5.02.2022
 Anaheim
Головна Новини Київ 1 этап II Открытого чемпионата Киева
1 этап II Открытого чемпионата Киева Друк e-mail
Новини
Автор ФНХУ   
Субота, 14 жовтня 2006, 14:07

Дата проведения: 14 октября 2006 г.
Место проведения: г.Киев, пр.Победы 47, м.Шулявская (клуб "Кубертен")

Результаты турнира

Группа А

# Player 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 G W D F G Po
1 Крохмаль Николай 4:1
3:1
2:0
3:3
4:4
6:3
1:3
7:2
2:3
3:1
4:1
5:3
3:1
10:0
7:2
7:2
5:0
3:1
18 14 2 2 79:31 30
2 Гусак Алексей 1:4
1:3
4:1
4:2
7:1
3:0
0:1
3:2
5:1
4:1
4:2
5:1
7:1
1:0
7:1
6:0
8:0
9:1
18 15 0 3 79:22 30
3 Даценко Анатолий 1:3
3:1
2:3
2:1
4:1
4:2
5:0
3:1
4:3
0:3
8:0
2:2
9:1
2:0
7:0
8:1
6:1
11:0
18 14 1 3 81:23 29
4 Ямбуренко Юрий 0:2
1:4
3:2
1:2
1:0
1:0
3:1
3:0
1:2
3:0
4:3
2:2
3:0
3:3
5:0
5:2
5:1
3:2
18 12 2 4 47:26 26
5 Даниленко Александр 3:3
2:4
1:2
2:1
1:3
5:4
0:1
2:3
8:4
5:3
5:0
6:0
5:1
4:0
6:1
6:0
6:0
4:0
18 12 1 5 71:30 25
6 Мартыненко Александр 4:4
1:7
1:4
0:1
3:1
2:0
1:3
4:5
2:1
2:1
3:1
5:2
2:2
4:1
4:0
6:3
5:1
5:0
18 11 2 5 54:37 24
7 Шаломаев Михаил 3:6
0:3
2:4
0:1
4:5
0:2
3:2
4:2
5:2
3:2
5:1
4:1
8:1
2:1
7:2
5:1
7:0
9:0
18 12 0 6 71:36 24
8 Левданский Виктор 3:1
1:0
0:5
1:3
1:0
3:1
2:3
3:1
1:1
1:3
0:3
6:1
8:1
1:3
1:0
7:5
5:0
6:1
18 11 1 6 50:32 23
9 Ткач Орест 2:7
2:3
1:3
0:3
3:2
5:4
2:4
1:3
2:2
1:0
5:2
1:1
4:1
4:1
2:2
6:1
5:1
6:0
18 9 3 6 52:40 21
10 Воюш Андрей 3:2
1:5
3:4
2:1
4:8
1:2
2:5
1:1
2:2
2:5
6:4
4:5
4:1
4:3
4:3
4:2
4:1
4:1
18 9 2 7 55:55 20
11 Цыганенко Василий 1:3
1:4
3:0
0:3
3:5
1:2
2:3
3:1
0:1
5:2
3:2
1:0
1:2
1:1
2:0
3:4
2:0
1:0
18 8 1 9 33:33 17
12 Левданский Евгений 1:4
2:4
0:8
3:4
0:5
1:3
1:5
3:0
2:5
4:6
2:3
2:1
4:1
3:2
2:1
4:0
5:0
6:1
18 8 0 10 45:53 16
13 Тынгаев Александр 3:5
1:5
2:2
2:2
0:6
2:5
1:4
1:6
1:1
5:4
0:1
1:2
1:1
10:0
5:3
5:0
0:0
1:0
18 5 5 8 41:47 15
14 Федорущенко Эдуард 1:3
1:7
1:9
0:3
1:5
2:2
1:8
1:8
1:4
1:4
2:1
1:4
1:1
2:1
1:9
4:0
2:1
2:1
18 5 2 11 25:71 12
15 Золотарь Анна 0:10
0:1
0:2
3:3
0:4
1:4
1:2
3:1
1:4
3:4
1:1
2:3
0:10
1:2
6:3
5:2
6:2
6:1
18 5 2 11 39:59 12
16 Басос Максим 2:7
1:7
0:7
0:5
1:6
0:4
2:7
0:1
2:2
3:4
0:2
1:2
3:5
9:1
3:6
2:4
8:1
5:3
18 3 1 14 42:74 7
17 Гончаренко Игорь 2:7
0:6
1:8
2:5
0:6
3:6
1:5
5:7
1:6
2:4
4:3
0:4
0:5
0:4
2:5
4:2
2:3
5:2
18 3 0 15 34:88 6
18 Нарыков Олег 0:5
0:8
1:6
1:5
0:6
1:5
0:7
0:5
1:5
1:4
0:2
0:5
0:0
1:2
2:6
1:8
3:2
2:0
18 2 1 15 14:81 5
19 Левданский Вячеслав 1:3
1:9
0:11
2:3
0:4
0:5
0:9
1:6
0:6
1:4
0:1
1:6
0:1
1:2
1:6
3:5
2:5
0:2
18 0 0 18 14:88 0


Финал

# Player 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 G W D F G Po
1 Ямбуренко Юрий 3:1
3:1
5:5
0:2
3:1
3:3
3:2
3:2
4:3
1:3
4:1
3:1
1:1
4:2
5:2
3:2
4:1
5:1
3:2
5:1
5:1
4:4
22 16 4 2 74:42 36
2 Гусак Алексей 1:3
1:3
3:3
4:2
7:0
4:1
2:3
6:1
4:1
4:1
0:0
4:1
4:3
6:1
5:2
4:2
3:1
4:1
3:1
3:1
2:1
2:0
22 17 2 3 76:32 36
3 Даценко Анатолий 5:5
2:0
3:3
2:4
2:5
4:2
7:1
8:0
5:2
4:3
2:1
3:3
5:2
2:2
7:0
6:2
2:3
7:2
1:1
11:1
6:2
0:3
22 13 5 4 94:47 31
4 Даниленко Александр 1:3
3:3
0:7
1:4
5:2
2:4
3:5
5:3
3:3
2:6
3:1
4:3
1:1
4:0
1:2
1:0
5:1
9:4
3:2
8:0
6:0
5:1
22 12 3 7 75:55 27
5 Ткач Орест 2:3
2:3
3:2
1:6
1:7
0:8
5:3
3:5
1:4
5:2
3:1
4:4
4:1
2:5
4:1
4:0
3:2
6:2
2:1
4:3
2:1
3:3
22 12 2 8 64:67 26
6 Крохмаль Николай 3:4
3:1
1:4
1:4
2:5
3:4
3:3
6:2
4:1
2:5
1:1
3:4
3:2
5:3
2:4
6:5
2:1
4:4
6:3
6:1
6:2
3:1
22 11 3 8 75:64 25
7 Левданский Виктор 1:4
1:3
0:0
1:4
1:2
3:3
1:3
3:4
1:3
4:4
1:1
4:3
4:3
2:0
3:2
4:2
1:3
4:0
4:0
4:1
1:5
6:0
22 9 4 9 54:50 22
8 Шаломаев Михаил 1:1
2:4
3:4
1:6
2:5
2:2
1:1
0:4
1:4
5:2
2:3
3:5
3:4
0:2
5:5
2:4
3:0
6:3
3:3
1:1
4:2
4:0
22 5 6 11 54:65 16
9 Мартыненко Александр 2:5
2:3
2:5
2:4
0:7
2:6
2:1
0:1
1:4
0:4
4:2
5:6
2:3
2:4
5:5
4:2
4:2
3:4
3:2
2:3
6:0
3:2
22 7 1 14 56:75 15
10 Воюш Андрей 1:4
1:5
1:3
1:4
3:2
2:7
1:5
4:9
2:3
2:6
1:2
4:4
3:1
0:4
0:3
3:6
2:4
4:3
1:4
3:2
2:2
3:3
22 4 3 15 44:86 11
11 Левданский Евгений 2:3
1:5
1:3
1:3
1:1
1:11
2:3
0:8
1:2
3:4
3:6
1:6
0:4
1:4
3:3
1:1
2:3
3:2
4:1
2:3
0:0
3:2
22 3 4 15 36:78 10
12 Цыганенко Василий 1:5
4:4
1:2
0:2
2:6
3:0
0:6
1:5
1:2
3:3
2:6
1:3
5:1
0:6
2:4
0:4
0:6
2:3
2:2
3:3
0:0
2:3
22 2 5 15 35:76 9



Итоговые места

# Player Points
1 Ямбуренко Юрий 308,08
2 Гусак Алексей 330,31
3 Даценко Анатолий 302,02
4 Даниленко Александр 261,62
5 Ткач Орест 234,85
6 Крохмаль Николай 280,31
7 Левданский Виктор 227,78
8 Шаломаев Михаил 206,06
9 Мартыненко Александр 201,51
10 Воюш Андрей 161.11
11 Левданский Евгений 134,34
12 Цыганенко Василий 135,35
13 Тынгаев Александр 83,33
14 Федорущенко Эдуард 66,67
15 Золотарь Анна 66,67
16 Басос Максим 38,89
17 Гончаренко Игорь 33,33
18 Нарыков Олег 27,78
19 Левданский Вячеслав 0,00
 
Вхід


EN | RU
Календар сезону 2021/22 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Серпень
Вересень
11.09.2021 - Маріуполь
KLO-Ліга, 1-й етап
12.09.2021 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
Жовтень
02.10.2021 - Київ
Кубок України
03.10.2021 - Київ
Командний чемпіонат України
17.10.2021 - Харків
Чемпіонат Харкова, 1-й етап
30.10.2021 - Рубіжне
Чемпіонат України, 2-й етап
Листопад
20.11.2021 - Київ
Чемпіонат Києва, 1-й етап
21.11.2021 - Харків
Чемпіонат Харкова, 2-й етап
Грудень
11.12.2021 - Харків
Чемпіонат України, 3-й етап
12.12.2021 - Харків
KLO-Ліга, 2-й етап
Січень
16.01.2022 - Київ
Чемпіонат Києва, 2-й етап
Лютий
05.02.2022 - Київ
Чемпіонат Києва, 3-й етап
26.02.2022 - Харків
KLO-Ліга, 3-й етап
27.02.2022 - Харків
Чемпіонат України, 4-й етап
27.02.2022 - Харків
Кубок юніорів
Березень
19.03.2022 - Кропивницький
Чемпіонат України, 5-й етап
Квітень
16.04.2022 - Київ
KLO-Ліга, 4-й етап
17.04.2022 - Київ
Чемпіонат України, 6-й етап
17.04.2022 - Київ
Кубок жіночій
30.04.2022 - РЕЗЕРВНА ДАТА
Травень
01.05.2022 - РЕЗЕРВНА ДАТА
Червень

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2021/2022

Архів рейтингів

Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання

На сайті
На даний момент 150 гостей і 1 користувач на сайті
  • Pasha