5.02.2022
 Anaheim
Головна Новини Київ 3 этап II Открытого чемпионата Киева
3 этап II Открытого чемпионата Киева Друк e-mail
Новини
Автор ФНХУ   
Неділя, 24 грудня 2006, 04:07

Дата проведения: 23 декабря 2006 г.
Место проведения: г.Киев, пр.Победы 47, м.Шулявская (клуб "Кубертен")

Результаты турнира

Группа А

# Player 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 G W D F G Po
1 Юхница Евгений 4:0
5:2
1:1
0:2
3:2
5:1
7:1
6:0
5:1
1:2
5:3
6:2
3:1
4:0
5:2
4:2
3:0
9:0
7:0
3:0
3:0
7:0
12:0
6:0
3:0
4:0
5:1
27 24 1 2 126:23 49
2 Гусак Алексей 0:4
1:1
4:4
2:4
2:1
5:1
6:1
7:3
5:0
7:0
2:1
8:2
5:0
8:0
3:1
10:2
6:1
2:0
8:0
7:0
6:1
6:1
8:1
9:1
5:1
4:1
8:2
27 23 2 2 144:34 48
3 Даниленко Александр 2:5
1:1
4:2
1:3
4:0
3:6
4:1
2:1
3:2
2:1
4:3
5:2
3:1
10:0
8:3
4:1
3:1
7:1
9:2
2:0
4:0
6:1
4:0
6:0
7:0
5:1
8:1
27 23 1 3 121:39 47
4 Ткач Орест 1:1
4:4
2:4
6:3
5:2
0:4
4:4
4:5
4:3
3:1
5:2
6:4
6:1
7:2
2:2
7:3
3:0
6:2
6:3
5:0
7:1
8:1
7:2
5:1
3:0
6:1
8:2
27 20 4 3 130:58 44
5 Даценко Анатолий 2:0
4:2
3:1
3:6
3:1
1:6
1:4
2:4
4:1
1:1
4:3
5:3
1:2
8:0
4:0
2:1
7:1
8:1
4:2
5:0
5:1
7:0
15:2
5:1
4:1
8:1
6:0
27 21 1 5 122:45 43
6 Мартыненко Александр 2:3
1:2
0:4
2:5
1:3
4:3
0:5
1:5
5:2
6:2
3:2
4:1
5:1
5:0
2:1
6:2
5:0
5:2
4:1
4:1
2:1
6:1
7:0
5:2
7:0
7:0
9:1
27 20 0 7 108:50 40
7 Крохмаль Николай 1:5
1:5
6:3
4:0
6:1
3:4
3:3
2:3
0:6
4:0
4:4
3:6
3:1
6:2
6:2
7:2
5:1
2:1
6:2
5:1
4:0
4:0
9:3
2:1
6:1
6:2
5:2
27 19 2 6 113:61 40
8 Левданский Евгений 1:7
1:6
1:4
4:4
4:1
5:0
3:3
5:4
6:1
3:0
2:1
1:3
1:3
0:2
7:0
3:3
5:1
4:2
7:1
3:0
3:0
7:0
4:2
3:0
5:1
10:0
10:2
27 18 3 6 108:51 39
9 Спиваковский Михаил 0:6
3:7
1:2
5:4
4:2
5:1
3:2
4:5
2:2
1:0
3:1
1:3
3:2
4:3
3:2
1:0
1:3
3:2
4:3
2:3
2:2
3:1
3:1
1:0
2:1
10:0
3:2
27 18 2 7 77:60 38
10 Шаломаев Михаил 1:5
0:5
2:3
3:4
1:4
2:5
6:0
1:6
2:2
5:3
4:4
3:1
10:0
6:0
3:2
2:3
9:0
8:0
6:3
6:2
6:0
6:0
8:1
3:1
2:1
6:2
8:1
27 17 2 8 119:58 36
11 Цыганенко Василий 2:1
0:7
1:2
1:3
1:1
2:6
0:4
0:3
0:1
3:5
3:2
4:0
6:1
4:4
3:0
3:1
1:0
2:0
3:2
2:0
3:1
3:1
2:0
4:0
2:0
1:1
2:1
27 16 3 8 58:47 35
12 Левданский Виктор 3:5
1:2
3:4
2:5
3:4
2:3
4:4
1:2
1:3
4:4
2:3
3:1
3:2
5:0
6:2
6:2
5:1
5:1
7:3
5:1
6:1
11:1
4:1
4:1
6:0
5:0
8:2
27 16 2 9 115:58 34
13 Воюш Андрей 2:6
2:8
2:5
4:6
3:5
1:4
6:3
3:1
3:1
1:3
0:4
1:3
5:2
4:2
2:3
5:3
3:5
3:1
4:1
3:1
3:0
5:4
4:3
3:1
6:0
2:0
6:2
27 16 0 11 86:77 32
14 Динец Павел 1:3
0:5
1:3
1:6
2:1
1:5
1:3
3:1
2:3
0:10
1:6
2:3
2:5
0:2
1:1
3:2
5:0
3:3
6:1
5:1
2:1
5:0
4:2
2:0
2:1
1:2
7:0
27 12 2 13 63:70 26
15 Нарыков Олег 0:4
0:8
0:10
2:7
0:8
0:5
2:6
2:0
3:4
0:6
4:4
0:5
2:4
2:0
1:2
1:5
3:2
4:2
2:1
1:1
3:1
5:2
2:2
3:2
3:0
10:0
3:1
27 11 3 13 58:92 25
16 Тынгаев Александр 2:5
1:3
3:8
2:2
0:4
1:2
2:6
0:7
2:3
2:3
0:3
2:6
3:2
1:1
2:1
1:5
2:1
2:0
3:1
4:2
2:4
4:0
2:1
2:1
0:2
4:0
3:1
27 11 2 14 52:74 24
17 Басос Максим 2:4
2:10
1:4
3:7
1:2
2:6
2:7
3:3
0:1
3:2
1:3
2:6
3:5
2:3
5:1
5:1
1:1
2:2
2:3
7:2
4:1
0:3
6:2
6:2
5:0
6:1
6:1
27 10 3 14 82:83 23
18 Бобошко Александр 0:3
1:6
1:3
0:3
1:7
0:5
1:5
1:5
3:1
0:9
0:1
1:5
5:3
0:5
2:3
1:2
1:1
4:3
1:4
2:3
1:1
1:1
2:1
1:1
3:0
1:0
3:0
27 7 4 16 37:81 18
19 Рикун Евгений 0:9
0:2
1:7
2:6
1:8
2:5
1:2
2:4
2:3
0:8
0:2
1:5
1:3
3:3
2:4
0:2
2:2
3:4
3:3
8:0
1:0
5:1
3:1
3:4
3:1
5:1
4:2
27 7 3 17 58:92 17
20 Яковлев Владимир 0:7
0:8
2:9
3:6
2:4
1:4
2:6
1:7
3:4
3:6
2:3
3:7
1:4
1:6
1:2
1:3
3:2
4:1
3:3
2:2
4:2
2:2
1:1
3:4
2:0
5:1
2:2
27 5 5 17 57:106 15
21 Левданский Вячеслав 0:3
0:7
0:2
0:5
0:5
1:4
1:5
0:3
3:2
2:6
0:2
1:5
1:3
1:5
1:1
2:4
2:7
3:2
0:8
2:2
4:3
2:0
3:3
1:2
1:1
1:1
3:1
27 5 5 17 35:92 15
22 Багай Денис 0:3
1:6
0:4
1:7
1:5
1:2
0:4
0:3
2:2
0:6
1:3
1:6
0:3
1:2
1:3
4:2
1:4
1:1
0:1
2:4
3:4
4:2
4:0
3:1
3:2
3:1
4:4
27 6 3 18 42:85 15
23 Герасин Андрей 0:7
1:6
1:6
1:8
0:7
1:6
0:4
0:7
1:3
0:6
1:3
1:11
4:5
0:5
2:5
0:4
3:0
1:1
1:5
2:2
0:2
2:4
3:3
5:0
1:0
4:2
2:0
27 5 3 19 37:112 13
24 Гончаренко Игорь 0:12
1:8
0:4
2:7
2:15
0:7
3:9
2:4
1:3
1:8
0:2
1:4
3:4
2:4
2:2
1:2
2:6
1:2
1:3
1:1
3:3
0:4
3:3
3:2
4:1
2:0
6:0
27 4 4 19 47:120 12
25 Товстенко Валентин 0:6
1:9
0:6
1:5
1:5
2:5
1:2
0:3
0:1
1:3
0:4
1:4
1:3
0:2
2:3
1:2
2:6
1:1
4:3
4:3
2:1
1:3
0:5
2:3
1:1
1:4
0:2
27 3 2 22 30:95 8
26 Колесник Павел 0:3
1:5
0:7
0:3
1:4
0:7
1:6
1:5
1:2
1:2
0:2
0:6
0:6
1:2
0:3
2:0
0:5
0:3
1:3
0:2
1:1
2:3
0:1
1:4
1:1
3:1
2:2
27 2 3 22 20:89 7
27 Косаринский Вадим 0:4
1:4
1:5
1:6
1:8
0:7
2:6
0:10
0:10
2:6
1:1
0:5
0:2
2:1
0:10
0:4
1:6
0:1
1:5
1:5
1:1
1:3
2:4
0:2
4:1
1:3
1:1
27 2 3 22 24:121 7
28 Мелихов Олег 1:5
2:8
1:8
2:8
0:6
1:9
2:5
2:10
2:3
1:8
1:2
2:8
2:6
0:7
1:3
1:3
1:6
0:3
2:4
2:2
1:3
4:4
0:2
0:6
2:0
2:2
1:1
27 1 4 22 36:132 6


Финал

# Player 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 G W D F G Po
1 Гусак Алексей 1:1
3:1
2:2
5:2
4:4
7:2
5:1
4:1
1:1
7:0
7:3
4:0
5:0
5:1
4:2
7:2
8:1
7:1
4:0
8:1
9:2
7:3
22 18 4 0 114:31 40
2 Юхница Евгений 1:1
1:3
3:2
1:5
4:2
4:1
6:1
1:1
6:2
9:0
3:6
3:2
6:0
5:1
3:4
3:1
4:3
4:1
1:3
5:2
4:1
5:0
22 15 2 5 82:42 32
3 Даниленко Александр 2:2
2:5
2:3
5:1
2:4
4:1
3:4
2:1
3:4
5:3
6:2
6:9
1:1
5:2
7:0
5:0
4:3
2:2
5:3
3:0
4:3
5:1
22 13 3 6 83:54 29
4 Даценко Анатолий 4:4
2:7
2:4
1:4
4:2
1:4
8:2
2:2
4:5
4:1
6:2
2:3
8:0
3:3
7:2
2:3
6:2
5:4
9:1
5:1
7:6
6:0
22 12 3 7 98:62 27
5 Мартыненко Александр 1:5
1:4
1:6
1:1
4:3
1:2
2:8
2:2
3:2
4:2
7:3
3:2
4:2
3:4
3:2
2:3
1:1
3:3
2:2
2:1
7:1
6:1
22 10 5 7 63:60 25
6 Левданский Евгений 1:1
0:7
2:6
0:9
4:3
3:5
5:4
1:4
2:3
2:4
5:4
6:4
2:3
5:3
4:1
4:5
6:1
5:3
1:1
5:1
9:3
4:2
22 11 2 9 76:77 24
7 Ткач Орест 3:7
0:4
6:3
2:3
2:6
9:6
2:6
3:2
3:7
2:3
4:5
4:6
1:2
6:3
4:3
1:3
1:6
4:1
4:2
2:0
5:3
6:1
22 10 0 12 74:82 20
8 Крохмаль Николай 0:5
1:5
0:6
1:5
1:1
2:5
0:8
3:3
2:4
4:3
3:2
3:5
2:1
3:6
6:0
4:0
2:2
1:4
3:1
2:2
6:1
3:5
22 7 4 11 52:74 18
9 Спиваковский Михаил 2:4
2:7
4:3
1:3
0:7
0:5
2:7
3:2
2:3
3:2
1:4
5:4
3:4
3:1
0:6
0:4
1:3
4:2
1:0
2:3
3:2
3:5
22 8 0 14 45:81 16
10 Левданский Виктор 1:8
1:7
3:4
1:4
3:4
2:2
2:6
4:5
1:1
3:3
1:6
3:5
6:1
1:4
2:2
4:1
3:1
2:4
0:2
3:1
2:2
5:2
22 5 5 12 53:75 15
11 Цыганенко Василий 0:4
1:8
3:1
2:5
3:5
0:3
1:9
1:5
2:2
1:2
1:1
1:5
2:4
0:2
1:3
2:2
0:1
3:2
2:0
1:3
1:4
4:2
22 4 3 15 32:73 11
12 Шаломаев Михаил 2:9
3:7
1:4
0:5
3:4
1:5
6:7
0:6
1:7
1:6
3:9
2:4
3:5
1:6
1:6
5:3
2:3
5:3
2:2
2:5
4:1
2:4
22 3 1 18 50:111 7


Итоговые места

# Player Po
1 Гусак Алексей 359,58
2 Юхница Евгений 326,93
3 Даниленко Александр 305,88
4 Даценко Анатолий 281,97
5 Мартыненко Александр 261,77
6 Левданский Евгений 253,53
7 Ткач Орест 253,86
8 Крохмаль Николай 229,95
9 Спиваковский Михаил 213,46
10 Левданский Виктор 194,10
11 Цыганенко Василий 179,62
12 Шаломаев Михаил 165,14
13 Воюш Андрей 118,51
14 Динец Павел 96,29
15 Нарыков Олег 92,59
16 Тынгаев Александр 88,88
17 Басос Максим 85,18
18 Бобошко Александр 66,66
19 Рикун Евгений 62,96
20 Яковлев Владимир 55,55
21 Левданский Вячеслав 55,55
22 Багай Денис 55,55
23 Герасин Андрей 48,14
24 Гончаренко Игорь 44,44
25 Товстенко Валентин 29,62
26 Колесник Павел 25,92
27 Косаринский Вадим 25,92
28 Мелихов Олег 22,22
 
Вхід


EN | RU
Календар сезону 2021/22 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Серпень
Вересень
11.09.2021 - Маріуполь
KLO-Ліга, 1-й етап
12.09.2021 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
Жовтень
02.10.2021 - Київ
Кубок України
03.10.2021 - Київ
Командний чемпіонат України
17.10.2021 - Харків
Чемпіонат Харкова, 1-й етап
30.10.2021 - Рубіжне
Чемпіонат України, 2-й етап
Листопад
20.11.2021 - Київ
Чемпіонат Києва, 1-й етап
21.11.2021 - Харків
Чемпіонат Харкова, 2-й етап
Грудень
11.12.2021 - Харків
Чемпіонат України, 3-й етап
12.12.2021 - Харків
KLO-Ліга, 2-й етап
Січень
16.01.2022 - Київ
Чемпіонат Києва, 2-й етап
Лютий
05.02.2022 - Київ
Чемпіонат Києва, 3-й етап
26.02.2022 - Харків
KLO-Ліга, 3-й етап
27.02.2022 - Харків
Чемпіонат України, 4-й етап
27.02.2022 - Харків
Кубок юніорів
Березень
19.03.2022 - Кропивницький
Чемпіонат України, 5-й етап
Квітень
16.04.2022 - Київ
KLO-Ліга, 4-й етап
17.04.2022 - Київ
Чемпіонат України, 6-й етап
17.04.2022 - Київ
Кубок жіночій
30.04.2022 - РЕЗЕРВНА ДАТА
Травень
01.05.2022 - РЕЗЕРВНА ДАТА
Червень

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2021/2022

Архів рейтингів

Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання

На сайті
На даний момент 151 гостей і 1 користувач на сайті
  • Pasha