Головна Новини Україна Мастер-класс турнир
Мастер-класс турнир Друк e-mail
Новини
Автор ФНХУ   
П'ятниця, 17 листопада 2006, 12:31
Результаты турнира.

Группа 1

# Player 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 G W D F G Po
1 Roni Nuttunen 1:0
2:2
3:2
3:3
3:4
2:2
2:2
4:0
4:3
3:3
5:1
1:1
4:1
13 6 6 1 37:24 18
2 Hans Osterman 0:1
4:2
3:8
2:0
3:4
3:4
4:1
2:0
4:0
5:0
4:0
5:1
3:1
13 9 0 4 42:22 18
3 Гусак Алексей
2:2
2:4
2:1
3:3
4:4
3:3
2:1
2:2
3:1
7:2
3:2
2:2
4:1
13 6 6 1 39:28 18
4 Сапожников Виталий
2:3
8:3
1:2
5:5
3:1
2:2
5:2
2:2
1:3
5:4
2:2
6:1
5:2
13 6 4 3 47:32 16
5 Владимиров Александр 3:3
0:2
3:3
5:5
3:2
0:3
2:2
3:3
3:0
3:5
6:1
3:1
2:1
13 5 5 3 36:31 15
6 Даценко Анатолий
4:3
4:3
4:4
1:3
2:3
4:2
0:2
2:2
1:2
4:4
4:1
4:3
7:0
13 6 3 4 41:32 15
7 Кушнир Никита 2:2
4:3
3:3
2:2
3:0
2:4
3:1
0:4
1:2
2:2
2:2
2:2
2:0
13 4 6 3 28:27 14
8 Ведерников Алексей
2:2
1:4
1:2
2:5
2:2
2:0
1:3
1:1
0:3
9:4
4:2
6:2
3:1
13 5 3 5 34:31 13
9 Кудрицкий Дмитрий
0:4
0:2
2:2
2:2
3:3
2:2
4:0
1:1
3:0
2:3
3:4
2:2
2:0
13 3 6 4 26:25 12
10 Юхница Евгений
3:4
0:4
1:3
3:1
0:3
2:1
2:1
3:0
0:3
3:1
4:1
2:3
1:3
13 6 0 7 24:28 12
11 Крохмаль Николай
3:3
0:5
2:7
4:5
5:3
4:4
2:2
4:9
3:2
1:3
4:0
2:2
3:3
13 3 5 5 37:48 11
12 Малярозов Александр
1:5
0:4
2:3
2:2
1:6
1:4
2:2
2:4
4:3
1:4
0:4
4:1
3:0
13 3 2 8 23:42 8
13 Ткач Орест
1:1
1:5
2:2
1:6
1:3
3:4
2:2
2:6
2:2
3:2
2:2
1:4
0:2
13 1 5 7 21:41 7
14 Владимиров Сергей 1:4
1:3
1:4
2:5
1:2
0:7
0:2
1:3
0:2
3:1
3:3
0:3
2:0
13 2 1 10 15:39 5


Round: 1/4
1 2 3 *
Roni Nuttunen 2 6 2 1
Ведерников Алексей 3(ot) 1 3 2

1 2 3 *
Hans Osterman 6 2 2
Кушнир Никита 2 0 0

1 2 3 *
Гусак Алексей 3 2 3 2
Даценко Анатолий 1 3 1 1

1 2 3 *
Владимиров Александр 8 3 5(ot) 2
Сапожников Виталий 3 4 4 1
Round: 1/2
1 2 3 *
Гусак Алексей 2 4(ot) 3 1
Hans Osterman 5 3 6 2

1 2 3 *
Ведерников Алексей 1 1 0 1
Владимиров Александр 2(ot) 0 4 2
Round: Final
1 2 3 *
Hans Osterman 7 4 2
Владимиров Александр 2 3 0
Round: 3rd place
1 2 3 *
Гусак Алексей 3 0 5 2
Ведерников Алексей 2 3 2 1

Итоговые места

# Player
1 Hans Osterman
2 Владимиров Александр
3 Гусак Алексей
4 Ведерников Алексей
5 Roni Nuttunen
6 Сапожников Виталий
7 Даценко Анатолий
8 Кушнир Никита
9 Кудрицкий Дмитрий
10 Юхница Евгений
11 Крохмаль Николай
12 Малярозов Александр
13 Ткач Орест
14 Владимиров Сергей
 
Вхід


EN | RU
Календар сезону 2020/21 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Серпень
22.08.2020 - Одеса
KLO-Ліга, 1-й етап
Вересень
12.09.2020 - Маріуполь
KLO-Ліга, 2-й етап
13.09.2020 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
Жовтень
10.10.2020 - Київ
Чемпіонат України, 2-й етап
11.10.2020 - Київ
Командний чемпіонат України
Листопад
14.11.2020 - Рубіжне
Чемпіонат України, 3-й етап
Грудень
19.12.2020 - Київ
Чемпіонат України, 4-й етап
20.12.2020 - Київ
KLO-Ліга, 3-й етап
Січень
Лютий
06.02.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
07.02.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
27.02.2021 - Кропивницький
Чемпіонат України, 5-й етап
Березень
27.03.2021 - Харків
KLO-Ліга, 4-й етап
28.03.2021 - Харків
Чемпіонат України, 6-й етап
28.03.2021 - Харків
Кубок юніорів
28.03.2021 - Харків
Кубок жіночій
Квітень
10.04.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
11.04.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
Травень
01.05.2021 - Київ
Кубок України, етап Світового Туру

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2020/2021

Архів рейтингів

Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 252 гостей і 1 користувач на сайті
  • Joker