25 січня
Anaheim
Головна
Чемпіонат України 2019/2020 PDF Друк e-mail
Рейтинги
Автор ФНХУ   
Вівторок, 17 вересня 2019, 21:33
Гравець Місто I (Маріуполь) ІI (Рубіжне) ІІІ (Харків) IV (Кропивницький) V (Київ) VІ (Харків) Кращі чотири етапи
1 Корабель Олексій Ірпінь 100 100 100


300
2 Шаломаєв Михайло Харків/Штутгарт 88 96 88


272
3 Кондрашевський Назар Київ 92 82 76


250
4 Гусак Олексій Київ 78 88 78


244
5 Запорожець Ігор Київ 82 92 64


238
6 Деркач Дмитро Харків 76 68 68


212
7 Мартиненко Ігор Харків 62 76 54


192
8 Сапожніков Віталій Одеса 96 - 82


178
9 Пилипенко Павло Київ 56 54 44


154
10 Корабель Валентин Ірпінь 60 80 -


140
11 Загребін Микита Рубіжне - 78 62


140
12 Деркач Оксана Харків 70 56 -


126
13 Ігнатенко Віталій Маріуполь 66 - 56


122
14 Стасюк Максим Рубіжне - 70 42


112
15 Петров Дмитро Рубіжне - 60 50


110
16 Петров Олександр Рубіжне - 62 46


108
17 Діулін Олександр Рубіжне - 66 40


106
18 Співаковський Михайло Одеса/Київ - - 96


96
19 Матанцев Євген Кропивницький - - 92


92
20 Іванцова Ганна Донецьк/Київ - - 80


80
21 Чабан Ігор Одеса 80 - -


80
22 Бондаренко Юрій Харків - - 70


70
23 Красюк Сергій Київ 68 - -


68
24 Птаховський Ярослав Рубіжне - 33 34


67
25 Матанцев Артем Кропивницький - - 66


66
26 Трус Володимир Одеса 64 - -


64
27 Демченко Денис Рубіжне - 64 -


64
28 Даниленко Олександр Київ - - 60


60
29 Кобчук Руслан Київ - - 58


58
30 Куцурук Віталій Київ 58 - -


58
31 Нижник Богдан Рубіжне - 58 -


58
32 Антоненко Григорій Київ 54 - -


54
33 Карпус Максим Київ - - 52


52
34 Мозговий Максим Рубіжне - 52 -


52
35 Ващук Віталій Київ 52 - -


52
36 Божик Євген Рубіжне - 50 -


50
37 Ігнатенко Микола мол. Маріуполь 50 - -


50
38 Хімченко Олександр Кропивницький - - 48


48
39 Сохань Ігор Рубіжне - 48 -


48
40 Паньковець Іраклі-Сержіо Венда ду Пінейру 48 - -


48
41 Бікмаєв Єгор Рубіжне - 46 -


46
42 Мешков Владислав Рубіжне - 44 -


44
43 Лазнік Андрій Рубіжне - 42 -


42
44 Головинський Дмитро Рубіжне - 40 -


40
45 Лазнік Павло Рубіжне - 34 -


34
46 Хімченко Максим Кропивницький - - 33


33
47 Рзаєва Вікторія Рубіжне - 32 -


32
48 Самарський Давид Рубіжне - 31 -


31
49 Журавльов Дмитро Сєвєродонецьк - 30 -


30


 
Вхід


EN | RU
Календар сезону 2019/20 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Вересень
14.09.2019 - Маріуполь
KLO-Ліга, 1-й етап
15.09.2019 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
Жовтень
12.10.2019 - Одеса
KLO-Ліга, 2-й етап
Листопад
09.11.2019 - Рубіжне
Чемпіонат України, 2-й етап
23.11.2019 - Київ
Чемпіонат Києва, 1-й етап
Грудень
07.12.2019 - Харків
KLO-Ліга, 3-й етап
08.12.2019 - Харків
Чемпіонат України, 3-й етап
Січень
12.01.2020 - Київ
Чемпіонат Києва, 2-й етап
Лютий
01.02.2020 - Київ
Чемпіонат Києва, 3-й етап
29.02.2020 - Кропивницький
Чемпіонат України, 4-й етап
Березень
21.03.2020 - Київ
Чемпіонат України, 5-й етап
21.03.2020 - Київ
Кубок юніорів
21.03.2020 - Київ
Кубок жіночій
22.03.2020 - Київ
KLO-Ліга, 4-й етап
Квітень
11.04.2020 - Харків
Чемпіонат України, 6-й етап
Травень
02.05.2020 - Київ
Кубок України, етап Світового Туру
03.05.2020 - Київ
Командний чемпіонат України

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2019/2020

Архів рейтингів

Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 208 гостей на сайті