23 лютого
Головна Новини 4-й этап VI открытого чемпионата Украины
4-й этап VI открытого чемпионата Украины Друк e-mail
Автор ФНХУ   
Неділя, 14 березня 2010, 18:22

Группа 1

#

Players

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

28

26

27

G

W

D

F

G

Po

1

Левданский Евгений

 

2:3

4:2

4:3

2:0

2:2

3:1

2:3

3:0

1:2

3:3

5:0

6:2

3:1

4:1

2:1

5:1

5:1

4:0

9:1

7:0

4:1

4:0

2:0

2:0

7:2

8:1

7:2

27

22

2

3

109:32

68

2

Левданский Виктор

3:2

 

2:1

3:1

1:1

3:1

1:1

4:2

0:4

4:3

4:0

1:3

2:0

5:3

3:2

1:3

3:2

3:1

2:1

5:3

3:3

5:0

1:0

6:0

3:0

3:1

4:0

2:0

27

21

3

3

77:38

66

3

Сапожников Виталий

2:4

1:2

 

3:2

2:5

3:0

3:3

5:4

3:3

5:2

5:2

3:1

3:4

4:1

2:2

6:1

5:1

7:3

8:4

5:2

4:1

4:0

3:1

7:2

4:0

6:0

6:1

6:1

27

20

3

4

115:52

63

4

Чабан Денис

3:4

1:3

2:3

 

6:3

2:4

3:1

2:0

3:0

4:3

3:0

2:4

3:0

5:1

0:0

5:0

5:3

3:0

6:1

5:2

9:1

4:0

4:2

3:3

3:0

6:0

5:1

5:0

27

20

2

5

102:39

62

5

Спиваковский Михаил

0:2

1:1

5:2

3:6

 

2:2

1:1

3:3

5:0

6:1

3:2

3:2

3:2

5:3

2:4

3:0

5:0

3:2

6:4

5:1

2:2

2:1

6:1

9:2

6:0

7:1

3:2

5:0

27

19

5

3

104:47

62

6

Кудрицкий Дмитрий

2:2

1:3

0:3

4:2

2:2

 

3:2

3:2

2:1

2:3

7:1

2:1

2:2

5:3

4:3

1:4

4:1

4:2

4:2

5:0

5:2

2:2

4:2

3:1

5:0

3:1

7:0

5:0

27

19

4

4

91:47

61

7

Кушнир Никита

1:3

1:1

3:3

1:3

1:1

2:3

 

3:3

2:0

4:3

5:1

2:6

3:0

1:0

4:0

4:2

3:0

4:1

6:4

3:2

8:2

4:1

3:0

3:1

2:0

6:0

4:0

3:0

27

19

4

4

86:40

61

8

Ведерников Алексей

3:2

2:4

4:5

0:2

3:3

2:3

3:3

 

2:4

2:5

1:1

6:1

2:2

3:3

4:0

2:1

3:1

8:3

7:3

7:1

10:0

7:0

6:0

6:1

6:0

10:1

10:0

3:0

27

16

5

6

122:49

53

9

Кушнир Юрий

0:3

4:0

3:3

0:3

0:5

1:2

0:2

4:2

 

3:3

4:0

3:2

4:2

2:2

2:4

3:2

3:3

5:0

4:3

4:4

5:2

2:2

4:0

3:1

3:4

4:3

6:0

2:1

27

14

6

7

78:58

48

10

Крохмаль Николай

2:1

3:4

2:5

3:4

1:6

3:2

3:4

5:2

3:3

 

1:2

0:4

1:3

1:1

5:2

4:3

3:2

0:4

8:2

2:4

4:2

2:1

9:2

2:0

5:1

3:0

4:2

5:0

27

15

2

10

84:66

47

11

Чабан Игорь

3:3

0:4

2:5

0:3

2:3

1:7

1:5

1:1

0:4

2:1

 

2:1

4:0

5:1

5:5

1:2

5:2

3:1

1:5

4:1

4:3

5:1

2:1

7:0

4:4

8:2

7:1

3:1

27

14

4

9

82:67

46

12

Малярозов Александр

0:5

3:1

1:3

2:4

2:3

1:2

6:2

1:6

2:3

4:0

1:2

 

6:2

1:7

6:2

3:2

2:5

5:0

5:3

2:3

3:4

3:2

2:0

1:2

4:1

8:0

5:2

1:0

27

15

0

12

78:66

45

13

Донец Дмитрий

2:6

0:2

4:3

0:3

2:3

2:2

0:3

2:2

2:4

3:1

0:4

2:6

 

1:1

2:1

4:1

1:1

4:3

2:1

2:0

8:1

3:2

2:4

3:2

5:2

4:1

6:1

0:0

27

13

5

8

66:60

44

14

Владимиров Александр

1:3

3:5

1:4

1:5

3:5

3:5

0:1

3:3

2:2

1:1

1:5

7:1

1:1

 

6:2

3:1

0:2

4:2

3:4

7:3

4:3

3:3

4:1

8:0

2:0

7:1

9:3

5:0

27

12

5

10

87:66

41

15

Евтушок Константин

1:4

2:3

2:2

0:0

4:2

3:4

0:4

0:4

4:2

2:5

5:5

2:6

1:2

2:6

 

2:2

1:0

7:6

2:0

0:5

4:2

1:1

2:1

4:2

1:0

5:0

6:3

5:1

27

12

5

10

68:72

41

16

Скороход Валерий

1:2

3:1

1:6

0:5

0:3

4:1

2:4

1:2

2:4

3:4

2:1

2:3

1:4

1:3

2:2

 

3:0

3:4

5:0

6:0

3:4

7:1

7:2

4:3

4:0

6:1

5:0

5:4

27

13

1

13

83:64

40

17

Трус Владимир

1:5

2:3

1:5

3:5

0:5

1:4

0:3

1:3

3:3

2:3

2:5

5:2

1:1

2:0

0:1

0:3

 

1:2

4:1

2:2

6:1

5:0

2:0

2:2

3:1

3:0

8:0

5:4

27

10

4

13

65:64

34

18

Баханов Евгений

1:5

1:3

3:7

0:3

2:3

2:4

1:4

3:8

0:5

4:0

1:3

0:5

3:4

2:4

6:7

4:3

2:1

 

1:3

4:4

3:2

2:1

2:2

5:0

3:0

5:1

5:1

4:3

27

10

2

16

69:86

32

19

Куделя Владимир

0:4

1:2

4:8

1:6

4:6

2:4

4:6

3:7

3:4

2:8

5:1

3:5

1:2

4:3

0:2

0:5

1:4

3:1

 

6:7

8:4

8:2

4:1

3:3

1:0

7:1

4:1

5:1

27

10

1

6

87:98

31

20

Крячун Богдан

1:9

3:5

2:5

2:5

1:5

0:5

2:3

1:7

4:4

4:2

1:4

3:2

0:2

3:7

5:0

0:6

2:2

4:4

7:6

 

2:2

2:6

1:3

2:1

1:4

3:0

3:2

3:2

27

8

4

15

60:103

28

21

Ткач Орест

0:7

3:3

1:4

1:9

2:2

2:5

2:8

0:10

2:5

2:4

3:4

4:3

1:8

3:4

2:4

4:3

1:6

2:3

4:8

2:2

 

4:4

6:1

3:0

3:2

2:0

4:2

1:1

27

7

5

15

64:112

26

22

Алюев Александр

1:4

0:5

0:4

0:4

1:2

2:2

1:4

0:7

2:2

1:2

1:5

2:3

2:3

3:3

1:1

1:7

0:5

1:2

2:8

6:2

4:4

 

1:1

4:2

3:0

2:0

0:0

1:6

27

4

7

16

42:88

19

23

Малярозов Павел

0:4

0:1

1:3

2:4

1:6

2:4

0:3

0:6

0:4

2:9

1:2

0:2

4:2

1:4

1:2

2:7

0:2

2:2

1:4

3:1

1:6

1:1

 

1:2

0:1

5:2

3:0

2:1

27

5

2

20

36:85

17

24

Семенишин Николай

0:2

0:6

2:7

3:3

2:9

1:3

1:3

1:6

1:3

0:2

0:7

2:1

2:3

0:8

2:4

3:4

2:2

0:5

3:3

1:2

0:3

2:4

2:1

 

3:0

0:3

3:2

2:3

27

4

3

20

38:99

15

25

Кушнир Наталия

0:2

0:3

0:4

0:3

0:6

0:5

0:2

0:6

4:3

1:5

4:4

1:4

2:5

0:2

0:1

0:4

1:3

0:3

0:1

4:1

2:3

0:3

1:0

0:3

 

1:2

1:2

5:0

27

4

1

22

22:80

13

26

Буряченко Николай

2:7

1:3

0:6

0:6

1:7

1:3

0:6

1:10

3:4

0:3

2:8

0:8

1:4

1:7

0:5

1:6

0:3

1:5

1:7

0:3

0:2

0:2

2:5

3:0

2:1

 

2:2

5:0

27

3

1

23

30:123

10

27

Огирь Вячеслав

1:8

0:4

1:6

1:5

2:3

0:7

0:4

0:10

0:6

2:4

1:7

2:5

1:6

3:9

3:6

0:5

0:8

1:5

1:4

2:3

2:4

0:0

0:3

2:3

2:1

2:2

 

5:0

27

2

2

23

34:128

8

28

Шереметьев Никита

2:7

0:2

1:6

0:5

0:5

0:5

0:3

0:3

1:2

0:5

1:3

0:1

0:0

0:5

1:5

4:5

4:5

3:4

1:5

2:3

1:1

6:1

1:2

3:2

0:5

0:5

0:5

 

27

2

2

23

31:100

8

Плей-офф

Итоговые места

#

Players

1

Левданский Евгений

2

Сапожников Виталий

3

Спиваковский Михаил

4

Левданский Виктор

5

Чабан Денис

6

Кудрицкий Дмитрий

7

Кушнир Никита

8

Ведерников Алексей

9

Кушнир Юрий

10

Крохмаль Николай

11

Чабан Игорь

12

Малярозов Александр

13

Донец Дмитрий

14

Владимиров Александр

15

Евтушок Константин

16

Скороход Валерий

17

Трус Владимир

18

Баханов Евгений

19

Куделя Владимир

20

Кричун Богдан

21

Ткач Орест

22

Алюев Александр

23

Малярозов Павел

24

Семенишин Николай

25

Кушнир Наталия

26

Буряченко Николай

27

Огирь Вячеслав

28

Шереметьев Никита

 


EN | RU
Календар сезону 2018/19 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Вересень
02.09.2018 - Одеса
KLO-ліга, 1-й етап
15.09.2018 - Київ
Чемпіонат Києва, 1-й етап
29.09.2018 - Маріуполь
KLO-ліга, 2-й етап
30.09.2018 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
Жовтень
20.10.2018 - Рубіжне
Чемпіонат України, 2-й етап
Листопад
10.11.2018 - Київ
Чемпіонат Києва, 2-й етап
17.11.2018 - Харків
Чемпіонат України, 3-й етап
Грудень
08.12.2018 - Київ
Командний чемпіонат України
09.12.2018 - Київ
KLO-ліга, 3-й етап
Січень
26.01.2019 - Київ
Чемпіонат Києва, 3-й етап
Лютий
16.02.2019 - Київ
Чемпіонат Києва, 4-й етап
Березень
02.03.2019 - Кропивницький
Чемпіонат України, 4-й етап
30.03.2019 - Київ
Чемпіонат України, 5-й етап
30.03.2019 - Київ
Кубок юніорів
30.03.2019 - Київ
Кубок жіночій
Квітень
20.04.2019 - Харків
KLO-ліга, 4-й етап
21.04.2019 - Харків
Чемпіонат України, 6-й етап
Травень
11.05.2019 - Київ
Кубок України, етап Світового Туру
25.05.2019 - Київ
Чемпіонат Києва, 5-й етап

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2018/2019

Архів рейтингів

Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 206 гостей і 1 користувач на сайті
  • griha