12 вересня
Edmonton (Канада)

Головна Новини Україна 2-й этап VI открытого чемпионата Киева (результаты)
2-й этап VI открытого чемпионата Киева (результаты) Друк e-mail
Результати
Автор ФНХУ   
Субота, 25 грудня 2010, 02:00

Группа 1

#

Player

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

G

W

D

F

G

Po

1

Спиваковский Михаил

2:4

4:1

6:0

2:2

2:1

6:4

3:0

4:1

5:0

6:2

3:0

5:0

15:1

4:2

12:0

5:0

16

14

1

1

84:18

43

2

Ткач Орест

4:2

2:3

4:2

2:3

2:1

4:1

0:3

4:3

4:1

5:3

4:0

4:3

8:0

4:1

6:0

6:0

16

13

0

3

63:26

39

3

Кирилко Богдан

1:4

3:2

4:3

3:2

3:2

1:4

3:1

3:1

3:2

3:0

1:0

2:3

7:1

1:1

4:0

8:1

16

12

1

3

50:27

37

4

Павлюченко Никита

0:6

2:4

3:4

2:1

7:3

4:2

2:0

0:1

2:5

6:2

2:0

4:3

7:5

3:0

4:1

3:2

16

11

0

5

51:39

33

5

Пилипенко Павел

2:2

3:2

2:3

1:2

4:1

3:3

3:3

6:1

0:3

3:2

5:1

2:1

7:0

4:2

6:0

4:0

16

10

3

3

55:26

33

6

Кирилко Вадим

1:2

1:2

2:3

3:7

1:4

2:2

4:1

5:2

2:1

5:0

2:1

2:0

10:0

5:0

6:2

5:0

16

10

1

5

56:27

31

7

Яковлев Владимир

4:6

1:4

4:1

2:4

3:3

2:2

1:1

1:0

7:3

6:1

0:0

5:5

5:2

9:0

5:0

9:0

16

8

5

3

64:32

29

8

Килимник София

0:3

3:0

1:3

0:2

3:3

1:4

1:1

2:2

5:1

7:0

1:2

3:0

7:0

6:2

2:0

4:0

16

8

3

5

46:23

27

9

Бевз Андрей

1:4

3:4

1:3

1:0

1:6

2:5

0:1

2:2

3:2

3:2

2:1

3:2

9:0

3:1

3:3

4:1

16

8

2

6

41:37

26

10

Запорожец Игорь

0:5

1:4

2:3

5:2

3:0

1:2

3:7

1:5

2:3

3:0

3:1

8:0

0:2

6:1

6:0

8:1

16

8

0

8

52:36

24

11

Песков Максим

2:6

3:5

0:3

2:6

2:3

0:5

1:6

0:7

2:3

0:3

3:1

3:1

6:0

2:6

4:0

9:0

16

5

0

11

39:55

15

12

Чикрий Вика

0:3

0:4

0:1

0:2

1:5

1:2

0:0

2:1

1:2

1:3

1:3

1:1

3:1

5:1

2:2

2:0

16

4

3

9

20:31

15

13

Плетнева Анастасия

0:5

3:4

3:2

3:4

1:2

0:2

5:5

0:3

2:3

0:8

1:3

1:1

4:0

1:1

2:2

5:0

16

3

4

9

31:45

13

14

Беловусяк Богдан

1:15

0:8

1:7

5:7

0:7

0:10

2:5

0:7

0:9

2:0

0:6

1:3

0:4

3:1

4:3

3:1

16

4

0

12

22:93

12

15

Карабинский Богдан

2:4

1:4

1:1

0:3

2:4

0:5

0:9

2:6

1:3

1:6

6:2

1:5

1:1

1:3

2:2

6:0

16

2

3

11

27:58

9

16

Опара Денис

0:12

0:6

0:4

1:4

0:6

2:6

0:5

0:2

3:3

0:6

0:4

2:2

2:2

3:4

2:2

4:0

16

1

4

11

19:68

7

17

Догадин Богдан

0:5

0:6

1:8

2:3

0:4

0:5

0:9

0:4

1:4

1:8

0:9

0:2

0:5

1:3

0:6

0:4

16

0

0

16

6:85

0

Round: 1/16

1

2

3

4

5

6

7

*

Опара Денис

3

7

3

2

0

Догадин Богдан

1

1

0

1 (ot)

0

Round: 1/8

1

2

3

4

5

6

7

*

Спиваковский Михаил

10

8

10

14

4

Опара Денис

0

0

0

0

0

1

2

3

4

5

6

7

*

Ткач Орест

5

7

7

5

4

Карабинский Богдан

1

0

2

0

0

1

2

3

4

5

6

7

*

Кирилко Богдан

9

11

6

5

4

Беловусяк Богдан

1

1

0

2

0

1

2

3

4

5

6

7

*

Павлюченко Никита

4

3

3

6

4

Плетнева Анастасия

0

2

2

3

0

1

2

3

4

5

6

7

*

Пилипенко Павел

2

2

2

7

4

Чикрий Вика

1

1

1

2

0

1

2

3

4

5

6

7

*

Кирилко Вадим

7

4

3

3

4

Песков Максим

0

1

1

0

0

1

2

3

4

5

6

7

*

Яковлев Владимир

4

3

5(ot)

6

4

Запорожец Игорь

1

1

4

1

0

1

2

3

4

5

6

7

*

Килимник София

1

5

1

3

1

4

4

Бевз Андрей

0

2

3

2

3

2

2

Round: 1/4

1

2

3

4

5

6

7

*

Спиваковский Михаил

7

4

2

4

4

Килимник София

1

1

1

3

0

1

2

3

4

5

6

7

*

Ткач Орест

6

5

4

2

7

4

Яковлев Владимир

0

2

2

7

4

1

1

2

3

4

5

6

7

*

Кирилко Богдан

3

5

7

3

4

Кирилко Вадим

2

2

2

2

0

1

2

3

4

5

6

7

*

Павлюченко Никита

3

3

3

2

4

1

Пилипенко Павел

4(ot)

4(ot)

2

4

5

4

Round: 1/2

1

2

3

4

5

6

7

*

Спиваковский Михаил

3

6

5(ot)

8

 

 

 

4

Пилипенко Павел

2

0

4

1

 

 

 

0

 

1

2

3

4

5

6

7

*

Ткач Орест

1

5

2

6

3

5

 

4

Кирилко Богдан

4

0

3

4

2

2

 

2

Round: Final

 

1

2

3

4

5

6

7

*

Спиваковский Михаил

6

3(ot)

7

6

 

 

 

4

Ткач Орест

4

2

3

2

 

 

 

0

Round: 3rd place

 

1

2

3

4

5

6

7

*

Кирилко Богдан

0

0

0

0

 

 

 

0

Пилипенко Павел

5

5

5

5

 

 

 

4

Итоговые места

#

Players

1

Спиваковский Михаил

2

Ткач Орест

3

Пилипенко Павел

4

Кирилко Богдан

5

Павлюченко Никита

6

Кирилко Вадим

7

Яковлев Владимир

8

Килимник София

9

Бевз Андрей

10

Запорожец Игорь

11

Песков Максим

12

Чикрий Вика

13

Плетнева Анастасия

14

Беловусяк Богдан

15

Карабинский Богдан

16

Опара Денис

17

Догадин Богдан

 
Вхід


EN | RU
Календар сезону 2020/21 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Серпень
22.08.2020 - Одеса
KLO-Ліга, 1-й етап
Вересень
12.09.2020 - Маріуполь
KLO-Ліга, 2-й етап
13.09.2020 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
Жовтень
10.10.2020 - Київ
Чемпіонат України, 2-й етап
11.10.2020 - Київ
Командний чемпіонат України
Листопад
14.11.2020 - Рубіжне
Чемпіонат України, 3-й етап
Грудень
19.12.2020 - Київ
Чемпіонат України, 4-й етап
20.12.2020 - Київ
KLO-Ліга, 3-й етап
Січень
Лютий
06.02.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
07.02.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
27.02.2021 - Кропивницький
Чемпіонат України, 5-й етап
Березень
27.03.2021 - Харків
KLO-Ліга, 4-й етап
28.03.2021 - Харків
Чемпіонат України, 6-й етап
28.03.2021 - Харків
Кубок юніорів
28.03.2021 - Харків
Кубок жіночій
Квітень
10.04.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
11.04.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
Травень
01.05.2021 - Київ
Кубок України, етап Світового Туру

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2020/2021

Архів рейтингів

Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 413 гостей на сайті