5.02.2022
 Anaheim
Головна Новини Київ 2 этап III Открытого чемпионата Киева
2 этап III Открытого чемпионата Киева Друк e-mail
Новини
Автор ФНХУ   
Неділя, 23 грудня 2007, 13:07

Дата проведения: 22 декабря 2007 г.

Место проведения: г.Киев, ул. Покровская 4, лицей 100

Группа 1

# Player 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 G W D F G Po
1 Гусак Алексей 1:4
5:1
2:2
4:3
5:2
3:2
4:1
6:2
3:2
4:0
3:0
2:0
5:1
8:1
6:0
8:0
8:0
6:0
9:0
19 17 1 1 92:21 35
2 Левданский Евгений 4:1
1:0
3:4
4:0
4:0
3:3
4:1
6:4
3:2
3:3
3:3
6:0
6:1
13:1
6:1
7:1
11:0
7:0
9:1
19 15 3 1 103:26 33
3 Даценко Анатолий 1:5
0:1
5:3
4:1
1:3
5:4
3:1
3:2
1:3
6:2
3:1
5:1
7:1
5:0
8:0
4:2
2:0
6:1
7:0
19 15 0 4 76:31 30
4 Левданский Вячеслав 2:2
4:3
3:5
4:3
4:0
1:0
3:3
3:5
2:6
6:3
4:2
3:3
3:0
6:2
7:0
4:4
4:0
8:0
5:0
19 12 4 3 76:41 28
5 Рыкун Евгений 3:4
0:4
1:4
3:4
4:3
1:3
4:1
6:2
4:3
5:4
2:2
3:0
7:1
7:3
6:1
4:0
7:0
10:1
7:0
19 13 1 5 84:40 27
6 Левданский Виктор 2:5
0:4
3:1
0:4
3:4
2:2
2:1
4:2
5:4
3:5
2:1
6:2
6:2
8:3
7:3
6:1
6:2
4:0
8:1
19 13 1 5 77:47 27
7 Спиваковский Михаил 2:3
3:3
4:5
0:1
3:1
2:2
3:3
3:3
2:1
2:1
2:3
5:1
3:1
7:2
6:0
6:1
8:2
8:0
7:0
19 11 4 4 76:33 26
8 Цыганенко Василий 1:4
1:4
1:3
3:3
1:4
1:2
3:3
3:1
7:4
6:3
4:0
3:1
7:3
3:1
5:0
2:1
7:0
7:0
11:0
19 12 2 5 76:37 26
9 Воюш Андрей 2:6
4:6
2:3
5:3
2:6
2:4
3:3
1:3
3:1
2:7
4:3
2:1
9:4
6:3
6:1
2:1
6:0
7:0
6:0
19 11 1 7 74:55 23
10 Даниленко Александр 2:3
2:3
3:1
6:2
3:4
4:5
1:2
4:7
1:3
5:5
3:1
8:0
9:0
9:0
7:1
7:1
9:0
9:0
10:0
19 11 1 7 102:38 23
11 Ткач Орест 0:4
3:3
2:6
3:6
4:5
5:3
1:2
3:6
7:2
5:5
3:2
3:4
3:6
4:2
5:0
2:1
5:1
5:0
6:0
19 9 2 8 69:58 20
12 Бобошко Александр 0:3
3:3
1:3
2:4
2:2
1:2
3:2
0:4
3:4
1:3
2:3
2:0
3:1
5:0
6:4
1:1
7:0
9:1
8:0
19 8 3 8 59:40 19
13 Гончаренко Игорь 0:2
0:6
1:5
3:3
0:3
2:6
1:5
1:3
1:2
0:8
4:3
0:2
8:1
5:4
5:1
2:0
3:2
5:0
9:0
19 8 1 10 50:56 17
14 Шереметьев Никита 1:5
1:6
1:7
0:3
1:7
2:6
1:3
3:7
4:9
0:9
6:3
1:3
1:8
0:1
4:2
3:1
2:0
7:0
11:0
19 6 0 13 49:80 12
15 Стефанишин Тарас 1:8
1:13
0:5
2:6
3:7
3:8
2:7
1:3
3:6
0:9
2:4
0:5
4:5
1:0
3:3
3:2
6:1
5:0
6:0
19 5 1 13 46:92 11
16 Пиддубняк Максим 0:6
1:6
0:8
0:7
1:6
3:7
0:6
0:5
1:6
1:7
0:5
4:6
1:5
2:4
3:3
4:3
5:2
3:1
7:0
19 4 1 14 36:93 9
17 Селезень Вячкслав 0:8
1:7
2:4
4:4
0:4
1:6
1:6
1:2
1:2
1:7
1:2
1:1
0:2
1:3
2:3
3:4
2:0
3:0
8:0
19 3 2 14 33:65 8
18 Руденко Александр 0:8
0:11
0:2
0:4
0:7
2:6
2:8
0:7
0:6
0:9
1:5
0:7
2:3
0:2
1:6
2:5
0:2
10:0
5:1
19 2 0 17 25:99 4
19 Чалый Юрий 0:6
0:7
1:6
0:8
1:10
0:4
0:8
0:7
0:7
0:9
0:5
1:9
0:5
0:7
0:5
1:3
0:3
0:10
3:1
19 1 0 18 7:120 2
20 Мищенко Богдан 0:9
1:9
0:7
0:5
0:7
1:8
0:7
0:11
0:6
0:10
0:6
0:8
0:9
0:11
0:6
0:7
0:8
1:5
1:3
19 0 0 19 4:142 0

Финал

# Player 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 G W D F G Po
1 Левданский Евгений 5:3
5:2
4:4
5:1
2:1
4:2
2:1
5:3
4:2
10:1
5:2
6:1
3:1
3:0
5:1
6:2
6:0
5:2
6:1
4:2
9:4
4:0
22 21 1 0 108:36 43
2 Рыкун Евгений 3:5
2:5
2:1
3:2
1:1
2:1
6:2
2:4
2:6
3:2
1:3
7:1
4:0
4:0
1:3
3:2
4:2
1:0
4:1
5:1
5:3
7:3
22 15 1 6 72:48 31
3 Гусак Алексей 4:4
1:5
1:2
2:3
3:2
3:3
3:3
4:3
1:2
3:0
2:1
4:2
7:3
4:3
1:5
8:1
5:1
5:1
5:2
5:1
6:0
6:1
22 14 3 5 83:48 31
4 Даценко Анатолий 1:2
2:4
1:1
1:2
2:3
3:3
2:2
1:4
2:3
5:0
6:3
7:3
3:1
4:4
4:1
6:1
3:1
4:0
3:1
4:1
4:3
4:3
22 12 4 6 72:46 28
5 Спиваковский Михаил 1:2
3:5
2:6
4:2
3:3
3:4
2:2
4:1
1:1
3:4
4:3
5:7
2:2
7:2
1:1
5:4
3:1
2:2
6:2
7:0
6:0
10:0
22 10 6 6 84:54 26
6 Левданский Вячеслав 2:4
1:10
6:2
2:3
2:1
0:3
3:2
0:5
1:1
4:3
1:1
5:6
0:2
4:3
6:5
6:4
4:0
2:2
5:2
0:3
7:1
2:2
22 10 4 8 63:65 24
7 Ткач Орест 2:5
1:6
3:1
1:7
1:2
2:4
3:6
3:7
3:4
7:5
1:1
6:5
5:3
3:4
2:2
1:5
3:1
2:2
4:2
3:1
5:3
8:4
22 9 3 10 69:80 21
8 Даниленко Александр 1:3
0:3
0:4
0:4
3:7
3:4
1:3
4:4
2:2
2:7
2:0
3:4
3:5
4:3
6:3
3:0
3:3
7:4
4:2
2:1
5:3
4:2
22 9 3 10 62:71 21
9 Левданский Виктор 1:5
2:6
3:1
2:3
5:1
1:8
1:4
1:6
1:1
4:5
5:6
4:6
2:2
5:1
3:6
0:3
3:1
3:1
3:2
6:2
3:0
2:2
22 8 3 11 60:72 19
10 Бобошко Александр 0:6
2:5
2:4
0:1
1:5
1:5
1:3
0:4
1:3
2:2
0:4
2:2
1:3
2:2
3:3
4:7
1:3
1:3
2:4
3:0
6:3
4:4
22 2 5 15 39:76 9
11 Цыганенко Василий 1:6
2:4
1:4
1:5
2:5
1:5
1:3
1:4
2:6
0:7
2:5
3:0
2:4
1:3
2:4
1:2
2:3
2:6
4:2
0:3
5:4
3:1
22 4 0 18 39:86 8
12 Воюш Андрей 4:9
0:4
3:5
3:7
0:6
1:6
3:4
3:4
0:6
0:10
1:7
2:2
3:5
4:8
3:5
2:4
0:3
2:2
3:6
4:4
4:5
1:3
22 0 3 19 46:115 3


Итоговые места

# Player Po
1 Левданский Евгений 369,13
2 Рыкун Евгений 283,00
3 Гусак Алексей 325,11
4 Даценко Анатолий 285,16
5 Спиваковский Михаил 255,02
6 Левданский Вячеслав 256,45
7 Ткач Орест 200,71
8 Даниленко Александр 216,50
9 Левданский Виктор 228,46
10 Бобошко Александр 140,90
11 Цыганенко Василий 173,20
12 Воюш Андрей 134,68
13 Гончаренко Игорь 89,47
14 Шереметьев Никита 63,15
15 Стефанишин Тарас 57,89
16 Пиддубняк Максим 47,36
17 Селезень Вячкслав 42,10
18 Руденко Александр 21,05
19 Чалый Юрий 10,52
20 Мищенко Богдан 0,00

 
Вхід


EN | RU
Календар сезону 2021/22 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Серпень
Вересень
11.09.2021 - Маріуполь
KLO-Ліга, 1-й етап
12.09.2021 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
Жовтень
02.10.2021 - Київ
Кубок України
03.10.2021 - Київ
Командний чемпіонат України
17.10.2021 - Харків
Чемпіонат Харкова, 1-й етап
30.10.2021 - Рубіжне
Чемпіонат України, 2-й етап
Листопад
20.11.2021 - Київ
Чемпіонат Києва, 1-й етап
21.11.2021 - Харків
Чемпіонат Харкова, 2-й етап
Грудень
11.12.2021 - Харків
Чемпіонат України, 3-й етап
12.12.2021 - Харків
KLO-Ліга, 2-й етап
Січень
16.01.2022 - Київ
Чемпіонат Києва, 2-й етап
Лютий
05.02.2022 - Київ
Чемпіонат Києва, 3-й етап
26.02.2022 - Харків
KLO-Ліга, 3-й етап
27.02.2022 - Харків
Чемпіонат України, 4-й етап
27.02.2022 - Харків
Кубок юніорів
Березень
19.03.2022 - Кропивницький
Чемпіонат України, 5-й етап
Квітень
16.04.2022 - Київ
KLO-Ліга, 4-й етап
17.04.2022 - Київ
Чемпіонат України, 6-й етап
17.04.2022 - Київ
Кубок жіночій
30.04.2022 - РЕЗЕРВНА ДАТА
Травень
01.05.2022 - РЕЗЕРВНА ДАТА
Червень

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2021/2022

Архів рейтингів

Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання

На сайті
На даний момент 159 гостей на сайті