27 липня
Головна
Рейтинг Кубку ФНХУ PDF Друк e-mail
Рейтинги
Автор ФНХУ   
Неділя, 27 серпня 2017, 19:28
Сезон 2017/2018

 ГравецьМістоI (Одеса)ІІ (Рубіжне)ІІІ (Львів)IV (Харків)Кращі три етапиОчки до заліку ВЧУ
1Гусак ОлексійКиїв9210092-284100
2Бондаренко ЮрійХарків8896-9227696
3Запорожець ІгорКиїв76-7810025492
4Мартиненко ІгорХарків6292-8023488
5Пилипенко ПавлоКиїв58-768822282
6Ігнатенко ВіталійМаріуполь78--7615480
7Кондрашевський НазарКиїв64-88-15278
8Загребін МикитаРубіжне-88-6415276
9Петров ДмитроРубіжне-82-7015270
10Петров ОлександрРубіжне-80-6814868
11Крохмаль МиколаОдеса60-82-14266
12Шевелєв ОлексійРубіжне-78-5813664
13Демченко ДенисРубіжне-76-6013662
14Бондаренко ОлегХарків56--7813460
15Нижник БогданРубіжне-68-6613458
16Стасюк МаксимРубіжне-70-5412456
17Божик ЄвгенРубіжне-66-5612254
18Рзаєва ВікторіяРубіжне-56-5210852
19Ведерніков ОлексійОдеса100---10050
20Даценко АнатолійКиїв--100-10048
21Кушнір ЮрійОдеса96---9646
22Семенчук ВладиславКиїв--96-9644
23Ігнатенко РоманМаріуполь---969642
24Сапожніков ВіталійОдеса82---8240
25Корабель ВалентинІрпінь---828234
26Кушнір МикитаОдеса80---8033
27Іванцова ГаннаКиїв--80-8032
28Сапожніков АнатолійОдеса70---7031
29Даценко ТимофійКиїв--70-7030
30Чабан ІгорОдеса68---6829
31Деркач ДмитроХарків66---6628
32Діулін ОлександрРубіжне-64--6427
33Лазнік ПавлоРубіжне-62--6226
34Спалек МихайлоХарків---626225
35Лазнік АндрійРубіжне-60--6024
36Головинський ДмитроРубіжне-58--5823
37Запорожець ВікторіяКиїв54---5421
38Самарський ДавидРубіжне-54--5420
ГравецМістоI (Одеса)ІІ (Рубіжне)ІІІ (Львів)IV (Дніпро)V (Харків)Кращі три етапиОчки до заліку ВЧУ




1Гусак ОлексійКиїв9210092  284100
2Бондаренко ЮрійХарків8896-  18496
3Мартиненко ІгорХарків6292-  15492
4Запорожець ІгорКиїв76-78  15488
5Кондрашевський НазарКиїв64-88  15282
6Крохмаль МиколаОдеса60-82  14280
7Пилипенко ПавлоКиїв58-76  13478
8Ведерніков ОлексійОдеса100--  10076
9Даценко АнатолійКиїв--100  10070
10Кушнір ЮрійОдеса96--  9668
11Семенчук ВладиславКиїв--96  9666
12Загребін МикитаРубіжне-88-  8864
13Сапожніков ВіталійОдеса82--  8262
14Петров ДмитроРубіжне-82-  8260
15Кушнір МикитаОдеса80--  8058
16Іванцова ГаннаКиїв--80  8056
17Петров ОлександрРубіжне-80-  8054
18Ігнатенко ВіталійМаріуполь78--  7852
19Шевелєв ОлексійРубіжне-78-  7850
20Демченко ДенисРубіжне-76-  7648




21Сапожніков АнатолійОдеса70--  7046
22Стасюк МаксимРубіжне-70-  7044




23Даценко ТимофійКиїв--70  7042
24Чабан ІгорОдеса68--  6840
25Нижник БогданРубіжне-68-  6834
26Деркач ДмитроХарків66--  6633
27Божик ЄвгенРубіжне-66-  6632
28Діулін ОлександрРубіжне-64-  6431
29Лазнік ПавлоРубіжне-62-  6230
30Лазнік АндрійРубіжне-60-  6029
31Головинський ДмитроРубіжне-58-  5828
32Бондаренко ОлегХарків56--  5627
33Рзаєва ВікторіяРубіжне-56-  5626
34Запорожець ВікторіяКиїв54--  5425
35Самарський ДавидРубіжне-54-  5424
 
Вхід


EN | RU
Календар сезону 2019/20 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Вересень
14.09.2019 - Маріуполь
KLO-Ліга, 1-й етап
15.09.2019 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
28.09.2019 - Київ
Чемпіонат Києва, 1-й етап
Жовтень
12.10.2019 - Одеса
KLO-Ліга, 2-й етап
Листопад
09.11.2019 - Рубіжне
Чемпіонат України, 2-й етап
23.11.2019 - Київ
Чемпіонат Києва, 2-й етап
Грудень
07.12.2019 - Харків
KLO-Ліга, 3-й етап
08.12.2019 - Харків
Чемпіонат України, 3-й етап
Січень
11.01.2020 - Київ
Чемпіонат Києва, 3-й етап
Лютий
01.02.2020 - Київ
Чемпіонат Києва, 4-й етап
29.02.2020 - Кропивницький
Чемпіонат України, 4-й етап
Березень
21.03.2020 - Київ
Чемпіонат України, 5-й етап
21.03.2020 - Київ
Кубок юніорів
21.03.2020 - Київ
Кубок жіночій
22.03.2020 - Київ
KLO-Ліга, 4-й етап
Квітень
11.04.2020 - Харків
Чемпіонат України, 6-й етап
Травень
02.05.2020 - Київ
Кубок України, етап Світового Туру
03.05.2020 - Київ
Командний чемпіонат України
30.05.2020 - Київ
Чемпіонат Києва, 5-й етап

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2019/2020

Архів рейтингів

Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 183 гостей на сайті