12 вересня
Edmonton (Канада)

Головна Новини Київ 3 этап III Открытого чемпионата Киева
3 этап III Открытого чемпионата Киева Друк e-mail
Новини
Автор ФНХУ   
Неділя, 16 березня 2008, 11:07

Дата проведения: 15 марта 2008 г.

Место проведения: г.Киев, ул. Покровская 4, лицей 100


Группа 1

# Player 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 G W D F G Po
1 Гусак Алексей 4:2
2:1
8:2
5:0
2:3
8:2
2:1
5:0
5:0
7:3
7:3
5:0
6:0
5:1
5:0
8:1
10:0
7:0
7:0
7:0
20 19 0 1 115:19 38
2 Спиваковский Михаил 2:4
1:1
5:1
5:1
3:2
5:0
3:3
3:4
3:2
6:2
6:1
5:0
7:0
4:1
6:0
7:0
10:0
8:0
6:0
4:0
20 16 2 2 99:22 34
3 Левданский Евгений 1:2
1:1
2:0
3:3
3:2
2:2
3:2
4:1
8:7
3:0
5:0
4:6
6:3
4:0
6:1
8:0
10:0
10:1
15:1
11:0
20 15 3 2 109:32 33
4 Даниленко Александр 2:8
1:5
0:2
3:0
0:3
6:2
5:3
4:1
1:1
3:3
4:1
6:1
5:5
7:2
5:0
7:0
5:0
6:1
13:1
5:0
20 13 3 4 88:39 29
5 Даценко Анатолий 0:5
1:5
3:3
0:3
1:0
6:1
3:5
6:2
7:2
1:4
6:3
6:1
6:3
6:0
9:0
7:2
10:0
3:1
7:0
7:0
20 14 1 5 95:40 29
6 Кудрицкий Дмитрий 3:2
2:3
2:3
3:0
0:1
4:3
2:3
7:0
2:4
2:1
6:4
1:2
5:1
5:2
8:0
4:0
10:0
9:0
10:0
9:0
20 14 0 6 94:29 28
7 Ткач Орест 2:8
0:5
2:2
2:6
1:6
3:4
3:2
3:5
7:2
2:3
4:3
4:2
3:1
3:0
3:1
4:0
10:0
5:3
7:0
4:0
20 12 1 7 72:53 25
8 Левданский Виктор 1:2
3:3
2:3
3:5
5:3
3:2
2:3
3:2
2:6
2:2
2:2
4:5
4:2
4:2
8:0
4:1
10:0
9:0
9:0
4:0
20 11 3 6 84:43 25
9 Яковлев Владимир 0:5
4:3
1:4
1:4
2:6
0:7
5:3
2:3
3:2
2:1
1:5
4:0
4:5
1:0
4:1
5:2
10:0
5:2
7:0
7:0
20 12 0 8 68:53 24
10 Шереметьев Никита 0:5
2:3
7:8
1:1
2:7
4:2
2:7
6:2
2:3
3:3
7:1
4:3
3:2
2:4
5:1
7:1
10:0
4:0
9:0
6:2
20 11 2 7 86:55 24
11 Мартыненко Александр 3:7
2:6
0:3
3:3
4:1
1:2
3:2
2:2
1:2
3:3
1:1
1:2
4:2
8:3
11:1
7:0
10:0
6:0
6:0
5:0
20 10 4 6 81:40 24
12 Воюш Андрей 3:7
1:6
0:5
1:4
3:6
4:6
3:4
2:2
5:1
1:7
1:1
3:2
7:5
6:2
5:1
3:0
10:0
3:2
7:1
3:0
20 10 2 8 71:62 22
13 Озерянский Антон 0:5
0:5
6:4
1:6
1:6
2:1
2:4
5:4
0:4
3:4
2:1
2:3
3:1
2:1
6:1
2:1
0:10
2:0
12:0
7:0
20 11 0 9 58:61 22
14 Гончаренко Игорь 0:6
0:7
3:6
5:5
3:6
1:5
1:3
2:4
5:4
2:3
2:4
5:7
1:3
3:0
4:2
5:1
10:0
5:2
4:0
6:0
20 8 1 11 67:68 17
15 Поддубняк Максим 1:5
1:4
0:4
2:7
0:6
2:5
0:3
2:4
0:1
4:2
3:8
2:6
1:2
0:3
3:1
2:0
10:0
5:2
8:0
2:0
20 7 0 13 48:63 14
16 Вет Александр 0:5
0:6
1:6
0:5
0:9
0:8
1:3
0:8
1:4
1:5
1:11
1:5
1:6
2:4
1:3
1:1
10:0
2:0
0:1
1:0
20 3 1 16 24:90 7
17 Билецкий Никита 1:8
0:7
0:8
0:7
2:7
0:4
0:4
1:4
2:5
1:7
0:7
0:3
1:2
1:5
0:2
1:1
0:5
5:0
2:1
1:0
20 3 1 16 18:87 7
18 Пилипенко Павел 0:10
0:10
0:10
0:5
0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
0:10
10:0
0:10
0:10
0:10
5:0
0:10
0:10
6:1
20 3 0 17 21:166 6
19 Чикрий Виктория 0:7
0:8
1:10
1:6
1:3
0:9
3:5
0:9
2:5
0:4
0:6
2:3
0:2
2:5
2:5
0:2
0:5
10:0
0:0
2:1
20 2 1 17 26:95 5
20 Ежев Киш 0:7
0:6
1:15
1:13
0:7
0:10
0:7
0:9
0:7
0:9
0:6
1:7
0:12
0:4
0:8
1:0
1:2
10:0
0:0
1:2
20 2 1 17 16:131 5
21 Карпенко Давид 0:7
0:4
0:11
0:5
0:7
0:9
0:4
0:4
0:7
2:6
0:5
0:3
0:7
0:6
0:2
0:1
0:1
1:6
1:2
2:1
20 1 0 19 6:98 2

Финал

# Player 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 G W D F G Po
1 Левданский Евгений 1:3
2:3
1:2
7:0
1:1
2:1
3:1
5:1
3:2
3:0
6:2
3:3
7:3
7:1
5:2
6:4
7:6
5:1
11:2
6:1
8:0
12:2
22 17 2 3 111:41 36
2 Даценко Анатолий 3:1
3:2
3:3
2:1
1:1
2:3
3:2
2:2
4:5
1:3
7:5
5:2
7:3
5:3
5:2
3:2
3:3
5:4
5:3
6:2
5:2
11:3
22 15 4 3 91:57 34
3 Спиваковский Михаил 2:1
0:7
3:3
1:2
2:2
0:6
4:0
3:3
4:3
6:5
2:2
5:4
5:3
5:1
7:2
6:1
3:3
4:3
9:2
4:1
6:2
3:3
22 13 6 3 84:59 32
4 Гусак Алексей 1:1
1:2
1:1
3:2
2:2
6:0
1:3
4:2
0:1
2:4
5:1
2:2
7:3
7:3
1:1
4:1
4:2
8:1
6:2
8:2
6:3
5:1
22 13 5 4 84:40 31
5 Левданский Виктор 1:3
1:5
2:3
2:2
0:4
3:3
3:1
2:4
5:2
4:3
3:2
3:3
1:1
3:2
6:1
5:0
4:3
5:2
2:3
5:2
5:3
6:1
22 12 4 6 71:53 28
6 Кудрицкий Дмитрий 2:3
0:3
5:4
3:1
3:4
5:6
1:0
4:2
2:5
3:4
5:2
7:4
1:2
1:3
0:5
1:3
4:3
4:2
3:1
6:2
6:4
6:3
22 12 0 10 72:66 24
7 Даниленко Александр 2:6
3:3
5:7
2:5
2:2
4:5
1:5
2:2
2:3
3:3
2:5
4:7
2:0
3:1
3:2
4:3
3:1
3:1
5:1
6:1
3:2
7:3
22 10 4 8 71:68 24
8 Мартыненко Александр 3:7
1:7
3:7
3:5
3:5
1:5
3:7
3:7
1:1
2:3
2:1
3:1
0:2
1:3
3:6
6:2
4:2
3:2
5:1
4:0
8:5
2:4
22 8 1 13 64:83 17
9 Шереметьев Никита 2:5
4:6
2:5
2:3
2:7
1:6
1:1
1:4
1:6
0:5
5:0
3:1
2:3
3:4
6:3
2:6
1:4
2:4
5:2
4:4
3:2
2:3
22 5 2 15 54:84 12
10 Ткач Орест 6:7
1:5
3:3
4:5
3:3
3:4
2:4
1:8
3:4
2:5
3:4
2:4
1:3
1:3
2:4
2:3
4:1
4:2
6:1
4:6
7:5
4:7
22 4 2 16 68:91 10
11 Яковлев Владимир 2:11
1:6
3:5
2:6
2:9
1:4
2:6
2:8
3:2
2:5
1:3
2:6
1:5
1:6
1:5
0:4
2:5
4:4
1:6
6:4
3:3
6:3
22 3 2 17 48:116 8
12 Воюш Андрей 0:8
2:12
2:5
3:11
2:6
3:3
3:6
1:5
3:5
1:6
4:6
3:6
2:3
3:7
5:8
4:2
2:3
3:2
5:7
7:4
3:3
3:6
22 3 2 17 64:124 8


Итоговые места

# Player Po
1 Левданский Евгений 328,63
2 Даценко Анатолий 299,54
3 Спиваковский Михаил 315,45
4 Гусак Алексей 330,90
5 Левданский Виктор 252,27
6 Кудрицкий Дмитрий 249,09
7 Даниленко Александр 254,09
8 Мартыненко Александр 197,27
9 Шереметьев Никита 174,54
10 Ткач Орест 170,45
11 Яковлев Владимир 156,36
12 Воюш Андрей 146,36
13 Озерянский Антон 110,00
14 Гончаренко Игорь 85,00
15 Поддубняк Максим 70,00
16 Вет Александр 35,00
17 Билецкий Никита 35,00
18 Пилипенко Павел 30,00
19 Чикрий Виктория 25,00
20 Ежев Киш 25,00
21 Карпенко Давид 10,00

 
Вхід


EN | RU
Календар сезону 2020/21 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Серпень
22.08.2020 - Одеса
KLO-Ліга, 1-й етап
Вересень
12.09.2020 - Маріуполь
KLO-Ліга, 2-й етап
13.09.2020 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
Жовтень
10.10.2020 - Київ
Чемпіонат України, 2-й етап
11.10.2020 - Київ
Командний чемпіонат України
Листопад
14.11.2020 - Рубіжне
Чемпіонат України, 3-й етап
Грудень
19.12.2020 - Київ
Чемпіонат України, 4-й етап
20.12.2020 - Київ
KLO-Ліга, 3-й етап
Січень
Лютий
06.02.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
07.02.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
27.02.2021 - Кропивницький
Чемпіонат України, 5-й етап
Березень
27.03.2021 - Харків
KLO-Ліга, 4-й етап
28.03.2021 - Харків
Чемпіонат України, 6-й етап
28.03.2021 - Харків
Кубок юніорів
28.03.2021 - Харків
Кубок жіночій
Квітень
10.04.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
11.04.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
Травень
01.05.2021 - Київ
Кубок України, етап Світового Туру

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2020/2021

Архів рейтингів

Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 397 гостей на сайті