Новини
|
Автор ФНХУ
|
П'ятниця, 10 червня 2022, 22:06 |
Наші гравці у складі збірної України в черговий раз доводять на чемпіонаті Європи свою міць та вміння володіти шайбою, завойовуючи призові місця у різних категоріях.
Золоті медалі:
Категорія "JUNIORS" Євгеній Матанцев
| Категорія "LADIES" Анна Іванцова
| ![](/images/stories/2022EChSlovenia/junior-matan.jpg) | ![](/images/stories/2022EChSlovenia/woman-ivants.jpg) |
Категорія "LADIES TEAMS" Анна Іванцова, Поліна Кваснікова, Анастасія Гарковська, Каріна Пірумшоєва
| ![](/images/stories/2022EChSlovenia/woman-team.jpg) |
Срібні медалі
Категорія "VETERANS" Михайло Співаковський | Категорія "JUNIORS TEAMS" Анна Іванцова, Валерій Корніцький, Руслан Кобчук, Евгений Матанцев, Артем Матанцев
| ![](/images/stories/2022EChSlovenia/veteran-spivak.jpg) | ![](/images/stories/2022EChSlovenia/junior-team.jpg) |
![](/images/stories/2022EChSlovenia/zbirna.jpg)
|