7 вересня
Головна
Рейтинг Чемпионата Украины (юниоры) PDF Друк e-mail
Автор ФНХУ   
Понеділок, 31 серпня 2009, 18:29

Юниорский разряд

 

#

 

Игрок

КО

I

УЛ

МО

КУ

РД

II

III

IV

V

Лучшие 4
этапа

1

Левданский Евгений

48

96

50

-

115

-

96

100

100

-

411

2

Сапожников Анатолий

28

48

-

-

66

-

-

60

-

68

242

3

Кошман Дмитрий

-

88

-

-

82

-

-

-

-

-

170

4

Шереметьев Никита

-

-

25

-

-

-

58

50

31

-

164

5

Баханов Евгений

-

-

-

48

-

44

-

-

52

-

144

6

Килимник София

-

25

24

-

-

-

40

-

-

52

141

7

Кричун Богдан

-

-

-

38

-

40

-

-

48

-

126

8

Кушнир Наталья

-

-

-

-

-

-

-

34

34

50

118

9

Рыжук Владимир

-

31

29

-

-

-

56

-

-

-

116

10

Зарипов Ян

-

-

-

-

102

-

-

-

-

-

102

11

Корабель Алексей

-

17

19

-

28

-

33

-

-

-

97

12

Малярозов Павел

-

-

-

-

-

-

-

-

42

44

86

13

Шерстюк Сергей

-

-

-

44

-

33

-

-

-

-

77

14

Моисеев Егор

-

-

-

34

-

34

-

-

-

-

68

15

Демченко Никита

-

-

-

30

-

31

-

-

-

-

61

16

Евтушок Константин

-

-

-

-

-

-

-

-

58

-

58

17

Билецкий Никита

-

21

-

-

-

-

34

-

-

-

55

18

Левданский Вячеслав

-

20

32

-

-

-

-

-

-

-

52

19

Кирилко Богдан

-

24

23

-

-

-

-

-

-

-

47

20-21

Литвак Александр

-

-

-

-

-

-

-

44

-

-

44

20-21

Рыкун Евгений

-

-

44

-

-

-

-

-

-

-

44

22

Уманский Антон

-

-

-

-

-

-

42

-

-

-

42

23-24

Дмитриченко Олег

41

-

-

-

-

-

-

-

-

-

41

23-24

Игнатченко Сергей

-

-

-

41

-

-

-

-

-

-

41

25

Ялбачева Мария

40

-

-

-

-

-

-

-

-

-

40

26

Куделя Тарас

-

-

-

-

38

-

-

-

-

-

38

27

Смирский Ян

-

-

-

35

-

-

-

-

-

-

35

28-29

Буряченко Николай

-

-

-

-

-

-

-

-

33

-

33

28-29

Бовканюк Анатолий

-

-

-

33

-

-

-

-

-

-

33

30-31

Панасович Валерий

-

-

-

-

-

-

32

-

-

-

32

30-31

Раханский Игорь

-

-

-

32

-

-

-

-

-

-

32

32

Седнев Дмитрий

-

-

-

31

-

-

-

-

-

-

31

33

Романов Максим

-

-

-

29

-

-

-

-

-

-

29

34-35

Белоус Андрей

-

-

-

28

-

-

-

-

-

-

28

34-35

Кузло Александр

-

28

-

-

-

-

-

-

-

-

28

36

Гарковская Анастасия

-

27

-

-

-

-

-

-

-

-

27

37

Романов Игорь

-

-

-

25

-

-

-

-

-

-

25

38

Барнашев Ростислав

-

-

-

24

-

-

-

-

-

-

24

39

Вет Александр

-

23

-

-

-

-

-

-

-

-

23

40

Валицкий Алик

-

-

21

-

-

-

-

-

-

-

21

41

Ивановский Евгений

7

-

-

-

-

-

-

-

-

-

7

 
Вхід


EN | RU
Календар сезону 2019/20 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Вересень
14.09.2019 - Маріуполь
KLO-Ліга, 1-й етап
15.09.2019 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
28.09.2019 - Київ
Чемпіонат Києва, 1-й етап
Жовтень
12.10.2019 - Одеса
KLO-Ліга, 2-й етап
Листопад
09.11.2019 - Рубіжне
Чемпіонат України, 2-й етап
23.11.2019 - Київ
Чемпіонат Києва, 2-й етап
Грудень
07.12.2019 - Харків
KLO-Ліга, 3-й етап
08.12.2019 - Харків
Чемпіонат України, 3-й етап
Січень
11.01.2020 - Київ
Чемпіонат Києва, 3-й етап
Лютий
01.02.2020 - Київ
Чемпіонат Києва, 4-й етап
29.02.2020 - Кропивницький
Чемпіонат України, 4-й етап
Березень
21.03.2020 - Київ
Чемпіонат України, 5-й етап
21.03.2020 - Київ
Кубок юніорів
21.03.2020 - Київ
Кубок жіночій
22.03.2020 - Київ
KLO-Ліга, 4-й етап
Квітень
11.04.2020 - Харків
Чемпіонат України, 6-й етап
Травень
02.05.2020 - Київ
Кубок України, етап Світового Туру
03.05.2020 - Київ
Командний чемпіонат України
30.05.2020 - Київ
Чемпіонат Києва, 5-й етап

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2019/2020

Архів рейтингів

Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 209 гостей на сайті