27 липня
Головна
Чемпіонат Харкова 2013/2014 PDF Друк e-mail
Рейтинги
Автор ФНХУ   
Понеділок, 14 жовтня 2013, 23:25
Гравець Місто I II Етап ОЛНХ "КХМА" III IV Кращі чотири етапи
1 Шаломаєв Михайло Харків 78 76 96 100 100 374
2 Деркач Дмитро Харків 88 82 60 88 96 354
3 Мартиненко Ігор Харків 70 68 56 96 92 326
4 Спалек Михайло Харків 66 62 54 92 88 308
5 Шаломаєва Тамара Харків 58 56 52 80 78 272
6 Патєхін Вячеслав Курск 96 92 82 - - 270
7 Деркач Оксана Харків - 60 50 76 70 256
8 Старков Максим Курск 92 80 76 - - 248
9 Бондаренко Олег Харків 60 - - 82 82 224
10 Макушкін Алєксандр Курск 80 78 62 - - 220
11 Білоножко Сергій Харків 56 50 48 - 66 220
12 Іванов Сєргєй Курск 64 66 88 - - 218
13 Патєхін Сєргєй Курск 100 96 - - - 196
14 Головізнін Євгеній Курск - 100 92 - - 192
15 Невольниченко Віталій Харків 54 52 - - 68 174
16 Бондаренко Владислав Харків - - - 78 80 158
17 Щербаков Ігорь Курск - 88 66 - - 154
18 Бубліков Олєг Курск 82 - 70 - - 152
19 Деркач Денис Харків 76 - 68 - - 144
20 Чурілін Павєл Курск - 70 64 - - 134
21 Коновалов Костянтин Харків 62 64 - - - 126
22 Ігнатенко Роман Маріуполь - - 100 - - 100
23 Ігнатенко Віталій Маріуполь - - 80 - - 80
24 Матвєєв Денис Курск - - 78 - - 78
25 Бондаренко Юрій Харків - - - - 76 76
26 Шаломаєва Тетяна Харків - - - 70 - 70
27 Бібік Михайло Харків 68 - - - - 68
28 Чесноков Владіслав Курск - - 58 - - 58
29 Ткаченко Олег Харків - 58 - - - 58
30 Чехачев Борис Харків - 54 - - - 54
Призери по розрядах
Ветеранський
Гравець Місто I II Етап ОЛНХ "КХМА" III IV Кращі чотири етапи
1 Шаломаєв Михайло Харків 78 76 96 100 100 374
2 Деркач Дмитро Харків 88 82 60 88 96 354
3 Мартиненко Ігор Харків 70 68 56 96 92 326
Юніорський
Гравець Місто I II Етап ОЛНХ "КХМА" III IV Кращі чотири етапи
1 Шаломаєва Тамара Харків 58 56 52 80 78 272
2 Іванов Сєргєй Курск 64 66 88 - - 218
3 Бондаренко Владислав Харків - - - 78 80 158
Жіночий
Гравець Місто I II Етап ОЛНХ "КХМА" III IV Кращі чотири етапи
1 Шаломаєва Тамара Харків 58 56 52 80 78 272
2 Деркач Оксана Харків - 60 50 76 70 256
3 Шаломаєва Тетяна Харків - - - 70 - 70
 
Вхід


EN | RU
Календар сезону 2019/20 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Вересень
14.09.2019 - Маріуполь
KLO-Ліга, 1-й етап
15.09.2019 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
28.09.2019 - Київ
Чемпіонат Києва, 1-й етап
Жовтень
12.10.2019 - Одеса
KLO-Ліга, 2-й етап
Листопад
09.11.2019 - Рубіжне
Чемпіонат України, 2-й етап
23.11.2019 - Київ
Чемпіонат Києва, 2-й етап
Грудень
07.12.2019 - Харків
KLO-Ліга, 3-й етап
08.12.2019 - Харків
Чемпіонат України, 3-й етап
Січень
11.01.2020 - Київ
Чемпіонат Києва, 3-й етап
Лютий
01.02.2020 - Київ
Чемпіонат Києва, 4-й етап
29.02.2020 - Кропивницький
Чемпіонат України, 4-й етап
Березень
21.03.2020 - Київ
Чемпіонат України, 5-й етап
21.03.2020 - Київ
Кубок юніорів
21.03.2020 - Київ
Кубок жіночій
22.03.2020 - Київ
KLO-Ліга, 4-й етап
Квітень
11.04.2020 - Харків
Чемпіонат України, 6-й етап
Травень
02.05.2020 - Київ
Кубок України, етап Світового Туру
03.05.2020 - Київ
Командний чемпіонат України
30.05.2020 - Київ
Чемпіонат Києва, 5-й етап

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2019/2020

Архів рейтингів

Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 204 гостей на сайті