Головна Новини Одеса Кубок Одессы 2008 - результаты
Кубок Одессы 2008 - результаты Друк e-mail
Новини
Автор ФНХУ   
Вівторок, 26 серпня 2008, 15:37

ОдессаРезультаты Кубка Одессы 2008.

Дата проведения: 23-24 августа 2008 г.
Место проведения: Одесская обл., Белгород-Днестровский р-н, пгт Затока, База отдыха "Факел".

Индивидуальный турнир.

Группа 1

# Player 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 G W D F G Po
1 Кушнир Никита 1:4
3:1
3:1
1:3
3:2
3:1
4:1
4:2
5:1
5:4
6:2
0:0
5:1
2:1
7:2
15 12 1 2 52:26 25
2 Скоробогатов Виталий 4:1
7:0
7:1
6:3
2:2
2:2
2:3
1:4
5:3
3:3
7:2
7:0
1:1
5:0
10:1
15 9 4 2 69:26 22
3 Жулябин Александр 1:3
0:7
5:3
4:4
2:1
4:2
6:4
4:0
1:3
3:1
4:2
1:1
2:1
4:0
5:4
15 10 2 3 46:36 22
4 Белавин Дмитрий 1:3
1:7
3:5
4:1
2:1
2:4
4:1
4:3
6:1
4:1
6:1
3:0
5:2
4:0
4:2
15 11 0 4 53:32 22
5 Косырев Александр 3:1
3:6
4:4
1:4
5:2
1:5
6:3
9:2
6:3
3:3
1:3
7:0
6:2
7:2
5:1
15 9 2 4 67:41 20
6 Лутай Станислав 2:3
2:2
1:2
1:2
2:5
4:1
4:2
4:2
4:2
1:1
7:3
7:1
8:1
4:3
8:0
15 9 2 4 59:30 20
7 Крохмаль Николай 1:3
2:2
2:4
4:2
5:1
1:4
4:1
2:1
7:4
1:5
1:4
5:2
5:3
5:1
6:0
15 9 1 5 51:37 19
8 Скороход Валерий 1:4
3:2
4:6
1:4
3:6
2:4
1:4
6:6
2:2
9:4
7:3
3:0
2:0
3:2
5:1
15 7 2 6 52:48 16
9 Малярозов Александр 2:4
4:1
0:4
3:4
2:9
2:4
1:2
6:6
4:3
3:2
3:2
2:2
5:0
3:1
4:2
15 7 2 6 44:46 16
10 Шаломаев Михаил 1:5
3:5
3:1
1:6
3:6
2:4
4:7
2:2
3:4
3:1
3:2
2:1
6:0
6:1
4:3
15 7 1 7 46:48 15
11 Сапожников Виталий 4:5
3:3
1:3
1:4
3:3
1:1
5:1
4:9
2:3
1:3
10:2
4:3
4:2
5:1
5:1
15 6 3 6 53:44 15
12 Куделя Владимир 2:6
2:7
2:4
1:6
3:1
3:7
4:1
3:7
2:3
2:3
2:10
2:0
3:2
4:1
2:0
15 6 0 9 37:58 12
13 Цыганенко Василий 0:0
0:7
1:1
0:3
0:7
1:7
2:5
0:3
2:2
1:2
3:4
0:2
5:2
1:1
0:1
15 1 4 10 16:47 6
14 Пилипенко Павел 1:5
1:1
1:2
2:5
2:6
1:8
3:5
0:2
0:5
0:6
2:4
2:3
2:5
3:2
3:2
15 2 1 12 23:61 5
15 Сапожников Анатолий 1:2
0:5
0:4
0:4
2:7
3:4
1:5
2:3
1:3
1:6
1:5
1:4
1:1
2:3
4:3
15 1 1 13 20:59 3
16 Ивановский Евгений 2:7
1:10
4:5
2:4
1:5
0:8
0:6
1:5
2:4
3:4
1:5
0:2
1:0
2:3
3:4
15 1 0 14 23:72 2

 

Группа 2

# Player 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 G W D F G Po
1 Воскобойников Андрей 1:5
1:1
1:1
3:1
4:2
8:1
5:2
4:1
5:1
3:0
5:1
2:0
5:1
5:1
2:2
15 11 3 1 54:20 25
2 Зайцев Александр 5:1
3:2
1:2
4:1
2:3
2:3
7:3
5:3
3:1
8:0
7:1
7:1
8:1
4:1
6:1
15 12 0 3 72:24 24
3 Ведерников Алексей 1:1
2:3
5:4
5:5
4:1
1:0
6:1
3:3
4:0
4:4
3:0
5:1
8:1
6:1
6:0
15 10 4 1 63:25 24
4 Шадрин Павел 1:1
2:1
4:5
3:3
5:2
6:1
0:1
6:2
4:2
12:2
4:1
4:1
6:2
7:1
4:0
15 11 2 2 68:25 24
5 Владимиров Александр 1:3
1:4
5:5
3:3
3:3
6:3
6:2
2:1
1:4
2:0
1:0
2:0
6:0
6:1
6:0
15 9 3 3 51:29 21
6 Бардиевский Дмитрий 2:4
3:2
1:4
2:5
3:3
2:2
3:1
4:3
4:3
3:1
3:1
4:5
5:4
6:1
5:0
15 9 2 4 50:39 20
7 Чабан Игорь 1:8
3:2
0:1
1:6
3:6
2:2
7:0
3:4
3:1
7:2
5:0
4:1
6:3
4:1
6:0
15 9 1 5 55:37 19
8 Белавина Ирина 2:5
3:7
1:6
1:0
2:6
1:3
0:7
5:2
3:2
3:0
2:3
4:1
5:3
5:1
3:0
15 8 0 7 40:46 16
9 Чабан Денис 1:4
3:5
3:3
2:6
1:2
3:4
4:3
2:5
2:1
1:1
5:0
4:0
4:0
6:1
2:0
15 7 2 6 43:35 16
10 Кушнир Юрий 1:5
1:3
0:4
2:4
4:1
3:4
1:3
2:3
1:2
6:0
5:1
4:1
5:1
5:1
4:0
15 7 0 8 44:33 14
11 Куделя Тарас 0:3
0:8
4:4
2:12
0:2
1:3
2:7
0:3
1:1
0:6
2:1
1:4
4:3
0:0
2:0
15 3 3 9 19:57 9
12 Скорода Юрий 1:5
1:7
0:3
1:4
0:1
1:3
0:5
3:2
0:5
1:5
1:2
3:1
1:4
2:1
5:1
15 4 0 11 20:49 8
13 Евтушок Костя 0:2
1:7
1:5
1:4
0:2
5:4
1:4
1:4
0:4
1:4
4:1
1:3
5:1
2:3
7:1
15 4 0 11 30:49 8
14 Яковлев Владимир 1:5
1:8
1:8
2:6
0:6
4:5
3:6
3:5
0:4
1:5
3:4
4:1
1:5
2:2
8:0
15 2 1 12 34:70 5
15 Малярозов Павел 1:5
1:4
1:6
1:7
1:6
1:6
1:4
1:5
1:6
1:5
0:0
1:2
3:2
2:2
1:1
15 1 3 11 17:61 5
16 Петеева Екатерина 2:2
1:6
0:6
0:4
0:6
0:5
0:6
0:3
0:2
0:4
0:2
1:5
1:7
0:8
1:1
15 0 2 13 6:67 2

 

Высшая лига

# Player 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 G W D F G Po
1 Кушнир Никита 1:7
5:2
4:1
1:4
5:4
3:1
3:2
1:0
3:3
1:3
3:3
3:1
4:2
3:1
4:2
3:1
5:1
4:1
3:0
5:4
6:2
3:2
5:0
23 18 2 3 78:47 38
2 Воскобойников Андрей 7:1
1:1
1:1
1:2
1:5
1:5
1:2
3:1
8:1
9:2
4:2
3:1
5:2
4:1
3:0
5:0
2:0
7:2
5:1
3:2
3:1
3:0
5:1
23 17 2 4 85:34 36
3 Ведерников Алексей 2:5
1:1
5:4
3:2
2:3
3:0
7:1
5:5
1:0
8:2
4:1
1:1
6:1
3:3
4:4
5:0
5:2
3:2
4:0
7:4
5:2
4:4
3:0
23 15 6 2 91:47 36
4 Шадрин Павел 1:4
1:1
4:5
3:3
2:1
2:2
4:1
3:3
6:1
3:2
5:2
4:2
0:1
6:2
5:2
4:1
6:1
3:6
4:2
4:0
2:1
12:2
4:1
23 15 4 4 88:46 34
5 Скоробогатов Виталий 4:1
2:1
2:3
3:3
4:4
7:1
2:2
4:3
6:1
6:3
5:0
7:0
1:4
2:0
1:4
2:2
5:3
2:3
7:0
3:3
7:2
6:1
8:3
23 14 5 4 96:47 33
6 Зайцев Александр 4:5
5:1
3:2
1:2
4:4
2:1
2:6
4:1
2:3
2:4
2:3
2:2
7:3
5:3
3:2
5:3
4:2
4:4
3:1
4:1
6:0
8:0
7:1
23 14 3 6 89:54 31
7 Белавин Дмитрий 1:3
5:1
0:3
2:2
1:7
1:2
2:1
4:2
3:0
4:1
1:1
3:5
2:2
2:2
4:3
2:4
6:1
4:1
2:2
4:1
6:1
3:2
6:1
23 12 5 6 68:48 29
8 Лутай Станислав 2:3
2:1
1:7
1:4
2:2
6:2
1:2
4:4
2:2
2:5
4:1
1:2
2:0
2:3
4:2
4:1
4:2
4:2
3:1
1:1
7:3
6:3
5:0
23 12 4 7 70:53 28
9 Владимиров Александр 0:1
1:3
5:5
3:3
3:4
1:4
2:4
4:4
6:3
4:4
3:3
2:1
6:2
2:1
1:1
3:2
1:2
4:0
1:4
4:1
5:1
2:0
1:0
23 10 6 7 64:53 26
10 Чабан Игорь 3:3
1:8
0:1
1:6
1:6
3:2
0:3
2:2
3:6
6:4
2:2
1:2
7:0
3:4
4:2
5:2
2:2
4:1
3:1
6:5
2:1
7:2
5:0
23 11 4 8 71:65 26
11 Косырев Александр 3:1
2:9
2:8
2:3
3:6
4:2
1:4
5:2
4:4
4:6
3:2
4:4
6:1
6:4
9:2
1:5
6:3
6:3
1:6
3:3
1:3
3:2
3:2
23 11 3 9 82:85 25
12 Бардиевский Дмитрий 3:3
2:4
1:4
2:5
0:5
3:2
1:1
1:4
3:3
2:2
2:3
2:1
3:1
4:3
5:5
1:4
0:0
1:1
4:3
3:1
3:0
3:1
3:1
23 9 7 7 52:57 25
13 Жулябин Александр 1:3
1:3
1:1
2:4
0:7
2:2
5:3
2:1
1:2
2:1
4:4
1:2
1:2
4:2
4:0
4:2
1:3
6:4
0:4
3:1
4:2
5:1
6:3
23 11 3 9 60:57 25
14 Белавина Ирина 2:4
2:5
1:6
1:0
4:1
3:7
2:2
0:2
2:6
0:7
1:6
1:3
2:1
5:2
2:4
4:3
1:1
5:4
3:2
5:3
5:3
3:0
2:3
23 10 2 11 56:75 22
15 Чабан Денис 1:3
1:4
3:3
2:6
0:2
3:5
2:2
3:2
1:2
4:3
4:6
3:4
2:4
2:5
4:2
2:3
5:2
4:4
2:1
4:3
3:1
1:1
5:0
23 8 4 11 61:68 20
16 Малярозов Александр 2:4
0:3
4:4
2:5
4:1
2:3
3:4
2:4
1:1
2:4
2:9
5:5
0:4
4:2
2:4
1:2
4:3
6:6
4:0
3:2
3:2
4:0
7:0
23 8 4 11 67:72 20
17 Крохмаль Николай 1:3
0:5
0:5
1:4
2:2
3:5
4:2
1:4
2:3
2:5
5:1
4:1
2:4
3:4
3:2
2:1
7:4
4:1
1:5
1:5
1:4
6:3
5:1
23 9 1 13 60:74 19
18 Шаломаев Михаил 1:5
0:2
2:5
1:6
3:5
2:4
1:6
2:4
2:1
2:2
3:6
0:0
3:1
1:1
2:5
3:4
4:7
2:2
3:2
3:1
3:2
6:1
5:1
23 7 4 12 54:73 18
19 Скороход Валерий 1:4
2:7
2:3
6:3
3:2
4:4
1:4
2:4
0:4
1:4
3:6
1:1
4:6
4:5
4:4
6:6
1:4
2:2
3:3
9:4
7:3
6:2
5:0
23 6 6 11 77:85 18
20 Кушнир Юрий 0:3
1:5
0:4
2:4
0:7
1:3
2:2
1:3
4:1
1:3
6:1
3:4
4:0
2:3
1:2
0:4
5:1
2:3
3:3
4:2
2:0
6:0
5:1
23 8 2 13 55:59 18
21 Сапожников Виталий 4:5
2:3
4:7
0:4
3:3
1:4
1:4
1:1
1:4
5:6
3:3
1:3
1:3
3:5
3:4
2:3
5:1
1:3
4:9
2:4
10:2
3:1
8:3
23 4 3 16 68:85 11
22 Куделя Владимир 2:6
1:3
2:5
1:2
2:7
0:6
1:6
3:7
1:5
1:2
3:1
0:3
2:4
3:5
1:3
2:3
4:1
2:3
3:7
0:2
2:10
5:5
8:2
23 3 1 19 49:98 7
23 Куделя Тарас 2:3
0:3
4:4
2:12
1:6
0:8
2:3
3:6
0:2
2:7
2:3
1:3
1:5
0:3
1:1
0:4
3:6
1:6
2:6
0:6
1:3
5:5
2:1
23 1 3 19 35:106 5
24 Скорода Юрий 0:5
1:5
0:3
1:4
3:8
1:7
1:6
0:5
0:1
0:5
2:3
1:3
3:6
3:2
0:5
0:7
1:5
1:5
0:5
1:5
3:8
2:8
1:2
23 1 0 22 25:113 2


Play-off

Round: 1/8

1 2 3 4 5 6 7 *
Кушнир Никита 2 4 6 4 3 4
Малярозов Александр 3(ot) 1 1 0 0 1

1 2 3 4 5 6 7 *
Воскобойников Андрей 7 2 2 2 1 7 4
Чабан Денис 1 3 0 3 0 0 2

1 2 3 4 5 6 7 *
Ведерников Алексей 2 4 3(ot) 2 3 2 4 4
Белавина Ирина 0 0 2 3 4(ot) 4 1 3

1 2 3 4 5 6 7 *
Шадрин Павел 1 2 3 1 1 1
Жулябин Александр 3 4 2 2(ot) 2(ot) 4

1 2 3 4 5 6 7 *
Скоробогатов Виталий 5 7 6 7 4
Бардиевский Дмитрий 2 2 0 1 0

1 2 3 4 5 6 7 *
Зайцев Александр 2 1 0 2 0
Косырев Александр 3(ot) 2 5 3(ot) 4

1 2 3 4 5 6 7 *
Белавин Дмитрий 5 3 3 3 4 5 5 4
Чабан Игорь 3 4 4 4(ot) 2 1 3 3

1 2 3 4 5 6 7 *
Лутай Станислав 3(ot) 3 5 2 4
Владимиров Александр 2 2 2 1 0

Round: 1/4

1 2 3 4 5 6 7 *
Скоробогатов Виталий 2 1 3 2 3 4 2 3
Жулябин Александр 4 4 2 3 2 1 3 4

1 2 3 4 5 6 7 *
Воскобойников Андрей 1 3 6 4 4 4
Белавин Дмитрий 3 1 0 3 0 1

1 2 3 4 5 6 7 *
Кушнир Никита 1 3 1 3 2 1
Лутай Станислав 5 2 5 4(ot) 5 4

1 2 3 4 5 6 7 *
Косырев Александр 1 4 1 2 0
Ведерников Алексей 4 5 3 4 4

Round: 1/2

1 2 3 4 5 6 7 *
Воскобойников Андрей 2 3 4 4(ot) 3 3 2 3
Ведерников Алексей 5 4 3 3 5 1 3(ot) 4

1 2 3 4 5 6 7 *
Лутай Станислав 4 4 2 4 4
Жулябин Александр 3 2 1 1 0

Round: Final

1 2 3 4 5 6 7 *
Лутай Станислав 4 5 3 1 0 4 3 4
Ведерников Алексей 2 4 4 3 3 1 2 3

Round: 3rd place

1 2 3 4 5 6 7 *
Воскобойников Андрей 3 4 5 7 4
Жулябин Александр 1 2 2 3 0

Итоговые места.

1

Лутай Станислав

2

Ведерников Алексей

3

Воскобойников Андрей

4

Жулябин Александр

5

Кушнир Никита

6

Скоробогатов Виталий

7

Белавин Дмитрий

8

Косырев Александр

9

Шадрин Павел

10

Зайцев Александр

11

Владимиров Александр

12

Чабан Игорь

13

Бардиевский Дмитрий

14

Белавина Ирина

15

Чабан Денис

16

Малярозов Александр

17

Крохмаль Николай

18

Шаломаев Михаил

19

Скороход Валерий

20

Кушнир Юрий

21

Сапожников Виталий

22

Куделя Владимир

23

Куделя Тарас

24

Скорода Юрий

25

Сапожников Анатолий

26

Яковлев Владимир

27

Цыганенко Василий

28

Евтушок Константин

29

Пилипенко Павел

30

Малярозов Павел

31

Ивановский Евгений

32

Петеева Екатерина

 


 

Командный турнир.

Предварительные игры

# Player 1 2 3 4 5 6 7 8 G W D F G Po
1 Восточный экспресс 25:7
21:11
22:10
24:8
28:4
32:0
30:2
7 7 0 0 182:42 14
2 Пирамида 7:25
18:14
21:11
20:12
24:8
32:0
23:9
7 6 0 1 145:79 12
3 Хризотил 11:21
14:18
17:15
21:11
25:7
28:4
30:2
7 5 0 2 146:78 10
4 Black Sea 10:22
11:21
15:17
19:13
20:12
32:0
19:13
7 4 0 3 126:98 8
5 Северная Пальмира 8:24
12:20
11:21
13:19
23:9
32:0
24:8
7 3 0 4 123:101 6
6 СК Велика Січ 4:28
8:24
7:25
12:20
9:23
21:11
13:19
7 1 0 6 74:150 2
7 НХК Киев 0:32
0:32
4:28
0:32
0:32
11:21
21:11
7 1 0 6 36:188 2
8 Black Sea 2 2:30
9:23
2:30
13:19
8:24
19:13
11:21
7 1 0 6 64:160 2

Play-off

Round: 1/2

1 *
Восточный экспресс 17 1
Black Sea 15 0

1 *
Пирамида 21 1
Хризотил 11 0

Round: Final

1 *
Пирамида 13 0
Восточный экспресс 19 1

Round: 3rd place

1 *
Black Sea 15 0
Хризотил 17 1

 
Вхід


EN | RU
Календар сезону 2020/21 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Серпень
22.08.2020 - Одеса
KLO-Ліга, 1-й етап
Вересень
12.09.2020 - Маріуполь
KLO-Ліга, 2-й етап
13.09.2020 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
Жовтень
10.10.2020 - Київ
Чемпіонат України, 2-й етап
11.10.2020 - Київ
Командний чемпіонат України
Листопад
14.11.2020 - Рубіжне
Чемпіонат України, 3-й етап
Грудень
19.12.2020 - Київ
Чемпіонат України, 4-й етап
20.12.2020 - Київ
KLO-Ліга, 3-й етап
Січень
Лютий
06.02.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
07.02.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
27.02.2021 - Кропивницький
Чемпіонат України, 5-й етап
Березень
27.03.2021 - Харків
KLO-Ліга, 4-й етап
28.03.2021 - Харків
Чемпіонат України, 6-й етап
28.03.2021 - Харків
Кубок юніорів
28.03.2021 - Харків
Кубок жіночій
Квітень
10.04.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
11.04.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
Травень
01.05.2021 - Київ
Кубок України, етап Світового Туру

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2020/2021

Архів рейтингів

Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 378 гостей і 1 користувач на сайті
  • Joker