Найближчі турніри ФНХУ:


22 серпня 2020 року - перший етап турніру KLO-ліга
Місце проведення: м.Одеса (уточнюється)
реєстрація ~ учасники

12 вересня 2020 року - другий етап турніру KLO-ліга
Місце проведення: м.Маріуполь (уточнюється)
реєстрація ~ учасники

13 вересня 2020 року - перший етап відкритого чемпіонату України
Місце проведення: м. Маріуполь (уточнюється)
реєстрація ~ учасники


Головна Статті Україна 2 этап IV Открытого Чемпионата Украины
2 этап IV Открытого Чемпионата Украины
Новини
Автор ФНХУ   
Субота, 01 грудня 2007, 23:25

Дата проведения: 1 декабря 2007 г.
Место проведения: г. Киев, ул. Полевая, 38, cпорткомплекс Киевского политехнического института


Результаты турнира


Группа 1

# Player 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 G W D F G Po
1 Шаломаев Михаил 2:2
2:7
2:2
3:1
4:3
3:2
4:6
3:1
3:1
6:0
3:3
2:1
8:0
9:2
3:1
7:2
3:1
7:0
8:1
4:1
10:0
21 16 3 2 96:37 35
2 Владимиров Александр 2:2
4:4
3:3
2:3
2:2
0:0
4:4
3:1
6:1
7:1
3:1
5:1
5:1
6:0
6:3
5:1
6:1
10:0
3:0
3:1
10:0
21 14 6 1 95:30 34
3 Бардиевский Дмитрий 7:2
4:4
2:2
3:3
2:2
2:2
4:1
3:3
4:3
3:2
2:2
3:3
6:2
7:1
5:1
6:0
6:0
8:0
7:1
6:0
10:0
21 13 8 0 100:34 34
4 Гусак Алексей 2:2
3:3
2:2
4:1
5:0
3:4
4:2
1:1
2:3
7:1
5:1
8:2
5:2
7:5
12:1
5:3
7:0
7:1
9:0
5:0
10:0
21 15 4 2 113:34 34
5 Левданский Виктор 1:3
3:2
3:3
1:4
3:2
3:3
5:2
2:2
6:3
5:2
5:2
1:2
5:1
3:2
7:0
4:0
2:1
1:1
5:0
5:1
10:0
21 14 4 3 80:36 32
6 Крохмаль Николай 3:4
2:2
2:2
0:5
2:3
5:4
4:5
3:2
6:4
4:1
6:1
4:3
6:2
5:2
6:5
8:1
6:1
6:2
6:0
5:1
10:0
21 15 2 4 99:50 32
7 Кушнир Никита 2:3
0:0
2:2
4:3
3:3
4:5
5:3
0:2
4:2
3:2
3:2
6:2
7:0
3:4
4:1
3:1
9:3
6:1
4:0
3:0
6:1
21 14 3 4 81:40 31
8 Мартыненко Александр 6:4
4:4
1:4
2:4
2:5
5:4
3:5
2:1
3:3
6:2
5:1
4:2
3:1
10:0
1:2
4:0
6:0
4:0
6:0
8:2
10:0
21 14 2 5 95:44 30
9 Серебряков Михаил 1:3
1:3
3:3
1:1
2:2
2:3
2:0
1:2
3:2
3:2
6:1
3:2
2:3
4:0
3:0
4:0
5:0
1:1
6:0
4:0
5:0
21 12 4 5 62:28 28
10 Ямбурнеко Алексей 1:3
1:6
3:4
3:2
3:6
4:6
2:4
3:3
2:3
4:4
4:0
2:2
4:3
5:0
3:1
4:0
6:1
6:3
6:1
10:0
10:0
21 11 3 7 86:52 25
11 Левданский Вячеслав 0:6
1:7
2:3
1:7
2:5
1:4
2:3
2:6
2:3
4:4
2:2
4:3
10:0
4:0
5:4
3:3
2:2
3:1
5:0
11:0
10:0
21 8 4 9 76:63 20
12 Динец Павел 3:3
1:3
2:2
1:5
2:5
1:6
2:3
1:5
1:6
0:4
2:2
4:6
2:0
1:6
7:2
5:1
3:2
3:2
7:0
6:1
10:0
21 8 3 10 64:64 19
13 Игнатченко Сергей 1:2
1:5
3:3
2:8
2:1
3:4
2:6
2:4
2:3
2:2
3:4
6:4
0:1
2:3
7:3
0:0
3:1
2:1
0:0
5:0
10:0
21 7 4 10 58:55 18
14 Куделя Тарас 0:8
1:5
2:6
2:5
1:5
2:6
0:7
1:3
3:2
3:4
0:10
0:2
1:0
4:2
6:2
3:2
2:5
4:2
4:0
0:0
10:0
21 8 1 12 49:76 17
15 Воюш Андрей 2:9
0:6
1:7
5:7
2:3
2:5
4:3
0:10
0:4
0:5
0:4
6:1
3:2
2:4
2:4
2:2
3:0
7:0
5:1
3:2
10:0
21 8 1 12 59:79 17
16 Яковлев Владимир 1:3
3:6
1:5
1:12
0:7
5:6
1:4
2:1
0:3
1:3
4:5
2:7
3:7
2:6
4:2
4:3
3:1
6:0
9:0
5:0
10:0
21 8 0 13 67:81 16
17 Гончаренко Игорь 2:7
1:5
0:6
3:5
0:4
1:8
1:3
0:4
0:4
0:4
3:3
1:5
0:0
2:3
2:2
3:4
3:2
5:0
5:1
6:0
10:0
21 5 3 13 48:70 13
18 Князюк Василий 1:3
1:6
0:6
0:7
1:2
1:6
3:9
0:6
0:5
1:6
2:2
2:3
1:3
5:2
0:3
1:3
2:3
6:0
9:2
3:1
10:0
21 5 1 15 49:78 11
19 Трохимчук Вячеслав 0:7
0:10
0:8
1:7
1:1
2:6
1:6
0:4
1:1
3:6
1:3
2:3
1:2
2:4
0:7
0:6
0:5
0:6
1:1
3:1
10:0
21 2 3 16 29:94 7
20 Макаров Александр 1:8
0:3
1:7
0:9
0:5
0:6
0:4
0:6
0:6
1:6
0:5
0:7
0:0
0:4
1:5
0:9
1:5
2:9
1:1
0:1
10:0
21 1 2 18 18:106 4
21 Плетнева Анастасия 1:4
1:3
0:6
0:5
1:5
1:5
0:3
2:8
0:4
0:10
0:11
1:6
0:5
0:0
2:3
0:5
0:6
1:3
1:3
1:0
1:2
21 1 1 19 13:97 3
22 Тертычный Николай 0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
1:6
0:10
0:5
0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
2:1
21 1 0 20 3:192 2

Группа 2

# Player 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 G W D F G Po
1 Левданский Евгений 5:0
3:3
4:0
1:3
5:2
2:3
4:1
4:3
8:0
6:4
1:1
7:2
5:2
5:1
6:1
7:1
8:0
5:0
6:0
11:0
10:0
21 17 2 2 113:27 36
2 Ведерников Алексей 0:5
3:3
2:4
3:2
2:3
9:2
4:3
3:0
4:1
3:1
3:3
8:2
3:2
8:0
10:1
12:1
8:0
9:0
7:1
6:0
10:0
21 16 2 3 117:34 34
3 Сапожников Виталий 3:3
3:3
7:2
7:3
1:1
2:3
2:1
3:2
4:3
6:3
1:2
2:2
6:1
8:3
8:0
6:0
8:0
8:1
5:2
8:1
5:0
21 15 4 2 103:36 34
4 Спиваковский Михаил 0:4
4:2
2:7
7:0
1:2
4:1
3:5
3:2
2:1
3:2
6:3
3:3
5:3
4:0
7:0
4:0
5:1
9:0
5:1
9:0
10:0
21 16 1 4 96:37 33
5 Пилипенко Павел 3:1
2:3
3:7
0:7
3:2
6:0
2:4
5:4
1:2
5:3
5:1
1:0
5:2
7:0
7:2
8:2
6:0
7:1
7:0
9:0
10:0
21 16 0 5 102:41 32
6 Кушнир Юрий 2:5
3:2
1:1
2:1
2:3
4:0
5:2
1:5
2:3
2:2
1:1
4:4
3:1
7:1
8:0
3:0
6:0
7:1
6:0
6:0
5:0
21 13 4 4 80:32 30
7 Ткач Орест 3:2
2:9
3:2
1:4
0:6
0:4
5:4
3:2
2:5
0:2
3:1
4:1
6:2
5:0
6:0
7:2
7:0
8:1
3:0
5:0
10:0
21 15 0 6 83:47 30
8 Рыкун Евгений 1:4
3:4
1:2
5:3
4:2
2:5
4:5
3:2
7:0
2:0
2:11
3:0
5:0
5:1
7:0
7:0
6:0
9:0
5:1
8:0
10:0
21 15 0 6 99:40 30
9 Даценко Анатолий 3:4
0:3
2:3
2:3
4:5
5:1
2:3
2:3
3:0
8:2
4:2
5:1
2:1
3:0
5:2
8:0
6:1
5:0
6:0
8:0
5:0
21 14 0 7 88:34 28
10 Трус Владимир 0:8
1:4
3:4
1:2
2:1
3:2
5:2
0:7
0:3
3:3
10:0
2:2
4:0
4:1
6:1
10:0
4:1
8:0
5:1
11:0
10:0
21 13 2 6 92:42 28
11 Куделя Владимир 4:6
1:3
3:6
2:3
3:5
2:2
2:0
0:2
2:8
3:3
3:0
5:1
4:2
4:2
8:1
9:0
4:1
3:0
7:1
12:0
5:0
21 12 2 7 86:46 26
12 Ямбуренко Юрий 1:1
3:3
2:1
3:6
1:5
1:1
1:3
11:2
2:4
0:10
0:3
2:0
3:3
1:3
7:1
4:5
3:1
2:0
4:1
7:2
10:0
21 9 4 8 68:55 22
13 Бобошко Александр 2:7
2:8
2:2
3:3
0:1
4:4
1:4
0:3
1:5
2:2
1:5
0:2
2:0
6:0
2:0
9:0
7:1
2:2
7:1
4:0
10:0
21 8 5 8 67:50 21
14 Цыганенко Василий 2:5
2:3
1:6
3:5
2:5
1:3
2:6
0:5
1:2
0:4
2:4
3:3
0:2
4:0
6:0
8:2
1:0
3:2
6:3
7:0
10:0
21 8 1 12 64:60 17
15 Ивановский Евгений 1:5
0:8
3:8
0:4
0:7
1:7
0:5
1:5
0:3
1:4
2:4
3:1
0:6
0:4
7:0
5:0
7:0
10:0
0:0
4:0
10:0
21 7 1 13 55:71 15
16 Стефанишин Тарас 1:6
1:10
0:8
0:7
2:7
0:8
0:6
0:7
2:5
1:6
1:8
1:7
0:2
0:6
0:7
4:2
1:1
0:0
2:0
5:1
10:0
21 4 2 15 31:104 10
17 Запорожец Игорь 1:7
1:12
0:6
0:4
2:8
0:3
2:7
0:7
0:8
0:10
0:9
5:4
0:9
2:8
0:5
2:4
0:2
4:2
2:0
5:2
5:0
21 5 0 16 31:117 10
18 Озерянский Антон 0:8
0:8
0:8
1:5
0:6
0:6
0:7
0:6
1:6
1:4
1:4
1:3
1:7
0:1
0:7
1:1
2:0
2:1
0:3
6:1
7:0
21 4 1 16 24:92 9
19 Гурин Артем 0:5
0:9
1:8
0:9
1:7
1:7
1:8
0:9
0:5
0:8
0:3
0:2
2:2
2:3
0:10
0:0
2:4
1:2
4:0
7:2
5:0
21 3 2 16 27:103 8
20 Пиддубняк Максим 0:6
1:7
2:5
1:5
0:7
0:6
0:3
1:5
0:6
1:5
1:7
1:4
1:7
3:6
0:0
0:2
0:2
3:0
0:4
3:2
10:0
21 3 1 17 28:89 7
21 Чернобородюк Максим 0:11
0:6
1:8
0:9
0:9
0:6
0:5
0:8
0:8
0:11
0:12
2:7
0:4
0:7
0:4
1:5
2:5
1:6
2:7
2:3
8:0
21 1 0 20 19:141 2
22 Строкач Эрнест 0:10
0:10
0:5
0:10
0:10
0:5
0:10
0:10
0:5
0:10
0:5
0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
0:5
0:7
0:5
0:10
0:8
21 0 0 21 0:175 0

Высшая лига

# Player 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 G W D F G Po
1 Ведерников Алексей 2:2
1:1
5:5
3:0
2:1
2:3
8:0
3:2
5:1
3:2
4:3
2:1
6:1
5:0
6:0
3:0
7:1
17 13 3 1 67:23 29
2 Даценко Анатолий 2:2
2:2
2:1
3:4
1:3
3:2
7:2
7:2
7:2
4:2
4:3
3:2
4:2
8:2
3:2
3:2
3:0
17 13 2 2 66:35 28
3 Гусак Алексей 1:1
2:2
1:3
2:1
4:2
2:1
2:1
3:1
3:3
6:0
4:4
2:2
3:2
5:1
2:1
3:2
2:1
17 11 5 1 47:28 27
4 Владимиров Александр 5:5
1:2
3:1
0:3
1:2
2:1
4:4
1:0
4:2
6:2
3:0
2:2
6:2
2:2
2:0
3:1
2:2
17 9 5 3 47:31 23
5 Сапожников Виталий 0:3
4:3
1:2
3:0
3:1
7:2
3:1
2:1
2:2
1:1
2:4
1:2
3:1
4:4
4:3
3:3
2:1
17 9 4 4 45:34 22
6 Кушнир Никита 1:2
3:1
2:4
2:1
1:3
0:5
2:1
4:3
4:5
3:1
7:1
5:3
3:2
1:2
6:1
2:1
2:1
17 11 0 6 48:37 22
7 Левданский Евгений 3:2
2:3
1:2
1:2
2:7
5:0
1:2
6:1
3:2
5:1
4:1
4:1
6:2
2:3
1:1
4:1
2:1
17 10 1 6 52:32 21
8 Спиваковский Михаил 0:8
2:7
1:2
4:4
1:3
1:2
2:1
3:3
3:3
6:0
2:3
4:0
5:2
4:2
2:1
5:3
5:2
17 8 3 6 50:46 19
9 Кушнир Юрий 2:3
2:7
1:3
0:1
1:2
3:4
1:6
3:3
3:1
3:1
2:0
3:2
3:2
2:1
2:5
1:0
6:3
17 8 1 8 38:44 17
10 Ткач Орест 1:5
2:7
3:3
2:4
2:2
5:4
2:3
3:3
1:3
3:1
4:2
2:1
1:4
3:0
1:4
4:3
1:5
17 6 3 8 40:54 15
11 Мартыненко Александр 2:3
2:4
0:6
2:6
1:1
1:3
1:5
0:6
1:3
1:3
3:2
2:2
3:1
1:0
2:1
5:0
6:5
17 6 2 9 33:51 14
12 Крохмаль Николай 3:4
3:4
4:4
0:3
4:2
1:7
1:4
3:2
0:2
2:4
2:3
4:5
2:2
4:3
3:0
6:3
2:1
17 6 2 9 44:53 14
13 Левданский Виктор 1:2
2:3
2:2
2:2
2:1
3:5
1:4
0:4
2:3
1:2
2:2
5:4
8:1
1:3
6:1
3:0
2:3
17 5 3 9 43:42 13
14 Бардиевский Дмитрий 1:6
2:4
2:3
2:6
1:3
2:3
2:6
2:5
2:3
4:1
1:3
2:2
1:8
2:0
7:2
4:3
5:1
17 5 1 11 42:59 11
15 Пилипенко Павел 0:5
2:8
1:5
2:2
4:4
2:1
3:2
2:4
1:2
0:3
0:1
3:4
3:1
0:2
3:3
1:4
5:2
17 4 3 10 32:53 11
16 Серебряков Михаил 0:6
2:3
1:2
0:2
3:4
1:6
1:1
1:2
5:2
4:1
1:2
0:3
1:6
2:7
3:3
2:2
4:2
17 3 3 11 31:54 9
17 Шаломаев Михаил 0:3
2:3
2:3
1:3
3:3
1:2
1:4
3:5
0:1
3:4
0:5
3:6
0:3
3:4
4:1
2:2
2:1
17 2 2 13 30:53 6
18 Рыкун Евгений 1:7
0:3
1:2
2:2
1:2
1:2
1:2
2:5
3:6
5:1
5:6
1:2
3:2
1:5
2:5
2:4
1:2
17 2 1 14 32:58 5

Первая лига

# Player 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 G W D F G Po
1 Трус Владимир 3:2
2:2
1:4
0:1
4:3
3:2
4:2
6:2
6:2
2:0
6:2
5:1
5:0
9:0
5:0
7:1
3:1
6:1
7:0
4:0
5:0
4:0
10:0
23 20 1 2 107:26 41
2 Бобошко Александр 2:3
3:1
3:2
1:1
3:2
3:5
5:2
2:5
3:1
3:3
5:1
5:3
5:0
8:2
4:0
6:2
3:0
4:1
4:0
3:0
3:1
7:1
10:0
23 18 2 3 95:36 38
3 Куделя Владимир 2:2
1:3
5:3
3:2
1:1
6:4
5:3
5:1
3:3
3:4
3:3
5:4
5:2
9:2
3:2
9:0
7:0
8:0
7:0
2:1
5:1
8:0
5:0
23 17 4 2 110:41 38
4 Цыганенко Василий 4:1
2:3
3:5
5:1
1:1
4:2
4:5
4:1
2:2
3:3
5:1
1:0
4:0
4:0
5:2
6:1
3:0
7:2
6:0
2:0
5:1
6:0
10:0
23 17 3 3 96:31 37
5 Левданский Вячеслав 1:0
1:1
2:3
1:5
4:3
2:6
5:4
3:1
5:1
6:3
5:0
4:2
10:0
10:0
3:0
1:2
6:0
5:1
8:1
6:0
4:2
5:0
10:0
23 18 1 4 107:35 37
6 Ямбурнеко Алексей 3:4
2:3
1:1
1:1
3:4
4:1
6:1
2:2
2:0
5:1
6:3
8:1
6:1
4:4
5:0
5:0
12:1
7:4
6:2
3:0
1:0
6:1
10:0
23 16 4 3 108:35 36
7 Яковлев Владимир 2:3
5:3
4:6
2:4
6:2
1:4
3:3
3:0
3:1
6:3
7:4
4:1
6:2
3:2
0:0
5:0
8:1
7:1
6:0
5:2
6:2
5:0
10:0
23 17 2 4 107:44 36
8 Динец Павел 2:4
2:5
3:5
5:4
4:5
1:6
3:3
1:2
4:0
2:0
3:2
4:2
5:1
5:0
5:0
3:2
5:1
4:0
11:0
5:2
5:1
8:2
10:0
23 16 1 6 100:47 33
9 Игнатченко Сергей 2:6
5:2
1:5
1:4
1:3
2:2
0:3
2:1
0:2
4:0
5:1
2:2
4:1
11:0
7:0
7:1
9:0
7:0
3:1
8:0
9:1
15:0
10:0
23 15 2 6 115:35 32
10 Гончаренко Игорь 2:6
1:3
3:3
2:2
1:5
0:2
1:3
0:4
2:0
3:2
1:2
4:2
4:1
7:4
6:2
2:0
10:0
6:1
4:1
6:0
3:1
10:0
10:0
23 14 2 7 88:44 30
11 Куделя Тарас 0:2
3:3
4:3
3:3
3:6
1:5
3:6
0:2
0:4
2:3
3:1
2:1
4:0
4:1
7:0
5:2
4:1
10:0
2:0
8:1
5:1
12:0
10:0
23 14 2 7 95:45 30
12 Князюк Василий 2:6
1:5
3:3
1:5
0:5
3:6
4:7
2:3
1:5
2:1
1:3
2:1
4:0
2:1
3:3
3:0
3:2
2:2
5:0
5:0
3:2
7:0
10:0
23 11 3 9 69:60 25
13 Ивановский Евгений 1:5
3:5
4:5
0:1
2:4
1:8
1:4
2:4
2:2
2:4
1:2
1:2
6:0
5:1
3:0
2:1
4:1
3:2
2:3
4:0
3:1
5:1
10:0
23 10 1 12 67:56 21
14 Плетнева Анастасия 0:5
0:5
2:5
0:4
0:10
1:6
2:6
1:5
1:4
1:4
0:4
0:4
0:6
2:2
0:0
2:2
4:0
2:0
4:0
1:0
4:0
2:2
10:0
23 6 4 13 39:74 16
15 Воюш Андрей 0:9
2:8
2:9
0:4
0:10
4:4
2:3
0:5
0:11
4:7
1:4
1:2
1:5
2:2
4:2
4:4
1:1
3:2
2:0
3:2
1:2
5:10
10:0
23 5 4 14 52:106 14
16 Трохимчук Вячеслав 0:5
0:4
2:3
2:5
0:3
0:5
0:0
0:5
0:7
2:6
0:7
3:3
0:3
0:0
2:4
3:1
0:3
1:1
3:0
1:2
2:1
6:0
10:0
23 5 4 14 37:68 14
17 Запорожец Игорь 1:7
2:6
0:9
1:6
2:1
0:5
0:5
2:3
1:7
0:2
2:5
0:3
1:2
2:2
4:4
1:3
6:0
1:4
1:0
2:3
2:0
9:0
10:0
23 6 2 15 50:77 14
18 Озерянский Антон 1:3
0:3
0:7
0:3
0:6
1:12
1:8
1:5
0:9
0:10
1:4
2:3
1:4
0:4
1:1
3:0
0:6
2:1
0:1
4:2
3:2
5:0
10:0
23 6 1 16 36:94 13
19 Гурин Артем 1:6
1:4
0:8
2:7
1:5
4:7
1:7
0:4
0:7
1:6
0:10
2:2
2:3
0:2
2:3
1:1
4:1
1:2
2:1
4:2
3:3
3:0
10:0
23 5 3 15 45:91 13
20 Макаров Александр 0:7
0:4
0:7
0:6
1:8
2:6
0:6
0:11
1:3
1:4
0:2
0:5
3:2
0:4
0:2
0:3
0:1
1:0
1:2
3:1
0:2
3:1
10:0
23 5 0 18 26:87 10
21 Пиддубняк Максим 0:4
0:3
1:2
0:2
0:6
0:3
2:5
2:5
0:8
0:6
1:8
0:5
0:4
0:1
2:3
2:1
3:2
2:4
2:4
1:3
1:0
7:1
10:0
23 5 0 18 36:80 10
22 Стефанишин Тарас 0:5
1:3
1:5
1:5
2:4
0:1
2:6
1:5
1:9
1:3
1:5
2:3
1:3
0:4
2:1
1:2
0:2
2:3
3:3
2:0
0:1
2:0
10:0
23 4 1 18 36:73 9
23 Чернобородюк Максим 0:4
1:7
0:8
0:6
0:5
1:6
0:5
2:8
0:15
0:10
0:12
0:7
1:5
2:2
10:5
0:6
0:9
0:5
0:3
1:3
1:7
0:2
10:0
23 2 1 20 29:140 5
24 Ямбуренко Юрий 0:10
0:10
0:5
0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
23 0 0 23 0:225 0

Round: 1/4

1 2 3 4 5 6 7 *
Ведерников Алексей 5 2 5 1 2 1 2
Спиваковский Михаил 6(ot) 1 1 5 3 2 4

1 2 3 4 5 6 7 *
Даценко Анатолий 5 2 3(ot) 4 3 4
Левданский Евгений 1 3(ot) 2 0 1 1

1 2 3 4 5 6 7 *
Гусак Алексей 3(ot) 2 3 2(ot) 4
Кушнир Никита 2 0 2 1 0

1 2 3 4 5 6 7 *
Владимиров Александр 3 1 2 2 4 2(ot) 1(ot) 4
Сапожников Виталий 6 5 4 1 3 1 0 3

Round: 1/2

1 2 3 4 5 6 7 *
Даценко Анатолий 2 3 1 4(ot) 2 3(ot) 3(ot) 4
Гусак Алексей 3(ot) 5 0 3 3(ot) 2 2 3

1 2 3 4 5 6 7 *
Спиваковский Михаил 2 0 0 1 0
Владимиров Александр 3 2 4 2(ot) 4

Round: Final

1 2 3 4 5 6 7 *
Даценко Анатолий 2 3 4 3(ot) 2(ot) 4
Владимиров Александр 4 2 0 2 1 1

Round: 3rd place

1 2 3 4 5 6 7 *
Гусак Алексей 7 3 0 2 4 3 2
Спиваковский Михаил 2 4(ot) 1 3 2 4 4



Итоговые места

# Player
1 Даценко Анатолий
2 Владимиров Александр
3 Спиваковский Михаил
4 Гусак Алексей
5 Ведерников Алексей
6 Сапожников Виталий
7 Кушнир Никита
8 Левданский Евгений
9 Кушнир Юрий
10 Ткач Орест
11 Мартыненко Александр
12 Крохмаль Николай
13 Левданский Виктор
14 Бардиевский Дмитрий
15 Пилипенко Павел
16 Серебряков Михаил
17 Шаломаев Михаил
18 Рыкун Евгений
19 Трус Владимир
20 Бобошко Александр
21 Куделя Владимир
22 Цыганенко Василий
23 Левданский Вячеслав
24 Ямбурнеко Алексей
25 Яковлев Владимир
26 Динец Павел
27 Игнатченко Сергей
28 Гончаренко Игорь
29 Куделя Тарас
30 Князюк Василий
31 Ивановский Евгений
32 Плетнева Анастасия
33 Воюш Андрей
34 Трохимчук Вячеслав
35 Запорожец Игорь
36 Озерянский Антон
37 Гурин Артем
38 Макаров Александр
39 Пиддубняк Максим
40 Стефанишин Тарас
41 Чернобородюк Максим
42 Ямбуренко Юрий
 
Вхід


EN | RU
Календар сезону 2020/21 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Серпень
22.08.2020 - Одеса
KLO-Ліга, 1-й етап
Вересень
12.09.2020 - Маріуполь
KLO-Ліга, 2-й етап
13.09.2020 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
Жовтень
10.10.2020 - Київ
Чемпіонат України, 2-й етап
11.10.2020 - Київ
Командний чемпіонат України
Листопад
14.11.2020 - Рубіжне
Чемпіонат України, 3-й етап
Грудень
19.12.2020 - Київ
Чемпіонат України, 4-й етап
20.12.2020 - Київ
KLO-Ліга, 3-й етап
Січень
Лютий
06.02.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
07.02.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
27.02.2021 - Кропивницький
Чемпіонат України, 5-й етап
Березень
27.03.2021 - Харків
KLO-Ліга, 4-й етап
28.03.2021 - Харків
Чемпіонат України, 6-й етап
28.03.2021 - Харків
Кубок юніорів
28.03.2021 - Харків
Кубок жіночій
Квітень
10.04.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
11.04.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
Травень
01.05.2021 - Київ
Кубок України, етап Світового Туру

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2020/2021

Архів рейтингів

Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 220 гостей і 1 користувач на сайті
  • Joker