5.02.2022
 Anaheim
Головна Новини Київ 2 этап II Открытого чемпионата Киева
2 этап II Открытого чемпионата Киева Друк e-mail
Новини
Автор ФНХУ   
Субота, 25 листопада 2006, 04:07

Дата проведения: 25 ноября 2006 г.
Место проведения: г.Киев, пр.Победы 47, м.Шулявская (клуб "Кубертен")

Результаты турнира

Группа A

# Player 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 G W D F G Po
1 Гусак Алексей 2:2
4:2
9:4
4:2
3:1
2:3
6:1
6:2
8:0
3:2
4:3
3:0
6:2
4:1
7:1
6:0
7:0
8:0
5:0
19 17 1 1 97:26 35
2 Даниленко Александр 2:2
1:5
8:1
4:2
5:2
7:6
7:2
5:2
5:1
4:1
2:1
4:1
4:2
2:2
3:0
3:1
5:1
10:0
4:1
19 16 2 1 85:33 34
3 Даценко Анатолий 2:4
5:1
8:0
5:1
4:0
6:4
5:2
1:2
4:1
4:0
2:3
6:1
5:1
3:1
7:1
6:1
7:5
7:0
11:0
19 16 0 3 98:28 32
4 Крохмаль Николай 4:9
1:8
0:8
3:2
3:3
6:3
4:0
4:5
2:1
1:0
2:3
3:2
6:2
7:3
5:0
5:2
4:3
5:1
4:0
19 13 1 5 69:55 27
5 Мартиненко Александр 2:4
2:4
1:5
2:3
4:2
7:1
5:2
2:2
2:2
5:2
4:1
5:2
3:1
5:1
1:2
3:0
3:1
12:1
2:1
19 12 2 5 70:37 26
6 Спиваковский Михаил 1:3
2:5
0:4
3:3
2:4
4:2
2:2
2:2
2:2
7:2
5:4
2:1
4:2
4:1
5:0
7:1
6:5
4:1
5:3
19 11 4 4 67:47 26
7 Ткач Орест 3:2
6:7
4:6
3:6
1:7
2:4
8:0
5:2
6:7
3:3
4:2
4:5
6:3
4:0
5:1
6:1
5:1
5:1
5:0
19 11 1 7 85:58 23
8 Шаломаев Михаил 1:6
2:7
2:5
0:4
2:5
2:2
0:8
10:0
0:3
3:1
3:0
2:0
2:2
5:3
6:0
5:0
10:1
9:1
8:0
19 10 2 7 72:48 22
9 Ямбуренко Алексей 2:6
2:5
2:1
5:4
2:2
2:2
2:5
0:10
4:3
3:3
2:2
5:0
2:5
3:3
3:2
1:1
5:1
3:1
8:0
19 8 6 5 56:56 22
10 Левданский Евгений 0:8
1:5
1:4
1:2
2:2
2:2
7:6
3:0
3:4
0:4
1:3
6:2
3:3
6:2
2:0
6:1
6:3
5:2
3:1
19 9 3 7 58:54 21
11 Куделя Владимир 2:3
1:4
0:4
0:1
2:5
2:7
3:3
1:3
3:3
4:0
4:1
3:4
4:3
5:2
4:0
3:1
7:0
9:1
10:0
19 9 2 8 67:45 20
12 Цыганенко Василий 3:4
1:2
3:2
3:2
1:4
4:5
2:4
0:3
2:2
3:1
1:4
4:4
2:1
3:3
4:2
1:2
2:0
6:2
5:0
19 8 3 8 50:47 19
13 Воюш Андрей 0:3
1:4
1:6
2:3
2:5
1:2
5:4
0:2
0:5
2:6
4:3
4:4
6:1
2:1
3:3
4:1
7:2
5:0
5:0
19 8 2 9 54:55 18
14 Басос Максим 2:6
2:4
1:5
2:6
1:3
2:4
3:6
2:2
5:2
3:3
3:4
1:2
1:6
4:2
0:1
4:0
6:3
7:3
3:1
19 6 2 11 52:63 14
15 Динец Павел 1:4
2:2
1:3
3:7
1:5
1:4
0:4
3:5
3:3
2:6
2:5
3:3
1:2
2:4
4:2
3:0
5:3
5:2
0:2
19 4 3 12 42:66 11
16 Федорущенко Эдуард 1:7
0:3
1:7
0:5
2:1
0:5
1:5
0:6
2:3
0:2
0:4
2:4
3:3
1:0
2:4
0:3
2:0
3:1
4:0
19 5 1 13 24:63 11
17 Нарыков Олег 0:6
1:3
1:6
2:5
0:3
1:7
1:6
0:5
1:1
1:6
1:3
2:1
1:4
0:4
0:3
3:0
3:1
6:2
3:3
19 4 2 13 27:69 10
18 Гончаренко Игорь 0:7
1:5
5:7
3:4
1:3
5:6
1:5
1:10
1:5
3:6
0:7
0:2
2:7
3:6
3:5
0:2
1:3
2:2
4:1
19 1 1 17 36:93 3
19 Яковлев Владимир 0:8
0:10
0:7
1:5
1:12
1:4
1:5
1:9
1:3
2:5
1:9
2:6
0:5
3:7
2:5
1:3
2:6
2:2
3:0
19 1 1 17 24:111 3
20 Левданський Слава 0:5
1:4
0:11
0:4
1:2
3:5
0:5
0:8
0:8
1:3
0:10
0:5
0:5
1:3
2:0
0:4
3:3
1:4
0:3
19 1 1 17 13:92 3


Финал

# Player 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 G W D F G Po
1 Гусак Алексей 1:2
3:0
6:0
4:3
2:1
4:1
6:2
6:2
6:1
3:4
0:1
4:3
5:3
6:0
6:1
2:1
4:0
5:0
6:0
6:0
4:2
5:3
22 19 0 3 94:30 38
2 Мартиненко Александр 2:1
0:3
3:0
5:2
2:1
1:4
1:1
2:2
2:6
5:2
2:2
3:2
4:2
1:0
3:1
1:4
5:2
5:2
3:0
3:1
4:2
4:2
22 15 3 4 61:42 33
3 Спиваковский Михаил 0:6
3:4
0:3
2:5
4:4
3:2
3:2
4:4
5:3
4:2
8:1
5:4
1:2
5:5
4:0
4:4
4:1
3:1
2:1
5:0
2:1
4:2
22 13 4 5 75:57 30
4 Даценко Анатолий 1:2
1:4
1:2
4:1
4:4
2:3
2:4
4:3
5:4
3:5
3:1
3:3
7:2
8:0
5:1
3:1
7:5
5:2
3:2
8:3
5:2
5:1
22 14 2 6 89:55 30
5 Даниленко Александр 2:6
2:6
1:1
2:2
2:3
4:4
4:2
3:4
5:4
2:3
4:3
3:1
5:5
4:5
4:3
9:3
5:2
3:4
7:2
8:2
6:0
4:2
22 11 4 7 89:67 26
6 Ткач Орест 1:6
4:3
6:2
2:5
3:5
2:4
4:5
5:3
4:5
3:2
4:3
2:5
4:7
8:4
5:2
3:2
2:1
4:0
4:5
4:5
6:4
5:2
22 12 0 10 85:80 24
7 Крохмаль Николай 1:0
3:4
2:2
2:3
1:8
4:5
1:3
3:3
3:4
1:3
3:4
5:2
1:1
3:1
1:1
6:3
2:1
3:3
3:2
8:0
0:4
4:2
22 8 5 9 60:59 21
8 Ямбуренко Алексей 3:5
0:6
2:4
0:1
2:1
5:5
2:7
0:8
5:5
5:4
7:4
4:8
1:1
1:3
2:3
1:1
4:3
2:1
4:2
1:2
3:1
7:3
22 8 4 10 61:78 20
9 Левданский Евгений 1:6
1:2
1:3
4:1
0:4
4:4
1:5
1:3
3:4
3:9
2:5
2:3
1:1
3:6
3:2
1:1
3:6
5:0
2:5
4:1
4:3
3:3
22 5 4 13 52:77 14
10 Шаломаев Михаил 0:4
0:5
2:5
2:5
1:4
1:3
5:7
2:5
2:5
4:3
1:2
0:4
1:2
3:3
3:4
1:2
6:3
0:5
2:0
2:0
5:1
4:1
22 6 1 15 47:73 13
11 Цыганенко Василий 0:6
0:6
0:3
1:3
1:2
0:5
2:3
3:8
2:7
2:8
5:4
5:4
2:3
0:8
2:4
2:1
5:2
1:4
0:2
0:2
1:0
1:1
22 5 1 16 35:86 11
12 Куделя Владимир 2:4
3:5
2:4
2:4
1:2
2:4
2:5
1:5
0:6
2:4
4:6
2:5
4:0
2:4
1:3
3:7
3:4
3:3
1:5
1:4
0:1
1:1
22 1 2 19 42:86 4


Итоговые места

# Player Points
1 Гусак Алексей 356,93
2 Мартиненко Александр 286,84
3 Спиваковский Михаил 273,20
4 Даценко Анатолий 304,78
5 Даниленко Александр 297,12
6 Ткач Орест 230,14
7 Крохмаль Николай 237,55
8 Ямбуренко Алексей 206,68
9 Левданский Евгений 174,15
10 Шаломаев Михаил 174,87
11 Цыганенко Василий 150,00
12 Куделя Владимир 123,44
13 Воюш Андрей 94,73
14 Басос Максим 73,68
15 Динец Павел 57,89
16 Федорущенко Эдуард 57,89
17 Нарыков Олег 52,63
18 Гончаренко Игорь 15,78
19 Яковлев Владимир 15,78
20 Левданський Слава 15,78
 
Вхід


EN | RU
Календар сезону 2021/22 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Серпень
Вересень
11.09.2021 - Маріуполь
KLO-Ліга, 1-й етап
12.09.2021 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
Жовтень
02.10.2021 - Київ
Кубок України
03.10.2021 - Київ
Командний чемпіонат України
17.10.2021 - Харків
Чемпіонат Харкова, 1-й етап
30.10.2021 - Рубіжне
Чемпіонат України, 2-й етап
Листопад
20.11.2021 - Київ
Чемпіонат Києва, 1-й етап
21.11.2021 - Харків
Чемпіонат Харкова, 2-й етап
Грудень
11.12.2021 - Харків
Чемпіонат України, 3-й етап
12.12.2021 - Харків
KLO-Ліга, 2-й етап
Січень
16.01.2022 - Київ
Чемпіонат Києва, 2-й етап
Лютий
05.02.2022 - Київ
Чемпіонат Києва, 3-й етап
26.02.2022 - Харків
KLO-Ліга, 3-й етап
27.02.2022 - Харків
Чемпіонат України, 4-й етап
27.02.2022 - Харків
Кубок юніорів
Березень
19.03.2022 - Кропивницький
Чемпіонат України, 5-й етап
Квітень
16.04.2022 - Київ
KLO-Ліга, 4-й етап
17.04.2022 - Київ
Чемпіонат України, 6-й етап
17.04.2022 - Київ
Кубок жіночій
30.04.2022 - РЕЗЕРВНА ДАТА
Травень
01.05.2022 - РЕЗЕРВНА ДАТА
Червень

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2021/2022

Архів рейтингів

Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання

На сайті
На даний момент 132 гостей на сайті