Чемпіонат Світу 2021
Дні народження

Червень

01 - Дмитро Мармалюк

28 - Микита Кушнір

Наші партнери




Сайти

Найближчі турніри ФНХУ:

12 червня 2021 року - третій етап відкритого чемпіонату Харкова
Місце проведення: м. Харків
реєстрація ~ учасники ~ результати


Головна Статті Чемпіонат Світу 2021. Таллінн, 13-15 серпня.
Чемпіонат Світу 2021. Таллінн, 13-15 серпня.

Оновлено: 11 червня 2021

Місце проведення:  Естонія, Таллінн, Готель "Парк Инн Меритон"

Дата проведення: 
13-15 серпня

Офіційний сайт


Проживання:

Попередня інформація:

Готель "Парк Инн Меритон"
одномісний номер: 45 євро/доба
двомісний  номер: 50 євро/доба
Ціна включає сніданок, відвідування спа-центру та тренажерного залу.

Вартість обіду (шведський стіл під час чемпіонату): 10 євро (за день до турніру продаватимуть талони на обід).
Також в готелі можна замовити вечерю:  8-10 євро.


Дорога:

Переліт Київ-Таллінн-Київ від 145 Євро.
Правила в'їзду для не вакцинованих: негативний тест за 72 години перед вилітом, тест по приїзду - 24 години карантину до оголошення результатів тесту. 

Склад збірної:

Остаточні зміни та склад збірної буде визначений пізніше ближче до Чемпіонату Світу.


openveteranssuperveteransjuniorskidswomans
WR topМармалюк Дмитро (Кропивницький)
1.Матанцев Євгеній (Кропивницький)
2.Ігнатенко Роман (Маріуполь)
3.Корабель Олексій (Ірпінь)
4.Уманський Антон (Київ)


1.Матанцев Євгеній (Кропивницький)
2.Корабель Олексій (Ірпінь)
1.Матанцев Артем (Кропивницький)

1.Іванцова Ганна (Донецьк/Київ)
ВЧУ1.Співаковський Михайло (Одеса/Київ)
2.Кондрашевський Назар (Київ)
3.Іванцова Ганна (Донецьк/Київ)
4.Запорожець Ігор (Київ)
5.Гусак Олексій (Київ)
6.Загребін Микита (Рубіжне)
7.Матанцев Артем (Кропивницький)
8.Кобчук Руслан (Київ)
9.Пилипенко Павло (Київ)
10.Стасюк Максим (Рубіжне)

у разі відмови:
?Ігнатенко Віталій (Маріуполь)
?Петров Олександр (Рубіжне)
?Пєсков Максим (Київ)
?Корабель Валентин (Ірпінь)

1.Співаковський Михайло (Одеса/Київ)
2.Кондрашевський Назар (Київ)
3.Гусак Олексій (Київ)
Запорожець Ігор (Київ)
Сапожніков Віталій (Одеса)
Бондаренко Юрій (Харків)
Деркач Дмитро (Харків)
Мартиненко Ігор (Харків)
4.Ігнатенко Віталій (Маріуполь)
5.Пилипенко Павло (Київ)

у разі відмови:

Деркач Оксана (Харків)
Крохмаль Микола (Одеса)
?Ведерніков Олексій (Одеса)
?Чабан Ігор (Одеса)
Малярозов Олександр (Одеса)
?Корабель Валентин (Ірпінь)
Крохмаль Микола (Одеса)
1.Чабан Ігор (Одеса)
Малярозов Олександр (Одеса)
1.Іванцова Ганна (Донецьк/Київ)
2.Загребін Микита (Рубіжне)
3.Кобчук Руслан (Київ)
4.Матанцев Артем (Кропивницький)
5.Стасюк Максим (Рубіжне)

у разі відмови:
?Мозговий Максим (Рубіжне)
?Птаховський Ярослав (Рубіжне)
?Корніцький Валерій (Київ)
Рзаєва Вікторія (Рубіжне)
1.Корніцький Валерій (Київ)
2.Разкевич Михайло (Київ)
Чаловський Андрій (Кропивницький)
Качінський Богдан (Кропивницький)
Паньковець Іраклі-Сержіо (Венда ду Пінейру)
Матанцев Володимир (Кропивницький)

3.Хімченко Максим (Кропивницький)
Капленко Ілля (Попасна)
Самарський Давид (Рубіжне)
Луцик Михайло (Київ)
4.Мироненко Лука (Київ)
Золотарьов Ярослав (Попасна)
Кожухар Артем (Попасна)
Бунга Тимофій (Попасна)

у разі відмови:
6 вільних місць

1.Гарковська Анастасія (Київ)
Деркач Оксана (Харків)
Рзаєва Вікторія (Рубіжне)
2.Вербицька Наталія (Харків)
3.Пірумшоєва Каріна (Маріуполь)
WRСеменчук Владислав (Київ)
11.Шаломаєв Михайло (Харків/Штутгарт)
Сапожніков Віталій (Одеса)
Левданський Євген (Київ)
Носелівська Вікторія (Київ)
12.Сапожніков Анатолій (Одеса)


у разі відмови:
Деркач Дмитро (Харків)
Бондаренко Юрій (Харків)
?Ігнатенко Віталій (Маріуполь)
?Шаповаленко Юрій (Київ)
?Корабель Валентин (Ірпінь)

Куделя Володимир (Кропивницький)
2.Трус Володимир (Одеса)
3.Кушнір Юрій (Одеса)
4.Скороход Валерій (Одеса)
5.Левданский Виктор (Київ)

у разі відмови:
?Шерстюк Сергій (Дніпро)


4.Носелівська Вікторія (Київ)
Запорожець Вікторія (Київ)
Сокирська Софія (Київ)
Шаломаєва Тамара (Харків)

у разі відмови:
1 вільнe місцe



team openteam veteransteam juniorsteam womans
(WR-top30) Мармалюк Дмитро (Кропивницький)
1.(WR-top30) Матанцев Євгеній (Кропивницький)
2.(WR-top30) Ігнатенко Роман (Маріуполь)
3.(ВЧУ) Корабель Олексій (Ірпінь)
4.(ВЧУ) Співаковський Михайло (Одеса/Київ)
5.(ВЧУ) Кондрашевський Назар (Київ)
6.(ВЧУ) Іванцова Ганна (Донецьк/Київ)
7.(ВЧУ) Запорожець Ігор (Київ)
8.(ВЧУ) Гусак Олексій (Київ)
9.(ВЧУ) Загребін Микита (Рубіжне)
10.(ВЧУ) Матанцев Артем (Кропивницький)

у разі відмови:
?(ВЧУ) Кобчук Руслан (Київ)
?(ВЧУ) Пилипенко Павло (Київ)
?(ВЧУ) Стасюк Максим (Рубіжне)
?(WR-top30) Уманський Антон (Київ)
(WR) Семенчук Владислав (Київ)
?(WR) Шаломаєв Михайло (Харків/Штутгарт)
(WR) Сапожніков Віталій (Одеса)
(WR) Левданський Євген (Київ)
(WR) Носелівська Вікторія (Київ)
?(WR) Сапожніков Анатолій (Одеса)
1.(ВЧУ) Співаковський Михайло (Одеса/Київ)
2.(ВЧУ) Кондрашевський Назар (Київ)
3.(ВЧУ) Гусак Олексій (Київ)
4.(ВЧУ) Запорожець Ігор (Київ)
(ВЧУ) Сапожніков Віталій (Одеса)
(ВЧУ) Бондаренко Юрій (Харків)
(ВЧУ) Деркач Дмитро (Харків)
(ВЧУ) Мартиненко Ігор (Харків)
5.(ВЧУ) Ігнатенко Віталій (Маріуполь)

у разі відмови:
?Пилипенко Павло (Київ)
Деркач Оксана (Харків)
Крохмаль Микола (Одеса)
?Ведерніков Олексій (Одеса)
?Чабан Ігор (Одеса)
Малярозов Олександр (Одеса)
?Корабель Валентин (Ірпінь)
1.(WR-top5) Матанцев Євгеній (Кропивницький)
2.(ВЧУ) Корабель Олексій (Ірпінь)
3.(ВЧУ) Іванцова Ганна (Донецьк/Київ)
4.(ВЧУ) Загребін Микита (Рубіжне)
5.(ВЧУ) Кобчук Руслан (Київ)

у разі відмови:
?(ВЧУ) Матанцев Артем (Кропивницький)
?(ВЧУ) Стасюк Максим (Рубіжне)
?(ВЧУ) Мозговий Максим (Рубіжне)
?(ВЧУ) Птаховський Ярослав (Рубіжне)
1.(WR-top5) Іванцова Ганна (Донецьк/Київ)
2.(ВЧУ) Гарковська Анастасія (Київ)
(ВЧУ) Деркач Оксана (Харків)
(ВЧУ) Рзаєва Вікторія (Рубіжне)
3.(ВЧУ) Вербицька Наталія (Харків)
4.(ВЧУ) Пірумшоєва Каріна (Маріуполь)
5.(WR) Носелівська Вікторія (Київ)

у разі відмови:
(WR) Запорожець Вікторія (Київ)
(WR) Сокирська Софія (Київ)
(WR)Шаломаєва Тамара (Харків)
 
Вхід


EN | RU
Календар сезону 2020/21 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Серпень
22.08.2020 - Одеса
KLO-Ліга, 1-й етап
Вересень
12.09.2020 - Маріуполь
KLO-Ліга, 2-й етап
13.09.2020 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
Жовтень
10.10.2020 - Київ
Чемпіонат України, 2-й етап
11.10.2020 - Київ
Командний чемпіонат України
31.10.2020 - Київ
Чемпіонат Києва, 1-й етап
Листопад
07.11.2020 - Харків
Чемпіонат Харкова, 1-й етап
14.11.2020 - Рубіжне
Чемпіонат України, 3-й етап
Грудень
19.12.2020 - Київ
Чемпіонат України, 4-й етап
20.12.2020 - Київ
KLO-Ліга, 3-й етап
Січень
17.01.2021 - Київ
Чемпіонат Києва, 2-й етап
Лютий
07.02.2021 - Київ
Чемпіонат Києва, 3-й етап
27.02.2021 - Кропивницький
Чемпіонат України, 5-й етап
Березень
27.03.2021 - Харків
KLO-Ліга, 4-й етап
28.03.2021 - Харків
Чемпіонат України, 6-й етап
28.03.2021 - Харків
Кубок юніорів
28.03.2021 - Харків
Кубок жіночій
Квітень
Травень
16.05.2021 - Київ
Кубок України
29.05.2021 - Харків
Чемпіонат Харкова, 2-й етап
Червень
12.06.2021 - Харків
Чемпіонат Харкова, 3-й етап

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2020/2021

Архів рейтингів

Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання

На сайті
На даний момент 381 гостей на сайті