12 вересня
Edmonton (Канада)

Головна Новини Детский фестиваль "В центрі Європи"
Детский фестиваль "В центрі Європи" Друк e-mail
Автор ФНХУ   
Понеділок, 25 травня 2009, 17:20

Результати змагань

Благодійного фестивалю дитячого хокею на столі "В центрі Європи"

 

В категорії гравців старшого віку - до 17 років:

Місце

Гравець

Клуб

Команда

М істо

Бали у залік

1

Володимир Рижук

НХК Штурм

Штурм

Київ

12

2

Тарас Куделя

СК Велика Січ

Степові Вовки

Кіровоград

11

3

Ілля Федоров

СК Велика Січ

Марганець Рокс

Марганець

10

4

Артем Кузенко

СК Велика Січ

Степові Вовки

Кіровоград

9

5

Павло Пасхал

Барвінок

Барвінок

Кіровоград

8

6

Олександр Бондар

Барвінок

Барвінок

Кіровоград

7

7

Владислав Лєбєдєв

Барвінок

Барвінок

Кіровоград

6

8

Ален Інал-Іпа

Барвінок

Барвінок

Кіровоград

5

9

Андрій Яровий

Барвінок

Барвінок

Кіровоград

3

10

Федір Красюк

Барвінок

Барвінок

Кіровоград

2

11

Андрій Рудий

Барвінок

Барвінок

Кіровоград

1

12

Микола Мусихін

Барвінок

Барвінок

Кіровоград

1

 

В категорії гравців середнього віку - до 14 років:

Місце

Гравець

Клуб

Команда

М істо

Бали у залік

1

Єгор Моісеєв

СК Велика Січ

Марганець Рокс

Марганець

12

2

Роман Левчук

СК Велика Січ

Степові Вовки

Кіровоград

11

3

Ернест Банявічус

ДЮСШ-3

Зірка

Кіровоград

10

4

Антон Уманський

---

Печерський район

Київ

9

5

Богдан Тищенко

ЗОШ-35

ЗОШ-35

Кіровоград

8

6

Богдан Щербаков

ЗОШ-9

ЗОШ-9

Кіровоград

7

7

Владислав Донець

ЗОШ-25

ЗОШ-25

Кіровоград

6

8

Ілля Серебенніков

ЗОШ-18

ЗОШ-18

Кіровоград

5

 

В категорії гравців молодшого віку - до 10 років:

Місце

Гравець

Клуб

Команда

М істо

Бали у залік

1

Антон Уманський

---

Печерський район

Київ

12

2

Артем Бринін

ЗОШ-18

ЗОШ-18

Кіровоград

11

3

Дмитро Величко

Школа "Мрія"

Мрія

Кіровоград

10

4

Яків Горшколєпов

Вікторія-П

Вікторія

Кіровоград

9

5

Дмитро Ведута

Школа "Мрія"

Мрія

Кіровоград

8

6

Максим Карєв

ЗОШ-2

ЗОШ-2

Кіровоград

7

7

Владислав Будунов

ЗОШ-2

ЗОШ-2

Кіровоград

6

 

В категорії гравців-дівчат:

Місце

Гравець

Клуб

Команда

М істо

Бали у залік

1

Софія Килимник

Десна

Десна

Київ

12

2

Анастасія Гарковська

Дніпро

Дніпро

Київ

11

3

Катерина Фролова

ДЮСШ-3

Зірка

Кіровоград

10

4

Еріка Банявічуте

ЗОШ-6

ЗОШ-6

Кіровоград

9

5

Марія Кожокарь

ЗОШ-13

ЗОШ-13

Кіровоград

8

6

Мілена Місько

ЗОШ-33

ЗОШ-33

Кіровоград

7

7

Ганна Яровенко

ЗОШ-8

ЗОШ-8

Кіровоград

6

8

Ліза Брадюк

ЗОШ-19

ЗОШ-19

Кіровоград

5

 

В категорії - Клуби (за рівної кількості балів перевага надавалась дівчатам і молодшим гравцям):

Місце

Клуб

Сума балів

1

СК "Велика Січ"

53

2

"Барвінок"

34

3

ДЮСШ-3

20

4

ЗОШ-18

16

5

Школа "Мрія"

18

6

ЗОШ-2

13

7

"Десна"

12

8

НХК "Штурм"

12

9

"Дніпро"

11

10

"Вікторія-П"

9

11

ЗОШ-6

9

12

ЗОШ-13

8

13

ЗОШ-35

8

14

ЗОШ-33

7

15

ЗОШ-9

7

16

ЗОШ-8

6

17

ЗОШ-25

6

18

ЗОШ-19

5

 

 
Вхід


EN | RU
Календар сезону 2020/21 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Серпень
22.08.2020 - Одеса
KLO-Ліга, 1-й етап
Вересень
12.09.2020 - Маріуполь
KLO-Ліга, 2-й етап
13.09.2020 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
Жовтень
10.10.2020 - Київ
Чемпіонат України, 2-й етап
11.10.2020 - Київ
Командний чемпіонат України
Листопад
14.11.2020 - Рубіжне
Чемпіонат України, 3-й етап
Грудень
19.12.2020 - Київ
Чемпіонат України, 4-й етап
20.12.2020 - Київ
KLO-Ліга, 3-й етап
Січень
Лютий
06.02.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
07.02.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
27.02.2021 - Кропивницький
Чемпіонат України, 5-й етап
Березень
27.03.2021 - Харків
KLO-Ліга, 4-й етап
28.03.2021 - Харків
Чемпіонат України, 6-й етап
28.03.2021 - Харків
Кубок юніорів
28.03.2021 - Харків
Кубок жіночій
Квітень
10.04.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
11.04.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
Травень
01.05.2021 - Київ
Кубок України, етап Світового Туру

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2020/2021

Архів рейтингів

Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 411 гостей на сайті