23 лютого
Головна Новини Україна 4-й этап VII открытого чемпионата Украины (результаты)
4-й этап VII открытого чемпионата Украины (результаты) Друк e-mail
Результати
Автор ФНХУ   
Субота, 12 лютого 2011, 14:15

 

# Player 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 G W D F G Po
1 Сапожников Виталий 5:0
6:2
3:3
4:0
3:2
5:4
4:0
4:1
6:0
4:1
5:2
4:2
4:2
6:0
7:3
5:1
6:1
8:0
5:1
19 18 1 0 94:25 55
2 Спиваковский Михаил 0:5
3:2
1:1
4:3
5:2
3:3
5:1
1:0
7:4
5:3
4:1
9:1
8:2
3:1
7:1
7:1
12:0
12:2
12:0
19 16 2 1 108:33 50
3 Чабан Денис 2:6
2:3
6:2
4:1
4:5
3:1
3:1
3:2
6:3
2:1
5:1
2:1
5:1
6:1
6:0
3:0
5:1
4:0
10:0
19 16 0 3 81:30 48
4 Шаломаев Михаил 3:3
1:1
2:6
2:2
4:0
1:4
4:1
3:1
2:2
4:2
3:1
10:0
6:0
5:2
6:2
8:1
12:1
7:0
10:0
19 13 4 2 93:29 43
5 Чабан Игорь 0:4
3:4
1:4
2:2
4:2
3:2
2:3
4:2
3:2
4:1
6:2
5:0
4:0
6:1
6:1
6:1
8:0
3:1
8:0
19 14 1 4 78:32 43
6 Ткач Орест 2:3
2:5
5:4
0:4
2:4
4:2
2:4
2:1
2:2
7:1
3:3
8:3
4:0
7:1
8:2
3:0
5:1
6:1
8:2
19 12 2 5 80:43 38
7 Донец Дмитрий 4:5
3:3
1:3
4:1
2:3
2:4
5:2
0:3
3:2
3:1
4:1
2:0
10:0
8:1
3:3
2:1
6:1
5:1
7:0
19 12 2 5 74:35 38
8 Корабель Валентин 0:4
1:5
1:3
1:4
3:2
4:2
2:5
1:4
2:2
2:1
8:1
4:1
3:1
3:0
2:2
3:0
8:1
6:3
7:0
19 11 2 6 61:41 35
9 Килимник София 1:4
0:1
2:3
1:3
2:4
1:2
3:0
4:1
3:1
2:2
2:4
2:0
3:1
7:1
6:1
5:0
9:1
3:0
4:0
19 11 1 7 60:29 34
10 Левданский Вячеслав 0:6
4:7
3:6
2:2
2:3
2:2
2:3
2:2
1:3
3:1
4:2
5:0
1:0
3:1
3:2
3:0
8:1
1:0
3:1
19 10 3 6 52:42 33
11 Билецкий Никита 1:4
3:5
1:2
2:4
1:4
1:7
1:3
1:2
2:2
1:3
6:1
3:2
1:2
3:2
5:1
4:3
6:5
4:3
4:1
19 8 1 10 50:56 25
12 Уманский Антон 2:5
1:4
1:5
1:3
2:6
3:3
1:4
1:8
4:2
2:4
1:6
1:3
0:3
1:1
3:1
1:0
14:2
2:1
6:1
19 6 2 11 47:62 20
13 Плетнева Анастасия 2:4
1:9
1:2
0:10
0:5
3:8
0:2
1:4
0:2
0:5
2:3
3:1
4:2
1:4
2:1
2:1
4:2
4:2
2:2
19 6 1 12 32:69 19
14 Карабинский Сергей 2:4
2:8
1:5
0:6
0:4
0:4
0:10
1:3
1:3
0:1
2:1
3:0
2:4
0:3
6:2
2:0
3:2
2:0
1:1
19 6 1 12 28:61 19
15 Чикрий Виктория 0:6
1:3
1:6
2:5
1:6
1:7
1:8
0:3
1:7
1:3
2:3
1:1
4:1
3:0
7:1
2:2
2:4
5:2
7:0
19 5 2 12 42:68 17
16 Бобков Виктор 3:7
1:7
0:6
2:6
1:6
2:8
3:3
2:2
1:6
2:3
1:5
1:3
1:2
2:6
1:7
0:2
5:1
4:2
4:1
19 3 2 14 36:83 11
17 Гарковская Анастасия 1:5
1:7
0:3
1:8
1:6
0:3
1:2
0:3
0:5
0:3
3:4
0:1
1:2
0:2
2:2
2:0
3:1
0:2
7:2
19 3 1 15 23:61 10
18 Бевз Илья 1:6
0:12
1:5
1:12
0:8
1:5
1:6
1:8
1:9
1:8
5:6
2:14
2:4
2:3
4:2
1:5
1:3
3:1
3:3
19 2 1 16 31:120 7
19 Гордиенко Ольга 0:8
2:12
0:4
0:7
1:3
1:6
1:5
3:6
0:3
0:1
3:4
1:2
2:4
0:2
2:5
2:4
2:0
1:3
4:2
19 2 0 17 25:81 6
20 Козий Евгений 1:5
0:12
0:10
0:10
0:8
2:8
0:7
0:7
0:4
1:3
1:4
1:6
2:2
1:1
0:7
1:4
2:7
3:3
2:4
19 0 3 16 17:112 3
# Player 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 G W D F G Po
1 Кушнир Никита 1:0
2:1
6:2
7:2
7:2
2:3
3:2
4:2
3:0
5:2
3:2
5:0
8:0
7:2
3:1
7:0
3:1
6:0
7:1
19 18 0 1 89:23 54
2 Цыба Сергей 0:1
2:1
1:0
2:2
5:1
7:2
5:0
2:2
3:1
8:1
5:1
5:2
3:2
6:0
3:0
13:1
3:0
6:0
10:2
19 16 2 1 89:19 50
3 Сапожников Анатолий 1:2
1:2
1:1
3:1
2:2
3:2
2:1
4:1
5:1
5:4
6:1
7:1
6:5
6:1
5:0
8:0
7:2
6:1
8:0
19 15 2 2 86:28 47
4 Левданский Виктор 2:6
0:1
1:1
1:1
2:4
3:2
5:0
4:2
2:0
4:1
3:1
7:0
3:1
6:2
6:3
4:0
4:0
8:0
4:0
19 14 2 3 69:25 44
5 Даниленко Александр 2:7
2:2
1:3
1:1
5:3
5:2
1:0
2:3
4:3
5:1
4:4
5:1
4:2
2:2
10:1
7:1
6:0
6:0
9:1
19 12 4 3 81:37 40
6 Крохмаль Николай 2:7
1:5
2:2
4:2
3:5
5:3
2:2
3:3
6:2
4:2
4:1
5:2
2:2
8:4
5:3
4:3
5:2
7:0
11:1
19 12 4 3 83:51 40
7 Яковлев Владимир 3:2
2:7
2:3
2:3
2:5
3:5
3:4
5:1
3:3
2:1
5:2
8:4
6:3
2:1
7:0
8:1
5:1
4:1
11:1
19 12 1 6 83:48 37
8 Талимончик Сергей 2:3
0:5
1:2
0:5
0:1
2:2
4:3
2:1
3:0
7:2
5:1
4:1
3:3
6:4
4:1
7:2
2:2
4:0
6:2
19 11 3 5 62:40 36
9 Корабель Алексей 2:4
2:2
1:4
2:4
3:2
3:3
1:5
1:2
5:2
2:1
5:2
2:0
5:3
4:1
1:0
4:3
1:1
5:1
8:1
19 11 3 5 57:41 36
10 Пилипенко Павел 0:3
1:3
1:5
0:2
3:4
2:6
3:3
0:3
2:5
6:3
5:2
4:3
2:2
3:1
7:2
7:4
7:0
6:1
8:0
19 9 2 8 67:52 29
11 Павлюченко Никита 2:5
1:8
4:5
1:4
1:5
2:4
1:2
2:7
1:2
3:6
5:5
5:3
6:1
6:2
8:2
8:2
6:1
4:1
6:3
19 8 1 10 72:68 25
12 Азарцев Александр 2:3
1:5
1:6
1:3
4:4
1:4
2:5
1:5
2:5
2:5
5:5
4:1
3:4
2:0
2:1
5:1
3:2
2:1
5:0
19 7 2 10 48:60 23
13 Песков Максим 0:5
2:5
1:7
0:7
1:5
2:5
4:8
1:4
0:2
3:4
3:5
1:4
5:2
3:2
1:0
5:3
3:0
3:1
8:1
19 7 0 12 46:70 21
14 Бевз Андрей 0:8
2:3
5:6
1:3
2:4
2:2
3:6
3:3
3:5
2:2
1:6
4:3
2:5
1:2
9:1
11:0
8:3
4:1
6:6
19 5 4 10 69:69 19
15 Запорожец Игорь 2:7
0:6
1:6
2:6
2:2
4:8
1:2
4:6
1:4
1:3
2:6
0:2
2:3
2:1
3:3
4:2
2:1
3:2
5:1
19 5 2 12 41:71 17
16 Мартыненко Мария 1:3
0:3
0:5
3:6
1:10
3:5
0:7
1:4
0:1
2:7
2:8
1:2
0:1
1:9
3:3
3:1
4:2
4:3
3:1
19 4 1 14 32:81 13
17 Хацкевич Станислав 0:7
1:13
0:8
0:4
1:7
3:4
1:8
2:7
3:4
4:7
2:8
1:5
3:5
0:11
2:4
1:3
4:2
2:1
2:2
19 2 1 16 32:110 7
18 Опара Денис 1:3
0:3
2:7
0:4
0:6
2:5
1:5
2:2
1:1
0:7
1:6
2:3
0:3
3:8
1:2
2:4
2:4
1:1
6:1
19 1 3 15 27:75 6
19 Карабинский Богдан 0:6
0:6
1:6
0:8
0:6
0:7
1:4
0:4
1:5
1:6
1:4
1:2
1:3
1:4
2:3
3:4
1:2
1:1
6:2
19 1 1 17 21:83 4
20 Беловусяк Богдан 1:7
2:10
0:8
0:4
1:9
1:11
1:11
2:6
1:8
0:8
3:6
0:5
1:8
6:6
1:5
1:3
2:2
1:6
2:6
19 0 2 17 26:129 2

Итоговые места

#
Player
1
Чабан Денис
2
Сапожников Виталий
3
Сапожников Анатолий
4
Чабан Игорь
5
Кушнир Никита
6
Спиваковский Михаил
7
Цыба Сергей
8
Левданский Виктор
9 Даниленко Александр
10 Донец Дмитрий
11 Шаломаев Михаил
12 Ткач Орест
13 Корабель Алексей
14 Крохмаль Николай
15 Яковлев Владимир
16 Корабель Валентин
17 Левданский Вячеслав
18 Килимник София
19 Пилипенко Павел
20 Талимончик Сергей
21 Билецкий Никита
22 Азарцев Александр
23 Уманский Антон
24 Павлюченко Никита
25 Бевз Андрей
26 Гарковская Анастасия
27 Бобков Виктор
28 Запорожец Игорь
29 Песков Максим
30 Чикрий Виктория
31 Плетнева Анастасия
32 Беловусяк Богдан
33 Карабинский Богдан
34 Карабинский Сергей
35 Опара Денис
36 Бевз Илья
37 Мартыненко Мария
38 Гордиенко Ольга
39 Козий Евгений
40 Хацкевич Станислав
 


EN | RU
Календар сезону 2018/19 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Вересень
02.09.2018 - Одеса
KLO-ліга, 1-й етап
15.09.2018 - Київ
Чемпіонат Києва, 1-й етап
29.09.2018 - Маріуполь
KLO-ліга, 2-й етап
30.09.2018 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
Жовтень
20.10.2018 - Рубіжне
Чемпіонат України, 2-й етап
Листопад
10.11.2018 - Київ
Чемпіонат Києва, 2-й етап
17.11.2018 - Харків
Чемпіонат України, 3-й етап
Грудень
08.12.2018 - Київ
Командний чемпіонат України
09.12.2018 - Київ
KLO-ліга, 3-й етап
Січень
26.01.2019 - Київ
Чемпіонат Києва, 3-й етап
Лютий
16.02.2019 - Київ
Чемпіонат Києва, 4-й етап
Березень
02.03.2019 - Кропивницький
Чемпіонат України, 4-й етап
30.03.2019 - Київ
Чемпіонат України, 5-й етап
30.03.2019 - Київ
Кубок юніорів
30.03.2019 - Київ
Кубок жіночій
Квітень
20.04.2019 - Харків
KLO-ліга, 4-й етап
21.04.2019 - Харків
Чемпіонат України, 6-й етап
Травень
11.05.2019 - Київ
Кубок України, етап Світового Туру
25.05.2019 - Київ
Чемпіонат Києва, 5-й етап

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2018/2019

Архів рейтингів

Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 272 гостей на сайті