7 вересня

14 вересня 2019 року - перший етап турніру KLO-ліга
Місце проведення: с. Юр'ївка (м.Маріуполь) Мангушського району (котеджне містечко "Простоквашине")
реєстрація ~ учасники

15 вересня 2019 року - перший етап відкритого чемпіонату України
Місце проведення: с. Юр'ївка (м.Маріуполь) Мангушського району (база відпочинку)
реєстрація ~ учасники


Головна Статті Кубок Донбасса 2010 (результаты)
Кубок Донбасса 2010 (результаты)
Автор ФНХУ   
Субота, 16 жовтня 2010, 19:20

Round: 1/8

1 2 3 4 5 *
Потехин Вячеслав 6 8 7 3
Щербаков Игорь 0 0 2 0

1 2 3 4 5 *
Шаломаев Михаил 8 7 4 3
Игнатенко Виталий 1 0 0 0

1 2 3 4 5 *
Даценко Анатолий 7 6 7 3
Косенко Валерий 0 1 3 0

1 2 3 4 5 *
Старков Максим 5 5 4 3
Безруков Павел 1 2 2 0

1 2 3 4 5 *
Макушкин Александр 3 3 2 7 3
Корабель Алексей 2 2 4 1 1

1 2 3 4 5 *
Головизнин Евгений 5 6 3 3
Афанасьев Дмитрий ст. 0 3 2 0

1 2 3 4 5 *
Потехин Сергей 3 4 2 2 1
Афанасьев Дмитрий мл. 4 0 3 3(ot) 3

1 2 3 4 5 *
Корабель Валентин 4 0 5 3 3
Бубликов Олег 2 3 0 1 1

Round: 1/4

1 2 3 4 5 *
Потехин Вячеслав 4 4 4 3
Корабель Валентин 1 2 2 0

1 2 3 4 5 *
Шаломаев Михаил 3 6 4 6 3
Афанасьев Дмитрий мл. 4(ot) 2 3 2 1

1 2 3 4 5 *
Даценко Анатолий 4 4 8 3
Головизнин Евгений 3 2 3 0

1 2 3 4 5 *
Старков Максим 4 1 1(ot) 2(ot) 3
Макушкин Александр 2 3 0 1 1

Round: 1/2

1 2 3 4 5 *
Потехин Вячеслав 3 3 6 3
Старков Максим 2 2 1 0

1 2 3 4 5 *
Шаломаев Михаил 3 2 2 0
Даценко Анатолий 4 4 3 3

Round: Final

1 2 3 4 5 *
Потехин Вячеслав 2 2 1 0
Даценко Анатолий 3 3(ot) 2 3

Round: 3rd place

1 2 3 4 5 *
Шаломаев Михаил 1 4 2 2 6 3
Старков Максим 0 3 3 3 2 2

Итоговые места

# Player
1  Даценко Анатолий
2  Потехин Вячеслав
3  Шаломаев Михаил
4  Старков Максим
5  Макушкин Александр
6  Головизнин Евгений
7  Корабель Валентин
8  Афанасьев Дмитрий мл.
9  Потехин Сергей
10  Бубликов Олег
11  Афанасьев Дмитрий ст.
12  Корабель Алексей
13  Безруков Павел
14  Косенко Валерий
15  Игнатенко Виталий
16  Щербаков Игорь
17  Игнатенко Роман
 
Вхід


EN | RU
Календар сезону 2019/20 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Вересень
14.09.2019 - Маріуполь
KLO-Ліга, 1-й етап
15.09.2019 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
28.09.2019 - Київ
Чемпіонат Києва, 1-й етап
Жовтень
12.10.2019 - Одеса
KLO-Ліга, 2-й етап
Листопад
09.11.2019 - Рубіжне
Чемпіонат України, 2-й етап
23.11.2019 - Київ
Чемпіонат Києва, 2-й етап
Грудень
07.12.2019 - Харків
KLO-Ліга, 3-й етап
08.12.2019 - Харків
Чемпіонат України, 3-й етап
Січень
11.01.2020 - Київ
Чемпіонат Києва, 3-й етап
Лютий
01.02.2020 - Київ
Чемпіонат Києва, 4-й етап
29.02.2020 - Кропивницький
Чемпіонат України, 4-й етап
Березень
21.03.2020 - Київ
Чемпіонат України, 5-й етап
21.03.2020 - Київ
Кубок юніорів
21.03.2020 - Київ
Кубок жіночій
22.03.2020 - Київ
KLO-Ліга, 4-й етап
Квітень
11.04.2020 - Харків
Чемпіонат України, 6-й етап
Травень
02.05.2020 - Київ
Кубок України, етап Світового Туру
03.05.2020 - Київ
Командний чемпіонат України
30.05.2020 - Київ
Чемпіонат Києва, 5-й етап

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2019/2020

Архів рейтингів

Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 247 гостей на сайті