Дні народження

Червень

01 - Дмитро Мармалюк

03 - В’ячеслав Левданський

Наші партнери









Головна Статті Україна Відкритий чемпіонат України сезону 2022/23. Другий етап (22.04.2023)
Відкритий чемпіонат України сезону 2022/23. Другий етап (22.04.2023)
Результати
Автор ФНХУ   
Субота, 22 квітня 2023, 17:43

Група 1

# Player 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 G W D F G Po
1 Семенчук Владислав 2:3
4:2
4:1
2:3
5:1
4:1
5:4
3:3
4:2
3:1
6:2
4:0
5:2
4:2
5:1
4:3
7:2
5:2
2:1
6:0
4:1
21 18 1 2 88:37 55
2 Співаковський Михайло 3:2
4:4
1:4
2:4
6:2
3:2
1:1
6:0
5:2
7:2
2:1
7:0
8:2
7:2
2:1
2:1
8:3
10:1
5:0
8:2
8:1
21 17 2 2 105:37 53
3 Ігнатенко Роман 2:4
4:4
4:1
8:0
1:3
3:4
4:1
4:2
7:3
7:2
7:2
4:1
4:3
5:4
4:0
4:2
7:1
9:1
5:1
8:1
10:1
21 17 1 3 111:41 52
4 Матанцев Євгеній 1:4
4:1
1:4
4:3
6:2
4:2
3:6
1:2
6:2
5:2
5:0
7:2
8:3
8:4
3:1
3:1
7:5
2:0
5:0
5:0
4:2
21 17 0 4 92:46 51
5 Матанцев Артем 3:2
4:2
0:8
3:4
2:4
4:4
3:3
5:4
2:1
1:2
3:2
8:0
4:1
4:0
6:3
5:3
5:3
6:1
6:1
5:0
8:0
21 15 2 4 87:48 47
6 Запорожець Ігор 1:5
2:6
3:1
2:6
4:2
3:2
2:1
3:4
3:1
4:2
1:3
5:2
1:2
8:2
4:2
4:1
3:1
8:4
4:2
4:0
6:2
21 15 0 6 75:51 45
7 Пєсков Максим 1:4
2:3
4:3
2:4
4:4
2:3
2:4
6:0
4:2
1:5
7:1
5:3
6:4
4:3
2:0
3:3
3:0
10:0
6:2
3:2
10:3
21 13 2 6 87:53 41
8 Бондаренко Юрій 4:5
1:1
1:4
6:3
3:3
1:2
4:2
3:1
2:3
4:2
3:5
1:1
2:4
2:0
4:2
4:2
2:2
6:0
6:3
3:1
6:0
21 11 4 6 68:46 37
9 Ігнатенко Віталій 3:3
0:6
2:4
2:1
4:5
4:3
0:6
1:3
2:2
2:2
4:4
2:3
5:2
3:4
5:2
6:0
5:0
3:2
4:1
5:1
8:3
21 10 4 7 70:57 34
10 Корабель Валентин 2:4
2:5
3:7
2:6
1:2
1:3
2:4
3:2
2:2
3:1
2:0
6:1
2:2
2:0
6:3
2:2
2:2
3:1
6:2
4:2
4:6
21 9 4 8 60:57 31
11 Гусак Олексій 1:3
2:7
2:7
2:5
2:1
2:4
5:1
2:4
2:2
1:3
3:3
0:3
4:4
3:1
4:3
2:2
4:3
5:1
5:2
4:1
7:1
21 9 4 8 62:61 31
12 Левданський Вячеслав 2:6
1:2
2:7
0:5
2:3
3:1
1:7
5:3
4:4
0:2
3:3
2:1
3:6
4:3
3:3
1:3
3:2
4:3
5:2
5:1
5:1
21 9 3 9 58:68 30
13 Корніцький Валерій 0:4
0:7
1:4
2:7
0:8
2:5
3:5
1:1
3:2
1:6
3:0
1:2
4:4
1:0
3:4
1:1
4:2
1:1
4:0
4:3
8:1
21 7 4 10 47:67 25
14 Кондрашевський Назар 2:5
2:8
3:4
3:8
1:4
2:1
4:6
4:2
2:5
2:2
4:4
6:3
4:4
0:1
2:4
1:1
8:2
3:3
6:0
4:2
0:2
21 6 5 10 63:71 23
15 Даниленко Олександр 2:4
2:7
4:5
4:8
0:4
2:8
3:4
0:2
4:3
0:2
1:3
3:4
0:1
1:0
1:1
2:1
2:1
4:3
2:3
1:1
7:1
21 6 2 13 45:66 20
16 Пилипенко Павло 1:5
1:2
0:4
1:3
3:6
2:4
0:2
2:4
2:5
3:6
3:4
3:3
4:3
4:2
1:1
3:3
1:4
2:2
4:1
4:1
7:0
21 5 4 12 51:65 19
17 Левданський Віктор 3:4
1:2
2:4
1:3
3:5
1:4
3:3
2:4
0:6
2:2
2:2
3:1
1:1
1:1
1:2
3:3
1:2
4:3
2:2
1:0
4:3
21 4 7 10 41:57 19
18 Пилипенко Олександр 2:7
3:8
1:7
5:7
3:5
1:3
0:3
2:2
0:5
2:2
3:4
2:3
2:4
2:8
1:2
4:1
2:1
3:0
2:2
1:2
5:1
21 4 3 14 46:77 15
19 Божик Євген 2:5
1:10
1:9
0:2
1:6
4:8
0:10
0:6
2:3
1:3
1:5
3:4
1:1
3:3
3:4
2:2
3:4
0:3
3:0
2:1
4:0
21 3 3 15 37:89 12
20 Опара Денис 1:2
0:5
1:5
0:5
1:6
2:4
2:6
3:6
1:4
2:6
2:5
2:5
0:4
0:6
3:2
1:4
2:2
2:2
0:3
2:1
7:3
21 3 2 16 34:86 11
21 Сморжевський Роман 0:6
2:8
1:8
0:5
0:5
0:4
2:3
1:3
1:5
2:4
1:4
1:5
3:4
2:4
1:1
1:4
0:1
2:1
1:2
1:2
5:1
21 2 1 18 27:80 7
22 Кондрашевський Любомир 1:4
1:8
1:10
2:4
0:8
2:6
3:10
0:6
3:8
6:4
1:7
1:5
1:8
2:0
1:7
0:7
3:4
1:5
0:4
3:7
1:5
21 2 0 19 33:127 6


Round: 1/4

1 2 3 4 5 6 7 *
Семенчук Владислав 0 5(ot) 2 3 4 4
Бондаренко Юрій 3 4 1 2 3 1

1 2 3 4 5 6 7 *
Співаковський Михайло 4 2 5 2 4 0 3 4
Пєсков Максим 1 3 3 1 5(ot) 1 0 3

1 2 3 4 5 6 7 *
Ігнатенко Роман 5 2 4 8 4
Запорожець Ігор 4 1 2 2 0

1 2 3 4 5 6 7 *
Матанцев Євгеній 2(ot) 3(ot) 4 6 4
Матанцев Артем 1 2 0 4 0

Round: 1/2

1 2 3 4 5 6 7 *
Семенчук Владислав 2 2 2 5 1 1
Матанцев Євгеній 8 8 3(ot) 3 3 4

1 2 3 4 5 6 7 *
Співаковський Михайло 4 2 2 2 3 1
Ігнатенко Роман 3 7 4 3(ot) 4 4

Round: Final

1 2 3 4 5 6 7 *
Ігнатенко Роман 2 1 3 3 3 2 2
Матанцев Євгеній 5 3 5 2 2 3 4

Round: 3rd place

1 2 3 4 5 6 7 *
Семенчук Владислав 1 0 1 0
Співаковський Михайло 3 3 5 3



1. Матанцев Євгеній
2. Ігнатенко Роман
3. Співаковський Михайло
4. Семенчук Владислав
5. Матанцев Артем
6. Запорожець Ігор
7. Пєсков Максим
8. Бондаренко Юрій
9. Ігнатенко Віталій
10. Корабель Валентин
11. Гусак Олексій
12. Левданський Вячеслав
13. Корніцький Валерій
14. Кондрашевський Назар
15. Даниленко Олександр
16. Пилипенко Павло
17. Левданський Віктор
18. Пилипенко Олександр
19. Божик Євген
20. Опара Денис
21. Сморжевський Роман
22. Кондрашевський Любомир
1. Матанцев Євгеній
2. Ігнатенко Роман
3. Співаковський Михайло
4. Семенчук Владислав
5. Матанцев Артем
6. Запорожець Ігор
7. Пєсков Максим
8. Бондаренко Юрій
9. Ігнатенко Віталій
10. Корабель Валентин
11. Гусак Олексій
12. Левданський Вячеслав
13. Корніцький Валерій
14. Кондрашевський Назар
15. Даниленко Олександр
16. Пилипенко Павло
17. Левданський Віктор
18. Пилипенко Олександр
19. Божик Євген
20. Опара Денис
21. Сморжевський Роман
22. Кондрашевський Любомир
 
Вхід

Календар сезону 2023/24 Ukrainian tournaments:
Рейтинги сезону 2023/2024
Архів рейтингів

Архів рейтингів

Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання

На сайті
На даний момент 502 гостей на сайті