Головна Новини Україна Пізнайкова діамантова шайба
Пізнайкова діамантова шайба Друк e-mail
Новини
Автор ФНХУ   
Понеділок, 20 листопада 2006, 00:26
Перший Всеукраїнський чемпіонат з настільного хокею серед учнів 6-12 років “Пізнайкова діамантова шайба”.

Результати турніру.

Группа A

# Player 1 2 3 4 5 6 7 G W D F G Po
1 Галушко Николай 4:2
4:0
3:0
1:0
3:1
9:0
6 6 0 0 24:3 12
2 Сыровець Евгений 2:4
2:1
4:0
2:1
3:2
6:0
6 5 0 1 19:8 10
3 Мороз Юрий 0:4
1:2
2:1
1:1
4:1
5:2
6 3 1 2 13:11 7
4 Шквара Дмитрий 0:3
0:4
1:2
2:1
3:1
5:0
6 3 0 3 11:11 6
5 Лященко Антон 0:1
1:2
1:1
1:2
0:0
1:0
6 1 2 3 4:6 4
6 Перевалов Алексей 1:3
2:3
1:4
1:3
0:0
1:0
6 1 1 4 6:13 3
7 Черняков Максим 0:9
0:6
2:5
0:5
0:1
0:1
6 0 0 6 2:27 0


Группа B

# Player 1 2 3 4 5 6 7 G W D F G Po
1 Левданский Евгений 6:2
5:0
6:1
6:1
10:1
8:0
6 6 0 0 41:5 12
2 Смирской Ян 2:6
4:2
6:1
4:1
5:1
7:0
6 5 0 1 28:11 10
3 Бобилев Артем 0:5
2:4
1:0
4:1
3:2
5:0
6 4 0 2 15:12 8
4 Бартальов Павел 1:6
1:6
0:1
2:0
2:0
5:0
6 3 0 3 11:13 6
5 Маделык Богдан 1:6
1:4
1:4
0:2
2:2
6:1
6 1 1 4 11:19 3
6 Плетнёва Настя 1:10
1:5
2:3
0:2
2:2
2:0
6 1 1 4 8:22 3
7 Данилов Сергей 0:8
0:7
0:5
0:5
1:6
0:2
6 0 0 6 1:33 0


Группа C

# Player 1 2 3 4 5 6 7 G W D F G Po
1 Склярский Богдан 4:1
6:1
7:0
7:1
7:2
2:0
6 6 0 0 33:5 12
2 Березанский Назар 1:4
5:1
6:0
4:0
4:1
3:0
6 5 0 1 23:6 10
3 Якубенко Николай 1:6
1:5
2:0
2:1
0:3
4:1
6 3 0 3 10:16 6
4 Шевчук Александр 0:7
0:6
0:2
5:3
7:2
2:1
6 3 0 3 14:21 6
5 Линёв Максим 1:7
0:4
1:2
3:5
2:1
4:0
6 2 0 4 11:19 4
6 Петруцкий Андрей 2:7
1:4
3:0
2:7
1:2
5:0
6 2 0 4 14:20 4
7 Азарова Виктория 0:2
0:3
1:4
1:2
0:4
0:5
6 0 0 6 2:20 0


Финал

# Player 1 2 3 4 5 6 G W D F G Po
1 Левданский Евгений 4:0
7:0
5:3
4:1
4:1
5 5 0 0 24:5 10
2 Склярский Богдан 0:4
2:2
2:0
2:1
5:1
5 3 1 1 11:8 7
3 Смирской Ян 0:7
2:2
2:2
4:2
6:0
5 2 2 1 14:13 6
4 Галушко Николай 3:5
0:2
2:2
6:0
1:1
5 1 2 2 12:10 4
5 Березанский Назар 1:4
1:2
2:4
0:6
2:1
5 1 0 4 6:17 2
6 Сыровець Евгений 1:4
1:5
0:6
1:1
1:2
5 0 1 4 4:18 1


Итоговые места

# Player
1 Левданский Евгений
2 Склярский Богдан
3 Смирской Ян
4 Галушко Николай
5 Березанский Назар
6 Сыровець Евгений
7 Бобилев Артем
8 Мороз Юрий
9 Якубенко Николай
10 Шквара Дмитрий
11 Бартальов Павел
12 Шевчук Александр
13 Лященко Антон
14 Линёв Максим
15 Маделык Богдан
16 Петруцкий Андрей
17 Перевалов Алексей
18 Плетнёва Настя
19 Азарова Виктория
20 Черняков Максим
21 Данилов Сергей
 
Вхід


EN | RU
Календар сезону 2020/21 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Серпень
22.08.2020 - Одеса
KLO-Ліга, 1-й етап
Вересень
12.09.2020 - Маріуполь
KLO-Ліга, 2-й етап
13.09.2020 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
Жовтень
10.10.2020 - Київ
Чемпіонат України, 2-й етап
11.10.2020 - Київ
Командний чемпіонат України
Листопад
14.11.2020 - Рубіжне
Чемпіонат України, 3-й етап
Грудень
19.12.2020 - Київ
Чемпіонат України, 4-й етап
20.12.2020 - Київ
KLO-Ліга, 3-й етап
Січень
Лютий
06.02.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
07.02.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
27.02.2021 - Кропивницький
Чемпіонат України, 5-й етап
Березень
27.03.2021 - Харків
KLO-Ліга, 4-й етап
28.03.2021 - Харків
Чемпіонат України, 6-й етап
28.03.2021 - Харків
Кубок юніорів
28.03.2021 - Харків
Кубок жіночій
Квітень
10.04.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
11.04.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
Травень
01.05.2021 - Київ
Кубок України, етап Світового Туру

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2020/2021

Архів рейтингів

Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 245 гостей і 2 користувачів на сайті
  • Joker