12 вересня
Edmonton (Канада)

Головна
Чемпіонат Світу 2019. Мінськ, 14-16 червня. PDF Друк e-mail

Місце проведення: Білорусь, Мінськ, Спортивний комплекс "Раубічі".




Місце проживання: 
Готелі спортивного комплексу "Раубічі"

1-й готель - двомісні номери по 14,5€ за місце
двомісні номері "Люкс" по 18,5€ за місце

2-й готель - двомісні номери по 14,5€ за місце
двомісні номері "Люкс" по 18,5€ за місце
чотиримісні номери по 11€ за місце

Гостьові будинки, два поверхи - одномісні, двомісні та тримісні номери по 11€ за місце

Заїзд до готелю 13-го червня, виїзд 17-го червня. Всього чотири ночі.
Харчування оплачується окремо при поселенні.



Попередній список делегації та замовлених місць у готелі


Прізвище та ім'я
Дати
проживання
Кількість місць
Харчування
(сніданок - с; обід - о; вечеря - в)
1
2
Корабель Валентин
Корабель Олексій
13-172 місця (Люкс)
14-16(о;в)
14-16(о;в)
3
4
Ігнатенко Віталій
Ігнатенко Роман
13-172 місця (Люкс)
14-16(о;в)
14-16(о;в)
5
6
Іванцова Тетяна
Іванцова Анна
13-172 місця
14(о), 15(о), 16(о)
-
7
8
Співаковський Михайло
Співаковська Вікторія
13-172 місця
13(о;в), 14(с;о;в), 15(с;в), 16(с;о;в),17(с)
14(с;в), 15(с;о;в), 16(с;в),17(с)
9
10
Співаковський Аркадий
Левданський Євгеній
13-172 місця14(с;о;в), 15(с;о;в), 16(с),17(с)
-
11
12
Носелевська Таїсія
Співаковська Людмила
13-172 місця
14(с;о;в), 15(с;о;в), 16(с;в),17(с)
14(с;о;в), 15(с;о;в), 16(с),17(с)
13
14
Анастасія Гарковська
Анна Бобровицька
13-152 місця
15
16
17
Матанцев Валерій
Матанцев Євгеній
Матанцев Артем
13-173 місця
14(с;в), 15(с;в), 16(с;в)
14(с;в), 15(с;в), 16(с;в)
14(с;в), 15(с;в), 16(с;в)
18
19
20
Литвинюк Дмитро
Уманський Антон
Семенчук Владислав
13-173 місця
14(с;в), 15(с;в), 16(с;в)
14(с;в), 15(с;в), 16(с;в)
14(с;в), 15(с;в), 16(с;в)
21
22
Кобчук Валентина
Кобчук Руслан
15-172 місця
14(о), 15(о), 16(о)
14(о), 15(о), 16(о)
23
24
Карпус Максим
Карпус Оксана
13-172 місця
14(о), 15(о), 16(о)
14(о), 15(о), 16(о)
25
Бондаренко Юрій
13, 141 місце
26
27
Щепанюк Олександр
Щепанюк Янина
13-172 місця

28
29
30
31
32
33
34
35
Пилипенко Павло
Гусак Олексій
Запорожець Ігор
Кондрашевський Назар
Сапожніков Віталій
Малярозов Олександр
Сергій Ніколаєв
Софія Сокирська
13-17
1 місце
1 місце
1 місце
1 місце
1 місце
1 місце
1 місце (Люкс)
1 місце
14(в), 15(в), 16(о;в)
13-16(в),17(с)
14-16(с;о;в)
13(о;в), 14-16(с;в),17(с)
13(в), 14(с;в), 15(с;в), 16(с;в), 17(с)
14(с), 15(в), 16(с;о;в), 17(с)
14-16(с;о;в)
-


Таблиця гравців та супроводжуючих з переліком по категоріям
              




Місце проживання української збірної "Гостиница №2"




Додаткові послуги спортивного комплексу "Раубичи". Ціни в рублях Білорусі.


 
Вхід


EN | RU
Календар сезону 2020/21 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Серпень
22.08.2020 - Одеса
KLO-Ліга, 1-й етап
Вересень
12.09.2020 - Маріуполь
KLO-Ліга, 2-й етап
13.09.2020 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
Жовтень
10.10.2020 - Київ
Чемпіонат України, 2-й етап
11.10.2020 - Київ
Командний чемпіонат України
Листопад
14.11.2020 - Рубіжне
Чемпіонат України, 3-й етап
Грудень
19.12.2020 - Київ
Чемпіонат України, 4-й етап
20.12.2020 - Київ
KLO-Ліга, 3-й етап
Січень
Лютий
06.02.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
07.02.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
27.02.2021 - Кропивницький
Чемпіонат України, 5-й етап
Березень
27.03.2021 - Харків
KLO-Ліга, 4-й етап
28.03.2021 - Харків
Чемпіонат України, 6-й етап
28.03.2021 - Харків
Кубок юніорів
28.03.2021 - Харків
Кубок жіночій
Квітень
10.04.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
11.04.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
Травень
01.05.2021 - Київ
Кубок України, етап Світового Туру

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2020/2021

Архів рейтингів

Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 281 гостей на сайті