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 G W D F G Po
1 Куделя Владимир 4:5
3:0
2:2
4:1
3:1
1:0
7:4
4:4
1:2
5:0
7:1
11 7 2 2 41:20 16
2 Цыганенко Василий 5:4
1:1
4:3
1:1
1:2
2:1
2:2
2:3
3:1
3:0
7:0
11 6 3 2 31:18 15
3 Сауленко Радион 0:3
1:1
4:4
3:3
7:0
3:5
7:3
3:0
4:0
3:2
5:2
11 6 3 2 40:23 15
4 Галушко Николай 2:2
3:4
4:4
6:1
1:2
6:1
3:3
5:2
4:1
5:1
3:2
11 6 3 2 42:23 15
5 Смирской Ян 1:4
1:1
3:3
1:6
2:2
6:3
7:4
6:5
4:2
8:2
3:1
11 6 3 2 42:33 15
6 Трус Владимир 1:3
2:1
0:7
2:1
2:2
0:1
3:5
4:2
1:0
4:3
5:0
11 6 1 4 24:25 13
7 Ямбуренко Алексей 0:1
1:2
5:3
1:6
3:6
1:0
4:3
4:2
3:3
5:3
2:4
11 5 1 5 29:33 11
8 Воюш Андрей 4:7
2:2
3:7
3:3
4:7
5:3
3:4
5:2
4:4
5:3
4:2
11 4 3 4 42:44 11
9 Горобец Виталий 4:4
3:2
0:3
2:5
5:6
2:4
2:4
2:5
3:0
2:2
2:2
11 2 3 6 27:37 7
10 Андрюховский Виктор 2:1
1:3
0:4
1:4
2:4
0:1
3:3
4:4
0:3
4:4
7:0
11 2 3 6 24:31 7
11 Яковлев Владимир 0:5
0:3
2:3
1:5
2:8
3:4
3:5
3:5
2:2
4:4
6:0
11 1 2 8 26:44 4
12 Сапожников Анатолий 1:7
0:7
2:5
2:3
1:3
0:5
4:2
2:4
2:2
0:7
0:6
11 1 1 9 14:51 3

Высшая лига

# Player 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 G W D F G Po
1 Владимиров Александр 3:2
5:5
3:3
2:6
3:3
4:1
3:3
4:1
2:1
4:3
5:4
4:2
8:4
3:4
4:2
5:1
6:1
17 11 4 2 68:46 26
2 Сапожников Виталий 2:3
7:4
4:3
3:3
4:4
4:2
4:1
1:1
3:1
7:2
2:1
7:3
5:4
3:1
3:4
3:3
5:3
17 11 4 2 67:43 26
3 Ведерников Алексей 5:5
4:7
4:3
3:8
3:3
3:1
3:5
3:1
6:1
2:1
5:2
7:1
7:3
2:1
3:0
3:2
7:1
17 12 2 3 70:45 26
4 Даценко Анатолий 3:3
3:4
3:4
1:1
4:3
4:4
6:1
10:2
1:4
5:3
5:3
11:0
4:1
4:1
6:0
6:2
5:2
17 11 3 3 81:38 25
5 Гусак Алексей 6:2
3:3
8:3
1:1
5:1
2:3
1:2
5:4
4:4
2:3
4:1
5:1
6:1
6:2
6:2
6:1
7:2
17 11 3 3 77:36 25
6 Крохмаль Николай 3:3
4:4
3:3
3:4
1:5
2:1
3:5
5:2
5:3
5:7
4:4
7:2
2:2
3:1
3:2
4:3
3:2
17 8 5 4 60:53 21
7 Кушнир Никита 1:4
2:4
1:3
4:4
3:2
1:2
4:1
2:4
1:2
5:2
6:0
6:3
2:1
3:2
6:2
4:2
7:4
17 10 1 6 58:42 21
8 Бардиевский Дмитрий 3:3
1:4
5:3
1:6
2:1
5:3
1:4
2:4
2:1
6:1
1:4
1:2
2:1
2:2
7:2
3:1
3:2
17 9 2 6 47:44 20
9 Спиваковский Михаил 1:4
1:1
1:3
2:10
4:5
2:5
4:2
4:2
2:1
3:2
3:1
3:5
5:0
4:2
3:2
0:2
4:2
17 9 1 7 46:49 19
10 Мартыненко Александр 1:2
1:3
1:6
4:1
4:4
3:5
2:1
1:2
1:2
2:2
2:1
5:1
2:0
1:6
3:2
3:2
2:2
17 7 3 7 38:42 17
11 Чабан Игорь 3:4
2:7
1:2
3:5
3:2
7:5
2:5
1:6
2:3
2:2
4:3
5:2
2:5
3:1
1:1
5:4
3:2
17 7 2 8 49:59 16
12 Кушнир Юрий 4:5
1:2
2:5
3:5
1:4
4:4
0:6
4:1
1:3
1:2
3:4
2:1
2:1
1:1
3:2
7:3
5:2
17 6 2 9 44:51 14
13 Шаломаев Михаил 2:4
3:7
1:7
0:11
1:5
2:7
3:6
2:1
5:3
1:5
2:5
1:2
6:0
2:2
1:0
3:0
3:2
17 6 1 10 38:67 13
14 Даниленко Александр 4:8
4:5
3:7
1:4
1:6
2:2
1:2
1:2
0:5
0:2
5:2
1:2
0:6
5:2
3:1
3:2
5:4
17 5 1 11 39:62 11
15 Владимиров Сергей 4:3
1:3
1:2
1:4
2:6
1:3
2:3
2:2
2:4
6:1
1:3
1:1
2:2
2:5
1:4
0:0
2:2
17 2 5 10 31:48 9
16 Серебряков Михаил 2:4
4:3
0:3
0:6
2:6
2:3
2:6
2:7
2:3
2:3
1:1
2:3
0:1
1:3
4:1
4:3
2:4
17 3 1 13 32:60 7
17 Пилипенко Павел 1:5
3:3
2:3
2:6
1:6
3:4
2:4
1:3
2:0
2:3
4:5
3:7
0:3
2:3
0:0
3:4
7:3
17 2 2 13 38:62 6
18 Чабан Денис 1:6
3:5
1:7
2:5
2:7
2:3
4:7
2:3
2:4
2:2
2:3
2:5
2:3
4:5
2:2
4:2
3:7
17 1 2 14 40:76 4

Round: 1/4

1 2 3 4 5 6 7 *
Владимиров Александр 2 2 3(ot) 0 2 3 1 3
Бардиевский Дмитрий 1 4 2 2 4 1 2 4

1 2 3 4 5 6 7 *
Сапожников Виталий 2 3 3 3 4 1 0 3
Кушнир Никита 1 5 1 1 5 3 1 4

1 2 3 4 5 6 7 *
Ведерников Алексей 5(ot) 7 6 3 4
Крохмаль Николай 4 2 5 1 0

1 2 3 4 5 6 7 *
Даценко Анатолий 3 3 4(ot) 2 4 1
Гусак Алексей 4(ot) 5 3 3 5 4

Round: 1/2

1 2 3 4 5 6 7 *
Бардиевский Дмитрий 0 3 0 2 3 3(ot) 3 4
Гусак Алексей 3 2 1 6 2 2 2 3

1 2 3 4 5 6 7 *
Ведерников Алексей 6 2 3 0 1 4 4
Кушнир Никита 2 0 1 1 5 1 2

Round: Final

1 2 3 4 5 6 7 *
Бардиевский Дмитрий 0 2 1 2 3 3 2 4
Ведерников Алексей 5 4 4 1 0 2 1 3

Round: 3rd place

1 2 3 4 5 6 7 *
Гусак Алексей 1 3(ot) 2 3 3 5 2 4
Кушнир Никита 3 2 3 0 5 1 0 3


Итоговые места

1 Бардиевский Дмитрий
2 Ведерников Алексей
3 Гусак Алексей
4 Кушнир Никита
5 Владимиров Алексндр
6 Сапожников Виталий
7 Даценко Анатолий
8 Крохмаль Николай
9 Спиваковский Михаил
10 Мартыненко Александр
11 Чабан Игорь
12 Кушнир Юрий
13 Шаломаев Михаил
14 Даниленко Александр
15 Владимиров Сергей
16 Серебряков Михаил
17 Пилипенко Павел
18 Чабан Денис
19 Куделя Владимир
20 Цыганенко Василий
21 Сауленко Радион
22 Галушко Николай
23 Смирской Ян
24 Трус Владимир
25 Ямбуренко Алексей
26 Воюш Андрей
27 Горобец Виталий
28 Андрюховский Виктор
29 Яковлев Владимир
30 Сапожников Анатолий

 
Вхід


EN | RU
Календар сезону 2019/20 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Вересень
14.09.2019 - Маріуполь
KLO-Ліга, 1-й етап
15.09.2019 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
28.09.2019 - Київ
Чемпіонат Києва, 1-й етап
Жовтень
12.10.2019 - Одеса
KLO-Ліга, 2-й етап
Листопад
09.11.2019 - Рубіжне
Чемпіонат України, 2-й етап
23.11.2019 - Київ
Чемпіонат Києва, 2-й етап
Грудень
07.12.2019 - Харків
KLO-Ліга, 3-й етап
08.12.2019 - Харків
Чемпіонат України, 3-й етап
Січень
11.01.2020 - Київ
Чемпіонат Києва, 3-й етап
Лютий
01.02.2020 - Київ
Чемпіонат Києва, 4-й етап
29.02.2020 - Кропивницький
Чемпіонат України, 4-й етап
Березень
21.03.2020 - Київ
Чемпіонат України, 5-й етап
21.03.2020 - Київ
Кубок юніорів
21.03.2020 - Київ
Кубок жіночій
22.03.2020 - Київ
KLO-Ліга, 4-й етап
Квітень
11.04.2020 - Харків
Чемпіонат України, 6-й етап
Травень
02.05.2020 - Київ
Кубок України, етап Світового Туру
03.05.2020 - Київ
Командний чемпіонат України
30.05.2020 - Київ
Чемпіонат Києва, 5-й етап

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2019/2020

Архів рейтингів

Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 187 гостей на сайті