Головна Новини Кропивницький Перший дитячий чемпіонат м. Кіровограда
Перший дитячий чемпіонат м. Кіровограда Друк e-mail
Новини
Автор Владимир Куделя   
Середа, 27 грудня 2006, 01:35

24 грудня, за тиждень до закінчення 2006 року, у приміщенні Кіровоградської обласної дитячої бібліотеки ім. А.П.Гайдара відбувся турнір IV (заключного) етапу Першого дитячого чемпіонату м. Кіровограда з хокею на столі.

Цього дня на змагання зібралась досить велика, як для дитячіх турнірів, кількість гравців: 47 юних кіровоградців у віці до 15 років. Переважна більшість з них вже давно знайома з цією захопливою грою, але були й новачки, - і вони, хоча й не змогли скласти конкуренції «майстрам», теж залишились задоволеними від гри.

Кращі спортивні результати у турнірі показали: Андрій Зубченко (ЗОШ №18) виборов 1 місце, Дмитро Єжков (ЗОШ №4) другий, Артем Кузенко (ЗОШ №32) на 3 місці. Серед дівчаток перемогу здобула Христина Рибкіна (ЗОШ №4), на другому місці Карина Гайворонська, третя – Євгенія Нагорна (обидві з Дитячого будинку «Барвінок»). Кращим клубом визнана команда «Барвінку».

Загалом, за результатами змагань, що точились на протязі усього року, абсолютним Чемпіоном міста став Андрій Зубченко – він набрав максимальну кількість рейтингових балів, бо на кожному з етапів виборював лише перші місця. Інтрига щодо срібного і бронзового призерів чемпіонату трималась до останнього етапу. Максим Шевчук (ЗОШ №4), тримавшийся за результатами трьох етапів на другій сходинці залікової таблиці, у останньому турнірі посів лише 5 місце і за сумою балів поступився місцем Дмитру Єжкову, та ще й пропустив уперед Артема Кузенко, якому 3 місце дісталась за дійсно примірну наполегливість і стараність у грі.

Наостанок хочу від імені усіх юних гравців Кіровоградської ліги аматорів настільного хокею, а також, від Федерації настольного хокею України, подякувати колективу дитячої бібліотеки ім. А.П.Гайдара і її директору Таісії Сергіївні Манжулі за підтримку і допомогу нашого захоплення. Дякуємо усім небайдужим, серед яких є і обласний ти міський Центри фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», до таких здорових дитячих забав, як хокей на столі.

 
Вхід


EN | RU
Календар сезону 2020/21 Ukrainian tournaments:
Рейтинги сезону 2020/2021

Архів рейтингів

Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 159 гостей і 1 користувач на сайті
  • Pasha