Головна Новини 4-й этап VI открытого чемпионата Украины
4-й этап VI открытого чемпионата Украины Друк e-mail
Автор ФНХУ   
Неділя, 14 березня 2010, 18:22

Группа 1

#

Players

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

28

26

27

G

W

D

F

G

Po

1

Левданский Евгений

 

2:3

4:2

4:3

2:0

2:2

3:1

2:3

3:0

1:2

3:3

5:0

6:2

3:1

4:1

2:1

5:1

5:1

4:0

9:1

7:0

4:1

4:0

2:0

2:0

7:2

8:1

7:2

27

22

2

3

109:32

68

2

Левданский Виктор

3:2

 

2:1

3:1

1:1

3:1

1:1

4:2

0:4

4:3

4:0

1:3

2:0

5:3

3:2

1:3

3:2

3:1

2:1

5:3

3:3

5:0

1:0

6:0

3:0

3:1

4:0

2:0

27

21

3

3

77:38

66

3

Сапожников Виталий

2:4

1:2

 

3:2

2:5

3:0

3:3

5:4

3:3

5:2

5:2

3:1

3:4

4:1

2:2

6:1

5:1

7:3

8:4

5:2

4:1

4:0

3:1

7:2

4:0

6:0

6:1

6:1

27

20

3

4

115:52

63

4

Чабан Денис

3:4

1:3

2:3

 

6:3

2:4

3:1

2:0

3:0

4:3

3:0

2:4

3:0

5:1

0:0

5:0

5:3

3:0

6:1

5:2

9:1

4:0

4:2

3:3

3:0

6:0

5:1

5:0

27

20

2

5

102:39

62

5

Спиваковский Михаил

0:2

1:1

5:2

3:6

 

2:2

1:1

3:3

5:0

6:1

3:2

3:2

3:2

5:3

2:4

3:0

5:0

3:2

6:4

5:1

2:2

2:1

6:1

9:2

6:0

7:1

3:2

5:0

27

19

5

3

104:47

62

6

Кудрицкий Дмитрий

2:2

1:3

0:3

4:2

2:2

 

3:2

3:2

2:1

2:3

7:1

2:1

2:2

5:3

4:3

1:4

4:1

4:2

4:2

5:0

5:2

2:2

4:2

3:1

5:0

3:1

7:0

5:0

27

19

4

4

91:47

61

7

Кушнир Никита

1:3

1:1

3:3

1:3

1:1

2:3

 

3:3

2:0

4:3

5:1

2:6

3:0

1:0

4:0

4:2

3:0

4:1

6:4

3:2

8:2

4:1

3:0

3:1

2:0

6:0

4:0

3:0

27

19

4

4

86:40

61

8

Ведерников Алексей

3:2

2:4

4:5

0:2

3:3

2:3

3:3

 

2:4

2:5

1:1

6:1

2:2

3:3

4:0

2:1

3:1

8:3

7:3

7:1

10:0

7:0

6:0

6:1

6:0

10:1

10:0

3:0

27

16

5

6

122:49

53

9

Кушнир Юрий

0:3

4:0

3:3

0:3

0:5

1:2

0:2

4:2

 

3:3

4:0

3:2

4:2

2:2

2:4

3:2

3:3

5:0

4:3

4:4

5:2

2:2

4:0

3:1

3:4

4:3

6:0

2:1

27

14

6

7

78:58

48

10

Крохмаль Николай

2:1

3:4

2:5

3:4

1:6

3:2

3:4

5:2

3:3

 

1:2

0:4

1:3

1:1

5:2

4:3

3:2

0:4

8:2

2:4

4:2

2:1

9:2

2:0

5:1

3:0

4:2

5:0

27

15

2

10

84:66

47

11

Чабан Игорь

3:3

0:4

2:5

0:3

2:3

1:7

1:5

1:1

0:4

2:1

 

2:1

4:0

5:1

5:5

1:2

5:2

3:1

1:5

4:1

4:3

5:1

2:1

7:0

4:4

8:2

7:1

3:1

27

14

4

9

82:67

46

12

Малярозов Александр

0:5

3:1

1:3

2:4

2:3

1:2

6:2

1:6

2:3

4:0

1:2

 

6:2

1:7

6:2

3:2

2:5

5:0

5:3

2:3

3:4

3:2

2:0

1:2

4:1

8:0

5:2

1:0

27

15

0

12

78:66

45

13

Донец Дмитрий

2:6

0:2

4:3

0:3

2:3

2:2

0:3

2:2

2:4

3:1

0:4

2:6

 

1:1

2:1

4:1

1:1

4:3

2:1

2:0

8:1

3:2

2:4

3:2

5:2

4:1

6:1

0:0

27

13

5

8

66:60

44

14

Владимиров Александр

1:3

3:5

1:4

1:5

3:5

3:5

0:1

3:3

2:2

1:1

1:5

7:1

1:1

 

6:2

3:1

0:2

4:2

3:4

7:3

4:3

3:3

4:1

8:0

2:0

7:1

9:3

5:0

27

12

5

10

87:66

41

15

Евтушок Константин

1:4

2:3

2:2

0:0

4:2

3:4

0:4

0:4

4:2

2:5

5:5

2:6

1:2

2:6

 

2:2

1:0

7:6

2:0

0:5

4:2

1:1

2:1

4:2

1:0

5:0

6:3

5:1

27

12

5

10

68:72

41

16

Скороход Валерий

1:2

3:1

1:6

0:5

0:3

4:1

2:4

1:2

2:4

3:4

2:1

2:3

1:4

1:3

2:2

 

3:0

3:4

5:0

6:0

3:4

7:1

7:2

4:3

4:0

6:1

5:0

5:4

27

13

1

13

83:64

40

17

Трус Владимир

1:5

2:3

1:5

3:5

0:5

1:4

0:3

1:3

3:3

2:3

2:5

5:2

1:1

2:0

0:1

0:3

 

1:2

4:1

2:2

6:1

5:0

2:0

2:2

3:1

3:0

8:0

5:4

27

10

4

13

65:64

34

18

Баханов Евгений

1:5

1:3

3:7

0:3

2:3

2:4

1:4

3:8

0:5

4:0

1:3

0:5

3:4

2:4

6:7

4:3

2:1

 

1:3

4:4

3:2

2:1

2:2

5:0

3:0

5:1

5:1

4:3

27

10

2

16

69:86

32

19

Куделя Владимир

0:4

1:2

4:8

1:6

4:6

2:4

4:6

3:7

3:4

2:8

5:1

3:5

1:2

4:3

0:2

0:5

1:4

3:1

 

6:7

8:4

8:2

4:1

3:3

1:0

7:1

4:1

5:1

27

10

1

6

87:98

31

20

Крячун Богдан

1:9

3:5

2:5

2:5

1:5

0:5

2:3

1:7

4:4

4:2

1:4

3:2

0:2

3:7

5:0

0:6

2:2

4:4

7:6

 

2:2

2:6

1:3

2:1

1:4

3:0

3:2

3:2

27

8

4

15

60:103

28

21

Ткач Орест

0:7

3:3

1:4

1:9

2:2

2:5

2:8

0:10

2:5

2:4

3:4

4:3

1:8

3:4

2:4

4:3

1:6

2:3

4:8

2:2

 

4:4

6:1

3:0

3:2

2:0

4:2

1:1

27

7

5

15

64:112

26

22

Алюев Александр

1:4

0:5

0:4

0:4

1:2

2:2

1:4

0:7

2:2

1:2

1:5

2:3

2:3

3:3

1:1

1:7

0:5

1:2

2:8

6:2

4:4

 

1:1

4:2

3:0

2:0

0:0

1:6

27

4

7

16

42:88

19

23

Малярозов Павел

0:4

0:1

1:3

2:4

1:6

2:4

0:3

0:6

0:4

2:9

1:2

0:2

4:2

1:4

1:2

2:7

0:2

2:2

1:4

3:1

1:6

1:1

 

1:2

0:1

5:2

3:0

2:1

27

5

2

20

36:85

17

24

Семенишин Николай

0:2

0:6

2:7

3:3

2:9

1:3

1:3

1:6

1:3

0:2

0:7

2:1

2:3

0:8

2:4

3:4

2:2

0:5

3:3

1:2

0:3

2:4

2:1

 

3:0

0:3

3:2

2:3

27

4

3

20

38:99

15

25

Кушнир Наталия

0:2

0:3

0:4

0:3

0:6

0:5

0:2

0:6

4:3

1:5

4:4

1:4

2:5

0:2

0:1

0:4

1:3

0:3

0:1

4:1

2:3

0:3

1:0

0:3

 

1:2

1:2

5:0

27

4

1

22

22:80

13

26

Буряченко Николай

2:7

1:3

0:6

0:6

1:7

1:3

0:6

1:10

3:4

0:3

2:8

0:8

1:4

1:7

0:5

1:6

0:3

1:5

1:7

0:3

0:2

0:2

2:5

3:0

2:1

 

2:2

5:0

27

3

1

23

30:123

10

27

Огирь Вячеслав

1:8

0:4

1:6

1:5

2:3

0:7

0:4

0:10

0:6

2:4

1:7

2:5

1:6

3:9

3:6

0:5

0:8

1:5

1:4

2:3

2:4

0:0

0:3

2:3

2:1

2:2

 

5:0

27

2

2

23

34:128

8

28

Шереметьев Никита

2:7

0:2

1:6

0:5

0:5

0:5

0:3

0:3

1:2

0:5

1:3

0:1

0:0

0:5

1:5

4:5

4:5

3:4

1:5

2:3

1:1

6:1

1:2

3:2

0:5

0:5

0:5

 

27

2

2

23

31:100

8

Плей-офф

Итоговые места

#

Players

1

Левданский Евгений

2

Сапожников Виталий

3

Спиваковский Михаил

4

Левданский Виктор

5

Чабан Денис

6

Кудрицкий Дмитрий

7

Кушнир Никита

8

Ведерников Алексей

9

Кушнир Юрий

10

Крохмаль Николай

11

Чабан Игорь

12

Малярозов Александр

13

Донец Дмитрий

14

Владимиров Александр

15

Евтушок Константин

16

Скороход Валерий

17

Трус Владимир

18

Баханов Евгений

19

Куделя Владимир

20

Кричун Богдан

21

Ткач Орест

22

Алюев Александр

23

Малярозов Павел

24

Семенишин Николай

25

Кушнир Наталия

26

Буряченко Николай

27

Огирь Вячеслав

28

Шереметьев Никита

 
Вхід


EN | RU
Календар сезону 2020/21 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Серпень
22.08.2020 - Одеса
KLO-Ліга, 1-й етап
Вересень
12.09.2020 - Маріуполь
KLO-Ліга, 2-й етап
13.09.2020 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
Жовтень
10.10.2020 - Київ
Чемпіонат України, 2-й етап
11.10.2020 - Київ
Командний чемпіонат України
Листопад
14.11.2020 - Рубіжне
Чемпіонат України, 3-й етап
Грудень
19.12.2020 - Київ
Чемпіонат України, 4-й етап
20.12.2020 - Київ
KLO-Ліга, 3-й етап
Січень
Лютий
06.02.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
07.02.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
27.02.2021 - Кропивницький
Чемпіонат України, 5-й етап
Березень
27.03.2021 - Харків
KLO-Ліга, 4-й етап
28.03.2021 - Харків
Чемпіонат України, 6-й етап
28.03.2021 - Харків
Кубок юніорів
28.03.2021 - Харків
Кубок жіночій
Квітень
10.04.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
11.04.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
Травень
01.05.2021 - Київ
Кубок України, етап Світового Туру

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2020/2021

Архів рейтингів

Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 250 гостей на сайті