20-21.04.2024
Прага

Найближчі турніри:

11 травня у Києві пройде другий етап відкритого чемпіонату України
Місце проведення: Броварський проспект, 10, Гідропарк, РК Фабор

12 травня пройде другий етап KLO-Ліги (гравці віком 40+) сезону 2023/2024
Місце проведення: Броварський проспект, 10, Гідропарк, РК Фабор

Для реєстрації пишіть у Телеграм , або у нашій гостьовій книзі, або пишіть у Фейсбук-месенджер  ФНХУ

Головна Статті Київ Відкритий чемпіонат України сезону 2022/2023. Третій етап (13.05.2023)
Відкритий чемпіонат України сезону 2022/2023. Третій етап (13.05.2023)
Новини
Автор ФНХУ   
Субота, 13 травня 2023, 14:33

Група 1

# Player 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 G W D F G Po
1 Ігнатенко Роман 4:3
6:2
6:5
5:1
2:5
9:4
4:4
6:0
3:0
1:1
8:3
4:1
13:0
5:4
13:2
7:2
13:0
10:1
14:0
19 16 2 1 133:38 50
2 Матанцев Євгеній 3:4
4:2
5:3
4:3
3:2
8:3
3:3
6:3
3:0
6:2
2:6
5:2
9:2
4:0
6:3
6:0
10:2
3:1
10:1
19 16 1 2 100:42 49
3 Співаковський Михайло 2:6
2:4
5:3
4:1
4:2
3:3
3:0
4:2
1:0
3:1
3:2
7:1
8:1
4:1
6:1
7:1
8:1
7:2
10:0
19 16 1 2 91:32 49
4 Корабель Олексій 5:6
3:5
3:5
7:1
7:3
3:3
7:2
5:4
8:1
4:1
5:1
7:1
10:1
7:1
11:2
6:0
6:0
7:0
9:0
19 15 1 3 120:37 46
5 Гусак Олексій 1:5
3:4
1:4
1:7
2:2
5:5
4:3
1:0
1:0
3:2
4:1
5:4
4:6
3:2
7:0
4:2
6:3
6:0
7:0
19 12 2 5 68:50 38
6 Матанцев Артем 5:2
2:3
2:4
3:7
2:2
2:4
2:2
5:6
3:0
3:1
4:1
0:1
4:2
3:0
4:2
10:1
8:1
9:1
11:0
19 11 2 6 82:40 35
7 Кондрашевський Назар 4:9
3:8
3:3
3:3
5:5
4:2
6:3
5:4
4:3
0:3
3:4
3:5
4:3
2:3
3:2
5:0
5:4
4:3
5:0
19 10 3 6 71:67 33
8 Зайчук Олександр 4:4
3:3
0:3
2:7
3:4
2:2
3:6
5:3
3:2
3:1
3:4
2:2
4:1
2:1
2:2
5:1
3:1
5:1
8:1
19 9 5 5 62:49 32
9 Пєсков Максим 0:6
3:6
2:4
4:5
0:1
6:5
4:5
3:5
3:3
1 :2
3:2
7:1
6:2
2:1
4:1
5:2
6:0
11:1
11:0
19 10 1 8 81:52 31
10 Семенчук Владислав 0:3
0:3
0:1
1:8
0:1
0:3
3:4
2:3
3:3
3:2
3:2
3:0
6:4
4:2
3:2
5:0
7:2
6:0
6:1
19 10 1 8 55:44 31
11 Запорожець Ігор 1:1
2:6
1:3
1:4
2:3
1:3
3:0
1:3
2:1
2:3
1:1
4:0
2:2
4:1
2:1
3:1
5:0
7:1
11:0
19 9 3 7 55:34 30
12 Даниленко Олександр 3:8
6:2
2:3
1:5
1:4
1:4
4:3
4:3
2:3
2:3
1:1
2:1
1:1
4:0
3:3
5:2
4:4
9:2
4:0
19 8 4 7 59:52 28
13 Корніцький Валерій 1:4
2:5
1:7
1:7
4:5
1:0
5:3
2:2
1:7
0:3
0:4
1:2
3:3
3:0
4:3
2:3
8:1
2:3
7:1
19 6 2 11 48:63 20
14 Пилипенко Павло 0:13
2:9
1:8
1:10
6:4
2:4
3:4
1:4
2:6
4:6
2:2
1:1
3:3
2:0
1:6
2:5
5:1
7:0
6:1
19 5 3 11 51:87 18
15 Пірумшоєва Карина 4:5
0:4
1:4
1:7
2:3
0:3
3:2
1:2
1:2
2:4
1:4
0:4
0:3
0:2
5:0
2:0
3:0
4:2
6:0
19 6 0 13 36:51 18
16 Пилипенко Олександр 2:13
3:6
1:6
2:11
0:7
2:4
2:3
2:2
1:4
2:3
1:2
3:3
3:4
6:1
0:5
4:1
5:5
8:0
10:0
19 4 3 12 57:80 15
17 Сморжевський Роман 2:7
0:6
1:7
0:6
2:4
1:10
0:5
1:5
2:5
0:5
1:3
2:5
3:2
5:2
0:2
1:4
0:5
2:1
5:0
19 4 0 15 28:84 12
18 Божик Євген 0:13
2:10
1:8
0:6
3:6
1:8
4:5
1:3
0:6
2:7
0:5
4:4
1:8
1:5
0:3
5:5
5:0
5:2
5:0
19 3 2 14 40:104 11
19 Кондрашевський Любомир 1:10
1:3
2:7
0:7
0:6
1:9
3:4
1:5
1:11
0:6
1:7
2:9
3:2
0:7
2:4
0:8
1:2
2:5
6:0
19 2 0 17 27:112 6
20 Москвин Артем 0:14
1:10
0:10
0:9
0:7
0:11
0:5
1:8
0:11
1:6
0:11
0:4
1:7
1:6
0:6
0:10
0:5
0:5
0:6
19 0 0 19 5:151 0


Round: 1/4

1 2 3 4 5 6 7 *
Ігнатенко Роман 5 6 7 6 4
Зайчук Олександр 3 1 1 2 0

1 2 3 4 5 6 7 *
Матанцев Євгеній 2 8 10 8 7 4
Кондрашевський Назар 3(ot) 0 5 3 2 1

1 2 3 4 5 6 7 *
Співаковський Михайло 5 2(ot) 3 3(ot) 4
Матанцев Артем 1 1 0 2 0

1 2 3 4 5 6 7 *
Корабель Олексій 5 7 9 5 4
Гусак Олексій 4 2 4 1 0

Round: 1/2

1 2 3 4 5 6 7 *
Ігнатенко Роман 5 3 2 3 2 2 2
Корабель Олексій 3 2 3 6 3 3 4

1 2 3 4 5 6 7 *
Матанцев Євгеній 6 7 3 3 4 4
Співаковський Михайло 1 2 4 2 1 1

Round: Final

1 2 3 4 5 6 7 *
Матанцев Євгеній 5 5 6 4 5(ot) 4
Корабель Олексій 4 2 2 5 4 1

Round: 3rd place

1 2 3 4 5 6 7 *
Ігнатенко Роман 2 1 1 0
Співаковський Михайло 3(ot) 3 4 3



1. Матанцев Євгеній
2. Корабель Олексій
3. Співаковський Михайло
4. Ігнатенко Роман
5. Гусак Олексій
6. Матанцев Артем
7. Кондрашевський Назар
8. Зайчук Олександр
9. Пєсков Максим
10. Семенчук Владислав
11. Запорожець Ігор
12. Даниленко Олександр
13. Корніцький Валерій
14. Пилипенко Павло
15. Пірумшоєва Карина
16. Пилипенко Олександр
17. Сморжевський Роман
18. Божик Євген
19. Кондрашевський Любомир
20. Москвин Артем
1. Матанцев Євгеній
2. Корабель Олексій
3. Співаковський Михайло

4. Ігнатенко Роман
5. Гусак Олексій
6. Матанцев Артем
7. Кондрашевський Назар
8. Зайчук Олександр
9. Пєсков Максим
10. Семенчук Владислав
11. Запорожець Ігор
12. Даниленко Олександр
13. Корніцький Валерій
14. Пилипенко Павло
15. Пірумшоєва Карина
16. Пилипенко Олександр
17. Сморжевський Роман
18. Божик Євген
19. Кондрашевський Любомир
20. Москвин Артем
 
Вхід

Календар сезону 2023/24 Ukrainian tournaments:
Рейтинги сезону 2023/2024
Архів рейтингів

Архів рейтингів

Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання

На сайті
На даний момент 290 гостей на сайті