13 січня
Чемпіонат України Друк e-mail
Рейтинги
Автор ФНХУ   
Субота, 22 липня 2017, 14:04
Сезон 2017/2018

 ГравецьМістоI (Маріуполь)ІI (Одеса)ІІІ (Харків)ІV (Київ)V (Кропивницький)Кубок ФедераціїVІ (Київ)Кращі чотири етапи
1Гусак ОлексійКиїв687878  100 324
2Сапожніков АнатолійОдеса928888  46 314
3Бондаренко ЮрійХарків885868  96 310
4Сапожніков ВіталійОдеса828076  62 300
5Корабель ОлексійІрпінь10010096  - 296
6Запорожець ІгорКиїв527082  88 292
7Семенчук ВладиславКиїв768258  66 282
8Ведерніков ОлексійОдеса-6892  76 236
9Пилипенко ПавлоКиїв505252  78 232
10Мартиненко ІгорХарків66-56  92 214
11Бондаренко ОлегХарків626454  27 207
12Ігнатенко ВіталійМаріуполь80-66  52 198
13Матанцев ЄвгенійКропивницький-96100  - 196
14Ігнатенко РоманМаріуполь9692-  - 188
15Іванцова ГаннаКиїв-6660  56 182
16Деркач ДмитроХарків64-64  33 161
17Кондрашевський НазарКиїв78--  82 160
18Крохмаль МиколаОдеса-62-  80 142
19Шаповаленко ЮрійКиїв-6080  - 140
20Даценко АнатолійКиїв70--  70 140
21Кушнір МикитаОдеса-76-  58 134
22Трус ВолодимирОдеса58-70  - 128
23Петров ДмитроРубіжне--50  60 110
24Петров ОлександрРубіжне--48  54 102
25Чабан ІгорОдеса-56-  40 96
26Спалек МихайлоХарків4648-  - 94
27Стасюк МаксимРубіжне--44  44 88
28Божик ЄвгенРубіжне--46  32 78
29Діулін ОлександрРубіжне--42  31 73
30Кушнір ЮрійОдеса---  68 68
31Загребін МикитаРубіжне---  64 64
32Куделя ВолодимирКропивницький--62  - 62
33Антоненко ГригорійКиїв60--  - 60
34Корабель ВалентинІрпінь56--  - 56
35Красюк СергійКиїв54--  - 54
36Матанцев АртемКропивницький-54-  - 54
37Хімченко ОлександрКропивницький-50-  - 50
38Шевелєв ОлексійРубіжне---  50 50
39Деркач ОксанаХарків48--  - 48
40Демченко ДенисРубіжне---  48 48
41Матанцев ВалерійКропивницький-46-  - 46
42Бондарєв ЄвгенійМаріуполь44--  - 44
43Міхеенко ОлексійМаріуполь42--  - 42
44Даценко ТимофійКиїв---  42 42
45Ігнатенко ЄлізаветаМаріуполь40--  - 40
46Вінніков СергійМаріуполь34--  - 34
47Нижник БогданРубіжне---  34 34
48Коншин АнтонМаріуполь33--  - 33
49Коншин АндрійМаріуполь32--  - 32
50Апретов СеменМаріуполь31--  - 31
51Коншин МикитаМаріуполь30--  - 30
52Лазнік ПавлоРубіжне---  30 30
53Подкопаєв МихайлоМаріуполь29--  - 29
54Лазнік АндрійРубіжне---  29 29
55Головинський ДмитроРубіжне---  28 28
56Рзаєва ВікторіяРубіжне---  26 26
57Запорожець ВікторіяКиїв---  25 25
58Самарський ДавидРубіжне---  24 24

Гравець Місто I (Маріуполь) ІI (Одеса) ІІІ (Харків) ІV (Київ) V (Кропивницький) Кубок Федерації VІ (Київ) Кращі чотири етапи
1 Бондаренко Юрій Харків 88         96   184
2 Гусак Олексій Київ 68         100   168
3 Сапожніков Віталій Одеса 82         78   160
4 Мартиненко Ігор Харків 66         92   158
5 Сапожніков Анатолій Одеса 92         58   150
6 Ігнатенко Віталій Маріуполь 80         66   146
7 Кондрашевський Назар Київ 78         46   124
8 Деркач Дмитро Харків 64         50   114
9 Запорожець Ігор Київ 52         62   114
10 Корабель Олексій Ірпінь 100         -   100
11 Ігнатенко Роман Маріуполь 96         -   96
12 Бондаренко Олег Харків 62         31   93
13 Ведерніков Олексій Одеса -         88   88
14 Пилипенко Павло Київ 50         33   83
15 Кушнір Юрій Одеса -         82   82
16 Загребін Микита Рубіжне -         80   80
17 Семенчук Владислав Київ 76         -   76
18 Петров Дмитро Рубіжне -         76   76
19 Даценко Анатолій Київ 70         -   70
20 Кушнір Микита Одеса -         70   70
21 Петров Олександр Рубіжне -         68   68
22 Шевелєв Олексій Рубіжне -         64   64
23 Антоненко Григорій Київ 60         -   60
24 Демченко Денис Рубіжне -         60   60
25 Трус Володимир Одеса 58         -   58
26 Корабель Валентин Ірпінь 56         -   56
27 Стасюк Максим Рубіжне -         56   56
28 Красюк Сергій Київ 54         -   54
29 Чабан Ігор Одеса -         54   54
30 Нижник Богдан Рубіжне -         52   52
31 Деркач Оксана Харків 48         -   48
32 Божик Євген Рубіжне -         48   48
33 Спалек Михайло Харків 46         -   46
34 Бондарєв Євгеній Маріуполь 44         -   44
35 Діулін Олександр Рубіжне -         44   44
36 Міхеенко Олексій Маріуполь 42         -   42
37 Лазнік Павло Рубіжне -         42   42
38 Ігнатенко Єлізавета Маріуполь 40         -   40
39 Крохмаль Микола Одеса -         40   40
40 Вінніков Сергій Маріуполь 34         -   34
41 Лазнік Андрій Рубіжне -         34   34
42 Коншин Антон Маріуполь 33         -   33
43 Коншин Андрій Маріуполь 32         -   32
44 Головинський Дмитро Рубіжне -         32   32
45 Апретов Семен Маріуполь 31         -   31
46 Коншин Микита Маріуполь 30         -   30
47 Рзаєва Вікторія Рубіжне -         30   30
48 Подкопаєв Михайло Маріуполь 29         -   29
49 Запорожець Вікторія Київ -         29   29
50 Самарський Давид Рубіжне -         28   28
 


EN | RU
Календар сезону 2017/18 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Серпень
24.08.2017 - Одеса
Ліга-KLO, 1-й етап

26.08.2017 - Одеса
Кубок ФНХУ, 1-й етап
Вересень
23.09.2017 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
24.09.2017 - Маріуполь
Командний Чемпіонат України
Жовтень
07.10.2017 - Рубіжне
Кубок ФНХУ, 2-й етап
21.10.2017 - Одеса
Чемпіонат України, 2-й етап
Листопад
04.11.2017 - Львів
Кубок ФНХУ, 3-й етап
25.11.2017 - Харків
Чемпіонат України, 3-й етап
26.11.2017 - Харків
Ліга-KLO, 2-й етап
Грудень
скасовано - Дніпро
Кубок ФНХУ, 4-й етап
16.12.2017 - Київ
Чемпіонат Києва, 1-й етап
16.12.2017 - Харків
Чемпіонат Харкова,
1-й етап
Січень
27.01.2018 - Київ
Чемпіонат Києва, 2-й етап
Лютий
17.02.2018 - Київ
Чемпіонат України, 4-й етап
18.02.2018 - Київ
Ліга-KLO, 3-й етап
Березень
31.03.2018 - Кропивницький
Чемпіонат України, 5-й етап
Квітень
14.04.2018 - Харків
Кубок ФНХУ, 5-й етап
15.04.2018 - Харків
Ліга-KLO, 4-й етап
28.04.2018 - Київ
Чемпіонат України, 6-й етап
29.04.2018 - Київ
Кубок юніорів, Кубок жіночій
Травень
12.05.2018 - Київ
Кубок України, етап Світового Туру
Червень
02.06.2018 - Київ
Чемпіонат Києва, 3-й етап

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2017/2018

Архів рейтингів

Ми у Фейсбук
Facebook: Boardhockey
Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 55 гостей і 1 користувач на сайті
  • параход