5.02.2022
 Anaheim
Головна Новини Київ 1 этап III Открытого чемпионата Киева
1 этап III Открытого чемпионата Киева Друк e-mail
Новини
Автор ФНХУ   
Неділя, 18 листопада 2007, 11:07

Дата проведения: 17 ноября 2007 г.

Место проведения: г.Киев, ул. Покровская 4, лицей 100

Результаты турнира


Группа 1

# Player 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 G W D F G Po
1 Рыкун Евгений 3:1
4:1
7:5
2:3
2:4
3:1
3:2
2:2
8:2
6:3
0:0
2:1
7:2
6:1
8:2
9:1
12:0
8:0
10:2
10:0
6:1
8:0
22 18 2 2 126:34 38
2 Гусак Алексей 1:3
3:3
2:2
3:1
5:3
2:2
3:3
2:0
8:2
4:2
4:1
3:1
2:1
3:0
5:0
10:0
11:2
8:0
10:0
9:0
10:0
9:0
22 17 4 1 117:26 38
3 Даценко Анатолий 1:4
3:3
1:5
4:1
7:5
6:2
3:2
3:4
6:1
5:2
5:1
3:1
5:1
4:1
8:0
3:1
8:0
7:0
8:0
9:0
3:0
3:0
22 18 1 3 105:34 37
4 Левданский Виктор 5:7
2:2
5:1
3:0
2:2
5:2
3:5
2:1
6:4
9:2
3:1
0:0
5:5
3:2
4:1
8:0
8:1
6:0
5:0
9:0
3:0
6:0
22 16 4 2 102:36 36
5 Шаломаев Михаил 3:2
1:3
1:4
0:3
1:0
2:1
6:3
5:0
7:2
1:3
5:2
3:3
6:0
6:1
7:3
6:0
5:0
6:0
7:1
9:0
7:0
9:0
22 17 1 4 103:31 35
6 Ткач Орест 4:2
3:5
5:7
2:2
0:1
4:3
2:2
5:3
5:3
2:3
3:0
7:0
4:1
3:1
7:0
7:1
7:0
8:0
8:1
7:0
5:0
5:0
22 16 2 4 103:35 34
7 Цыганенко Василий 1:3
2:2
2:6
2:5
1:2
3:4
3:3
1:0
4:4
5:4
2:1
2:1
4:3
4:2
8:0
6:1
11:0
8:0
9:0
8:0
7:0
6:0
22 14 3 5 99:41 31
8 Ямбуренко Алексей 2:3
3:3
2:3
5:3
3:6
2:2
3:3
5:1
2:3
4:2
1:3
5:1
2:2
4:1
3:0
11:0
8:1
8:0
11:0
9:0
9:0
6:1
22 13 4 5 108:38 30
9 Бобошко Александр 2:2
0:2
4:3
1:2
0:5
3:5
0:1
1:5
6:5
2:7
3:1
2:1
1:4
2:1
2:0
9:1
9:0
10:0
8:0
10:0
5:0
4:1
22 13 1 8 84:46 27
10 Яковлев Владимир 2:8
2:8
1:6
4:6
2:7
3:5
4:4
3:2
5:6
4:3
1:3
4:3
2:1
2:2
3:0
4:0
4:2
9:0
5:1
10:0
6:1
8:0
22 12 2 8 88:68 26
11 Воюш Андрей 3:6
2:4
2:5
2:9
3:1
3:2
4:5
2:4
7:2
3:4
3:5
2:4
5:2
3:2
6:0
7:1
5:0
6:1
5:0
5:1
6:0
5:0
22 13 0 9 89:58 26
12 Пилипенко Павел 0:0
1:4
1:5
1:3
2:5
0:3
1:2
3:1
1:3
3:1
5:3
3:0
2:6
0:10
9:1
7:0
8:0
6:0
11:0
10:0
5:0
10:1
22 12 1 9 89:48 25
13 Левданский Слава 1:2
1:3
1:3
0:0
3:3
0:7
1:2
1:5
1:2
3:4
4:2
0:3
5:1
5:1
5:2
9:0
5:1
9:0
8:0
10:0
2:0
5:0
22 11 2 9 79:41 24
14 Динец Павел 2:7
1:2
1:5
5:5
0:6
1:4
3:4
2:2
4:1
1:2
2:5
6:2
1:5
4:4
5:3
3:1
4:2
6:4
3:1
6:4
4:3
5:3
22 10 3 9 69:75 23
15 Гончаренко Игорь 1:6
0:3
1:4
2:3
1:6
1:3
2:4
1:4
1:2
2:2
2:3
10:0
1:5
4:4
8:0
5:0
7:1
7:0
9:0
10:0
6:0
7:0
22 9 2 11 88:50 20
16 Морозов Вячеслав 2:8
0:5
0:8
1:4
3:7
0:7
0:8
0:3
0:2
0:3
0:6
1:9
2:5
3:5
0:8
2:1
3:1
2:2
7:0
4:0
2:0
4:0
22 6 1 15 36:92 13
17 Озерянский Антон 1:9
0:10
1:3
0:8
0:6
1:7
1:6
0:11
1:9
0:4
1:7
0:7
0:9
1:3
0:5
1:2
0:0
3:0
7:0
10:0
1:1
1:0
22 4 2 16 30:107 10
18 Тертичный Николай 0:12
2:11
0:8
1:8
0:5
0:7
0:11
1:8
0:9
2:4
0:5
0:8
1:5
2:4
1:7
1:3
0:0
0:10
2:2
10:0
2:1
3:1
22 3 2 17 28:129 8
19 Руденко Александр 0:8
0:8
0:7
0:6
0:6
0:8
0:8
0:8
0:10
0:9
1:6
0:6
0:9
4:6
0:7
2:2
0:3
10:0
1:0
1:1
0:3
2:2
22 2 3 17 21:123 7
20 Чернобородюк Максим 2:10
0:10
0:8
0:5
1:7
1:8
0:9
0:11
0:8
1:5
0:5
0:11
0:8
1:3
0:9
0:7
0:7
2:2
0:1
6:5
1:0
0:2
22 2 1 19 15:141 5
21 Строкач Эрнест 0:10
0:9
0:9
0:9
0:9
0:7
0:8
0:9
0:10
0:10
1:5
0:10
0:10
4:6
0:10
0:4
0:10
0:10
1:1
5:6
1:0
2:0
22 2 1 19 14:162 5
22 Макаров Александр 1:6
0:10
0:3
0:3
0:7
0:5
0:7
0:9
0:5
1:6
0:6
0:5
0:2
3:4
0:6
0:2
1:1
1:2
3:0
0:1
0:1
1:0
22 2 1 19 11:91 5
23 Сытник Александр 0:8
0:9
0:3
0:6
0:9
0:5
0:6
1:6
1:4
0:8
0:5
1:10
0:5
3:5
0:7
0:4
0:1
1:3
2:2
2:0
0:2
0:1
22 1 1 20 11:109 3

Финал

# Player 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 G W D F G Po
1 Гусак Алексей 0:0
4:2
3:0
1:1
1:2
5:2
2:1
6:2
7:2
2:1
5:2
2:1
3:1
4:2
3:3
7:1
5:0
6:1
5:0
5:2
7:2
4:0
22 18 3 1 87:28 39
2 Даценко Анатолий 0:0
2:4
4:2
7:0
3:2
4:1
4:2
3:2
2:1
2:2
4:3
5:3
4:6
6:2
6:2
3:2
5:2
5:1
3:1
4:0
5:1
7:3
22 18 2 2 88:42 38
3 Рыкун Евгений 0:3
1:1
2:4
0:7
3:3
2:2
4:0
2:1
2:3
3:2
3:1
0:2
5:3
3:4
0:2
4:0
4:2
6:1
5:1
6:1
5:2
2:1
22 12 3 7 62:46 27
4 Ткач Орест 2:1
2:5
2:3
1:4
3:3
2:2
2:2
4:2
4:4
1:2
4:2
4:2
3:0
3:5
2:1
4:2
3:7
5:3
5:2
5:3
5:5
6:3
22 11 5 6 72:63 27
5 Ямбуренко Алексей 1:2
2:6
2:4
2:3
0:4
1:2
2:2
2:4
6:2
6:3
4:2
2:2
3:1
6:3
3:1
3:2
3:3
4:1
4:1
4:2
5:1
1:3
22 11 3 8 66:54 25
6 Левданский Виктор 2:7
1:2
1:2
2:2
3:2
2:3
4:4
2:1
2:6
3:6
2:2
4:1
1:2
4:4
5:1
1:1
6:1
3:5
4:1
1:0
4:4
6:3
22 8 6 8 63:60 22
7 Шаломаев Михаил 2:5
1:2
3:4
3:5
1:3
2:0
2:4
2:4
2:4
2:2
2:2
1:4
4:1
0:3
2:4
3:2
4:2
8:4
6:3
5:3
7:1
11:4
22 9 2 11 73:66 20
8 Цыганенко Василий 1:3
2:4
6:4
2:6
3:5
4:3
0:3
5:3
1:3
3:6
2:1
4:4
1:4
3:0
1:5
6:2
0:1
5:4
4:0
1:2
5:2
3:3
22 9 2 11 62:68 20
9 Пилипенко Павел 3:3
1:7
2:6
2:3
2:0
0:4
1:2
2:4
1:3
2:3
1:5
1:1
4:2
2:3
5:1
2:6
1:1
10:0
3:1
3:2
7:2
8:5
22 8 3 11 63:64 19
10 Воюш Андрей 0:5
1:6
2:5
1:5
2:4
1:6
7:3
3:5
3:3
1:4
1:6
5:3
2:4
4:8
1:0
4:5
1:1
0:10
3:5
4:3
6:4
6:5
22 6 2 14 58:100 14
11 Бобошко Александр 0:5
2:5
1:3
0:4
1:5
1:6
2:5
3:5
1:4
2:4
1:4
0:1
3:6
3:5
0:4
2:1
1:3
2:3
5:3
3:4
2:1
7:1
22 4 0 18 42:82 8
12 Яковлев Владимир 2:7
0:4
1:5
3:7
2:5
1:2
5:5
3:6
1:5
3:1
4:4
3:6
1:7
4:11
2:5
3:3
2:7
5:8
4:6
5:6
1:2
1:7
22 1 3 18 56:119 5

Итоговые места

# Player
Po
1 Гусак Алексей 349,99
2 Даценко Анатолий 340,90
3 Рыкун Евгений 295,44
4 Ткач Орест 277,26
5 Ямбуренко Алексей 249,99
6 Левданский Виктор 263,63
7 Шаломаев Михаил 249,99
8 Цыганенко Василий 231,80
9 Пилипенко Павел 199,99
10 Воюш Андрей 181,81
11 Бобошко Александр 159,08
12 Яковлев Владимир 140,90
13 Левданский Слава 109,09
14 Динец Павел 104,54
15 Гончаренко Игорь 90,90
16 Морозов Вячеслав 59,09
17 Озерянский Антон 45,45
18 Тертичный Николай 36,36
19 Руденко Александр 31,81
20 Чернобородюк Максим 22,72
21 Строкач Эрнест 22,72
22 Макаров Александр 22,72
23 Сытник Александр 13,63
 
Вхід


EN | RU
Календар сезону 2021/22 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Серпень
Вересень
11.09.2021 - Маріуполь
KLO-Ліга, 1-й етап
12.09.2021 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
Жовтень
02.10.2021 - Київ
Кубок України
03.10.2021 - Київ
Командний чемпіонат України
17.10.2021 - Харків
Чемпіонат Харкова, 1-й етап
30.10.2021 - Рубіжне
Чемпіонат України, 2-й етап
Листопад
20.11.2021 - Київ
Чемпіонат Києва, 1-й етап
21.11.2021 - Харків
Чемпіонат Харкова, 2-й етап
Грудень
11.12.2021 - Харків
Чемпіонат України, 3-й етап
12.12.2021 - Харків
KLO-Ліга, 2-й етап
Січень
16.01.2022 - Київ
Чемпіонат Києва, 2-й етап
Лютий
05.02.2022 - Київ
Чемпіонат Києва, 3-й етап
26.02.2022 - Харків
KLO-Ліга, 3-й етап
27.02.2022 - Харків
Чемпіонат України, 4-й етап
27.02.2022 - Харків
Кубок юніорів
Березень
19.03.2022 - Кропивницький
Чемпіонат України, 5-й етап
Квітень
16.04.2022 - Київ
KLO-Ліга, 4-й етап
17.04.2022 - Київ
Чемпіонат України, 6-й етап
17.04.2022 - Київ
Кубок жіночій
30.04.2022 - РЕЗЕРВНА ДАТА
Травень
01.05.2022 - РЕЗЕРВНА ДАТА
Червень

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2021/2022

Архів рейтингів

Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання

На сайті
На даний момент 155 гостей і 1 користувач на сайті
  • Pasha