12 вересня
Edmonton (Канада)

Головна
Різдвяний Дніпро 2011 (результаты) PDF Друк e-mail
Автор ФНХУ   
Субота, 15 січня 2011, 02:00

Группа 1

#

Player

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

G

W

D

F

G

Po

1

Спиваковский Михаил

6:1

8:1

3:1

9:1

6:0

4:0

5:0

5:0

7:0

9

9

0

0

53:4

27

2

Куделя Тарас

1:6

4:3

3:3

3:0

6:2

3:1

5:1

4:2

5:0

9

7

1

1

34:18

22

3

Кричун Богдан

1:8

3:4

5:1

5:0

3:1

3:1

3:0

3:1

3:0

9

7

0

2

29:16

21

4

Куделя Владимир

1:3

3:3

1:5

6:0

3:1

6:1

4:1

1:0

6:0

9

6

1

2

31:14

19

5

Багорка Данил

1:9

0:3

0:5

0:6

2:0

3:1

4:2

2:1

5:0

9

5

0

4

17:27

15

6

Безценный Артем

0:6

2:6

1:3

1:3

0:2

1:1

3:2

4:2

7:0

9

3

1

5

19:25

10

7

Агеев Олег

0:4

1:3

1:3

1:6

1:3

1:1

9:2

4:2

8:0

9

3

1

5

26:24

10

8

Баранов Сергей

0:5

1:5

0:3

1:4

2:4

2:3

2:9

2:1

3:0

9

2

0

7

13:34

6

9

Шаломаева Тамара

0:5

2:4

1:3

0:1

1:2

2:4

2:4

1:2

7:0

9

1

0

8

16:25

3

10

Кравец Степан

0:7

0:5

0:3

0:6

0:5

0:7

0:8

0:3

0:7

9

0

0

9

0:51

0

Группа 2

#

Player

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

G

W

D

F

G

Po

1

Баханов Евгений

5:1

3:1

1:3

8:1

8:0

8:1

5:2

6:0

4:0

9

8

0

1

48:9

24

2

Шаломаев Михаил

1:5

2:1

3:0

7:0

9:0

9:0

10:0

11:0

6:0

9

8

0

1

58:6

24

3

Игнатченко Сергей

1:3

1:2

3:1

5:0

6:2

10:0

10:0

6:0

9:0

9

7

0

2

51:8

21

4

Шерстюк Сергей

3:1

0:3

1:3

6:0

5:2

7:1

3:0

7:0

6:0

9

7

0

2

38:10

21

5

Агеев Владислав

1:8

0:7

0:5

0:6

1:2

4:0

1:0

4:0

4:0

9

4

0

5

15:28

12

6

Варавкин Олег

0:8

0:9

2:6

2:5

2:1

2:2

3:3

5:1

9:2

9

3

2

4

25:37

11

7

Догадайло Максим

1:8

0:9

0:10

1:7

0:4

2:2

3:0

2:1

3:0

9

3

1

5

12:41

10

8

Багорка Ирина

2:5

0:10

0:10

0:3

0:1

3:3

0:3

1:1

5:3

9

1

2

6

11:39

5

9

Кравец Александр

0:6

0:11

0:6

0:7

0:4

1:5

1:2

1:1

4:1

9

1

1

7

7:43

4

10

Баранов Глеб

0:4

0:6

0:9

0:6

0:4

2:9

0:3

3:5

1:4

9

0

0

9

6:50

0

1/8 финала

 

 

1

2

3

*

 

 

 

 

Спиваковский Михаил

 

5

6

 

2

 

 

 

 

Багорка Ирина

 

0

0

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

*

 

 

 

 

Куделя Тарас

 

6

5

 

2

 

 

 

 

Догадайло Максим

 

2

0

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

*

 

 

 

 

Кричун Богдан

 

1

6

6

2

 

 

 

 

Варавкин Олег

 

3

1

0

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

*

 

 

 

 

Куделя Владимир

 

6

3

 

2

 

 

 

 

Агеев Владислав

 

0

1

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

*

 

 

 

 

Баханов Евгений

 

6

6

 

2

 

 

 

 

Баранов Сергей

 

1

2

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

*

 

 

 

 

Шаломаев Михаил

 

7

8

 

2

 

 

 

 

Агеев Олег

 

0

0

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

*

 

 

 

 

Игнатченко Сергей

 

7

6

 

2

 

 

 

 

Безценный Артем

 

2

1

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

*

 

 

 

 

Шерстюк Сергей

 

4

4

 

2

 

 

 

 

Багорка Данил

 

0

0

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1/4 финала

 

 

1

2

3

4

5

6

7

*

Спиваковский Михаил

 

3

4

8

6

 

 

 

4

Шерстюк Сергей

 

2

3

2

2

 

 

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

*

Куделя Тарас

 

1

4

4

1

 

 

 

0

Игнатченко Сергей

 

4

5 (от)

9

2

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

*

Баханов Евгений

 

2

3

3

2

3

 

 

4

Куделя Владимир

 

3 (от)

2

2

0

0

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

*

Шаломаев Михаил

 

4

2

3

3

0

2

 

2

Кричун Богдан

 

2

3

2

4 (от)

1

3

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1/2 финала

 

 

1

2

3

4

5

6

7

*

Спиваковский Михаил

 

9

2

4

6

 

 

 

4

Кричун Богдан

 

0

0

1

4

 

 

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

*

Баханов Евгений

 

3

6

2

4

5

 

 

4

Игнатченко Сергей

 

1

2

5

3

4

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

финал

 

 

1

2

3

4

5

6

7

*

Спиваковский Михаил

 

2

3

3

5

 

 

 

4

Баханов Евгений

 

1

1

1

1

 

 

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

за 3-е место

 

 

1

2

3

4

5

6

7

*

Кричун Богдан

 

4

3

0

3

4

2

2

3

Игнатченко Сергей

 

3

2

5

4

3

4

3

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

за 5-8 места

 

 

1

2

3

4

5

6

7

*

Шаломаев Михаил

 

6

7

4

4

 

 

 

4

Шерстюк Сергей

 

2

1

2

1

 

 

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

*

Куделя Тарас

 

1

2

5

2

4

3

5

4

Куделя Владимир

 

7

4

2

3 (от)

2

2

2

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

за 5-е место

 

 

1

2

3

4

5

6

7

*

Шаломаев Михаил

 

3

2

4

3

5

 

 

4

Куделя Тарас

 

5

0

3

2

1

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

за 7-е место

 

 

1

2

3

4

5

6

7

*

Шерстюк Сергей

 

2

0

2

1

 

 

 

0

Куделя Владимир

 

3 (от)

4

3

4

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

за 9-16 места

 

 

1

2

3

4

5

6

7

*

Багорка Данил

 

4

1

4

2

 

 

 

4

Багорка Ирина

 

0

0

0

0

 

 

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

*

Догадайло Максим

 

0

2 (от)

1

0

0

4 (от)

2

3

Безценный Артем

 

3

1

0

2

6

3

3

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

*

Агеев Олег

 

2

4

4 (от)

2

1

2

1

4

Варавкин Олег

 

6

3

3

1

3

5

0

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

*

Баранов Сергей

 

1

2

0

0

 

 

 

0

Агеев Владислав

 

4

3

5

5

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

за 9-12 места

 

 

1

2

3

4

5

6

7

*

Багорка Данил

 

2

1

0

2

 

 

 

0

Безценный Артем

 

3

4

4

4

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

*

Агеев Олег

 

1

3

1

2

 

 

 

0

Агеев Владислав

 

3

6

4

3

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

за 9-е место

 

 

1

2

3

4

5

6

7

*

Безценный Артем

 

4

2

3

1

3

2

 

4

Агеев Владислав

 

2

4

1

2

2

1

 

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

за 11-е место

 

 

1

2

3

4

5

6

7

*

Багорка Данил

 

0

0

3 (от)

0

1

 

 

1

Агеев Олег

 

3

5

2

5

2

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

за 13-16 места

 

 

1

2

3

4

5

6

7

*

Багорка Ирина

 

2

1

3

2

 

 

 

0

Догадайло Максим

 

3

3

5

4

 

 

 

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

4

5

6

7

*

Варавкин Олег

 

5

5

5

5

 

 

 

4

Баранов Сергей

 

0

0

0

0

 

 

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

за 13-е место

 

 

1

2

3

4

5

6

7

*

Догадайло Максим

 

5

5

5

5

 

 

 

4

Варавкин Олег

 

0

0

0

0

 

 

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

за 15-е место

 

 

1

2

3

4

5

6

7

*

Багорка Ирина

 

5

5

5

5

 

 

 

4

Баранов Сергей

 

0

0

0

0

 

 

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

за 17-20 места

 

 

1

2

3

*

 

 

 

 

Шаломаева Тамара

 

5

5

 

2

 

 

 

 

Баранов Глеб

 

0

0

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

2

3

*

 

 

 

 

Кравец Александр

 

5

5

 

2

 

 

 

 

Кравец Степан

 

0

0

 

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

за 17-е место

 

 

1

2

3

*

 

 

 

 

Шаломаева Тамара

 

2

4

 

2

 

 

 

 

Кравец Александр

 

0

2

 

0

 

 

 

 

Итоговые места

#

Players

City

1

Спиваковский Михаил

Одесса/Киев

2

Баханов Евгений

Марганец

3

Игнатченко Сергей

Марганец

4

Кричун Богдан

Марганец

5

Шаломаев Михаил

Харьков

6

Куделя Тарас

Кировоград

7

Куделя Владимир

Кировоград

8

Шерстюк Сергей

Днепропетровск

9

Безценный Артем

Днепропетровск

10

Агеев Владислав

Днепропетровск

11

Агеев Олег

Днепропетровск

12

Багорка Данил

Днепропетровск

13

Догадайло Максим

Днепропетровск

14

Варавкин Олег

Днепропетровск

15

Багорка Ирина

Днепропетровск

16

Баранов Сергей

Днепропетровск

17

Шаломаева Тамара

Харьков

18

Кравец Александр

Днепропетровск

19

Баранов Глеб

Днепропетровск

20

Кравец Степан

Днепропетровск

 
Вхід


EN | RU
Календар сезону 2020/21 Ukrainian tournaments:
Календар турнірів

Серпень
22.08.2020 - Одеса
KLO-Ліга, 1-й етап
Вересень
12.09.2020 - Маріуполь
KLO-Ліга, 2-й етап
13.09.2020 - Маріуполь
Чемпіонат України, 1-й етап
Жовтень
10.10.2020 - Київ
Чемпіонат України, 2-й етап
11.10.2020 - Київ
Командний чемпіонат України
Листопад
14.11.2020 - Рубіжне
Чемпіонат України, 3-й етап
Грудень
19.12.2020 - Київ
Чемпіонат України, 4-й етап
20.12.2020 - Київ
KLO-Ліга, 3-й етап
Січень
Лютий
06.02.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
07.02.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
27.02.2021 - Кропивницький
Чемпіонат України, 5-й етап
Березень
27.03.2021 - Харків
KLO-Ліга, 4-й етап
28.03.2021 - Харків
Чемпіонат України, 6-й етап
28.03.2021 - Харків
Кубок юніорів
28.03.2021 - Харків
Кубок жіночій
Квітень
10.04.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
11.04.2021 - РЕЗЕРВНА ДАТА
Травень
01.05.2021 - Київ
Кубок України, етап Світового Туру

Архів українських турнірів

Рейтинги сезону 2020/2021

Архів рейтингів

Нахок в інших країнах

Міжнародний рейтинг ITHF
Закордонні посилання
Школа А. Гладкобородова

На сайті
На даний момент 398 гостей на сайті