12 вересня
Edmonton (Канада)

Головна Новини 2 этап 3 Открытого Чемпионата Одессы
2 этап 3 Открытого Чемпионата Одессы Друк e-mail
Автор ФНХУ   
Четвер, 13 листопада 2008, 15:23

Предварительный турнир:

Pls Players 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 Gm Wn Dr Fl Pn Pls
1 Кушнир Никита 2:1 3:1 0:1 3:1 2:1 5:0 3:2 3:2 3:3 2:1 5:2 3:1 3:1 4:0 1:0 3:2 16 14 1 1 45 19 26 29 1
2 Сапожников Виталий 1:2 2:1 4:1 1:5 4:2 2:3 5:1 4:4 6:2 4:1 8:2 6:0 7:2 7:1 9:0 4:0 16 12 1 3 74 27 47 25 2
3 Владимиров Александр 1:3 1:2 3:1 2:5 3:3 2:0 6:2 4:2 6:2 4:1 2:0 6:3 8:0 4:0 6:0 3:1 16 12 1 3 61 25 36 25 3
4 Кушнир Юрий 1:0 1:4 1:3 3:2 0:6 1:1 2:1 2:1 4:2 3:3 3:1 3:0 1:0 5:0 7:2 4:0 16 11 2 3 41 26 15 24 4
5 Ведерников Алексей 1:3 5:1 5:2 2:3 3:1 5:3 3:3 4:2 1:2 3:3 5:0 8:0 2:1 8:1 4:2 3:2 16 11 2 3 62 29 33 24 5
6 Чабан Игорь 1:2 2:4 3:3 6:0 1:3 6:3 1:4 6:3 3:3 4:1 6:2 6:2 7:0 6:0 5:1 4:0 16 10 2 4 67 31 36 22 6
7 Бардиевский Дмитрий 0:5 3:2 0:2 1:1 3:5 3:6 2:1 1:7 1:6 4:2 5:0 5:2 5:2 4:1 4:1 6:2 16 9 1 6 47 45 2 19 7
8 Малярозов Александр 2:3 1:5 2:6 1:2 3:3 4:1 1:2 2:5 4:0 2:2 6:0 6:0 7:0 9:1 8:0 4:1 16 8 2 6 62 31 31 18 8
9 Чабан Денис 2:3 4:4 2:4 1:2 2:4 3:6 7:1 5:2 1:2 2:2 2:1 4:3 4:1 4:1 4:1 6:1 16 8 2 6 53 38 15 18 9
10 Сапожников Анатолий 3:3 2:6 2:6 2:4 2:1 3:3 6:1 0:4 2:1 0:5 0:3 1:0 5:3 3:1 3:2 3:1 16 8 2 6 37 44 -7 18 10
11 Крохмаль Николай 1:2 1:4 1:4 3:3 3:3 1:4 2:4 2:2 2:2 5:0 4:2 7:8 6:2 4:3 8:0 3:1 16 6 4 6 53 44 9 16 11
12 Трус Владимир 2:5 2:8 0:2 1:3 0:5 2:6 0:5 0:6 1:2 3:0 2:4 2:2 1:0 8:1 5:1 3:1 16 5 1 10 32 51 -19 11 12
13 Евтушок Константин 1:3 0:6 3:6 0:3 0:8 2:6 2:5 0:6 3:4 0:1 8:7 2:2 2:2 6:0 4:1 7:1 16 4 2 10 40 61 -21 10 13
14 Ивановский Евгений 1:3 2:7 0:8 0:1 1:2 0:7 2:5 0:7 1:4 3:5 2:6 0:1 2:2 3:1 3:1 6:0 16 3 1 12 26 60 -34 7 14
15 Донец Дмитрий 0:4 1:7 0:4 0:5 1:8 0:6 1:4 1:9 1:4 1:3 3:4 1:8 0:6 1:3 2:1 3:1 16 2 0 14 16 77 -61 4 15
16 Кузнечиков Сергей 0:1 0:9 0:6 2:7 2:4 1:5 1:4 0:8 1:4 2:3 0:8 1:5 1:4 1:3 1:2 1:0 16 1 0 15 14 73 -59 2 16
17 Деулина Светлана 2:3 0:4 1:3 0:4 2:3 0:4 2:6 1:4 1:6 1:3 1:3 1:3 1:7 0:6 1:3 0:1 16 0 0 16 14 63 -49 0 17

Высшая лига:

Pls Players 1 2 3 4 5 6 7 8 Gm Wn Dr Fl Pn Pls
1 Кушнир Никита 4:4 2:0 4:2 4:1 5:6 4:1 3:3 7 4 2 1 26 17 9 10 1
2 Сапожников Виталий 4:4 3:4 4:3 2:2 4:1 8:3 1:1 7 3 3 1 26 18 8 9 2
3 Ведерников Алексей 0:2 4:3 3:1 2:4 1:1 1:1 7:1 7 3 2 2 18 13 5 8 3
4 Владимиров Александр 2:4 3:4 1:3 5:1 4:2 4:4 4:3 7 3 1 3 23 21 2 7 4
5 Бардиевский Дмитрий 1:4 2:2 4:2 1:5 1:1 1:1 4:2 7 2 3 2 14 17 -3 7 5
6 Кушнир Юрий 6:5 1:4 1:1 2:4 1:1 2:1 1:2 7 2 2 3 14 18 -4 6 6
7 Чабан Игорь 1:4 3:8 1:1 4:4 1:1 1:2 5:2 7 1 3 3 16 22 -6 5 7
8 Чабан Денис 3:3 1:1 1:7 3:4 2:4 2:1 2:5 7 1 2 4 14 25 -11 4 8

Первая лига:

Pls Players 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Gm Wn Dr Fl Pn Pls
1 Малярозов Александр 5:2 1:1 7:1 4:3 0:10 4:1 5:0 5:1 8 6 1 1 31 19 12 13 1
2 Сапожников Анатолий 2:5 2:0 3:0 3:3 7:3 3:0 5:2 2:1 8 6 1 1 27 14 13 13 2
3 Евтушок Константин 1:1 0:2 0:1 4:0 5:1 2:0 2:1 7:1 8 5 1 2 21 7 14 11 3
4 Ивановский Евгений 1:7 0:3 1:0 1:2 4:1 3:2 5:2 6:0 8 5 0 3 21 17 4 10 4
5 Трус Владимир 3:4 3:3 0:4 2:1 5:3 0:5 2:1 8:0 8 4 1 3 23 21 2 9 5
6 Деулина Светлана 10:0 3:7 1:5 1:4 3:5 3:2 1:1 1:1 8 2 2 4 23 25 -2 6 6
7 Крохмаль Николай 1:4 0:3 0:2 2:3 5:0 2:3 7:0 5:3 8 3 0 5 22 18 4 6 7
8 Кузнечиков Сергей 0:5 2:5 1:2 2:5 1:2 1:1 0:7 2:1 8 1 1 6 9 28 -19 3 8
9 Донец Дмитрий 1:5 1:2 1:7 0:6 0:8 1:1 3:5 1:2 8 0 1 7 8 36 -28 1 9

Высшая лига с учетом "золотых очков":

1.Кушнир Н.

2.Сапожников В.

3.Ведерников А.

4.Владимиров А.

5.Кушнир Ю.

6.Чабан И.

7.Бардиевский Д.

8.Чабан Д.


Первая лига с учетом "золотых очков":

1.Малярозов А.

2.Сапожников А.

3.Крохмаль Н.

4.Евтушок К.

5.Трус В.

6.Ивановский Е.

7.Деулина С.

8.Кузнечиков С.

9.Донец Д.


Плей-офф:

1/2:

Кушнир Н. - Владимиров А. 1:2 1:0 1:2(от) 1:3 3:0 4:2 1:2

Сапожников В. - Ведерников А 0:2 2:3 4:2 1:4 0:3

Финал:

Ведерников А. - Владимиров А.

6:4 5:4 6:2 1:2 2:3 1:5 5:3


Итоговые места:

1.Ведерников А.

2.Владимиров А.

3.Кушнир Н.

4.Сапожников В.

5.Кушнир Ю.

6.Чабан И.

7.Бардиевский Д.

8.Чабан Д.

9.Малярозов А.

10.Сапожников А.

11.Крохмаль Н.

12.Евтушок К.

13.Трус В.

14.Ивановский Е.

15.Деулина С.

16.Кузнечиков С.

17.Донец Д.

 
Вхід


EN | RU
Календар сезону 2020/21 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Серпень
22.08.2020 - Одеса
KLO-Ліга, 1-й етап
Вересень
12.09.2020 - Маріуполь
KLO-Ліга, 2-й етап
13.09.2020 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
Жовтень
10.10.2020 - Київ
Чемпіонат України, 2-й етап
11.10.2020 - Київ
Командний чемпіонат України
Листопад
14.11.2020 - Рубіжне
Чемпіонат України, 3-й етап
Грудень
19.12.2020 - Київ
Чемпіонат України, 4-й етап
20.12.2020 - Київ
KLO-Ліга, 3-й етап
Січень
Лютий
06.02.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
07.02.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
27.02.2021 - Кропивницький
Чемпіонат України, 5-й етап
Березень
27.03.2021 - Харків
KLO-Ліга, 4-й етап
28.03.2021 - Харків
Чемпіонат України, 6-й етап
28.03.2021 - Харків
Кубок юніорів
28.03.2021 - Харків
Кубок жіночій
Квітень
10.04.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
11.04.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
Травень
01.05.2021 - Київ
Кубок України, етап Світового Туру

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2020/2021

Архів рейтингів

Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 405 гостей на сайті