20-21.04.2024
Прага

Найближчі турніри:

11 травня у Києві пройде другий етап відкритого чемпіонату України
Місце проведення: Броварський проспект, 10, Гідропарк, РК Фабор

12 травня пройде другий етап KLO-Ліги (гравці віком 40+) сезону 2023/2024
Місце проведення: Броварський проспект, 10, Гідропарк, РК Фабор

Для реєстрації пишіть у Телеграм , або у нашій гостьовій книзі, або пишіть у Фейсбук-месенджер  ФНХУ

Головна Статті Україна Відкритий чемпіонат України сезону 2022/23. Перший етап (11.03.2023)
Відкритий чемпіонат України сезону 2022/23. Перший етап (11.03.2023)
Результати
Автор ФНХУ   
Понеділок, 13 березня 2023, 09:25

Група 1

# Player 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 G W D F G Po
1 Ігнатенко Роман 6:1
2:6
5:2
3:4
3:2
5:1
10:4
5:1
8:0
6:2
7:0
6:2
4:3
7:3
7:1
13:1
10:1
8:1
6:2
8:1
9:2
11:0
22 20 0 2 149:40 60
2 Корабель Олексій 1:6
3:0
2:3
3:2
4:0
5:1
10:1
8:1
8:0
4:2
3:2
5:0
3:2
7:2
5:3
5:1
5:1
11:1
4:0
4:1
4:1
4:0
22 20 0 2 108:30 60
3 Матанцев Євгеній 6:2
0:3
8:1
1:4
6:1
8:3
5:4
3:3
8:1
4:3
5:3
4:1
6:3
6:1
5:2
10:0
5:3
15:1
5:3
5:3
8:3
11:0
22 19 1 2 134:48 58
4 Мармалюк Дмитро 2:5
3:2
1:8
4:5
2:1
5:1
9:2
4:1
6:3
7:0
2:1
5:2
4:2
5:1
6:0
8:0
7:1
7:2
3:1
9:0
4:1
7:0
22 19 0 3 110:39 57
5 Матанцев Артем 4:3
2:3
4:1
5:4
2:8
5:1
10:3
3:2
6:1
3:1
3:2
5:2
2:3
3:2
3:2
3:3
4:0
11:3
8:1
13:0
4:3
7:3
22 18 1 3 110:51 55
6 Співаковський Михайло 2:3
0:4
1:6
1:2
8:2
2:0
2:1
2:1
2:3
6:0
2:0
6:0
4:2
5:2
8:0
6:0
8:2
4:1
5:0
6:2
4:2
11:2
22 17 0 5 95:35 51
7 Гусак Олексій 1:5
1:5
3:8
1:5
1:5
0:2
4:2
1:4
4:2
3:3
1:1
4:0
3:2
1:0
4:4
4:1
2:1
8:1
3:2
10:0
8:1
7:0
22 12 3 7 74:54 39
8 Кондрашевський Назар 4:10
1:10
4:5
2:9
3:10
1:2
2:4
5:4
3:2
3:1
3:2
0:5
7:1
4:2
4:1
5:4
4:2
4:1
5:2
1:2
6:1
7:1
22 13 0 9 78:81 39
9 Шаповаленко Юрій 1:5
1:8
3:3
1:4
2:3
1:2
4:1
4:5
4:4
4:1
1:2
4:3
7:1
3:4
4:2
4:0
1:0
5:1
2:1
4:0
5:0
6:1
22 12 2 8 71:51 38
10 Даниленко Олександр 0:8
0:8
1:8
3:6
1:6
3:2
2:4
2:3
4:4
3:3
2:4
5:4
4:2
4:5
3:2
9:1
5:0
2:1
5:1
6:1
5:3
8:2
22 11 2 9 77:78 35
11 Ігнатенко Віталій 2:6
2:4
3:4
0:7
1:3
0:6
3:3
1:3
1:4
3:3
4:1
1:4
5:3
2:0
5:1
5:3
4:1
3:2
3:0
3:0
5:2
4:1
22 11 2 9 60:61 35
12 Корабель Валентин 0:7
2:3
3:5
1:2
2:3
0:2
1:1
2:3
2:1
4:2
1:4
3:2
5:1
1:2
3:3
7:1
3:1
7:1
3:2
4:4
6:3
5:0
22 10 3 9 65:53 33
13 Запорожець Ігор 2:6
0:5
1:4
2:5
2:5
0:6
0:4
5:0
3:4
4:5
4:1
2:3
4:7
2:1
3:2
3:2
2:3
4:4
4:1
5:1
4:2
3:1
22 9 1 12 59:72 28
14 Пилипенко Павло 3:4
2:3
3:6
2:4
3:2
2:4
2:3
1:7
1:7
2:4
3:5
1:5
7:4
3:2
3:2
2:4
4:1
1:0
1:4
2:0
6:3
4:2
22 9 0 13 58:76 27
15 Красюк Сергій 3:7
2:7
1:6
1:5
2:3
2:5
0:1
2:4
4:3
5:4
0:2
2:1
1:2
2:3
1:2
5:1
0:1
3:2
4:2
8:0
6:0
4:0
22 9 0 13 58:61 27
16 Бондаренко Юрій 1:7
3:5
2:5
0:6
2:3
0:8
4:4
1:4
2:4
2:3
1:5
3:3
2:3
2:3
2:1
3:4
2:1
3:1
5:1
6:1
3:2
3:2
22 7 2 13 52:76 23
17 Пилипенко Олександр 1:13
1:5
0:10
0:8
3:3
0:6
1:4
4:5
0:4
1:9
3:5
1:7
2:3
4:2
1:5
4:3
0:3
3:2
2:1
3:2
6:0
4:3
22 7 1 14 44:103 22
18 Корніцький Валерій 1:10
1:5
3:5
1:7
0:4
2:8
1:2
2:4
0:1
0:5
1:4
1:3
3:2
1:4
1:0
1:2
3:0
1:2
3:4
3:0
3:2
3:1
22 6 0 16 35:75 18
19 Чаловський Андрій 1:8
1:11
1:15
2:7
3:11
1:4
1:8
1:4
1:5
1:2
2:3
1:7
4:4
0:1
2:3
1:3
2:3
2:1
4:3
4:1
4:3
4:1
22 5 1 16 43:108 16
20 Пірумшоєва Карина 2:6
0:4
3:5
1:3
1:8
0:5
2:3
2:5
1:2
1:5
0:3
2:3
1:4
4:1
2:4
1:5
1:2
4:3
3:4
5:0
6:1
2:3
22 4 0 18 44:79 12
21 Кондрашевський Любомир 1:8
1:4
3:5
0:9
0:13
2:6
0:10
2:1
0:4
1:6
0:3
4:4
1:5
0:2
0:8
1:6
2:3
0:3
1:4
0:5
0:6
3:2
22 2 1 19 22:117 7
22 Антоненко Григорій 2:9
1:4
3:8
1:4
3:4
2:4
1:8
1:6
0:5
3:5
2:5
3:6
2:4
3:6
0:6
2:3
0:6
2:3
3:4
1:6
6:0
3:2
22 2 0 20 44:108 6
23 Сморжевський Роман 0:11
0:4
0:11
0:7
3:7
2:11
0:7
1:7
1:6
2:8
1:4
0:5
1:3
2:4
0:4
2:3
3:4
1:3
1:4
3:2
2:3
2:3
22 1 0 21 27:121 3
,

Round: 1/4

1 2 3 4 5 6 7 *
Ігнатенко Роман 5 7 4(ot) 7 4
Кондрашевський Назар 3 2 3 1 0

1 2 3 4 5 6 7 *
Корабель Олексій 5 7 4 5 4
Гусак Олексій 1 1 1 1 0

1 2 3 4 5 6 7 *
Матанцев Євгеній 4 4(ot) 4 6 4
Співаковський Михайло 0 3 2 0 0

1 2 3 4 5 6 7 *
Мармалюк Дмитро 4(ot) 5 2 0 3 4
Матанцев Артем 3 2 1 3 1 1

Round: 1/2

1 2 3 4 5 6 7 *
Ігнатенко Роман 5(ot) 0 2 1 3 2 2
Мармалюк Дмитро 4 2 4 4 2 3 4

1 2 3 4 5 6 7 *
Корабель Олексій 1 4 2 3(ot) 2 1
Матанцев Євгеній 2 5 6 2 3(ot) 4

Round: Final

1 2 3 4 5 6 7 *
Матанцев Євгеній 3 3 2 2 1 3 0 3
Мармалюк Дмитро 2 4(ot) 1 3 3 2 2 4

Round: 3rd place

1 2 3 4 5 6 7 *
Ігнатенко Роман 4 7 4 3
Корабель Олексій 3 0 3 0


Мармалюк Дмитро
Матанцев Євгеній
Ігнатенко Роман
Корабель Олексій
Матанцев Артем
Співаковський Михайло
Гусак Олексій
Кондрашевський Назар
Шаповаленко Юрій
Даниленко Олександр
Ігнатенко Віталій
Корабель Валентин
Запорожець Ігор
Пилипенко Павло
Красюк Сергій
Бондаренко Юрій
Пилипенко Олександр
Корніцький Валерій
Чаловський Андрій
Пірумшоєва Карина
Кондрашевський Любомир
Антоненко Григорій
Сморжевський Роман
1. Мармалюк Дмитро
2. Матанцев Євгеній
3. Ігнатенко Роман

4. Корабель Олексій
5. Матанцев Артем
6. Співаковський Михайло
7. Гусак Олексій
8. Кондрашевський Назар
9. Шаповаленко Юрій
10. Даниленко Олександр
11. Ігнатенко Віталій
12. Корабель Валентин
13. Запорожець Ігор
14. Пилипенко Павло
15. Красюк Сергій
16. Бондаренко Юрій
17. Пилипенко Олександр
18. Корніцький Валерій
19. Чаловський Андрій
20. Пірумшоєва Карина
21. Кондрашевський Любомир
22. Антоненко Григорій
23. Сморжевський Роман
 
Вхід

Календар сезону 2023/24 Ukrainian tournaments:
Рейтинги сезону 2023/2024
Архів рейтингів

Архів рейтингів

Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання

На сайті
На даний момент 709 гостей на сайті