Титульні спонсори ФНХУ
23.03.2024
Детройт (США)
Головна
Новини
Статті
Документи
Статистика
Медіа
Гостьова
Контакти
Головна
1-й этап VII открытого чемпионата Украины (результаты)
Автор ФНХУ
Субота, 18 вересня 2010, 09:27
Группа 1
#
Player
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
G
W
D
F
G
Po
1
Рыкун Евгений
2:2
2:1
6:1
5:0
4:2
3:2
3:2
2:1
7:2
5:1
3:0
5:1
8:3
8:2
14
13
1
0
63:20
40
2
Сапожников Виталий
2:2
6:3
2:2
3:2
6:3
6:2
2:1
6:1
8:0
6:0
6:3
8:1
5:1
7:0
14
12
2
0
73:21
38
3
Лапченко Андрей
1:2
3:6
3:2
1:5
8:0
2:2
3:0
8:0
4:1
7:2
3:1
8:0
7:1
9:1
14
10
1
3
67:23
31
4
Чабан Денис
1:6
2:2
2:3
4:1
5:1
6:3
3:3
3:3
6:4
6:0
4:0
5:0
5:1
9:0
14
9
3
2
61:27
30
5
Спиваковский Михаил
0:5
2:3
5:1
1:4
6:2
3:5
5:2
4:0
8:0
5:1
4:1
4:1
7:0
6:1
14
10
0
4
60:26
30
6
Ткач Орест
2:4
3:6
0:8
1:5
2:6
3:2
2:1
5:2
4:0
7:2
5:3
6:0
6:1
8:2
14
9
0
5
54:42
27
7
Донец Дмитрий
2:3
2:6
2:2
3:6
5:3
2:3
1:2
0:0
6:1
8:1
7:1
4:1
7:0
6:1
14
7
2
5
55:30
23
8
Корабель Валентин
2:3
1:2
0:3
3:3
2:5
1:2
2:1
0:2
4:0
2:1
2:1
4:2
4:1
6:1
14
7
1
6
33:27
22
9
Килимник София
1:2
1:6
0:8
3:3
0:4
2:5
0:0
2:0
0:2
2:2
2:1
2:0
2:1
5:0
14
5
3
6
22:34
18
10
Мищенко Богдан
2:7
0:8
1:4
4:6
0:8
0:4
1:6
0:4
2:0
6:0
2:2
2:2
2:1
1:0
14
4
2
8
23:52
14
11
Бобков Виктор
1:5
0:6
2:7
0:6
1:5
2:7
1:8
1:2
2:2
0:6
4:1
1:2
3:1
6:0
14
3
1
10
24:58
10
12
Корабель Алексей
0:3
3:6
1:3
0:4
1:4
3:5
1:7
1:2
1:2
2:2
1:4
5:2
5:3
6:3
14
3
1
10
30:50
10
13
Ильченко Алексей
1:5
1:8
0:8
0:5
1:4
0:6
1:4
2:4
0:2
2:2
2:1
2:5
1:2
1:0
14
2
1
11
14:56
7
14
Гордиенко Ольга
3:8
1:5
1:7
1:5
0:7
1:6
0:7
1:4
1:2
1:2
1:3
3:5
2:1
1:1
14
1
1
12
17:63
4
15
Корниенко Дмитрий
2:8
0:7
1:9
0:9
1:6
2:8
1:6
1:6
0:5
0:1
0:6
3:6
0:1
1:1
14
0
1
13
12:79
1
Группа 2
#
Player
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
G
W
D
F
G
Po
1
Кушнир Никита
2:1
4:1
3:1
2:2
3:1
4:0
2:1
6:1
9:0
4:1
8:1
4:0
3:0
3:0
4:0
15
14
1
0
61:10
43
2
Кудрицкий Дмитрий
1:2
5:0
1:1
1:1
3:2
4:0
3:2
1:0
5:0
5:1
2:0
4:0
6:0
7:0
9:1
15
12
2
1
57:10
38
3
Цыба Сергей
1:4
0:5
2:1
2:4
5:4
4:2
2:1
4:1
8:0
8:0
4:0
5:1
8:1
4:0
4:1
15
12
0
3
61:25
36
4
Даценко Анатолий
1:3
1:1
1:2
3:1
4:1
4:0
5:4
6:1
5:1
1:1
8:2
8:2
7:0
9:0
8:1
15
11
2
2
71:20
35
5
Сапожников Анатолий
2:2
1:1
4:2
1:3
0:5
4:2
3:0
3:2
4:3
2:0
6:3
5:0
4:0
9:0
7:0
15
11
2
2
55:23
35
6
Шаломаев Михаил
1:3
2:3
4:5
1:4
5:0
3:1
6:1
2:2
7:1
8:2
7:2
8:2
6:1
5:0
6:0
15
10
1
4
71:27
31
7
Пилипенко Павел
0:4
0:4
2:4
0:4
2:4
1:3
1:5
3:0
5:1
3:2
3:0
8:0
6:1
8:0
7:0
15
8
0
7
49:32
24
8
Яковлев Владимир
1:2
2:3
1:2
4:5
0:3
1:6
5:1
3:1
2:2
1:1
5:0
4:1
3:1
8:1
13:0
15
7
2
6
53:29
23
9
Уманский Антон
1:6
0:1
1:4
1:6
2:3
2:2
0:3
1:3
3:1
5:3
5:1
3:1
4:0
7:0
4:2
15
7
1
7
39:36
22
10
Чикрий Виктория
0:9
0:5
0:8
1:5
3:4
1:7
1:5
2:2
1:3
3:2
4:1
3:0
5:0
6:0
5:0
15
6
1
8
35:51
19
11
Бобкова Ольга
1:4
1:5
0:8
1:1
0:2
2:8
2:3
1:1
3:5
2:3
4:0
4:0
6:0
5:0
6:0
15
5
2
8
38:40
17
12
Семенищ Александр
1:8
0:2
0:4
2:8
3:6
2:7
0:3
0:5
1:5
1:4
0:4
1:1
6:0
9:0
4:0
15
3
1
11
30:57
10
13
Карабинский Богдан
0:4
0:4
1:5
2:8
0:5
2:8
0:8
1:4
1:3
0:3
0:4
1:1
4:0
2:0
5:0
15
3
1
11
19:57
10
14
Плюхин Алекс
0:3
0:6
1:8
0:7
0:4
1:6
1:6
1:3
0:4
0:5
0:6
0:6
0:4
5:0
2:2
15
1
1
13
11:70
4
15
Белоус Марк
0:3
0:7
0:4
0:9
0:9
0:5
0:8
1:8
0:7
0:6
0:5
0:9
0:2
0:5
1:0
15
1
0
14
2:87
3
16
Чудаков Денис
0:4
1:9
1:4
1:8
0:7
0:6
0:7
0:13
2:4
0:5
0:6
0:4
0:5
2:2
0:1
15
0
1
14
7:85
1
Высшая лига
#
Player
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
G
W
D
F
G
Po
1
Кушнир Никита
2:1
2:7
2:1
2:2
4:2
2:2
4:1
4:2
3:1
3:1
2:0
3:1
3:1
4:0
2:1
3:1
6:1
5:3
9:0
4:1
7:0
9:0
8:1
23
20
2
1
93:30
62
2
Рыкун Евгений
1:2
2:2
4:2
5:0
2:1
3:1
1:1
6:1
1:0
4:2
3:2
5:0
3:2
3:0
4:1
2:1
4:1
3:0
6:1
9:3
7:2
5:1
11:1
23
20
2
1
94:27
62
3
Сапожников Виталий
7:2
2:2
2:3
3:2
6:3
2:3
3:0
2:2
4:0
6:3
6:2
1:1
2:1
4:1
5:1
6:1
7:1
6:3
7:1
3:0
8:0
6:0
7:0
23
18
3
2
105:32
57
4
Кудрицкий Дмитрий
1:2
2:4
3:2
3:4
1:3
1:1
5:0
7:0
1:1
4:3
4:1
3:2
1:0
4:0
3:2
6:1
1:0
3:1
5:0
5:1
4:2
7:1
2:0
23
17
2
4
76:31
53
5
Спиваковский Михаил
2:2
0:5
2:3
4:3
5:1
1:4
1:1
1:4
4:2
6:2
3:5
1:0
5:2
6:1
7:1
4:0
8:2
4:1
8:1
8:1
8:0
5:1
5:0
23
16
2
5
98:42
50
6
Лапченко Андрей
2:4
1:2
3:6
3:1
1:5
3:0
0:0
3:2
1:5
8:0
2:2
4:2
3:0
5:2
4:2
8:0
8:1
3:1
7:3
7:2
4:1
7:2
6:0
23
16
2
5
93:43
50
7
Сапожников Анатолий
2:2
1:3
3:2
1:1
4:1
0:3
4:2
7:3
1:3
4:4
2:2
0:5
2:4
4:2
3:0
5:1
3:2
6:1
4:3
2:0
7:0
4:0
6:3
23
14
4
5
75:47
46
8
Цыба Сергей
1:4
1:1
0:3
0:5
1:1
0:0
2:4
3:2
2:1
2:3
1:2
5:4
5:0
4:2
2:1
1:0
4:1
5:1
8:0
8:0
10:0
5:3
4:0
23
14
3
6
74:38
45
9
Чабан Денис
2:4
1:6
2:2
0:7
4:1
2:3
3:7
2:3
4:1
5:1
6:3
5:0
3:3
4:2
4:2
3:3
8:2
4:0
7:0
5:1
6:4
6:0
5:2
23
14
3
6
91:57
45
10
Даценко Анатолий
1:3
0:1
0:4
1:1
2:4
5:1
3:1
1:2
1:4
3:2
0:2
4:1
3:2
4:0
5:4
2:0
6:1
6:0
5:1
1:1
5:1
9:1
8:2
23
14
2
7
75:39
44
11
Ткач Орест
1:3
2:4
3:6
3:4
2:6
0:8
4:4
3:2
1:5
2:3
3:2
4:2
2:1
4:2
5:0
5:2
8:2
5:3
7:2
7:1
4:0
7:2
5:2
23
14
1
8
87:66
43
12
Донец Дмитрий
0:2
2:3
2:6
1:4
5:3
2:2
2:2
2:1
3:6
2:0
2:3
2:1
1:2
1:2
2:0
0:0
3:6
7:1
5:1
7:1
6:1
8:1
6:0
23
11
3
9
71:48
36
13
Шаломаев Михаил
1:3
0:5
1:1
2:3
0:1
2:4
5:0
4:5
0:5
1:4
2:4
1:2
5:2
3:1
6:1
3:2
2:2
5:2
7:1
8:2
8:2
5:1
7:2
23
11
2
10
78:55
35
14
Корабель Валентин
1:3
2:3
1:2
0:1
2:5
0:3
4:2
0:5
3:3
2:3
1:2
2:1
2:5
4:2
1:2
0:2
4:0
2:1
4:0
2:2
4:0
2:1
4:2
23
9
2
12
47:50
29
15
Пилипенко Павел
0:4
0:3
1:4
0:4
1:6
2:5
2:4
2:4
2:4
0:4
2:4
2:1
1:3
2:4
1:5
1:2
3:0
3:2
5:1
3:2
5:3
9:1
3:0
23
8
0
15
50:70
24
16
Яковлев Владимир
1:2
1:4
1:5
2:3
1:7
2:4
0:3
1:2
2:4
4:5
0:5
0:2
1:6
2:1
5:1
3:1
3:1
1:5
2:2
1:1
4:1
2:1
5:0
23
7
2
14
44:66
23
17
Килимник София
1:3
1:2
1:6
1:6
0:4
0:8
1:5
0:1
3:3
0:2
2:5
0:0
2:3
2:0
2:1
1:3
3:0
2:1
1:3
5:3
0:2
2:2
8:0
23
6
3
14
38:63
21
18
Уманский Антон
1:6
1:4
1:7
0:1
2:8
1:8
2:3
1:4
2:8
1:6
2:8
6:3
2:2
0:4
0:3
1:3
0:3
2:3
3:1
5:3
6:0
6:5
5:1
23
6
1
16
50:94
19
19
Корабель Алексей
3:5
0:3
3:6
1:3
1:4
1:3
1:6
1:5
0:4
0:6
3:5
1:7
2:5
1:2
2:3
5:1
1:2
3:2
6:2
3:1
2:2
1:4
6:0
23
5
1
17
47:81
16
20
Чикрий Виктория
0:9
1:6
1:7
0:5
1:8
3:7
3:4
0:8
0:7
1:5
2:7
1:5
1:7
0:4
1:5
2:2
3:1
1:3
2:6
3:2
4:0
4:2
4:1
23
5
1
17
38:111
16
21
Бобкова Ольга
1:4
3:9
0:3
1:5
1:8
2:7
0:2
0:8
1:5
1:1
1:7
1:7
2:8
2:2
2:3
1:1
3:5
3:5
1:3
2:3
2:1
3:1
4:0
23
3
3
17
37:98
12
22
Мищенко Богдан
0:7
2:7
0:8
2:4
0:8
1:4
0:7
0:10
4:6
1:5
0:4
1:6
2:8
0:4
3:5
1:4
2:0
0:6
2:2
0:4
1:2
6:0
3:0
23
3
1
19
31:111
10
23
Бобков Виктор
0:9
1:5
0:6
1:7
1:5
2:7
0:4
3:5
0:6
1:9
2:7
1:8
1:5
1:2
1:9
1:2
2:2
5:6
4:1
2:4
1:3
0:6
2:2
23
1
2
20
32:120
5
24
Семенищ Александр
1:8
1:11
0:7
0:2
0:5
0:6
3:6
0:4
2:5
2:8
2:5
0:6
2:7
2:4
0:3
0:5
0:8
1:5
0:6
1:4
0:4
0:3
2:2
23
0
1
22
19:124
1
Первая лига
#
Player
1
2
3
4
5
6
7
G
W
D
F
G
Po
1
Ильченко Алексей
5:0
4:0
3:2
5:0
5:0
5:0
6
6
0
0
27:2
18
2
Гордиенко Ольга
0:5
4:0
2:2
2:1
5:0
5:0
6
4
1
1
18:8
13
3
Карабинский Богдан
0:4
0:4
3:2
5:0
5:0
5:0
6
4
0
2
18:10
12
4
Корниенко Дмитрий
2:3
2:2
2:3
5:0
5:0
5:0
6
3
1
2
21:8
10
5
Плюхин Алекс
0:5
1:2
0:5
0:5
5:0
5:0
6
2
0
4
11:17
6
6
Белоус Марк
0:5
0:5
0:5
0:5
0:5
0:0
6
0
1
5
0:25
1
7
Чудаков Денис
0:5
0:5
0:5
0:5
0:5
0:0
6
0
1
5
0:25
1
Round: 1/4
1
2
3
4
5
6
7
*
Кушнир Никита
4
5
1
1
1
6
4
4
Цыба Сергей
3
2
2
2
2
2
0
3
1
2
3
4
5
6
7
*
Рыкун Евгений
3
1
3(ot)
3
6
4
Сапожников Анатолий
2
4
2
2
0
1
1
2
3
4
5
6
7
*
Сапожников Виталий
4
2
1
3
2
3
5
4
Лапченко Андрей
2
3
4
1
6
1
2
3
1
2
3
4
5
6
7
*
Кудрицкий Дмитрий
0
0
4
2
3(ot)
1
0
3
Спиваковский Михаил
5
1
2
3(ot)
2
0
1(ot)
4
Round: 1/2
1
2
3
4
5
6
7
*
Кушнир Никита
3
2
2
0
3
5
0
3
Спиваковский Михаил
4
0
3(ot)
1
1
4
4
4
1
2
3
4
5
6
7
*
Рыкун Евгений
0
2
4(ot)
3
2
0
2
Сапожников Виталий
2
4
3
2
9
1(ot)
4
Round: Final
1
2
3
4
5
6
7
*
Сапожников Виталий
7
5
1
1
2(ot)
3
6
4
Спиваковский Михаил
3
3
2
2
1
4(ot)
3
3
Round: 3rd place
1
2
3
4
5
6
7
*
Кушнир Никита
3
0
2
1
2
2
2
Рыкун Евгений
0
1
5
2(ot)
0
3(ot)
4
Итоговые места
№
Игроки
1
Сапожников Виталий
2
Спиваковский Михаил
3
Рыкун Евгений
4
Кушнир Никита
5
Кудрицкий Дмитрий
6
Лапченко Андрей
7
Сапожников Анатолий
8
Цыба Сергей
9
Чабан Денис
10
Даценко Анатолий
11
Ткач Орест
12
Донец Дмитрий
13
Шаломаев Михаил
14
Корабель Валентин
15
Пилипенко Павел
16
Яковлев Владимир
17
Килимник София
18
Уманский Антон
19
Корабель Алексей
20
Чикрий Виктория
21
Бобкова Ольга
22
Мищенко Богдан
23
Бобков Виктор
24
Семенищ Александр
25
Ильченко Алексей
26
Гордиенко Ольга
27
Карабинский Богдан
28
Корниенко Дмитрий
29
Плюхин Алекс
30
Белоус Марк
31
Чудаков Денис
Вхід
Запам'ятати мене
Забули логін чи пароль?
Зареєструйтесь!
Календар сезону 2023/24 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів
21.10.2023 - 1-й етап Чемпіонату України (Київ)
22.10.2023 - 1-й етап KLO-Ліги (Київ)
13.04.2024 - 2-й етап Чемпіонату України (Київ)
14.04.2024 - 2-й етап KLO-Ліги (Київ)
11.05.2024 - 3-й етап Чемпіонату України (Київ)
12.05.2024 - 3-й етап KLo-Ліги (Київ)
Архів українських турнірів
Рейтинги сезону 2023/2024
Сезон 20223/2024
Чемпіонат України
Чемпіонат України (ветерани) - KLO-Ліга
Чемпіонат України (юніори)
Чемпіонат України (жінки)
Чемпіонат України (суперветерани)
Чемпіонат України (суперюніори)
Архів рейтингів
Архів рейтингів
Нахок в інших країнах
Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
На сайті
На даний момент 206 гостей на сайті