Головна Статистика
Призери турнірів ФНХУ PDF Друк e-mail

Сезони Призери відкритих чемпіонатів України з настільного хокею у відповідних розрядах
основний жіночий юніорський ветеранський суперветеранський клубний
2005 1. Дмитро Кудрицький не проводився не проводився не проводився не проводився не проводився
2. Олексій Гусак
3. Євген Юхниця
2005/2006 1. Євген Юхниця не проводився не проводився не проводився не проводився 1. "Дизель"
2. Олексій Гусак 2. "Альянс"
3. Олексій Ведерніков 3. "Mollan Rouge"
2006/2007 1. Олексій Гусак не проводився не проводився не проводився не проводився не проводився
2. Олексій Ведерніков
3. Олександр Владіміров
2007/2008 1. Євген Левданський не проводився 1. Євген Левданський 1. Олександр Владіміров не проводився 1. "Альянс"/"Ростокино"
2. Віталій Сапожніков 2. Євген Рикун 2. Юрій Кушнір 2. "Black Sea"
3. Олексій Гусак 3. В'ячеслав Левданський 3. Ігор Чабан 3. "Сварог"
2008/2009 1. Євген Левданський 1. Вікторія Чикрій 1. Євген Левданський 1. Олександр Владіміров не проводився 1. "Лісові Хащі"
2. Олексій Ведерніков 2. Діана Коротаєва 2. Євген Рикун 2. Олександр Малярозов 2. "Одеса"
3. Микита Кушнір 3. Софія Килимник 3. Анатолій Сапожніков 3. Дмітрій Петров 3. "Одеса - 2"
2009/2010 1. Євген Левданський 1. Софія Килимник 1. Євген Левданський 1. Віктор Левданський не проводився 1. "Лісові Хащі"
2. Микита Кушнір 2. Наталія Кушнір 2. Анатолій Сапожніков 2. Ігор Чабан 2. "Ювента"
3. Дмитро Кудрицький 3. Марія Ялбачева 3. Дмітрій Кошман 3. Микола Крохмаль 3. "Сварог"
2010/2011 1. Михайло Співаковський 1. Софія Килимник 1. Анатолій Сапожніков 1. Віталій Сапожніков не проводився 1. "Лісові Хащі"
2. Микита Кушнір 2. Ольга Гордієнко 2. Олексій Корабель 2. Ігор Чабан 2. "Кусака"
3. Віталій Сапожніков 3. Анастасія Плетньова 3. Антон Уманський 3. Микола Крохмаль 3. "Очумелые ручки"
2011/2012 1. Євген Левданський 1. Софія Килимник 1. Роман Ігнатенко 1. Віталій Сапожніков не проводився не проводився
2. Михайло Співаковський 2. Анастасія Гарковська 2. Олексій Корабель 2. Михайло Шаломаєв
3. Микита Кушнір 3. Вікторія Запорожець 3. Софія Килимник 3. Юрій Кушнір
2012/2013 1. Михайло Співаковський 1. Вікторія Носелівська 1. Роман Ігнатенко 1. Михайло Шаломаєв не проводився 1. "Лісові Хащі - 2"
2. Роман Ігнатенко 2. Вікторія Запорожець 2. Олексій Корабель 2. Віталій Сапожніков 2. "Штурм"
3. Михайло Шаломаєв 3. Оксана Деркач 3. Максим Пєсков 3. Олексій Ведерніков 3. "Дев'ятий вал"
2013/2014 1. Михайло Співаковський 1. Вікторія Носелівська 1. Роман Ігнатенко 1. Віталій Сапожніков 1. Микола Крохмаль 1. "Лісові Хащі"
2. Роман Ігнатенко 2. Анастасія Гарковська 2. Антон Уманський 2. Михайло Шаломаєв 2. Юрій Кушнір 2. "Black Sea"
3. Віталій Сапожніков 3. Софія Килимник 3. Олексій Корабель 3. Віталій Скоробогатов 3. Володимир Куделя 3. "Ювента"
2014/2015 1. Дмитро Литвинюк 1. Вікторія Носелівська 1. Дмитро Литвинюк 1. Віталій Сапожніков 1. Микола Крохмаль 1. "Лісові Хащі"
2. Михайло Співаковський 2. Оксана Деркач 2. Роман Ігнатенко 2. Михайло Шаломаєв 2. Михайло Серебряков 2. "Ювента"
3. Роман Ігнатенко 3. Анастасія Гарковська 3. Євгеній Матанцев 3. Дмитро Деркач 3. Володимир Куделя 3. "Імпульс"
2015/2016 1. Дмитро Литвинюк 1. Вікторія Носелівська 1. Дмитро Литвинюк 1. Віталій Сапожніков 1. Юрій Кушнір 1. "Лісові Хащі"
2. Михайло Співаковський 2. Анастасія Гарковська 2. Євгеній Матанцев 2. Михайло Шаломаєв 2. Ігор Чабан 2. "Дев'ятий вал"
3. Антон Уманський 3. Вікторія Запорожець 3. Антон Уманський 3. Ігор Запорожець 3. Микола Крохмаль 3. "Катран"
2016/2017 1. Дмитро Литвинюк 1. Вікторія Носелівська 1. Олексій Корабель 1. Віталій Сапожніков 1. Валерій Скороход 1. "Дев'ятий вал"
2. Олексій Корабель 2. Анастасія Гарковська 2. Дмитро Литвинюк 2. Михайло Шаломаєв 2. Дмитро Деркач 2. "Катран"
3. Роман Ігнатенко 3. Вікторія Запорожець 3. Євгеній Матанцев 3. Ігор Запорожець 3. Микола Крохмаль 3. "Хижаки"
2017/2018 1. Євгеній Матанцев 1. Ганна Іванцова 1. Євгеній Матанцев 1. Віталій Сапожніков 1. Ігор Чабан 1. "Дев'ятий вал"
2. Олексій Корабель 2. Вікторія Запорожець 2. Олексій Корабель 2. Ігор Чабан 2. Дмитро Деркач 2. "Катран"
3. Роман Ігнатенко 3. Оксана Деркач 3. Владислав Семенчук 3. Олексій Ведерніков 3. Володимир Трус 3. "Шалені Бджоли"
2018/2019 1. Антон Уманський 1. Ганна Іванцова 1. Євгеній Матанцев 1. Віталій Сапожніков 1. Дмитро Деркач 1. "Дев'ятий вал"
2. Євгеній Матанцев 2. Анастасія Гарковська 2. Олексій Корабель 2. Назар Кондрашевський 2. Микола Крохмаль 2. "Лісові Хащі"
3. Олексій Корабель 3. Софія Сокирська 3. Антон Уманський 3. Олексій Ведерніков 3. Юрій Кушнір 3. "Катран"
2019/2020 1. Олексій Корабель 1. Оксана Деркач 1. Олексій Корабель 1. Віталій Сапожніков 1. Юрій Бондаренко скасовано у зв'язку з епідемією коронавірусу
2. Олексій Гусак 2. Ганна Іванцова 2. Євгеній Матанцев 2. Юрій Бондаренко 2. Дмитро Деркач
3. Ігор Запорожець 3. Вікторія Рзаєва 3. Микита Загребін 3. Ігор Запорожець 3. Оксана Деркач

 
Вхід


EN | RU
Календар сезону 2020/21 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Серпень
22.08.2020 - Одеса
KLO-Ліга, 1-й етап
Вересень
12.09.2020 - Маріуполь
KLO-Ліга, 2-й етап
13.09.2020 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
Жовтень
10.10.2020 - Київ
Чемпіонат України, 2-й етап
11.10.2020 - Київ
Командний чемпіонат України
Листопад
14.11.2020 - Рубіжне
Чемпіонат України, 3-й етап
Грудень
19.12.2020 - Київ
Чемпіонат України, 4-й етап
20.12.2020 - Київ
KLO-Ліга, 3-й етап
Січень
Лютий
06.02.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
07.02.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
27.02.2021 - Кропивницький
Чемпіонат України, 5-й етап
Березень
27.03.2021 - Харків
KLO-Ліга, 4-й етап
28.03.2021 - Харків
Чемпіонат України, 6-й етап
28.03.2021 - Харків
Кубок юніорів
28.03.2021 - Харків
Кубок жіночій
Квітень
10.04.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
11.04.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
Травень
01.05.2021 - Київ
Кубок України, етап Світового Туру

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2020/2021

Архів рейтингів

Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 240 гостей на сайті