Головна Новини Україна 3 этап III Открытого Чемпионата Украины
3 этап III Открытого Чемпионата Украины Друк e-mail
Новини
Автор ФНХУ   
Субота, 27 січня 2007, 23:25

Дата проведения: 27 января 2007 г.
Место проведения: г. Киев, ул. Полевая, 38, cпорткомплекс Киевского политехнического института


Результаты турнира

Фоторепортаж

Группа 1

# Player 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 G W D F G Po
1 Гусак Алексей 3:0
5:0
4:4
5:2
9:2
6:1
1:1
5:2
5:1
6:2
9:0
8:1
7:0
3:0
7:0
6:0
16 14 2 0 89:16 30
2 Ведерников Алексей 0:3
6:1
4:1
7:1
5:2
5:1
4:4
3:0
6:2
5:1
6:2
9:1
8:2
9:1
9:2
6:0
16 14 1 1 92:24 29
3 Спиваковский Михаил 0:5
1:6
4:3
4:1
3:2
3:0
4:1
4:2
3:0
6:0
3:1
7:3
5:0
3:0
7:0
8:0
16 14 0 2 65:24 28
4 Пилипеко Павел 4:4
1:4
3:4
4:1
4:4
3:3
4:3
4:2
4:1
5:3
1:0
3:0
3:1
4:0
2:1
6:0
16 11 3 2 55:31 25
5 Чабан Игорь 2:5
1:7
1:4
1:4
3:3
7:1
6:1
4:2
2:1
9:2
7:1
7:1
5:2
6:3
7:2
9:0
16 11 1 4 77:39 23
6 Серебряков Михаил 2:9
2:5
2:3
4:4
3:3
3:3
2:1
4:0
5:3
7:4
6:2
3:1
4:2
3:2
4:2
7:0
16 10 3 3 61:44 23
7 Галушко Николай 1:6
1:5
0:3
3:3
1:7
3:3
4:4
2:2
2:1
8:1
1:2
2:0
2:1
3:2
2:0
15:0
16 7 4 5 50:40 18
8 Воюш Андрей 1:1
4:4
1:4
3:4
1:6
1:2
4:4
4:3
3:3
6:3
0:10
6:1
4:0
7:1
3:1
7:0
16 7 4 5 55:47 18
9 Зубченко Андрей (мл) 2:5
0:3
2:4
2:4
2:4
0:4
2:2
3:4
11:1
9:1
3:3
7:1
2:2
7:0
4:1
10:0
16 6 3 7 66:39 15
10 Андрюховский Виктор 1:5
2:6
0:3
1:4
1:2
3:5
1:2
3:3
1:11
3:0
2:1
3:3
2:0
3:0
1:1
8:0
16 5 3 8 35:46 13
11 Кричун Богдан 2:6
1:5
0:6
3:5
2:9
4:7
1:8
3:6
1:9
0:3
4:2
5:4
1:0
2:2
3:1
6:1
16 5 1 10 38:74 11
12 Левданский Слава 0:9
2:6
1:3
0:1
1:7
2:6
2:1
10:0
3:3
1:2
2:4
2:2
1:2
2:2
2:0
8:0
16 4 3 9 39:48 11
13 Гончаренко Игорь 1:8
1:9
3:7
0:3
1:7
1:3
0:2
1:6
1:7
3:3
4:5
2:2
1:0
4:2
4:1
10:0
16 4 2 10 37:65 10
14 Нечипоренко Юрий 0:7
2:8
0:5
1:3
2:5
2:4
1:2
0:4
2:2
0:2
0:1
2:1
0:1
4:0
4:0
2:0
16 4 1 11 22:45 9
15 Кляпитура Алексей 0:3
1:9
0:3
0:4
3:6
2:3
2:3
1:7
0:7
0:3
2:2
2:2
2:4
0:4
5:2
7:1
16 2 2 12 27:63 6
16 Каракай Сергей 0:7
2:9
0:7
1:2
2:7
2:4
0:2
1:3
1:4
1:1
1:3
0:2
1:4
0:4
2:5
3:0
16 1 1 14 17:64 3
17 Дубина Роман 0:6
0:6
0:8
0:6
0:9
0:7
0:15
0:7
0:10
0:8
1:6
0:8
0:10
0:2
1:7
0:3
16 0 0 16 2:118 0

Группа 2

# Player 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 G W D F G Po
1 Даценко Анатолий 4:4
1:1
2:2
3:1
3:2
1:4
6:2
5:2
7:2
4:1
4:1
4:1
7:2
4:3
3:0
6:1
16 12 3 1 64:29 27
2 Крохмаль Николай 4:4
3:2
3:3
2:2
5:5
5:5
3:0
4:2
1:2
5:1
3:1
7:0
8:0
8:1
13:0
15:0
16 10 5 1 89:28 25
3 Владимиров Александр 1:1
2:3
4:1
2:0
3:3
5:5
2:0
7:1
7:3
5:0
2:4
6:2
5:1
5:0
3:0
4:1
16 11 3 2 63:25 25
4 Мартиненко Александр 2:2
3:3
1:4
3:3
2:2
4:2
4:2
3:1
4:4
4:0
9:2
7:3
5:0
6:0
8:0
10:0
16 10 5 1 75:28 25
5 Левданский Виктор 1:3
2:2
0:2
3:3
1:1
4:2
4:4
2:1
8:3
3:1
3:1
6:3
5:1
5:1
7:2
7:0
16 10 4 2 61:30 24
6 Бардиевский Дмитрий 2:3
5:5
3:3
2:2
1:1
4:4
7:1
3:3
4:4
6:2
5:2
6:3
8:1
5:0
12:0
8:0
16 8 7 1 81:34 23
7 Кушнир Никита 4:1
5:5
5:5
2:4
2:4
4:4
4:5
7:3
4:2
1:0
3:2
7:0
4:1
5:0
3:2
9:0
16 10 3 3 69:38 23
8 Золотарь Анна 2:6
0:3
0:2
2:4
4:4
1:7
5:4
3:4
5:1
1:2
4:1
4:2
2:1
4:0
6:1
6:0
16 8 1 7 49:42 17
9 Сауленко Родион 2:5
2:4
1:7
1:3
1:2
3:3
3:7
4:3
7:3
3:1
1:1
10:2
3:7
3:1
8:0
10:0
16 7 2 7 62:49 16
10 Рикун Евгений 2:7
2:1
3:7
4:4
3:8
4:4
2:4
1:5
3:7
2:3
1:1
6:4
8:0
5:1
6:0
4:0
16 6 3 7 56:56 15
11 Куделя Владимир 1:4
1:5
0:5
0:4
1:3
2:6
0:1
2:1
1:3
3:2
5:2
4:6
4:2
4:0
4:0
3:0
16 7 0 9 35:44 14
12 Товстенко Валентин 1:4
1:3
4:2
2:9
1:3
2:5
2:3
1:4
1:1
1:1
2:5
2:4
3:1
3:2
8:1
8:0
16 5 2 9 42:48 12
13 Смирской Ян 1:4
0:7
2:6
3:7
3:6
3:6
0:7
2:4
2:10
4:6
6:4
4:2
2:4
6:2
5:0
10:0
16 5 0 11 53:75 10
14 Ежков Дмитрий 2:7
0:8
1:5
0:5
1:5
1:8
1:4
1:2
7:3
0:8
2:4
1:3
4:2
1:2
9:0
10:0
16 4 0 12 41:66 8
15 Багай Денис 3:4
1:8
0:5
0:6
1:5
0:5
0:5
0:4
1:3
1:5
0:4
2:3
2:6
2:1
4:1
7:1
16 3 0 13 24:66 6
16 Черников Иван 0:3
0:13
0:3
0:8
2:7
0:12
2:3
1:6
0:8
0:6
0:4
1:8
0:5
0:9
1:4
2:2
16 0 1 15 9:101 1
17 Голубничий Артем 1:6
0:15
1:4
0:10
0:7
0:8
0:9
0:6
0:10
0:4
0:3
0:8
0:10
0:10
1:7
2:2
16 0 1 15 5:119 1

Группа 3

# Player 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 G W D F G Po
1 Шаломаев Михаил 2:5
2:2
3:2
5:1
9:3
1:1
2:5
5:1
4:3
3:0
5:2
6:0
5:0
5:0
9:0
5:0
16 12 2 2 71:25 26
2 Чабан Денис 5:2
0:0
2:4
5:1
4:4
0:2
5:1
7:4
6:4
6:2
6:2
6:0
7:0
3:1
6:3
2:2
16 11 3 2 70:32 25
3 Малярозов Александр 2:2
0:0
4:4
3:3
1:3
3:2
4:0
3:3
5:1
6:0
4:2
3:0
5:3
5:1
6:0
6:3
16 10 5 1 60:27 25
4 Сапожников Виталий 2:3
4:2
4:4
4:2
2:2
5:0
4:4
2:2
3:3
5:0
6:0
10:2
1:2
6:0
7:1
6:2
16 9 5 2 71:29 23
5 Левданский Евгений 1:5
1:5
3:3
2:4
5:1
3:2
3:2
2:0
7:0
7:0
0:1
5:0
8:0
3:0
5:1
5:0
16 11 1 4 60:24 23
6 Владимиров Сергей 3:9
4:4
3:1
2:2
1:5
1:1
2:2
4:2
3:3
6:1
6:0
6:2
6:0
3:1
3:1
3:1
16 9 5 2 56:35 23
7 Цыганенко Василий 1:1
2:0
2:3
0:5
2:3
1:1
2:3
2:1
5:3
6:0
4:3
4:2
3:1
7:1
4:1
4:0
16 10 2 4 49:28 22
8 Динец Павел 5:2
1:5
0:4
4:4
2:3
2:2
3:2
1:5
1:0
1:0
1:1
8:1
4:1
5:1
4:3
5:2
16 9 3 4 47:36 21
9 Ямбуренко Алексей 1:5
4:7
3:3
2:2
0:2
2:4
1:2
5:1
0:6
8:1
7:2
4:0
8:0
3:1
6:2
8:1
16 8 2 6 62:39 18
10 Ткач Орест 3:4
4:6
1:5
3:3
0:7
3:3
3:5
0:1
6:0
2:5
5:1
5:1
3:0
3:0
6:1
3:0
16 7 2 7 50:42 16
11 Зиневич Константин 0:3
2:6
0:6
0:5
0:7
1:6
0:6
0:1
1:8
5:2
4:2
3:1
1:1
4:3
2:1
6:3
16 6 1 9 29:61 13
12 Яковлев Владимир 2:5
2:6
2:4
0:6
1:0
0:6
3:4
1:1
2:7
1:5
2:4
0:3
2:1
3:2
4:3
3:1
16 5 1 10 28:58 11
13 Березанский Назар 0:6
0:6
0:3
2:10
0:5
2:6
2:4
1:8
0:4
1:5
1:3
3:0
4:3
2:2
2:1
2:1
16 4 1 11 22:67 9
14 Клименко Максим 0:5
0:7
3:5
2:1
0:8
0:6
1:3
1:4
0:8
0:3
1:1
1:2
3:4
2:2
3:2
4:0
16 3 2 11 21:61 8
15 Рыженко Сергей 0:5
1:3
1:5
0:6
0:3
1:3
1:7
1:5
1:3
0:3
3:4
2:3
2:2
2:2
4:3
3:1
16 2 2 12 22:58 6
16 Степаненко Дмитрий 0:9
3:6
0:6
1:7
1:5
1:3
1:4
3:4
2:6
1:6
1:2
3:4
1:2
2:3
3:4
3:0
16 1 0 15 26:71 2
17 Шквара Дмитрий 0:5
2:2
3:6
2:6
0:5
1:3
0:4
2:5
1:8
0:3
3:6
1:3
1:2
0:4
1:3
0:3
16 0 1 15 17:68 1

Высшая лига

# Player 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 G W D F G Po
1 Ведерников Алексей 4:4
4:5
0:3
2:1
5:3
3:1
6:6
3:3
5:4
4:1
6:3
3:2
2:1
4:1
7:0
3:1
4:2
6:1
1:2
7:1
20 14 3 3 79:45 31
2 Сапожников Виталий 4:4
4:2
2:1
2:3
4:1
2:4
2:5
4:4
6:2
5:1
3:2
5:1
4:4
4:3
5:2
7:0
6:3
6:3
4:2
4:3
20 14 3 3 83:50 31
3 Владимиров Александр 5:4
2:4
0:4
1:1
6:0
2:3
3:4
3:2
5:2
2:5
1:1
2:1
10:0
4:1
3:1
3:2
4:3
3:1
6:1
8:1
20 13 2 5 73:41 28
4 Гусак Алексей 3:0
1:2
4:0
2:2
2:3
4:1
2:2
2:4
4:2
6:2
7:0
2:1
2:3
5:1
2:1
3:4
3:1
8:0
5:4
4:4
20 12 3 5 71:37 27
5 Даценко Анатолий 1:2
3:2
1:1
2:2
4:5
7:3
4:2
7:3
6:0
2:5
2:2
3:6
5:1
1:3
5:1
3:2
4:2
3:1
4:1
11:1
20 12 3 5 78:45 27
6 Владимиров Сергей 3:5
1:4
0:6
3:2
5:4
4:2
3:1
3:0
0:2
2:5
2:6
3:2
2:2
3:3
3:2
3:1
3:0
2:0
4:1
4:0
20 12 2 6 53:48 26
7 Мартиненко Александр 1:3
4:2
3:2
1:4
3:7
2:4
1:1
2:2
2:1
6:2
2:1
0:2
2:1
1:3
3:1
2:1
5:1
3:2
6:1
7:4
20 12 2 6 56:45 26
8 Бардиевский Дмитрий 6:6
5:2
4:3
2:2
2:4
1:3
1:1
1:2
3:3
4:1
4:1
3:2
4:1
2:2
2:3
2:2
4:1
5:1
2:1
5:3
20 10 6 4 62:44 26
9 Кушнир Никита 3:3
4:4
2:3
4:2
3:7
0:3
2:2
2:1
4:4
3:4
6:1
0:4
6:1
3:1
3:2
0:3
5:3
5:3
7:3
2:1
20 10 4 6 64:55 24
10 Чабан Игорь 4:5
2:6
2:5
2:4
0:6
2:0
1:2
3:3
4:4
5:4
0:5
8:0
2:1
4:4
5:1
2:1
5:2
7:0
5:2
3:2
20 10 3 7 66:57 23
11 Крохмаль Николай 1:4
1:5
5:2
2:6
5:2
5:2
2:6
1:4
4:3
4:5
2:5
3:2
3:2
5:1
3:3
2:1
3:4
6:1
4:1
7:2
20 11 1 8 68:61 23
12 Спиваковский Михаил 3:6
2:3
1:1
0:7
2:2
6:2
1:2
1:4
1:6
5:0
5:2
4:1
2:1
2:3
2:2
3:3
8:1
4:3
6:2
3:4
20 8 4 8 61:55 20
13 Пилипеко Павел 2:3
1:5
1:2
1:2
6:3
2:3
2:0
2:3
4:0
0:8
2:3
1:4
5:4
8:1
1:3
2:3
4:0
3:3
4:4
2:1
20 7 2 11 53:55 16
14 Левданский Виктор 1:2
4:4
0:10
3:2
1:5
2:2
1:2
1:4
1:6
1:2
2:3
1:2
4:5
4:3
6:3
5:0
2:2
2:1
4:4
6:1
20 6 4 10 51:63 16
15 Малярозов Александр 1:4
3:4
1:4
1:5
3:1
3:3
3:1
2:2
1:3
4:4
1:5
3:2
1:8
3:4
6:2
2:2
4:5
1:2
4:1
3:3
20 5 5 10 50:65 15
16 Левданский Евгений 0:7
2:5
1:3
1:2
1:5
2:3
1:3
3:2
2:3
1:5
3:3
2:2
3:1
3:6
2:6
2:0
6:3
1:1
5:2
5:4
20 6 3 11 46:66 15
17 Серебряков Михаил 1:3
0:7
2:3
4:3
2:3
1:3
1:2
2:2
3:0
1:2
1:2
3:3
3:2
0:5
2:2
0:2
2:2
4:2
4:4
4:1
20 5 5 10 40:53 15
18 Чабан Денис 2:4
3:6
3:4
1:3
2:4
0:3
1:5
1:4
3:5
2:5
4:3
1:8
0:4
2:2
5:4
3:6
2:2
6:1
5:3
3:3
20 4 3 13 49:79 11
19 Цыганенко Василий 1:6
3:6
1:3
0:8
1:3
0:2
2:3
1:5
3:5
0:7
1:6
3:4
3:3
1:2
2:1
1:1
2:4
1:6
2:1
4:2
20 3 2 15 32:78 8
20 Шаломаев Михаил 2:1
2:4
1:6
4:5
1:4
1:4
1:6
1:2
3:7
2:5
1:4
2:6
4:4
4:4
1:4
2:5
4:4
3:5
1:2
2:2
20 1 4 15 42:84 6
21 Галушко Николай 1:7
3:4
1:8
4:4
1:11
0:4
4:7
3:5
1:2
2:3
2:7
4:3
1:2
1:6
3:3
4:5
1:4
3:3
2:4
2:2
20 1 4 15 43:94 6

Первая лига

# Player 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 G W D F G Po
1 Ткач Орест 5:2
5:5
7:1
2:3
3:4
7:4
6:3
6:4
5:4
4:2
5:4
10:0
7:2
5:2
3:0
5:3
5:0
17 14 1 2 90:43 29
2 Ямбуренко Алексей 2:5
3:2
4:2
3:1
1:1
5:0
1:1
5:2
2:1
6:0
3:1
5:2
3:1
4:1
6:2
2:2
4:1
17 13 3 1 59:25 29
3 Сауленко Родион 5:5
2:3
4:0
4:3
8:3
8:3
5:2
6:2
0:4
6:4
6:1
2:1
5:3
6:1
10:0
8:3
7:2
17 14 1 2 92:40 29
4 Зубченко Андрей (мл) 1:7
2:4
0:4
6:2
8:0
6:1
1:0
3:3
2:2
2:1
3:2
4:1
3:2
5:3
4:1
5:1
10:0
17 12 2 3 65:34 26
5 Воюш Андрей 3:2
1:3
3:4
2:6
4:3
4:6
4:3
2:7
6:3
4:1
6:4
5:3
6:1
4:0
5:2
4:3
6:2
17 12 0 5 69:53 24
6 Динец Павел 4:3
1:1
3:8
0:8
3:4
3:1
3:3
1:0
1:4
5:1
4:1
2:1
5:1
7:1
3:1
4:0
3:0
17 11 2 4 52:38 24
7 Смирской Ян 4:7
0:5
3:8
1:6
6:4
1:3
3:2
2:3
4:3
7:2
3:1
5:4
4:3
3:0
4:2
8:3
6:0
17 11 0 6 64:56 22
8 Куделя Владимир 3:6
1:1
2:5
0:1
3:4
3:3
2:3
3:5
4:1
4:2
2:1
0:3
3:2
7:0
4:1
5:1
5:2
17 8 2 7 51:41 18
9 Рикун Евгений 4:6
2:5
2:6
3:3
7:2
0:1
3:2
5:3
4:0
2:4
1:2
3:2
3:4
2:1
1:3
6:3
4:0
17 8 1 8 52:47 17
10 Яковлев Владимир 4:5
1:2
4:0
2:2
3:6
4:1
3:4
1:4
0:4
1:2
4:3
10:0
3:3
2:7
3:2
10:0
2:1
17 7 2 8 57:46 16
11 Левданский Слава 2:4
0:6
4:6
1:2
1:4
1:5
2:7
2:4
4:2
2:1
1:0
0:0
4:0
2:2
2:0
3:3
1:1
17 5 4 8 32:47 14
12 Андрюховский Виктор 4:5
1:3
1:6
2:3
4:6
1:4
1:3
1:2
2:1
3:4
0:1
3:3
5:3
2:0
5:1
5:1
4:0
17 6 1 10 44:46 13
13 Золотарь Анна 0:10
2:5
1:2
1:4
3:5
1:2
4:5
3:0
2:3
0:10
0:0
3:3
5:4
3:3
4:3
4:1
2:1
17 5 3 9 38:61 13
14 Гончаренко Игорь 2:7
1:3
3:5
2:3
1:6
1:5
3:4
2:3
4:3
3:3
0:4
3:5
4:5
3:2
8:0
7:3
5:1
17 5 1 11 52:62 11
15 Товстенко Валентин 2:5
1:4
1:6
3:5
0:4
1:7
0:3
0:7
1:2
7:2
2:2
0:2
3:3
2:3
5:2
3:2
5:3
17 4 2 11 36:62 10
16 Березанский Назар 0:3
2:6
0:10
1:4
2:5
1:3
2:4
1:4
3:1
2:3
0:2
1:5
3:4
0:8
2:5
2:1
10:0
17 3 0 14 32:68 6
17 Кричун Богдан 3:5
2:2
3:8
1:5
3:4
0:4
3:8
1:5
3:6
0:10
3:3
1:5
1:4
3:7
2:3
1:2
6:1
17 1 2 14 36:82 4
18 Зиневич Константин 0:5
1:4
2:7
0:10
2:6
0:3
0:6
2:5
0:4
1:2
1:1
0:4
1:2
1:5
3:5
0:10
1:6
17 0 1 16 15:85 1

Вторая лига

# Player 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 G W D F G Po
1 Ежков Дмитрий 4:3
0:0
3:2
6:3
13:1
4:3
4:1
10:0
10:0
10:0
10:0
11 10 1 0 74:13 21
2 Клименко Максим 3:4
3:1
3:2
2:2
2:1
1:1
2:2
10:0
10:0
10:0
10:0
11 7 3 1 56:13 17
3 Кляпитура Алексей 0:0
1:3
1:0
2:2
0:0
3:2
6:1
10:0
10:0
10:0
10:0
11 7 3 1 53:8 17
4 Багай Денис 2:3
2:3
0:1
3:2
7:3
1:0
3:2
10:0
10:0
10:0
10:0
11 8 0 3 58:14 16
5 Рыженко Сергей 3:6
2:2
2:2
2:3
4:0
2:2
5:0
10:0
10:0
10:0
10:0
11 6 3 2 60:15 15
6 Степаненко Дмитрий 1:13
1:2
0:0
3:7
0:4
4:3
3:0
10:0
10:0
10:0
10:0
11 6 1 4 52:29 13
7 Нечипоренко Юрий 3:4
1:1
2:3
0:1
2:2
3:4
1:1
10:0
10:0
10:0
10:0
11 4 3 4 52:16 11
8 Каракай Сергей 1:4
2:2
1:6
2:3
0:5
0:3
1:1
10:0
10:0
10:0
10:0
11 4 2 5 47:24 10
9 Черников Иван 0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
:
:
:
8 0 0 8 0:80 0
10 Шквара Дмитрий 0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
:
:
:
8 0 0 8 0:80 0
11 Дубина Роман 0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
:
:
:
8 0 0 8 0:80 0
12 Голубничий Артем 0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
:
:
:
8 0 0 8 0:80 0

Round: 1/4

1 2 3 4 5 6 7 *
Ведерников Алексей 3 3 1 7 4(ot) 6 4
Бардиевский Дмитрий 1 4 3 1 3 1 2

1 2 3 4 5 6 7 *
Сапожников Виталий 4 7 5 4 4
Мартиненко Александр 2 1 2 1 0

1 2 3 4 5 6 7 *
Владимиров Александр 1 5 6 2 4
Владимиров Сергей 0 3 4 1 0

1 2 3 4 5 6 7 *
Гусак Алексей 3(ot) 3 2 1 1 4 4
Даценко Анатолий 2 0 1 5 3 1 2

Round: 1/2

1 2 3 4 5 6 7 *
Ведерников Алексей 0 0 4 1 0
Гусак Алексей 5 6 5 2 4

1 2 3 4 5 6 7 *
Сапожников Виталий 3 4 1 4 1 4 4
Владимиров Александр 1 1 2 1 6 1 2

Round: Final

1 2 3 4 5 6 7 *
Гусак Алексей 3 1 3 2 0 3 3 4
Сапожников Виталий 2 2 1 4 4 2 2 3

Round: 3rd place

1 2 3 4 5 6 7 *
Ведерников Алексей 2 2 2 3(ot) 2 4
Владимиров Александр 1 3 1 2 0 1

Итоговые места

# Player
1 Гусак Алексей
2 Сапожников Виталий
3 Ведерников Алексей
4 Владимиров Александр
5 Даценко Анатолий
6 Владимиров Сергей
7 Мартиненко Александр
8 Бардиевский Дмитрий
9 Кушнир Никита
10 Чабан Игорь
11 Крохмаль Николай
12 Спиваковский Михаил
13 Пилипеко Павел
14 Левданский Виктор
15 Малярозов Александр
16 Левданский Евгений
17 Серебряков Михаил
18 Чабан Денис
19 Цыганенко Василий
20 Шаломаев Михаил
21 Галушко Николай
22 Ткач Орест
23 Ямбуренко Алексей
24 Сауленко Родион
25 Зубченко Андрей (мл)
26 Воюш Андрей
27 Динец Павел
28 Смирской Ян
29 Куделя Владимир
30 Рикун Евгений
31 Яковлев Владимир
32 Левданский Слава
33 Андрюховский Виктор
34 Золотарь Анна
35 Гончаренко Игорь
36 Товстенко Валентин
37 Березанский Назар
38 Кричун Богдан
39 Зиневич Константин
40 Ежков Дмитрий
41 Клименко Максим
42 Кляпитура Алексей
43 Багай Денис
44 Рыженко Сергей
45 Степаненко Дмитрий
46 Нечипоренко Юрий
47 Каракай Сергей
48 Черников Иван
49 Шквара Дмитрий
50 Дубина Роман
51 Голубничий Артем

 
Вхід


EN | RU
Календар сезону 2020/21 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Серпень
22.08.2020 - Одеса
KLO-Ліга, 1-й етап
Вересень
12.09.2020 - Маріуполь
KLO-Ліга, 2-й етап
13.09.2020 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
Жовтень
10.10.2020 - Київ
Чемпіонат України, 2-й етап
11.10.2020 - Київ
Командний чемпіонат України
Листопад
14.11.2020 - Рубіжне
Чемпіонат України, 3-й етап
Грудень
19.12.2020 - Київ
Чемпіонат України, 4-й етап
20.12.2020 - Київ
KLO-Ліга, 3-й етап
Січень
Лютий
06.02.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
07.02.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
27.02.2021 - Кропивницький
Чемпіонат України, 5-й етап
Березень
27.03.2021 - Харків
KLO-Ліга, 4-й етап
28.03.2021 - Харків
Чемпіонат України, 6-й етап
28.03.2021 - Харків
Кубок юніорів
28.03.2021 - Харків
Кубок жіночій
Квітень
10.04.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
11.04.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
Травень
01.05.2021 - Київ
Кубок України, етап Світового Туру

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2020/2021

Архів рейтингів

Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 286 гостей і 1 користувач на сайті
  • Joker