Найближчі турніри ФНХУ:


22 серпня 2020 року - перший етап турніру KLO-ліга
Місце проведення: м.Одеса (уточнюється)
реєстрація ~ учасники

12 вересня 2020 року - другий етап турніру KLO-ліга
Місце проведення: м.Маріуполь (уточнюється)
реєстрація ~ учасники

13 вересня 2020 року - перший етап відкритого чемпіонату України
Місце проведення: м. Маріуполь (уточнюється)
реєстрація ~ учасники


Головна Статті Кубок Донбасса 2010 (результаты)
Кубок Донбасса 2010 (результаты)
Автор ФНХУ   
Субота, 16 жовтня 2010, 19:20

Round: 1/8

1 2 3 4 5 *
Потехин Вячеслав 6 8 7 3
Щербаков Игорь 0 0 2 0

1 2 3 4 5 *
Шаломаев Михаил 8 7 4 3
Игнатенко Виталий 1 0 0 0

1 2 3 4 5 *
Даценко Анатолий 7 6 7 3
Косенко Валерий 0 1 3 0

1 2 3 4 5 *
Старков Максим 5 5 4 3
Безруков Павел 1 2 2 0

1 2 3 4 5 *
Макушкин Александр 3 3 2 7 3
Корабель Алексей 2 2 4 1 1

1 2 3 4 5 *
Головизнин Евгений 5 6 3 3
Афанасьев Дмитрий ст. 0 3 2 0

1 2 3 4 5 *
Потехин Сергей 3 4 2 2 1
Афанасьев Дмитрий мл. 4 0 3 3(ot) 3

1 2 3 4 5 *
Корабель Валентин 4 0 5 3 3
Бубликов Олег 2 3 0 1 1

Round: 1/4

1 2 3 4 5 *
Потехин Вячеслав 4 4 4 3
Корабель Валентин 1 2 2 0

1 2 3 4 5 *
Шаломаев Михаил 3 6 4 6 3
Афанасьев Дмитрий мл. 4(ot) 2 3 2 1

1 2 3 4 5 *
Даценко Анатолий 4 4 8 3
Головизнин Евгений 3 2 3 0

1 2 3 4 5 *
Старков Максим 4 1 1(ot) 2(ot) 3
Макушкин Александр 2 3 0 1 1

Round: 1/2

1 2 3 4 5 *
Потехин Вячеслав 3 3 6 3
Старков Максим 2 2 1 0

1 2 3 4 5 *
Шаломаев Михаил 3 2 2 0
Даценко Анатолий 4 4 3 3

Round: Final

1 2 3 4 5 *
Потехин Вячеслав 2 2 1 0
Даценко Анатолий 3 3(ot) 2 3

Round: 3rd place

1 2 3 4 5 *
Шаломаев Михаил 1 4 2 2 6 3
Старков Максим 0 3 3 3 2 2

Итоговые места

# Player
1  Даценко Анатолий
2  Потехин Вячеслав
3  Шаломаев Михаил
4  Старков Максим
5  Макушкин Александр
6  Головизнин Евгений
7  Корабель Валентин
8  Афанасьев Дмитрий мл.
9  Потехин Сергей
10  Бубликов Олег
11  Афанасьев Дмитрий ст.
12  Корабель Алексей
13  Безруков Павел
14  Косенко Валерий
15  Игнатенко Виталий
16  Щербаков Игорь
17  Игнатенко Роман
 
Вхід


EN | RU
Календар сезону 2020/21 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Серпень
22.08.2020 - Одеса
KLO-Ліга, 1-й етап
Вересень
12.09.2020 - Маріуполь
KLO-Ліга, 2-й етап
13.09.2020 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
Жовтень
10.10.2020 - Київ
Чемпіонат України, 2-й етап
11.10.2020 - Київ
Командний чемпіонат України
Листопад
14.11.2020 - Рубіжне
Чемпіонат України, 3-й етап
Грудень
19.12.2020 - Київ
Чемпіонат України, 4-й етап
20.12.2020 - Київ
KLO-Ліга, 3-й етап
Січень
Лютий
06.02.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
07.02.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
27.02.2021 - Кропивницький
Чемпіонат України, 5-й етап
Березень
27.03.2021 - Харків
KLO-Ліга, 4-й етап
28.03.2021 - Харків
Чемпіонат України, 6-й етап
28.03.2021 - Харків
Кубок юніорів
28.03.2021 - Харків
Кубок жіночій
Квітень
10.04.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
11.04.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
Травень
01.05.2021 - Київ
Кубок України, етап Світового Туру

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2020/2021

Архів рейтингів

Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 298 гостей і 1 користувач на сайті
  • Joker